Opinie o Auchan Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

Auchan Retail Jesteśmy jedną z wiodących sieci handlowych w Polsce i na świecie. Pracujemy w 16 krajach i zatrudniamy ponad 300 000 pracowników, w trzech kanałach dystrybucji: Hipermarkety Auchan, Supermarkety Simply, e-commerce AuchanDirect.pl.To ogromna szansa na rozwój i poznanie wielu wyjątkowych ludzi. Nie możesz jej przegapić! Hipermarkety Auchan Polska to 19 500 współpracowników w 76 sklepach i 6 platformach logistycznych. Od 20 lat poprawiamy jakość życia i siłę nabywczą klientów. Dbamy o jakość produktów, oferujemy je za najniższą cenę.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auchan Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

Klientka

Auchan bielany wroclaw.niewykwalifikowani pracownicy ktorzy nie orientuja sie w niczym.nie potrafia zalatwic reklamacji I nie orientuja sie w przepisac tego dotyczacych.Masakra zareklamowalam pralke poltora miesiaca temu I nasal jej nie mam Chcialam odstapic od umowy bo take mam praeo I znow problem bo Oni Nic nie Wiedza nie mozna dogadac sie z Kim's kompetentnym.skladam dokumenty do rzecznika praw konsumenta bo tak nie mozna traktowac klientow

Lara1234

Po 10 lata pracy fizycznej w AUCHAN poszłam do lekarza bo zaczęło bardzo bolec mnie kolano nie pomagały już środki przeciwbólowe poszłam do lekarza . Dostałam L4. po zakończonym zwolnieniu wróciłam do pracy i dowiedziałam się od swojego menagera, że poszlam na zwolnienie bo niechciało mi się pracować. Zrobiło mi się bardzo przykro.

janki, Auchan.

jestem pracownikiem Auchan janki.Dowiedziałam się,że mnie mnie zwalniają z pracy, umowa kończy się. Mój menedżer p.Paweł, dział sery powiedział, że nie przedłużamy. Powód byw ja wiem jaki. Byłam nie zgodna z tym, co robili na setach. Kazali zmieniać stary daty na nowy. Sery nie który już smierdialy. Były rozwijane, odnowa zawijany i nakliejona Nowa data. Nie godilas z tym i to bom nie pasowało. Podobno zawsze to robili. To mozno zatruć ludzi.A jak dobra jakość produktów? Odradzam swoim znajomym kupować sery w Jankach.

Kunegunda

zapraszamy do Bierunia bo co się tu dzieje to ludzkie pojęcie przechodzi całkowicie . Managerka to powinna rowy kopać a nie ustawiać ludzi pod widzi mi się cfaniara jedna myśli sobie ze sklep będzie chodził pod jej dyktando naiwna kobieta

@Kunegunda

Moim skromnym zdaniem ta kobieta nie mysli ;) bywalo roznie w bierunskim simply pozniej auchanie, ale takiego udawania "dobrej" jeszcze nie bylo, kazdy kierownik byl po prostu sobą, ta pani caly czas udaje kim to ona nie jest.

Szef
@Kunegunda

Od tego jest aby ustawiać sklep pod siebie w końcu jest managerem sklepu...a jak nie potraficie zaakceptować zmian to Wasz problem...

Konkurencja
@Jegomość

Za to Wy myślicie??haha śmiech na sali ????????????Robię zakupy w tym sklepie od lat i widziałam jak sklep funkcjonował za simply potem jako Auchan...widać , że teraz aż miło jest wejść do sklepu gdzie jest czysto bo wcześniej brud smród i mogiła a kasjereczki no cóż zero wychowania i zachowania brak kultury a słownik jak w rynsztoku...co 2 słowo (usunięte przez administratora) ...(usunięte przez administratora)... pytanie kim Wy jesteście ???

wiki
@Konkurencja

tez robie zakupy od początku w tym sklepie i nigdy nie spotkałam się z przeklinającymi kasjerkami. zawsze miłe i pomocne

Szef
@wiki

Bo nie wszystkie kasjerki przeklinają a być może nie trafiłaś na tą co klnie jak szefc....i masz rację dziewczyny są mile i pomocne ale zawsze znajdzie się czarna owca! uwielbiam ten sklep mają to co potrzebuje! Pozdrawiam blondyneczkę z niebieskimi oczami w granatowym polarze,masz dar przekonywania i świetnie potrafisz doradzić klientowi.

Kulfon
@Szef

Fajna ta kobitka i w dodatku uśmiechnięta... sklep jest fajny i dobrze zatowatowany czysto i bardzo miło widać duże zmiany

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy SAP ERP Consultant
Bonprix Sp. z o.o.
Bieruń

Pracownicy zaczeli pisać negatywne komentarze jako klienci żeby pogrążyć managerkę, Oby dyrekcja poszła po rozum do głowy i wyciągnęła mądre wnioski.

