Opinie o Afk Centrum Obsługi Biznesu Sp. z o.o. w Wrocław

Afk Centrum Obsługi Biznesu Sp. z o.o.
3 9 7 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

Wiecie czy Afk Centrum Obsługi Biznesu Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

TakNie
Bolo Nowy wpis

Czy jest jakiś powód, że tak sporadycznie piszecie na forum?

Tak2Nie

Warum

Standardowa rozmowa o pracę, opowiedzieć coś o sobie, co się robiło, w jakim zakresie. Nie weryfikują wiedzy żadnym testem. Rozmowa na stanowisko księgowy trwała krótka 15 minut. Obiecują zadzwonić z informacją. Mija trzy miesiące, ogłoszenia ciagle jest odnawiane na portalu pracuj.pl, po trzech miesiącach telefon ze jednak mnie chcą. Łatwo stwierdzić, ze mają problemy kadrowe. Duża rotacja pracowników. Oferują umowe zlecenie bądź b2b. I nic poza tym. Nie mają żadnego pakietu socjalnego. Brak prywatnej opieki medycznej. Zostałem uprzedzony, ze pracuje sie duzo. Księgowi zostają często po godzinach i pracują w weekendy.

Tak7Nie

Gall Nowy wpis
@Warum

Przyszedłem do tej firmy poznać system księgowy i zgodziłem się pracować nieodpłatnie. Pracowałem tam przez trzy dni. Zrobiłem prace, której nikt nie chciał. Gdy ją skończyłem podziękowano mi za współpracę.

TakNie

Miro Nowy wpis

Firma z opinią dobrego pracodawcy zawsze będzie miała chętnych do pracy. Nie zawsze ludzie potrafia sprostać zadaniom stąd rotacja.

Tak1Nie

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Piotr

Nie ma możliwości zatrudnienia na umowę o prace !!!!!!!!!

Tak4Nie

!

Jedna z firm, która osoby poszukujące pracy ma w "głębokim poważaniu". Nie informują o wynikach rekrutacji nawet tych, którzy byli zaproszeni na rozmowę oraz pisali test sprawdzający ich wiedzę. Należy dodać także to,że pytania na teście nie były sformułowane zbyt precyzyjnie, co z kolei wiąże się z możliwością udzielenia nieprawidłowej lub nieprecyzyjnej odpowiedzi,a w konsekwencji odrzucenia kandydata ubiegającego się o pracę z uwagi na powyższe. Można pokusić się o stwierdzenie, że celowo podchwytliwe aby kogoś skompromitować lub starać się udowodnić jego niewiedzę.

Tak10Nie

Zostaw opinię o Afk Centrum Obsługi Biznesu Sp. z o.o. - Wrocław

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Afk Centrum Obsługi Biznesu Sp. z o.o.