Opinie o Auchan Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

Auchan Retail Jesteśmy jedną z wiodących sieci handlowych w Polsce i na świecie. Pracujemy w 16 krajach i zatrudniamy ponad 300 000 pracowników, w trzech kanałach dystrybucji: Hipermarkety Auchan, Supermarkety Simply, e-commerce AuchanDirect.pl.To ogromna szansa na rozwój i poznanie wielu wyjątkowych ludzi. Nie możesz jej przegapić! Hipermarkety Auchan Polska to 19 500 współpracowników w 76 sklepach i 6 platformach logistycznych. Od 20 lat poprawiamy jakość życia i siłę nabywczą klientów. Dbamy o jakość produktów, oferujemy je za najniższą cenę.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auchan Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

Lusesita 81

W pracy niemożna sobie zrobić kawy i wypić- na zapleczu wpadła seniorka Ewa i zrobiła dym.Wielkie halo o nic,oni siedzą na biurach piją kawę zajadają ciasteczka,owoce,orzeszki i może być.Ból (usunięte przez administratora) .

LGBT

Grójec to dżender i LGBT. Menażerka jest LGBT i zwalnia żeby przyjmować LGBT będzie sklep tylko dla nich a ludzie z wartościami jak nie jesteś LGBT to źle. Czy my chcemy na naszej ziemi tego g...

Nikus
@LGBT

Pracownicy w tym sklepie to osoby, których poziom pozostawia wiele do życzenia po prostu nudzą się bo nie mają co robić w zeszłym roku latem kiedy nie byliśmy na zakupach cała ekipa stała przed sklepem i paliła fajki przy bankomacie po południu a na piekarni nawet bułek nie było....a kolejki to do nabiału przez cały sklep były teraz chyba palą gdzieś indziej bo już nie stoją pod sklepem

Agnieszka K
@LGBT

Kierowniczka jest osobą tolerancyjną i brawo za to teraz są posty o LGBT bo jeden pracownik ma komisje do spraw relacji za prześladowanie osoby o innej orientacji, a Solidarność broni osoby która prześladowała nastawiając i robiąc zamęt podział i wśród pozostałej ekipy nastawiając ludzi przeciwko poszkodowanemu......taka prawda teraz będą się sypały oszczerstwa w internecie miłej rozrywki przy czytaniu... bo to pewnie jeszcze nie koniec

Stefan
@LGBT

Taki mamy klimat że LGBT jest w modzie. Raz się Grójec z moda wyrobił a nie trzy sezony wstecz.

Jolanta
@Agnieszka K

Jak jest tolerancyjna to dlaczego nie toleruje tych którzy nie chca pracować z niebezpiecznymi innościami ? Popieranie zagłady gatunku ludzkiego to jest tolerancja czy głupota ? Zwykli normalni ludzie komuś szkodza a pracuja na prsyszlość tego kraju. I musza się bać o tym mówić.

Dina
@Jolanta

Niebezpiecznymi innościami?! (usunięte przez administratora) Czego się niby boicie? To nie myjnia na kopalni i przysłowiowe upuszczenie mydła! (usunięte przez administratora)

Lajla
@LGBT

Tak wychodzi jak się małorolnych wypuści do pracy poza gospodarstwo. W d... byli g... widzieli.

Zatroskana
@LGBT

To co robi drużyna pani A...K..to jest dramat.Będzie kolejna komisja bo pani Solidarność pomyliła się od czego tu jest i trzeba się za nią zabrać a jest tu nas dużo kturzy przychodza do pracy i wiedzą na czym to polega.Chora kobieto wróć do leczenia bo psychiatra się o ciebie dopytuje.Chodzic i agitowac przeciw managerowi bo sie nie chce pracowac oznacza ze moze lepiej zmienic prace.Pani Solidarnosc pomóż pani kolezankom a nie chowaj się w wiadomym miejscu podjadajac buleczki a jak jesz to skoncz żeby nie zostawiac sladow i okruchowi nie rob wstydu na cały świat leniu.Każdy tak myśli,nikt ci nie powie.wez sie kobieto za prace bo masz taka samą pesje a nie robisz zupelnie nic oprócz siania zamętu i udawania chorób.Skończyły się darmowe ciasta i jest bół dooopy . Daj nam spokojnie przychodzic do pracy.

