Opinie o Auchan Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

Auchan Retail Jesteśmy jedną z wiodących sieci handlowych w Polsce i na świecie. Pracujemy w 16 krajach i zatrudniamy ponad 300 000 pracowników, w trzech kanałach dystrybucji: Hipermarkety Auchan, Supermarkety Simply, e-commerce AuchanDirect.pl.To ogromna szansa na rozwój i poznanie wielu wyjątkowych ludzi. Nie możesz jej przegapić! Hipermarkety Auchan Polska to 19 500 współpracowników w 76 sklepach i 6 platformach logistycznych. Od 20 lat poprawiamy jakość życia i siłę nabywczą klientów. Dbamy o jakość produktów, oferujemy je za najniższą cenę.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auchan Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

Pikaczu

Podobno grupy w których pracujemy się nie zmienią, pytanie tylko jak długo to potrwa? Osobiście się cieszę bo mam fajną ekipę a to podstawa w pracy.Źle się pracuje gdy ekipa jest do du*y.

1964
@Pikaczu

W Katowicach grupy już się wymieszały. Każdy pracuje z każdym.

Xxx
@1964

Dokładnie i po cholerę te grupy , tylko utrudniają ludziom życie bo grafiki ustalone ,nie można wolnego zaplanować

Abby
@1964

Po kiego uja wogóle podział na grupy?! Śląsk 3 krotnie więcej zarażeńców niż w Mazowieckim. Mieszacie ale wirusa,nigdy się to nie skończy. Każdy z każdym uhm takie LGBT z koroną w roli głównej. Gratulacje dla ,,ludzi" na wysokich stanowiskach,jesteście geniuszami.

1964
@Abby

Grupy są dlatego żeby ten kto to wymyślił zgarną pokaźną premię.

Unforestero
@1964

Tak było zawsze,grubą kasę się zgarniało za nic aż doprowadzili prawie że do upadłości!Wcześniej dużo menagerów a każdy chciał dobrze zarobić. Kupiec kopiuj wklej zawsze ten sam szrot zamawia= premia.Tu człowiek zapie*dala na kilku działach za ochłapy.

We Wrocławiu w Auchan Korona pracownik ochrony dzieli ludzi na lepszych i gorszych. Jednym nakazuje nosić maskę bo się nie wejdzie na sklep a innym nie. Na własnej skórze tego doświadczyłem. Poprosiłem przełożonego pracownika ochrony który po rozmowie że mną przyznał mi rację. Czyli podsumowując w Auchan Korona we Wrocławiu panuje dyskryminacja klientow. Nie wiadomo dlaczego część klientów musi mieć maskę na twarzy a druga część klientów nie.

Ruda s*cz

Grafiku niepotrafią normalnego zrobić,3 wersje w ciągu 2 dni.Same drugie zmiany!? Niech lepiej zrobią badania pracownikom na obecność covid19 a okaże się że 80% to ma. Brak mydła w łazience,a dyrektor pobudzony jak po dopalaczach lata,obserwuje, szpieguje swoich pracowników. Zapraszamy wszystkich górników na zakupy.

Rycząca 40-ka
@Ruda s*cz

Grafik już na grudzień zaraz będzie dostępny! Ciągle to samo same ranki,wstawać wcześniej bo na 5:30 sobie wymyślili,dostawy,na inne działy pomagać za słowo dzięki i tyle w temacie.

Czika
@Ruda s*cz

Sytuacja z grafikiem ma potrwać do jesieni! Ciągle na rano,na dodatek na 5:30 I te maratony po 6-7 dni z rzędu.

@Czika

Skoro grafik mamy wszędzie ustalony przez centralę,to gdzie Ty widzisz te maratony po tyle dni z rzędu? 5 mają Ci co chodzą na noc,a inne zmiany góra 4.

Sztygar Alfryd
@Ruda s*cz

To co tu się dzieje na Śląsku na kopalniach przerasta ludzkie pojęcie. W takim hipermarkecie będzie to samo,albo i gożej. Dlaczego nie zrobią wam badań ????

@Ruda s*cz

To po co (usunięte przez administratora)pracujecie za kogoś i za te ochłapy , a nie za pensje godne człowieka! Zwolnijcie się wszyscy, niech chinczycy obsługują markety za miseczkę ryżu na dzień, bo wszystko ku temu zmierza!!!!!:)))))

Ruda s*cz
@Marta

Łatwo ci mówić,nie mamy wyboru! Ludzi pozwalniali,umów nieprzedłużyli a ktoś musi tą pracę wykonać.Po co płacić dodatkowemu człowiekowi skoro ,,tania siła robocza" wykona to za free. Chińczycy z koronawirusem najlepiej,albo roboty.