@Bieruń

Oby poszła po rozum i zwolniła tych którym robić się nie chcę...A po za tym nie pracownicy (tylko 3-4 osoby) którym od samego początku nie pasowało że nowy kierownik przyszedł...i nie mieszajcie wszystkich pracowników w jednym worze...

noe
@Bella

nie musi zwalniać sami pójdą,za takie pieniądze sama rób

Kulfon
@noe

To czemu się nie zwolnicie tylko dalej tam pracujecie?? widać,że nie jest tam tak jak opusujecie bo dalej tam siedzicie...tylko po co oczerniacie innych.... żenada

Jegomość

To co sie dzieje w auchan Bieruń przechodzi ludzkie pojecie -,- zero szacunku do pracownika! Liczy sie tylko pożal sie boze menagereczka, ktora do niczego sie nie nadaje!! A kierowniczka nie da sie wykurzyc ze stanowiska, nastepna swieta krowa -,- ktora nie potrafi pracowac z ludzmi!

Bylypracownik
@Jegomość

Oo potwierdzam, odkad zmienil sie kierownik nie dalo sie tam pracowac... Pozdrawiam osoby jeszcze tam pracujące i wspolczuje tej atmosfery.

Nena
@Jegomość

Nie da się pracować czy właśnie zaczęło się pracować ? Bo większość praca boli w tym sklepie . Kierowniczka wymaga ale taka jej rola . Weźcie się nieroby za prace .

@Nena

Oferta wisi, spróbuj pracy w tym sklepie z tym kierownikiem K. Zapewne dziewczyny sie ucieszą z nowego pracownika na kilka tygodni :)

Kasjerka
@Jegomość

Pracowałam tam dość długo, różnych kierowników przerobiłam, ale przy obecnym w pracy była taka atmosfera, że z firmą niestety się pożegnałam. Ciągłe pretensje, odwracanie kota ogonem, cały czas wszystko źle, ciągle patrzenie w kamery i mobbing - bo stanie nad człowiekiem i "szybciej szybciej", poganianie osób które muszą ogarnąć kilka stanowisk naraz i kombinowanie jak skłócić ludzi to nie są normalne warunki pracy.

@Kasjerka

@Kasjerka W punkt.

Meeela
@Jegomość

Niestety widac po pracownikach że robią co mogą, ciezką atmosfere czuc w powietrzu, zawsze mogę liczyc na pomoc pracownikow. Wiekszosc juz klientow tego sklepu wie jak kierownik odzywa sie do pracownikow na sklepie, zgroza, jestem pelna podziwu osob ktore tam jeszcze pracują, cieżko pracują, a pani dumnie chodzi, rece w kieszeniach i nie ukrywa niezadowolenia choc sama nic nie zrobiła by poprawic wizerunek sklepu.

Marszal
@Jegomość

Bzdura ,,teraz czas pracy jest poświęcany głównie na prace a nie na papieroski, pogaduszki , oglądanie (usunięte przez administratora) na sedesie przez pół godziny co godzinę . Pracowałam i pracować będę . Zmówiło się kilka osób żeby wykurzyć osobę dbającą o dobro firmy czego wcześniej nie było . Pomódlcie się lepiej żeby wasze przekręty nie wyszły bo jeszcze managerka nie zauważyła ale to i tak wyjdzie . Widzicie ze bystra osoba i się boicie taka prawda .Robicie złą opinie żeby się nikt nie zatrudnił bo wiecie jak wyglądacie w porównaniu z każdym nowym pracownikiem .

Marszal
@Meeela

Napisała pracownica sklepu która więcej na L4 i na sedesie spędza niż w pracy

Jolka
@Jegomość

Jak można tak próbować kogoś niszczyć zabierzcie się wreszcie za prace bo po sklepie widać jakie jesteście pracowite nieroby ebane a jakaś góra wyższa powinna przyjechać i wam jeszcze raz wytłumaczyć ze jesteście od roboty bo za to macie płacone a na szacunek to trzeba sobie zasłużyć. Trzeba sobie było firmy własne pozakładać to byście miały lepiej i mogły cały dzień kawkę pic ale picie kawki się skończyło i jest ból tyłeczka .Pretensje do krzywego ze ma dzieci proste. Ojeeej paniusie przyszły do pracy i im pracować kazali. Ale to przykre .To czeka do płokułatuły zgłosić ze pracodawca chce żeby pracownik pracował , skandal w biały dzień

