Biuro Podróży Exim Tours Sp. z o.o.

Opinie o Biuro Podróży Exim Tours Sp. z o.o.

grot

teraz biura podróży są niepewne, ale dla turystów jedynie. Kandydat do pracy na pewno może liczyć na dobre zatrudnienie, umowę i całą resztę. Szczególnie po studiach

jac

UWAGA - Exim to biuro z poważnymi kłopotami finansowymi. No chyba że lubicie takie ryzyko - zdecydowanie odradzam

czy ktoś może napisać, ile można zarobić w tej firmie w księgowości?

poprzednia byłą gorsza, a obcna po znajomości

G.A.

Witam, pracowałam w tej firmie przez jakiś czas, pomimo tego iż jest to spora firma turystyczna, moja opinia jako byłego pracownika nie jest pozytywna. Ludzie dwulicowi -potwierdzam to, moim zdaniem nie tylko dwulicowi, ale posiadający nieskończoną ilość twarzy, bardzo mało pomocni i niezbyt mili, ale charakter ludzi pracujących tam brał się ze ścisłej współpracy z obcokrajowcami - Egipcjanami jak to kiedyś ktoś ogólnie określił, którzy jak wiemy sami w sobie są bardzo specyficzni. Pracy nie wspominam miło, pomimo moich ogromych starań i wkładu w pracę nie widziałem przyszłości w firmie, w której nie ma żadnych zasad moralnych. Zrezygnowałem z pracy aby nie popaść w jakąś chorobę i nie wsiąknąć w wielotwarzowość.

J@

Obecnie firma OK, fajni ludzie ale w księgowości jest jedna jędza która się spoufala szefowi, i jest strasznie nie miła.

pracę w tej firmie wspominam ogólnie pozytywnie, ludzi, którzy tam pracują lub pracowali oceniam jako 90% dwulicowców niesamowicie niemiłych kombinatorów, zarządzanie firmą przemyślane i intligentne.

E

brak dobrego zarządzania firmą

Zostaw opinię o Biuro Podróży Exim Tours Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Podróży Exim Tours Sp. z o.o.