Abby
@Ruda s*cz

W sierpniu podobno dalej będzie podział na grupy,z tym że zmianowo jeden tydzień na ranki drugi tydzień na 14-ą.

Jolka

Do kogo jaki adres napisac jak manager sklepu (usunięte przez administratora) nie pracuje bo ciagle wylazi . Ma druga i trzecia wyplate z ukladzikow z przedstawicielami a my musimy orac z tym towarem. Do kogo pisac na warszawie i jeszcze oczmi swieci jaki on swietny a nierob z niego . Niczym sie nie chce dzielic jak dostanie a sam tyle nie przeje. Sprobuj go zastac w sklepie druga zmiano, hahaha. Nigdy nie był na 2. A nie mów o nicy, zaraz bedzie ze on dziecko ma , tylko ze my wszyscy mamy

Vuchan

NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Sales Support
RITS Professional Services spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niewidzialny

Witam Chcialbym wyrazic swoją opinie na temat ochrony wewnetrznej Auchan Marki szczerze dla mnie to smiechu warte niektorzy są spoko to prawda ale reszta dopierdziela sie o wszystko pozatym ludzie trzeba sie szanowac i szanowac innych ochrona wewnetrzna traktuje Ochronę na lini kas jak i pracownikow sklepu jak jakies (usunięte przez administratora) taka prawda uwazaja sie za lepszych Sam zresztą pamiętam jak ktoregos razu "ochroniarz" z wewnetrznej poprostu za to ze klient wypil na sklepie 200 ml czystej i usnal w przymierzalni "ochroniarz " nie mogl go dobudzic poprostu goscia napierdzielal gdzie sie dalo bylem wtedy ostatnim klientem na sklepie a "ochroniarz" myslac ze jest pusto zrobil blad nie pamietam dnia ale widzialem na wlasne oczy jak wspomniany klient zostal skopany bezpodstawnie po zebrach przez "ochroniarza" ktory nawet nie jest kwalifikowanym ochroniarzem wszyscy powinnismy wiedziec o ktorego pana chodzi nie bede pisal z imienia bo jest RODO ale dla mnie jest to poprostu (usunięte przez administratora) i informacyjnie pisze slowa ktore powinny byc z duzej litery malą gdyz poprostu nie mam do nich szacunku tyle w temacie pozdrawiam

jo z bagna

Naprawde nic nie ma , zadnej premi !!! a wczasy pod grusza???

Oszołom

Ludzie są cierpliwi do czasu. Ważniaki pracują zdalnie,a szara masa cały czas na rano lub na 14-ą- 4 m-ce z rzędu! Premii brak,praca na innych działach za kogoś. Rzucą ci ochłap jak psu kość i masz się cieszyć że masz pracę. Układanie grafiku-czarna magia!

Major Suchodolski

O Dzień dobry Trzeba się ewakułować Titanic zwany Auchan nabiera wody. Wyzysk na maxa całe te. Czerwiec znowu to samo,pomaganie na innych działach całe te. Proszę nie przeklinać,tylko jak skoro w czynie społecznym za kogoś trzeba pracować oguem. Jak tu zapracować na chlebek Boży.

Mccarthy

Byłem dziś na zakupach. Niewiem czy to normalne ale kierownik stosujący typowy mobbing na pracowniku to chyba nie normalne. Krzyk pośpieszanie i stanie komuś nad głową. U pracownika łzy w oczach. Zwracając uwagę na całą scene postanowiłem w punkcie obsługi klienta poprosić o dyrektora lub kierownika zmiany by zwrócić mu uwage jak sie tu traktuje pracowników usłyszałem ze nikt nie podejdzie. ?? Odpowiedz bo pracują zdalnie... hehe wiec pytam na czym polega praca zdalna skoro nie moge z nimi porozmawiać... odp zdalnie czytaja i pisza meile.... kpina... Pani Doroto i Panie Arturze.... ewidentnie w tym sklepie jest coś nie tak.... ludzie pracownicy są zastraszani i obrażani... kiedy coś z tym zrobicie?? A słyszac tekst ,, ciesz się że masz prace,, kierownik pokazuje siłe swojego managmentu... oczywiście wykonałem tel do centrali sklepu ze zgłoszeniem takiego zachowania lecz pani Dorota najwyrazniej pracuje tez zdalnie bo nie odbiera telefonu. Sklep Sosnowiec wzór dbania o pracowników

Sztygar Alfryd

Na Śląsku to się dzieje korona szaleje! Pracownice-żony górników,jedne poszły na L4 a innym kazano iść do domu.Stwierdzono że lepiej żeby nieprzychodziły do pracy i nienarażały reszty załogi,ale bardziej o to żeby niezarażały bo jeszcze Auchan musieliby zamknąć do odwołania.

