Afk Centrum Obsługi Biznesu Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Afk Centrum Obsługi Biznesu Sp. z o.o.

!

Jedna z firm, która osoby poszukujące pracy ma w "głębokim poważaniu". Nie informują o wynikach rekrutacji nawet tych, którzy byli zaproszeni na rozmowę oraz pisali test sprawdzający ich wiedzę. Należy dodać także to,że pytania na teście nie były sformułowane zbyt precyzyjnie, co z kolei wiąże się z możliwością udzielenia nieprawidłowej lub nieprecyzyjnej odpowiedzi,a w konsekwencji odrzucenia kandydata ubiegającego się o pracę z uwagi na powyższe. Można pokusić się o stwierdzenie, że celowo podchwytliwe aby kogoś skompromitować lub starać się udowodnić jego niewiedzę.

Zostaw opinię o Afk Centrum Obsługi Biznesu Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Afk Centrum Obsługi Biznesu Sp. z o.o.