Zatroskana
@LGBT

...i ci nie odpuścimy chciałaś wojny będzie wojna wszystkie brudy wyjdą na wierzch jakie robiłaś i dalej robisz tyle jestes warta co solidarnosc bata ci brakuje bo nikt by cię kijem nie tknął

Kaska

Co za bełkot hejterski

Jakub
@Kaska

Uważasz, że wpis użytkownika na którego wpis odpowiadasz to zwykły "hejt", dlatego przypuszczam, że masz jakieś informacje związane z tym miejscem pracy. Czy będziesz tak uprzejmy i coś na temat tego pracodawcy napiszesz? Fajnie by było, aby w wątku pojawiła się jakaś nowa i rzetelna opinia. Coś możesz napisać?

Kupilem dzis myszkę do komputera i sluchawki dojechalem do domu otwieram słuchawki a one się rozlatują Aha bardzo fajnie otwueram mysz podpinam do komputera a ty nie działa naciskami wrzystko a myszka ani drgnie świetnie nie kupujcie żadnych sprzętów elektronicznych od tych naciagaczy!

Magda

Auchan Korona we Wrocławiu kilka lat temu przyczyniło się do zwolnienia bardzo wielu ludzi lub nie przedłużenia im umów nie z ich winy! Kilka lat temu (5 lat temu mniej więcej) spora grupa kasjerów miała codziennie manko 100zł lub 200zł (zawsze ta sama sztywna kwota). Trwało to okrągły ROK!! Dzień w dzień grupa 10-20 kasjerów miała takie niby manko! Kierownictwo oczywiście zwalało winę na kasjerów bo tak najłatwiej że oczywiście pewnie źle resztę wydali i stąd są te manka ale żeby dzień w dzień wszyscy kasjerzy źle wydawali resztę i to zawsze po 100zł a nie np 20 zł czy15,50 zł itp. to raczej dziwne? Jeden i raz na ruski rok mógłby się pomylić ale żeby dzień w dzień i zawsze 100 zł to już jest niemożliwe. Kierownictwo po pewnym czasie żeby wszystko zamieść pod dywan zmuszało bez dowodów do przyznawania się do winy że to była niby wina kasjera bo "źle resztę wydał". Nagle cudownym trafem po roku wszystkie manka znikneły! Cud? Jak się po roku okazało całkowita wina była po stronie Auchan - Korona a konkretnie pracownika z ... kasy centralnej czyli miejsca do którego trafiają a raczej powinny trafiać wszystkie pieniądze od kasjerów z danego dnia. Skąd się wzieły manka? Pracownik kasy centralnej codziennie wyjmował po 100zł lub 200 zł z kopert różnych kasjerów i traktował jak swoje - niezła dniówka koło 2000-3000zł lub więcej i to przez rok! Oto cała prawda. A co zrobiło kierownictwo kasjerom. Zwalniali bez wyjaśnienia lub nie przedłużali umów za to że rzekomo robili manka a to nie była ich wina! Żadnego słowa przepraszam, żadnego telefonu z ich strony, nic. Osoby nie z własnej winy straciły pracę a zostały potraktowane przez nich jak śmieci. Kierownictwo powinno się wstydzić że takie coś tolerowali przez rok, posądzali ludzi o coś czego nie zrobili i zmuszali do podpisywania czegoś co nie było prawdą. Praca w Auchan Korona to wstyd i żenada!