Marcinekpiaseczno

Marcinek zejdź na ziemie i zacznij szanować ludzi WSZYSTKICH bo co kiedyś do pracy białe murzyny nie przyjdą . Nie patrz na ażdego z góry bo każdy z prochu powstał i s proch się obruci

Noughty Dog

Czerwiec podobno znowu 9 nocek,7 dwójek,4 ranki. Głupota totalna,za nocki i pomaganie na innych działach grosze nawet nie odczułem na wypłacie. Zakaz grupowania się a na pewnym sklepie manager wraz z 6 osobami udał się 1 samochodem do koleżanki z pracy menagerki na urodziny. Pod blokiem się grupowali,sto lat śpiewali. Tort z koroną wręczyli,jak widać można. Dyrektor siedzi w samochodzie po 1 zmianie i obserwuje swoich pracowników,boi się że mu przybytek zamkną.Jeżeli zrobili by badania jak na kopalniach,to na 100% ktoś koronę ma. Wówczas żegnaj Auchan i życie naprawdę by się im zmieniło.

Noughty kot
@Noughty Dog

Nowe info,brak nocek! Same dwójki,kilka ranek. Ci co na rano i tak będą płakać bo na 5:30-13:30 ,już 8h.Druga zmiana standardowo do 14-22. Maraton oczywiście przed handlową niedzielą! Zakaz wychodzenia wcześniej,najpierw się odbijamy a dopiero przebieramy-plebs. Managerowie mogą robić co chcą. Przerwa 15min Max.

Ona

Tak czytam te Wasze opinie od pewnego czasu i już powoli nie wyrabiam... Z was nie wyrabiam. Ja też pracuję w Auchan, tyle, że nie w Warszawie. Pracuję na kasie już od wielu lat. Jestem w szoku, jak wiele w Was jadu. Najpierw żale, że skrócone godziny, bo na faja nie będzie można wyjść, bo nie będzie można odrobić. Potem żale, że zakupów nie można zrobić ani po drugiej zmianie, ani po nocce. I kolejne żale, że na kasę trzeba będzie iść. Litości! Ja pracuję na kasie, nie mam skróconych godzin. Jak przyjdzie pracownik z działu na kasę 6:45-13:15, to mu się liczy 8 godzin, chociaż w pracy będzie w sumie 7,5h, a mi w tym samym czasie 6,5h. I jeszcze foch, że L4 weźmie, bo na kasę nie usiądzie. A jak ja mam się czuć, gdy mi towar nie wchodzi o 13:42, pracowników w tym czasie nie ma, manager nie odbiera, a dyżurny nie wie, co ma zrobić? A klient czeka, i od razu dyskusje w kolejce, że "o rety, znowu trafiłem..." U nas w markecie na szczęście nie ma problemów z siadaniem na kasę, jak są kolejki, to i asystentka dyrektora sama przyjdzie i usiądzie, i managerowie też siedzą- wszyscy jedziemy na tym samym wózku, cieszmy się, że mamy pracę, bo już pojawiają się klienci, którzy rezygnują z wielu rzeczy, bo zabrakło pieniędzy, bo nie maja dochodów. Kontakt z ludźmi? No jest, nie da się uniknąć, na kasę łatwiej, jest pleksi, przyłbica, co drugi klient maskę nosi pod nosem, niektórzy gile mają zwisające nad maską z odsłoniętym nosem- jak stoi taki nade mną, to mi nie chuchnie, bo mam przyłbicę. Tak czytam, czytam- wnioski mam, że do wylotu u Was to pierwsi, którzy narzekają, sama bym takich pogoniła, złej tancerce bucik zawsze będzie przeszkadzał...

Cieszymy się!
@Ona

,,Cieszmy się że mamy pracę" -hasło roku. Za chwilę jak w Chinach za miskę ryżu będziemy pracować. Nocki,praca na innych działach a o premi ani słowa! Korona nie tylko w marcu była,wtedy jeszcze pracowaliśmy normalnie bez nocek i tylko na własnym dziale.

Ona
@Cieszymy się!