@Marszal

Haha. Tsaa pokaz ktorzy to pracownicy nie chodzą co pol godzinki na papieroska?? Pracowalam i widzialam kto jest na dziale i (usunięte przez administratora) kto stoi i papierosek za papieroskiem. Sama menagerka wiecznie stoi z tylu z petem i telefonem w rece (i nie chodzi mi o tel sluzbowy) ;) Przekrety to tam ida od gory..ale nie bedziemy tutaj o tym mowic...;) Kto sie tam zatrudnia,sam widzi jak obecnie jest... I byly juz kierowniki "dbajace" i gdzie sa teraz??? W (usunięte przez administratora)

Lala
@Jegomość

Jak tam wspolpraca z kierownikiem? Chyba bez zmian skoro pracownicy odchodza?? Auchan Bierun zszedl na psy... Nie czarujmy sie.

p[nc
@Lala

chyba zrezygnuje za duzo negatywow

pink
@p[nc

szkoda zycia

Jula
@pink

Nie strasz nie strasz bo się (usunięte przez administratora) Trzeba bylo zacząć pracować i skończyć z papieroskami , kawką. Skończyły się kombinacje i (usunięte przez administratora)a boli. Jeszcze zrobisz przysługę jak odejdziesz bo przyjdą na twoje miejsce inni którzy zaakceptują warunki będące standardem w innych sieciach . A firma się wyczyści z nierobów

Iwona
@Jula

Julka niech się Pani nie ośmiesza bo my już dobrze wiemy kto przychodzi w tej chwili do pracy w auchan. Sporadycznie i to bardzo sporadycznie są to ludzie którzy w ogóle nadają się do pracy. Podobnie jak cała gama Ukraińskich pracowników. Tam nie pójdzie bo za ciężko,na chłodni za zimno,na rybach mu śmierdzi....Mnożyć można przykładów.. Auchan niech zacznie myśleć o doświadczonych pracownikach bo my za nierobów (usunięte przez administratora) nie będziemy.

@Jegomość

A co Ty robisz w tedy jak patrzysz kto i gdzie wychodzi??zamiast pracować to obserwujesz innych??a chyba za to Ci nie płacą?? skoro tak ci źle to rynek pracy jest duży, masz wybór! boli jak każą pracować bo do tej pory nie robiliście nić ...z

@Marszal

Masz rację boją się,że prawda wyjdzie na jaw i wszystkich zwolnią... pracowałam tam i chętnie bym wróciła niestety sprawy prywatne nie pozwalają na to... pozdrawiam serdecznie kierowniczkę

@Lala

Nie na psy tylko w końcu ktoś zaczął nim zarządzać i wymagać...a nieróbstwo się boi,że wyjdzie prawda na jaw...

@Jegomość

To wy nie umiecie pracować z ludźmi...jaki Ty masz szacunek do swojego przełożonego??

Felix-a
@Jegomość

Bardzo dobry kierownik się trafił... zresztą manager też to Wam lenie nic się nie podoba...bo trzeba robić i ktoś zaczął wymagać i kontrolować i nie ma samowolki...jak Wam się robić nie chce to nikt na siłę Was nie trzyma!

Zzz

Hej wiecie ile będzie tych bonow na Wielkanoc? Maja doładować te karty ale jaka będzie kwota ????

Allahacbar
@Zzz

Podobno ,,aż" 150zł.

Zzz
@Allahacbar

Super 150 zl i po to bylo spotkanie związków zawodowych z dyrekcja auchan , marne grosze to samo z podwyżkami bedzie my zarabiamy najmniej ze wszystkich marketów, i śmieszna premia za skuteczność której nigdy nie będzie tak jak tej co byla do tej pory wyrobić premie graniczy z cudem Związku zawodowe (usunięte przez administratora) robia

wis-sla@o2.pl

OD TYGODNIA NIE MOGE DOSTAC SIE NA SWOJE KONTO W AUCHAN DZIAL TECHNICZNY ROBI I NIE MORZE ZROBIC TYLKO GORRZEJ PSUJE ELEKTRONICY DO NICZEGO ODRADZAM REJESTRACJI W TYM SKLEPIE

Bździoch

Auchan w czasie pandemii zwalnia czy przyjmuje ludzi do pracy?.Jak tak to kiedy rekrutacja?

Xx
@Bździoch

Przyjmuje jeśli są braki kadrowe , trzeba szukać na stronie auchan czy są oferty pracy albo isc do konkretnego sklepu i złożyć swoje CV w dziale personalnym Z tego co wiem jak jakis kierownik szuka ludzi to przegląda właśnie cv zostawione w personalnym, ale zarobki u nas marne na początek 2650 brutto najmniej placi auchan ze wszystkich sklepow ,lepiej placi lidl ,biedronka

Bździoch
@Xx

Wysłałam 3 razy przez internet i nic a ogłoszenia są nadal aktualne?

