Opinie o Intive w Munich Neumarkter Str. 61

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Intive. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Intive na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intive w Munich Neumarkter Str. 61

Jasiek

Może podpowiecie jak można załapać się do pracy w firmie?

Joanna

@Zuzka.B. rozumie, że nie przypadła Ci do gustu forma integracji jaką zaproponowała firma intive swoim pracownikom. Czy możesz zatem podpowiedzieć co ten pracodawca powinien w to miejsce zorganizować aby kadra była zadowolona? Długo pracujesz już dla tego pracodawcy? Jak opisałabyś atmosferę panującą między pracownikami?

Joanna

@Bolo, dziękujemy za informacje. Ktoś jeszcze z was ma podobne opinie jak @Bolo? Jak faktycznie wygląda sytuacja w Intive? Pracodawca zapewnia zakwaterowanie?

uciekaj

Ojjjj... słaba ta firma. Startuję u nich na rekrutacji i jest bardzo smutno - pogawędka techniczna ok, nawet łatwa bym powiedział + pozytywny feedback, a w podziękowaniu do zaoferowania niska płaca bez możliwości negocjacji (bo takie mamy ustalenia z góry). Do tego bardzo nieprofesjonalny dział HR - ciężko się dogadać i co chwilę pojawiają się niejasności przy wydawałoby się oczywistych sprawach.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Intive, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Joanna

@Ola, wspomniałaś, że pracują w tej firmie znajomi i że są zadowoleni. Czyli atmosfera jest w porządku? Coś wiesz może więcej? Na przykład o tym jak wygląda rekrutacja? Będę bardzo wdzięczna za każdą informację dotyczącą tej firmy.

HR

Łubudubu niech żyje nam prezes naszego SMT. To pisałam ja Jarząbek.

Jarząbek
@HR

Aha i jeszcze jedno, w poprzednim tygodniu nie mogłem być bo byłem chory.

Wsky

Pracuje w intive od ponad roku, jestem strasznie zdziwiony niektórymi komentarzami, które tu czytam! Jestem w spoko projekcie z świeżym technologiami, kasa rynkowa, płacą zawsze na czas a do tego spoko ścieżka rozwoju i jasno określone co mam zrobić żeby zostać seniorem. Spoko ekipa, polecam ;)

Obecny pracownik

Nie chce mi się wierzyć, że zwolnili z dnia na dzień. Pewnie mówiono o tym wcześniej!!!

Niestety od momentu połączenia SMT z BLS w initve standardy mocno spadły. Po dwóch latach pracy w firmie zostałem wyrzucony z dnia na dzień, bo firma nie mogła znaleźć nowego projektu dla mojego zespołu. Jako, że było to b2b nie musieli podawać żadnego uzasadnienia i oczywiście nie podali. Odradzam serdecznie. Jeśli jednak ktoś chciałby się zdecydować na pracę, to uczulam na to, że liczy się tylko to co w umowie. Będą opowiadać o "umowie dżentelmeńskiej" w kwestiach nie ujętych kontraktem, a później przy pierwszej okazji się tego wyprą.

Ola

Ciekawe, bo moi znajomi są mega zadowoleni z pracy w tej firmie.

AGA

Niby biuro w Krakowie, ale stawki mocno wschodnie :-) Moze by w Lublinie takie cos przeszlo, tutaj sukcesow nie bedzie ;)

daro

Słaba firma. Dostarcza słabych pracowników. Nie mają profesjonalnych systemów rekrutacyjnych i oferują słabe stawki. Ostatnio przyszedł do na człowiek od nich, który umiał recytować sql na pamięć i tak był z tego dumny, że na dwa tygodnie uwalił nam bazę zanim odzyskaliśmy dane.

najdorf

Obecnie (jakby ktoś był zdezorientowany) intive = BLStream + SMT Software, dlatego stare opinie mówią o SMT. Po połączeniu firm standardy teoretycznie powinny być zunifikowane. Ja (ex-BLStream) firmę oceniam bardzo dobrze. Atmosfera jest przyjemna, pieniądze OK. Ze względu na outsourcingowy model działalności, angielski to konieczność. Sporo zależy od projektu, do którego trafimy. Warto unikać projektów "czarnych dziur", które wciągają na lata i przeważnie bywają nieprzyjemnymi molochami. Nawet jeśli pracujemy na B2B, firma płaci za czas ewentualnego oczekiwania na projekt. Oczywiście urlopy czy chorobowe są w tym układzie bezpłatne, co należy uwzględnić w stawce. Kultura, integracje, benefity dla etatowców itp. mieszczą się w żelaznym standardzie IT korpo.

Joanna

@Eventowiec udało Ci się dostać do pracy w firmie? Chętnie usłyszymy więcej na temat tego jak wygląda w intive proces rekrutacji.

er

No akurat wiadomo ze do pracy na takich stanowiskach to niezbędne są jakieś tam odpowiednie umiejętności tak samo jak doświadczenie tez przydatne jest

Eventowiec

Takie doświadczenie mam, ale mi trochę angielski kuleje, dawno nie używałem, stąd pytanie czy próbować, czy szanse marne.

Kama

Jest nowe ogłoszenie na stanowisko Event Managera. Czy ktoś wie jakie mają wymagania? Jak dobrze trzeba znac angielski w tej pracy? Jakie imprezy organizują?

Eventowiec

Ostatnio pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Event Managera. Ktoś coś wie więcej odnośnie wymagań? Częstotliwość wyjazdów? Jakiego typu realizują akcje ( spotkania integracyjne, konferencje, targi?) Jaki poziom znajomosci angielskiego jest wymagany? Czy to jest nowe stanowisko? Każde dodatkowe info cenne :)

cezar2

No właśnie, "wydaje mi się". I przy takim Twoim osądzie pozostańmy.

lukasz

Bardzo pomocne opinie, niedługo zaczynam pracę w SMT i przekonam się jak tam jest. Po rozmowie z menażerem wydaje się że będzie super, przekonał mnie i wybrałem SMT choć miałem finansowo lepszą ofertę od innej firmy

PJX

Firma jak firma - płaca przyzwoita (zależy od umiejętności - zarówno technicznych, jak i negocjacyjnych - ale z odpowiednim doświadczeniem te 5-6 średnich krajowych można otrzymać), ale pracy sporo (to w sumie dobrze - jak ktoś lubi pracować). Godziny pracy elastyczne. Projekty: zależy jak się trafi - czasem chaos, czasem całkiem dobrze zorganizowane. To, co dobre, to wybór - jak chcemy marnować pieniądze na ZUS, to umowa o pracę, a jak wolimy je wydawać (czy oszczędzać - wolny wybór), to B2B.

Zostaw merytoryczną opinię o Intive - Munich

• Jak się pracuje w Intive?

Zobacz opinie na temat firmy Intive tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intive?

Intive