W marcu były otwarte i żłobki, i przedszkola, to i obsada na całym markecie była, potem wiele osób poszło na opiekę, to i zaczęły się rotacje na kasy. Na kasach w większości są kobiety, dużo większy więc procent absencji niż np. na dziale, gdzie są sami faceci. A klientów nie ubywa, bo nie mają gdzie iść, to i pomocy nam większej potrzeba niż marcu.

ola
@Ona

Klientów nie ubywa to dlaczego zrezygnowano z wynajmu pracowników z firm zewnętrznych??A teraz ty idź na kasy,ty na warzywa,ty na wody itd...Każdy dział potrzebuje pomocy i to w trybie natychmiastowym bo ludzie mają dość. Wiele można zrozumieć ale kiedyś przychodzi kres bo sił brakuje.

Konkretna
@Ona

szkoda słow.A to że sie ma ponad 200 klientow na dzien pracy i kazdy narzekajacy.Ale jest ok to sie nazywa praca.

Plaga Chińska
@Konkretna

Prawda dużo klientów narzekających.Odległość 2m nigdy nie jest zachowana.Lepiej już pracować na nocki,cisza,nie trzeba się użerać z klientami. Za to trzeba się napracować na owocach-warzywach,o premi nikt nie wspomni a za nocki tyle co kot napłakał. Czerwiec grafik nie ulegnie zmianie znowu nocki i dwójki gdzie tu normalność?!

Konkretna
@Plaga Chińska

Do braku premii mozna sie przyzwyczaic.Ale jak walna na tasme 3 worki ziemi z ogrodka tej dużej to trzeba sie namachac lub 4 zgrzewki wody .A do tego jeszcze inne rzeczy trzeba miec na uwadze,Skarbonka,UDDD+aplikacje e-bony co za bzdury sie wymysla.Kazdy mysli ze tylko pik.pik i już a rece po 8 godz.odpadaja masakra

Ala

dostawa do domu: 6 kartonów: w jednym - parówki sojowe, w drugim - papier toaletowy , w trzecim oliwa. Czy taka rozrzutność jest do pomyślenia ! To albo sabotaż, albo bezdenna głupota. Chyba ktoś chce od dołu wysadzić firmę. Mam nadzieję, że ktoś zareaguje!!!

Auchan piaseczno

Premia co w marcu to za kwiecień też będzie?

@Auchan piaseczno

Zapomnij. Zapytaj to powiedzą CIESZ SIĘ ŻE MASZ PRACĘ!

@Auchan piaseczno

W marcu pracowaliśmy ,,normalnie". Kwiecień-nocki,dziennie pomagamy na innych działach.Koronawirus urlopu nie wziął, dalej jest. Wiadomo oni by chcieli żebyśmy pracowali na nocki i na innych działach i jeszcze z 40%zabrać z wypłaty. ,,Cieszcie się że macie na czerstwy chleb dla konia i miskę ryżu biały makumbo". Tak sobie myślą. Przykre to jest,wogóle nas nie doceniają. Jesteśmy bezpośrednio narażeni,nie pracujemy zdalnie. Czerwiec-3m-c na nocki ,stanowcze NIE! L4 i good luck.

Iza
@Auchan piaseczno

A walczyliście o tą premię??Zapewne nie a gdy wam ją inny sklep załatwił to chętnie w kwietniu wzięliście prawda???Kolej na to byście swoje(usunięte przez administratora) ruszyli i zebrali się w kupę a nie czekali na innych. Najlepiej czy premia będzie. Nie nie będzie bo siedzicie cicho jak myszy pod miotłą(usunięte przez administratora)A pracodawca ma dobry ubaw.

Korona

Moim zdaniem powinni zrobić zakaz wypuszczania do sklepu dzieci poniżej 6,8 lat Jak widzę tych ludzi ,te całe rodziny z dziećmi spacerujące po sklepie to mam dość .Skoro dzieci przenoszą wirusy to my pracownicy jesteśmy narażeni , do przedszkola czy szkoły nie ale do marketu z dziećmi przychodzą

Zainabalkhalifa104
@Korona

Przychodzą z niemowlakami,młodzież grupami na alkoholach widziałem jak do imprezy się szykowali. Szkoła nie,market jak najbardziej. Korona wakacje mają i tyle. Pewnie dawno mamy wirusa a nawet o tym nie wiemy. Kolega miał biegunki,koleżanka bóle w kręgosłupie.Osobiście głowa mnie bolała. Może to są objawy. W zeszłą sobotę tłumy były,mogli w Auchan spokojnie wybory przeprowadzić. Takie przyjemne z pożytecznym.

Bea

A wiecie że w czerwcu powtórka z rozrywki? Kto ma nocki to dalej będzie je miał.