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy SAP ERP Consultant
Bonprix Sp. z o.o.
Pracownik Auchan ze Śląska

Do Auchan jako pracodawcy nie mam zastrzeżeń, natomiast klienci tej sieci to najgorsze bydło z jakim miałem doczynienia. Zero trzymania dystansu, maseczki opuszczone na brodzie, ucinanie sobie pogawędek ze sprzedawcami w czasie pandemii, notoryczne otwieranie i niszczenie opakowań, zwroty używanego, noszącego ślady użytkowania sprzętu (ostatnio pan sobie pojechał do krakowa i spowrotem po czym zwrócił nawigację). Szkoda sztrzępić ryja na ten plebs, trzeba ich traktować z buta tak jak oni nas bo niestety nie ma innej opcji. Nawet nie próbujcie być uprzejmi czy coś bo jeszcze bardziej was zgnoją. Radzę wam jechać z klientami jak z kupą (usunięte przez administratora) tak jak robią to w biedronkach i innych żabkach bo inaczej wejdą wam na głowę i będą to wykorzystawać.

Piastów

Zrobić porządek z fałszowaniem czasu pracy i układami że się inaczej odbija a inaczej pracuje

X

Dlaczego w sklepach Auchan pracownicy w dalszym ciągu pracują z nieprzepisowo zakryta twarzą narażając tym samym klientów na utratę zdrowia i życia? Czy pracodawca i dział BHP w tej sieci nie jest świadomy faktów ze przyłbica z plexi osłania tylko osoby kontaktowe z ja noszącym przed czołowym,bezpośrednim ( do 0,9 m) wydalaniem większych kropli? Mniejsze krople rozpyla natomiast przez cały czas w wydychanym powietrzu które wydostaje się w przypadku przyłbic bokami,góra i dołem tej osłony. Zalecanie pracownikowi który pracuje bezpośrednio z klientem przez 8 h lub zabezpieczanie go w taki środek ochrony osobistej i zezwalanie aby nosił przyłbice bez maseczki zasłaniającej szczelnie osta i nos w czasach pandemii jest przestępstwem !!! Czy uważacie ze pracownik któremu przed rozpoczęciem pracy zmierzono temperaturę pseudo termometrem jest zdrowy i może chodzić jak chce i w czym chce byleby pracował? To jakieś kpiny z klientów,przepisów BHP i obostrzeń dotyczących pandemii ! Czy Auchan nie ma pieniędzy na wyposażenie pracowników obsługi klienta, kasjerów,POK i ochrony w choćby najtańsze jednorazowe maseczki ? Jeśli tak to zalecam zamknięcie tej swoistej wylęgarni Covid 19 ! Ciekawe ilu pracowników tej sieci było i jest teraz na kwarantannie bo nie wierze ze przy tak lekkim podejściu do BHP wirus omija załogę tej firmy szerokim łukiem. Refleksji i zdrowia zycze. Dlaczego w dalszym ciągu w sklepach tej sieci w dalszym ciągu co drugi pracownik chodzi i wystającym nochalem?

Allahacbar
@X

Pracownicy narażają,człowieku pracuj 8h w maseczce! Pandemia a dziś sobota tłumy jeden na drugim. Niepodoba się to nie przychodz proste. Zawsze jest wybór.

Xcc
@X

Po prostu nie rób tam zakupów. Maseczki jednorazowe dają 2 na 8 godz. Po ok. 20 min. maseczka jest wilgotna. Trzeba by ja wymienić, a do przerwy jeszcze daleko...

Unforestero
@Xcc

Komu dają to dają,reszta musi nosić przyłbice.

aga 1966
@X

A dlaczego co drugi klient robi zakupy chodząc po sklepie z maseczka pod nosem i na probe zwrócenia mu uwagi przez pracownika odpowiada bujaj sie to co pracownicy narażają klientów na utratę zdrowia ale klient pracownika juz nie przecież takich klientów przewija sie przez ten sklep szczególnie w soboty cala chmara i potrafia choic po sklepie i 3h i wszystko jest ok.