Xyz
@Bździoch

Oplaca się bardziej dostarczyć cv osobiście do działu personalnego , u nas kierownicy jak szukają ludzi to biorą właśnie te cv przeglądają i dzwonią do ludzi Nie wiem jak to jest z cv przez internet

Ona
@Xyz

Jak składam przez internet to moje CV idzie do centrali czy bezpośrednio do danego sklepu gdzie się ubiegam?.Słyszałam że będą zwalniać i dlatego nie przyjmują?.Czy przyjmujecie też ludzi z agencji pracy?

Ona

Chetnie zwalnia ;)

Robolek
@Ona

Z tego co wiem to u nas do marca zatrudnienia wstrzymane, beda bilanse muszą wyrównać zarobki do najniższej krajowej 2800 tym co tyle nie mają, czesc osób wyganiają na emerytury tez te wcześniejsze i daja im odprawy a chca młodych ludzi Tylko kto im przyjdzie do pracy za 2800 jak wszędzie daja więcej a roboty pelno coraz więcej obowiązków kontrole jak w (usunięte przez administratora)

Arek

Pracowaliście w nowy rok?

Tarnów

Dziś kupiłem piwo w Auchanie na Błoniach, Pilsvar. Piwo było wcześniej otwarte ewidentnie to czuć po smaku.Szkoda im było jednego piwa wystawili na regał.

Klientka

Macie duzo przeterminowanych produktow , tylko dzis w zakupach za 300 zł po terminie orzechy , herbata i wafle . W Piasecznie wybiore Kauflanda