@Bea

Upadli na łeb,grafiku nie potrafią ułożyć!! Sami nic nie robią,tylko zdalnie a my najgorszy sort. Wczoraj był istny armagedon,hordy ludzi brali wszystko co popadnie.Oczywiście my znowu w pracy,a i do 22! Ktoś będzie tylko na rano pracował i jeszcze nażekał,a ja tylko nocki i same dwójki. Wyzysk,a gdzie jest premia? Jeszcze pracuję,ale jeśli dalej tak to ma wyglądać to tylko na L4,(usunięte przez administratora)Auchan i niech się im życie zmienia.

Yyy
@Bea

A skąd takie info ? Może dadzą w końcu spokój z tymi śmiesznymi grafikami ,nie wyobrażam sobie robienia stref w ciągu dnia ,z tymi chodzącymi ludźmi ,dziećmi itd

@Yyy

Dziś poluzowali restrykcje bo idą wybory,pomimo że ilość zarażonych nie spada! Jeżeli b(usunięte przez administratora) zaczną się grupować w galeriach a wszystko na to wskazuje,będzie tylko wzrost zachorowań i po wyborach wszystko może się powtórzyć.Sobota 02.05 w Auchan były tłumy,ludzie mają wyebane na wirusa. Jeżeli w czerwcu dalej nocki i dwójki automatycznie idę na L4.Gdzie tu sprawiedliwość?! Jedni będą cały czas na ranki pracować i jeszcze nażekają.

Bubu
@Allahacbar

Narzekają bo też by może chcieli nocki. Więcej płatne i mniejsze zagrożenie bo nie ma klientów. Ale ja mam dość i chętnie komuś te swoje nocne zmiany oddam. Co z tego jak i tak nie można się zamienić zmianami. Jak długo to jeszcze będzie trwało?

Covid 20

Kto jutro L4,UŻ ? Ten na czarną listę i w pierwszej kolejności do zwolnienia. Zastraszają czy tak można bezkarnie?

Niewolnik
@Covid 20

U mnie jutro połowa managerów bierze uż ciekawe czy ich zwolnia

Covid 20
@Niewolnik

Oni są nie do ruszenia(menagerowie),my tak tania siła robocza.Duże bezrobocie,to myślą że za miskę ryżu będziemy pracować.Ciekawe czy dadzą coś dodatkowo za Kwiecień?Nocki i wszechpomoc na innych działach.Zarażonych nie ubywa a koronawirusa ,,wysyłają" na urlop.Otwierają wszystko,bo wybory.Zobaczą co się będzie działo.Szczeniaki do BUDY a nie po galeriach się grupować i tak bez maseczek chodzą. Jedyny plus to koniec seniorita między 10a 12. Oni mają czas i tak chodzą do woli na zakupy,więc nierozumiem tego uprzywilejowania.

Kot Kaczyńskigo

Wybory najlepiej w Auchan i tak tu jest mnóstwo ludzi,boją się listonosza a my mamy styczność z tłumem i wyboru żadnego.Ludzie mają gdzieś tego wirusa,wszystko im jedno.Złapią covida,posiedzą na kwarantannie,a jak będzie się im nudzić to do Auchan,bo tu się życie zmienia.

Maciek z Klanu

Potężna regresja na EM,mnie to akurat nie dziwi. Ciągłe zawężanie działu,nic się nie opłaca do AGD grubego trzeba dopłacać!? Brak laptopów,gier,konsol.Brak dostaw,pustki ale obrót ma się zgadzać.(usunięte przez administratora) Podstawowe tv,brak wyższych modeli nie wspominając o tv premium . Bardzo zła cena zakupu i Manta,manta. Co robi kupiec,a raczej głupiec?! Zamiast zakupić coś sensownego na całą sieć i wynegocjonować dobrą cenę. Cofamy się zamiast się rozwijać,konkurencja nie śpi.Zakupy internetowe w czasie koronawirusa pewnie są gigantyczne.

Wwwww
@Maciek z Klanu

No też się dziwię że oni tylko te swoje marki manta ,otf na zabawkach,actuel i inne (usunięte przez administratora) I chcą obroty Ludzie markowe rzeczy taniej kupują niż u nas ten badziew kosztuje , ciuchy reż u nas tragiczne i drogie Nie za co kupcy kasę biorą ,wciskają nam towar do (usunięte przez administratora) i sprzedawaj to ,a potem pretensje że obrotu nie ma

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Polska Sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Auchan Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Auchan Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 387.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auchan Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 317, z czego 24 to opinie pozytywne, 184 to opinie negatywne, a 109 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auchan Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Auchan Polska Sp. z o.o. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auchan Polska Sp. z o.o.