Danii
@X

Jakos niewidze nosow na wierzcuu pracownikow. Zato u klientow pelno

Konkretna
@X

A dlaczego klienci maja odkryte nosy,albo chodza bez maseczek.

mixx

Witam pracował ktoś jako magazynier lub osoba obsługująca zamówienia internetowe i może się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

Zuzia

Na jakim modelu kas pracuje się w Auchan Ursynów ?

Abdul

W grudniu kto nie pójdzie na L4,UŻ,kwarantannę dostanie bonus + pińćset złoty:) ale brutto:( czyli ok.350zł.

Dot
@Abdul

Kto pójdzie na kwarantannę też dostanie. Doinformuj się bardziej.

Zastanawiam się

Czy na stanowisko kasjer w hipermarkecie Auchan trzeba mieć książeczkę? W ogłoszeniu nic nie pisze.

Xcc
@Zastanawiam się

Tak, na badania kieruje i płaci za nie pracodawca

Pomoc

Auchan Korona Wrocław to banda (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)!! Dlaczego tak mówię? Bo Auchan Korona we Wrocławiu okrada ludzi z pensji która każdemu za przepracowany miesiąc się należy! Pracowałem przez ostatni miesiąc zgodnie z grafikiem po 7 lub 8 godzin, w warunkach czasami poniżających, lub w warunkach zagrażających zdrowiu bo wdychać śmierdzące opary przez kilka godzin to nie jest coś przy czym ktokolwiek by chciał pracować (praca była czasami w zimnym niewietrzonym zapleczu tuż przy odpadach z używaniem środków śmierdzących przez kilka godzin) a oni za październik mi nie zapłacili. Pytam dlaczego Auchan Korona okrada ludzi bo niewypłacenie uczciwie zarobionej przez miesiąc pensji to jest kradzież! Jeśli cokolwiek jest zgłaszane że człowiek źle się czuje lub ma problemy z oddychaniem nikt na to nawet nie reaguje. Wielokrotnie byłem świadkiem jak osoba wręcz płakała na kasie to zamiast pomocy od strony pracodawcy to prędzej można było się doczekać pomocy ale ze strony obcych osób czyli od klientów. I to ma być pracodawca który ma zdrowie ludzi za nic! Czy jak kasjer będzie miał objawy przykładowo koronawirusa to auchan też nic z tym nie zrobi bo jak pracownicy chorują to są mimo wszystko przymuszani do pracy i ich to nie obchodzi? Dlatego mam wielki żal do szefostwa że dla nich liczy się bardziej zysk kosztem zdrowia człowieka a powinno być że zdrowie ludzkie jest najważniejsze a tu tak niestety nie jest

Korona

W jakim roku weszły Polskie akcje? Ktoś się orientuje?