On

Cała kasjerska prawda w kilku słowach o Auchan Korona Wrocław: 1. Kasjerzy są w pracy poniżani, nawet jak kasjer źle się czuje to musi siedzieć do końca (o ile wcześniej nie padnie ze zmęczenia lub coś się nie stanie). 2. Liniowi mają wszystko w 4 literach i często potrafią przetrzymać kasjera nie pozwalając na zamknięcie kasy (działa zasada ma się "władzę"). Pomoc z ich strony jest żadna! Kasjer który prosi o pomoc liniowego jest często zbywany i pozostawiony sam sobie. Nie dziwi tu bardzo duża rotacja bo kto przyjdzie i pozna co się tu dzieje to woli iść gdzie indziej. 3. Rozmianka - częste problemy już na samym starcie z powodu bardzo słabo wyposażonej kasetki. Liniowi zamiast rozmieniać pieniądze to sobie chodzą w żółwim tempie lub spacerują w parach (co im niby nie wolno a to robią). 4. Przerwy - 15 minut z czego po odjęciu cennych minut na dojście do szatni i dobicie się do mini bufetu i zejściu na dół to na posiłek z tych 15 minut to pozostaje tylko 5 minut. O ciepłym posiłku nie wspomnę bo i tak nie ma szans aby się w czasie zmieścić. Na przykładowe zrobienie zapiekanki czeka się z 5 minut a gdzie jest jeszcze czas na jej zjedzenie? 5. Grafik - często przez kilka tygodni aż 6 dni pracy pod rząd bez dnia wolnego (ratują niedziele bo zakaz handlu). O zmianie lub zamianie dnia w grafiku można zapomnieć (działa zasada "nie bo nie" nawet z ważnych powodów) jest opcja tylko wzięcia wymuszonego dnia na żądanie bo sami nie chcą nic zmienić. 6. Często kasjer jest dawany i to przez długi czas na stronę gdzie są lodówki i wieczne kolejki (alkohol). Działa zasada są "równi i równiejsi" - jeden ma cały czas być po stronie gdzie jest ciepło i są o wiele mniejsze kolejki lub ich wcale nie ma a drugi ma pracować cały czas, musi być w zimnie i nie mieć ani chwili odpoczynku! 7. Kasjerzy są zmuszani do czyszczenia koszy na stojąco i śmierdzącym środkiem przez co są narażeni na wdychanie oparów (nawet 3 dni z rzędu po parę godzin najpierw dźwigania koszy następnie wdychanie oparów - w pomieszczeniu gdzie nie ma jak ani możliwości wietrzenia ani dostępu do świeżego powietrza) i utratę zdrowia a do tego obok pomieszczenia gdzie są składowane straty czyli produkty zepsute i gnijące to można sobie wyobrazić jak się otworzy drzwi to jaki odór się wydobywa. Zasada Kasjer wyręcza firmę sprzątającą na porządku dziennym. 8. Zabezpieczenia - osłona plexi przy kasie przez którą nic nie widać i która w żaden sposób kasjera nie chroni i utrudnia mu pracę. Kiedyś pomocne lustra teraz nie spełniają swojej funkcji. Plexi są zdecydowanie za krótkie i w najważniejszym punkcie czyli przy terminalu bo tam klient najdłużej i najczęściej stoi plexi tam nie sięga. Częste łamanie zasady wymaganego dystansu 2 metrów kasjer-klient ponieważ nie ma przerwy pomiędzy jedną a drugą kasą (co druga kasa powinna być wolna a tak nie jest) to klient kasując się ma zarówno przed sobą jak i za sobą kasjera i dzieli go dystans tylko kilku centymetrów. 9. Kasa samoobsługowa nie jest lepsza. Pracownicy rzadko kiedy tam sprzątają a niby powinni często i po każdym kliencie a to tylko fikcja jest. Zostały otwarte dodatkowo 6 kas samoobsługowych które nie ważą produktów (miejsce na wyłożenie towaru mija się z celem skoro w każdej chwili można produkt zabrać lub dodać a kasa nie ma jak informować o tym bo nie ma tam żadnych czujników) jak to robią inne kasy. Jak są kolejki to absolutnie nie ma możliwości aby nad tym zapanować ani tym bardziej skontrolować każdego klienta (ciche pozwolenie na kradzieże wśród klientów ale odpowiedzialność spada jak zwykle na pracownika). Na takich kasach jest TYLKO 1 pracownik, który często nie ma szans sam jednocześnie upilnować 6 kas zwłaszcza gdy są kolejki. Wystarczy że jeden klient zawoła o pomoc z jednej strony to drugi klient z prawej strony ma ciche pozwolenie na szybkie oddalenie się bo wystarczy zrobić tylko jeden krok aby być już poza bramką. Zasada rekrutacji klientów na kasie samoobsługowej to kolejna fikcja. Przykładowo są kolejki na zwykłych kasach a na kasie samoobsługowej nie ma prawie nikogo to żaden pracownik z kasy samoobsługowej nawet się nie pofatyguje aby pójść po klienta i ściągnąć go (czasami w sposób nachalny bo tak to dyrekcja wymusza) na kasy samoobsługowe. Obrót by się chciało mieć ale do werbowania klientów to już nie ma nikogo. 10. Ochrona która na nic nie reaguje i chodzi jak śnięta ryba. Klient zamiast wchodzić do sklepu wejściami oznaczonymi lub przez kasę samoobsługową to sobie wchodzi lub wychodzi przez kasy jak chce i kiedy chce, nie patrzy i przeciska się między klientami i często pod nosem ochrony a ona nic z tym nie robi ani nie reaguje. ODRADZAM I PRZESTRZEGAM! "NOWI" KASJERZY OMIJAJCIE AUCHAN KORONA SZEROKIM ŁUKIEM! Już jedna osoba kilka lat temu przez nich i przez takie samolubne i nastawione jedynie na zysk postępowanie zmarła! Kto ceni zdrowie i nie chce być maksymalnie wykorzystywany to wszystko inne będzie lepsze niż praca w Auchan!

DPL
@On

Po 1 pracowalem w innym Auchan i przenioslem sie do Korony, poniewaz tu sie przeprowadzilem. Poprzedni Auchan byl moja glowną etatową pracą a "Koronowy" juz dodatkową. Pomimo przeniesienia i juz stazu pracy, mialem szkolenie kasjerskie, hmm tylko po co? Skoro przenioslem sie jako kasjer. Poprzedni Auchan, ktory niestety zamknięto był cudnym miejscem pracy i prześwietnymi ludzmi i kadrą. Tymczasem Auchan Korona to brak szacunku dla pracownika, w ktorym czujesz się jak (usunięte przez administratora) nie będące nikim. Ochrona przy wyjsciu/wejsciu do pracy przeswietla cie jak złodzieja, oklejając nawet zdrobione śniadanie w domu. Odchodzac nawet od Menagera nie uslyszalem powodu odejscia. Przy przeniesieniu zapewniano mnie, ze grafik da sie ustalic pod główną prace, niestety okazało sie ze to bajka. Odszedlem. Naszczescie. Ze wszystkim sie zgadzam. W tamtym Auchan ludzie pracowali po 23 lata za reala. Przychodzili nowi dopiero gdy ktos ochodzil na emeryturę. Tutaj rotacja non stop, czynnych 6 kas na 50, tych dziwnie sciętych numeracją... Liniowi gbury, w poprzednim " cuda ". Szkoda mi tych, ktorzy musza jeszcze tam pracowac. Współczuję niezmiernię.

@On

To co napisane to prawda ale nie zgodze się z tym że zmarła osoba dzięki nim jest to nie słuszne posądzenie.I nad tym On niech się zastanowi zanim coś napisze.I dlatego należy przeprosic za to co się napisało.: Już jedna osoba kilka lat temu przez nich i przez takie samolubne i nastawione jedynie na zysk postępowanie zmarła! Kto ceni zdrowie i nie chce być maksymalnie wykorzystywany to wszystko inne będzie lepsze niż praca w Auchan!" jestes w błedzie .Pomyśl nad tym.

@Konkretna

Po pierwsze WIEM co piszę bo z tą osobą miałem okazję pracować i to przez dłuższy czas! Po drugie wiem że osoba zgłaszała codziennie i to przez tydzień czasu fakt że źle się czuje że boli ją głowa i od tego wszystko się zaczęło a oni olali sprawę i nic z tym nie zrobili! Powiem więcej pomimo tego że odczuwała ból kazali jej przychodzić do pracy! Ostatniego dnia pracy też źle się czuła a oni zamiast puścić dziewczynę wcześniej do domu bo widzieli jaka jest sytuacja to kazali jej dalej pracować na kasie. Następnego dnia już do pracy nie przyszła bo zabrało ją pogotowie, przez kolejny tydzień była podłączona do aparatury podtrzymującej życie a to i tak nic nie dało bo na ratunek było już za późno. I co to nie jest przyczynienie się do śmierci swojego pracownika? Oczywiście że jest bo gdyby ją puścili wcześniej do domu lub wysłali na badania to by się tak nie skończyło! Pracownik się dla nich nie liczy najważniejszy jest utarg danego dnia czy się zrobiło normę czy też nie a na szarym końcu dopiero jest pracownik! "Konkretna" jak nie znasz sprawy i nigdy w Auchan z tego co słychać to nie pracowałaś to nie pouczaj innych którzy są bardziej zorientowani w sprawie niż ty. Ja znam sprawę i niestety fakty są takie że gdyby nie oni to istniała szansa na to aby dziewczynę dałoby się uratować a tak niestety nie ma jej już z nami. Pomyśl nad tym

@On

Doskonale znam sytuacje o ktorej piszesz, same bzdury.,I wiem co pisze lecz Ty chyba nie za bardzo.

wiola
@Konkretna

Jak ktoś jest chory to idzie albo dzwoni do lekarza a nie w pracy zgłasza. Taka prawda, lekarze tu nie pracują a ojejujących jest całe mnóstwo bo wszystkich coś boli. Jak się do szkoly nie chodzilo i nie ma podstawowej wiedzy gdzie sie chodzi z chorobami to potem taki przykry efekt. Ale najlepiej na auchan zwalić bo może odszkodowanko bedzie , czekać aż P...ski się uruchomi bo to jego raj kręcić zadymy w tej firmie.Czy to jest zakład pracy chronionej czy ośrodek dla ułomnych? Śmierć czeka każdego , nie ma pewnie jeszcze wyniku sekcji a już (usunięte przez administratora) każdy wie jaka przyczyna i że przez Auchan. Trzeba się było uczyć i iść do innej pracy. Śmierć czeka każdego , smutne to ale prawdziwe.

jola
@On

od kiedy zakłąd pracy wysyła na badania. Jak się jest chorym to sie do lekarza dzwoni i nie przychodzi do pracy. Co ona niewolnicą była a może ją przywiązali do szafki pracowniczej.

@wiola

Chyba nie dla mnie ta odpowiedz z ktora powinnas skierowac do On a nie do mnie.Trzeba czytac z uwaga.

Zgrywus
@On

Trafna opinia i potwierdzam w 100%! Panie które poniżej tak cudownie się wypowiadają na temat firmy narzekać nie mogą bo bardzo lubią przymilać się do kierownictwa i donosić (często nieprawdę) przez co są nagradzane. Pracowałem tam jakiś czas i stwierdzam że to najgorsze miejsce pracy w którym mogłem się znaleźć.. zero jakiejkolwiek pomocy ze strony kierownictwa czy ochrony. Pracownicy traktowani często jak śmieci !! Nie wspomnę już o plotkach jakie potrafią tam krążyć.. ale tak to jest jak ludzie nie maja swojego życia i zajmują się czyimś. Rozumiem że ludzie maja różne sytuacje życiowe i nawet taka praca jest dla nich ostatnia deska ratunku ale żeby gówniarze stali nad starszymi i pluli im w twarz to już żenada totalna. Zachowanie co niektórych jest karygodne na co nawet klienci potrafią zwrócić uwagę! A to ze ludzie tam wariują to prawda. Połowa pracowników już bywała na Koszarowej w psychiatryku. Często się zdarza że wyrzucają dobrych pracowników a zostawiają świrów. Kierownictwo też nie podaje powodów zwolnienia. Cieszę się że już tam nie pracuje bo szkoda mojego zdrowia.