Klient

„Monitoring jest nastawiony na pracowników”? A ja myslalem ze jest na odwrót! W takim razie ciekawy jestem dlaczego w Katowicach na Tysiącleciu personel sklepu nosi co chce i jak chce ale jak sam musi zabezpieczać się w skuteczne środki ochrony to wszystko jasne. Kierownictwo przymyka oczy-monitoring jest ślepy w tym aspekcie i niby wszystko gra. Byleby kasa szła... A zarażonym klientom ciężko będzie udowodnić ze tam właśnie coś złapali! Chyba ze maja nagrania lub fotki z trzymania wysokich standardów przez dany sklep podczas robienia zakupów. Ciekawe co na takie wieści odpowie Sanepid UOKiK jeśli któryś z klientów Auchan Polska nie machnie ręka na takie standardy? Według mnie ktoś z kierownictwa sklepów powinien się w końcu obudzić. Co do Pracowników to bardzo im współczuje ale nieadekwatne wynagrodzenie nie mozebyc powodem nieprzestrzegania podstawowych przepisów BHP,tym bardziej w takich czasach. Tu chodzi o ludzkie życie! O zdrowie klienta,który przychodzi do was zrobić zakupy a nie grać z losem i nieodpowiedzialna obsługa w rosyjska ruletkę albo w grę pozorów: My udajemy ze stosujemy środki ochrony osobistej a ty udajesz ze nic niewidzisz,bo to sklep samoobsługowy, nas tutaj nie ma. Litości ludzie. Dzięki za wasze poświęcenie i prace ale jak chcecie zarażać ludzi swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem to siedźcie w głębokim magazynie albo w WC. Jest zreszta wiele sposobów na okazanie swoją postawa niezadowolenia z obowiązku noszenia masek, np. lewackie manify. Dlaczego manifestujące ja właśnie w pracy i to w dodatku z klientem? Jeśli tak wyglada odpowiedzialność za skutki swojej pracy przeciętnego pracownika Auchan to sorry, nie dziwie się ze pracodawca skupia czujność monitoringu na działalności sklepowego personelu! Co do noszenia przylbic które chronią jedynie przed bezpośrednim kichnięciem a nie rozsiewam nie będę się nawet wypowiadał. Nie wiem dlaczego pracodawcy wyposażają pracowników w coś takiego? Rozumiem jak ktoś ma problemy z oddychaniem albo uczulenie na jakiś gatunekmaterialu ale noszenie samej przyłbicy, bez maski przez wiele godzin w zamkniętym pomieszczeniu to drwiny z obostrzeń albo symulacja procedur antycovidowych! Ludzie opamiętajcie się,nie jesteście sami! Przestrzegające zasad używania zabezpieczeń zanim pozostanie wam płacz bo na zgrzytanie zębów będzie już za późno. Dużo zdrowia zycze.

Covid 20
@Klient

Nieodpwiedzialni klienci zarażają nas pracowników!Człowieku pomyśl 8h w maseczce się podduszać,pracując po 30min.jest cała mokra. Ile razy widziałem kogoś bez maski bo ma to gdzieś i dzwoni taki typ na policję że go obsłużyć nie chcą. Celowe stwarzanie problemów.

Bezbradny klient

Czy w Auchan Polska pracownicy są zabezpieczani przez pracodawcę w środki ochrony osobistej przed Covid-19? Czy organizują sobie je we własnym zakresie i noszą cokolwiek, kiedykolwiek i jak chcą a pracodawca umywa ręce?

P
@Bezbradny klient

Pracodawca co do zabezpieczeń umywa ręce. Plexi są za krótkie przez które nic nie widać i tam gdzie klient stoi najczęściej i najdłużej to ich nie ma czyli ochrona pracowników jest zerowa. Łamanie zasady żeby co druga kasa była obsadzona co powoduje że za plecami kasjera przewija się tłum ludzi (odstęp zamiast 2 metry to jest kilka centymetrów)

@Bezbradny klient

Dali pracownikom przylbice ,w których nie da się pracować ,więc trzeba kupować sobie maseczki , niby sa.dwie grupy pracowników Ale i tak wszyscy się spotykamy ,nikt nie trzyma się sztywno tych grup ,jeśli pracownik jest potrzebny to dyrekcja daje go do grupy w której być nie powinien a jeśli pracownik potrzebuje wolne i chce zmienić grupe to oczywiście mówią mu że nie można się mieszać i musi wziąć urlop ,te grupy to fikcja

Jacek

Maiłem okazję popracować w tej pseudokorporacji o wielkich aspiracjach trochę czasu. I niestety nie wiele dobrego można o niej napisać , tylko złe rzeczy cisną się na usta . Dużo korpo które wyzyskuje ludzi , udaje że o nich dba a prawda jest zupełnie inna . Jeden wielki bałagan łamanie praw pracowniczych o BHP juz nie wspomnę , menagerowie i seniorzy w 90 % ludzie bez kompetencji , którzy sami nie wiedzą czego chcą , hipokryzja współpracowników z działu na poziomie expert +++ . Ja powiedziałem dość , jak chcesz pracować u francuskich wyzyskiwaczy proszę bardzo , Ja za bardzo cenię siebie i swoje zdrowie .