@wiola

Tak się składa że wyniki sekcji zwłok juz dawno były bo to było 2 lata temu i wszyscy znają jaki był powód jej śmierci. Ale najlepiej zwalić na to że boli główka a właśnie ból głowy przyczynił się do śmierci człowieka bo tętniak w końcu pękł i taka prawda. Wiem że Auchan szantażuje ludzi że jak nie przyjdą to ich zwolni i tak też było z tą dziewczyną. Ona była zmuszona przyjść do pracy kosztem niestety zdrowia! "Dzwoni do lekarza"?? Zanim to lekarz zdiagnozuje to wieki minął a za siedzenie w domu lub na zwolnieniu nikt nie płaci a jak dla osoby gdzie jedynym źródłem utrzymania jest praca to ona nie może sobie pozwolić na to żeby zostać bez pracy i środków do życia. Musiałoby jedynie kierownictwo wystawić skierowanie na badania to wtedy jest bez kolejki ale po co wystawiać skoro są ważniejsze zawsze kolejki od pracownika i czy się zrobi w danym dniu obrót czy nie! Co to za durne prymitywne stwierdzenie chyba kogoś ułomnego "śmierć czeka każdego"?? To chyba oczywiste że śmierć każdego czeka ale nie w wieku 30 lat więc zastanów się nad tym co piszesz! Osoba młoda zdrowa to raczej nie jest typowe w tym wieku żeby nastąpiła śmierć! Prawda jest taka że szantaż typu jak nie przyjdziesz to już możesz wcale nie przychodzić dla kogoś to coś normalnego to chyba sam powinien udać się do lekarza

@On

To co się dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie. Każdy siedzi cicho bo boi się o stanowisko. Sprzeciwisz się albo powiedz prawdę to zostajesz bez pracy. Chcesz coś ugrać albo awansować musisz przymilać i donosić do biura. Człowiek człowiekowi nie jest równy. Ludzie traktowani są gorzej jak zwierzęta. Dobrych pracowników zamiast nagradzać to się karze. Coś Ci wypadnie nagle potrzebujesz dnia wolnego bo pilna sytuacja ale jak nie trzymasz się dobrze z kierownictwem to nie licz na to. Ogólnie bardzo słabo i trzeba stad uciekać.

@pracownik

Niestety taka prawda. Liniowi wazeliniarze donoszą na prawo i lewo nieważne czy prawda czy nie a potem w żywe oczy się tego wypierają. Sytuacja gdzie chwilę temu "liniowy" kazał coś kasjerowi zrobić a on tego nie zrobił to ten popędził do kierownika zmiany aż się z nim kurzyło i co i kierownik wezwał kasjera oczywiście o wyjaśnienia heh a po wszystkim zapytany liniowy o to dlaczego doniósł wszystkiego się wyparł. To pytanie za 100 pkt skąd niby kierownictwo wiedziało o sytuacji która miała miejsce chwilę wcześniej między liniowy-kasjer skoro to było w 4 oczy z liniowym i tylko on mógł o tym wiedzieć? Pewnie duchy doniosły... Ucieczka = jedyne wyjście

Jan
@On

Taki stan jest w większości sklepach tej sieci kasjer i serwis kasowy to popychadła do robienia kasy. Liniowe maja wszystko gdzieś tylko ploty,zabawy i gry na telefonie(kasjer odrazu ma zabierany telefon i pogadanka z menago lub filarem).Wrzaski i krzyki jak masz słabą psychikę i problem wyrażenia swojego ja. To zrobią z ciebie popychadło i będą tobą manipulować .Twoje zadanie i propozycje będą pomijane. Będziesz poniewierany i o twoim życiu decydować będzie inna osoba. Filarzy kas zarabiają więcej rzadko siedzą na kasach albo w cale.Maja czas na ploty, kawę,bufet,oglądanie filmów,rozmowy rodzinne i prywatne przez telefon.Czesto grają w gry. Menedżerowie to samo robią bawią się,te same zachowania. Kasjerom łatwo wytykać błędy bo większość żyje w strachu i bezradności.Przydala by się nie zapowiedziana kontrola albo prowakcja i wtedy może by to się zmieniło.Wiekszosc trzyma się krzeseł bo to stanowiska nie wymagające kontaktu z klientem.Kasjer jest narażony na obelgi, stres, poniżanie,wyzywanie itp. Pomocy żadnej senior zarządzania zasobami kas jak zwał.Zamiast poprawić warunki pracy ma inne sprawy(nic nie robić)-samo się rozwiąże.

DPL
@DPL

Dodam, że wlasnie taka jest prawda we wszystkim co jest napisane. Nikogo nie obrazam. Tylko stwierdzam fakty. Szkoda tylko, ze centrala nie wie co wyczynia sie w ich sieci.

Auchan piaseczno

Chętnie poznam opinie o auchan piaseczno. Pozytywy negatywy.

Wiolka
@Auchan piaseczno

Jak wiesz gdzie się schować to pozytywnie bo się nie napracujesz. Mi udaje się tak ściemniać że z 8 godzin wyrabiam 4 czasem 5 tylko ważne żeby okres próbny przejść i wtedy dobre wrarzenie zrobić

Radek

Niestety Auchan firma karierowiczów i leserów. Jaką rolę pełni filar kas w tej firmie. Bo rzeczywistość jest inna niż w statusie tej firmy. Taka osoba siedzi przy komputerze i klepie w klawiaturę (dodatkowo załatwia sprawy prywatne,urządza bufet i piknik rodzinny w miejscu pracy. Rozmowy telefoniczne nie związane z pracą,drzemki,pogaduszki o osobach z otoczenia. Brak siedzenia na kasie(w statusie firmy) są hipermarkety gdzie filarzy kas nie siedzą. Prowadzenie ogólnego zamieszania i brak komunikacji z firmą.Szkolen żadnych ogólna dezorganizacja firmy,nepotyzm,kolesiostwo,wyzywanie psychiczne itp. Święta pokazały jak Auchan dba o pracownika są gorsi i lepsi jedni dostali więcej a inni mniej.W tej firmie człowiek jest numerem w szufladce który można skreślić i poprawić na inny numer. Ta firma nie ma psychologa ani infolinii zaufania z pomocą. Szukałem pomocy ale nikt mi nie pomógł musiałem się zwolnić.Moje zdrowie było ważniejsze i nikt mną nie będzie poniewierał.Zycze Wesołych Świat

Mieszko

Ja wszystko rozumiem, ale oczekiwanie na połączenie Auchan Direct to wystawienie cierpliwości konsumenta na ciężką próbę. Po wielu próbach uzyskania połączenia w końcu po prawie 30 minutach słuchania melodyjek, łaskawie odebrali telefon. To jest jakaś kpina po prostu :(((((((

aga1966
@Mieszko

Szanowny klienci nie jestes jedynym klientem ktory dzwoni do Auchan Direct dlugie oczekiwanie na polaczenie ... miales pecha a moze poros innych klientow zeby nie dzwonili do AUCHAN DIRECT moze sie zgodza i nastepnym razem jak beziesz dzwoni to niebedziesz musial czekac pozdrawiam..

Czemu w Auchan jest sprzedawany towar z zagranicy ,pod przykrywką Polskich producentów byłem sprawdzałem i mam zdjęcia ,francuska firma (usunięte przez administratora) POLAKÓW aby kabzy nabić.

Mieszko

Dzień Dobry Państwu, mam do Państwa dwa pytania : 1. Dlaczego na waszej stronie jest umieszczona informacja,że infolinia działa od 7:00 do 22:00 od poniedziałku do niedzieli , a jak się dzwoni po wysłuchaniu komunikatów automatycznych i menu kontekstowego następuje cisza i komunikaty są w kółko powtarzane i rozłącza osobę, która dzwoni ? 2. Po drugie nie ma bezpośredniego numeru do dostawcy, który jest odpowiedzialny za bezpośrednie dostarczenie zakupów do zarejestrowanego klienta systemu Auchan Direct ? Pozdrawiam Wasz konsument

Yorruś

Seniorzy w piasecznie nawet nosa nie wyhylą żeby popracować wieczne kawki a na markecie nabiał po terminie bo nie ma kto dopilnować a paleta za paletą. Udaja tylko ze pracują za grube pieniądze i (usunięte przez administratora)ludzi swoimi doczepkami ktoś się powinien za to zabrać ale jak góra nie widzi to Francja powinna przyjechać ale się boja polskiego kowida

Czy ktoś jest w stanie powiedzieć, czy byłemu pracownikowi będącemu obecnie na emeryturze przysługują się jakieś świadczenia z funduszu socjalnego np. w postaci bonów na święta? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Prezes
@Kasia

Dobry żart,to nie kopalnia!

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Polska Sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Auchan Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Auchan Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 385.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auchan Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 318, z czego 24 to opinie pozytywne, 185 to opinie negatywne, a 109 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auchan Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Auchan Polska Sp. z o.o. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auchan Polska Sp. z o.o.