Auchan Bielany Wrocławskie to jeden wielki " B U R D E L" - inaczej o tym sklepie i o pracy tam nie można napisać . Ludzie to automaty do wykładania towaru , budowania (usunięte przez administratora)stref czy przebudów działu bez ładu i składu Wieczny brak ludzi do pracy , niby jest wsparcie z zewnątrz ludźmi którzy nie maja zielonego pojęcia o pracy w markecie . O czystości sklepu i magazynu oraz sanitariatów pracowniczych lepiej nie pisać ( poniżej krytyki ) . Jak cenisz siebie i swoje zdrowie to omijaj szerokim łukiem pracę w AUCHAN BIELANY WROCŁAWSKIE .

Uwolniony
@Piotr

Niestety ale w Auchan na Koronie jest jeszcze gorzej. Wyzysk, (usunięte przez administratora) zamiast partnerstwa, kasy samoobsługowe - śmiech na kółkach i dobra okazja dla złodziei, zero pomocy od liniowych czyli radź sobie sam, częste pustki w kasetce - skrajnie niski początkowy flot co wystarcza na jednego klienta który często przyjdzie z 1 rzeczą na parę zł a da 100zł co powoduje problem z wydaniem reszty dla kolejnego klienta, praca często 6 dni pod rząd i gdyby nie zakaz handlu byłoby więcej dni pracy pod rząd, pracownik źle się czuje ma przymus siedzenia do końca, bez szans na próbę zmiany grafiku, i na koniec szok: kasjerzy muszą wyręczać firmę sprzątającą w myciu koszy w warunkach śmierdzących nie wywietrzonych i zimnych. Wszystkim tym którzy sobie cenią zdrowie i nie chcą być poniżany przez liniowych jak i menadżerów jedna dobra rada i apel: omijać pracę jako kasjer w Auchan Korona szerokim łukiem a zaoszczędzi się na cennym zdrowiu! Niska pensja nie jest warta tego żeby tracić swoje zdrowie (kręgosłup, spuchnięte nogi itp.)

Anik

Ile czeka sie za kasą z akcji ????? Bo jak kupić miałam to chodzili jak cień za tyłkiem ale wypłacić to juz nie ????????????????

Merry
@Anik

Słyszałam, że podobno do 3 miesięcy.. Mi mija też czas za ok tydzień, dostałam tylko za jedne.

Xxx
@Anik

Ponad 2 miesiące!

etatowy

Witam pracuje w Auchan dosc długo mam wyrobioną opinię jest to obóz pracy ostatnio żeby poprawić swoje samopoczucie dyrekcja wprowadziła coś takiego jak barometr zaufania ankieta niby anonimowa ale to tylko pozory krótko powiem jest to obłuda i fałsz.

Allahacbar
@etatowy

To że ta ankieta jest anonimowa to ściema! Napisałem im prawdę to co myślę o tym wszystkim. Do czego to zmierza?! Konkurencja się rozwija ( wybór,sklep internetowy), a tu tylko ,,wizje" -przebudowy. Marki ,,pro" Qilive,Selecline i Manta :(

Robol

Hej o co chodzi z tymi oświadczeniami które muszą podpisywać pracownicy odnosnie covidu ???że niby jesteśmy przez warunki pracy narażeni bardziej na zakażenie ze jesteśmy tego świadomi

Akry
@Robol

Zrobili to żeby nie płacić nam grubych odszkodowań . Znów pieniądze wywiozą do Francji do tej studni bez dna

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Polska Sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Auchan Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Auchan Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 386.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auchan Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 318, z czego 24 to opinie pozytywne, 185 to opinie negatywne, a 109 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auchan Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Auchan Polska Sp. z o.o. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auchan Polska Sp. z o.o.