Opinie o Auchan Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

Auchan Retail Jesteśmy jedną z wiodących sieci handlowych w Polsce i na świecie. Pracujemy w 16 krajach i zatrudniamy ponad 300 000 pracowników, w trzech kanałach dystrybucji: Hipermarkety Auchan, Supermarkety Simply, e-commerce AuchanDirect.pl.To ogromna szansa na rozwój i poznanie wielu wyjątkowych ludzi. Nie możesz jej przegapić! Hipermarkety Auchan Polska to 19 500 współpracowników w 76 sklepach i 6 platformach logistycznych. Od 20 lat poprawiamy jakość życia i siłę nabywczą klientów. Dbamy o jakość produktów, oferujemy je za najniższą cenę.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auchan Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

Pracownik produkcji

Kupiłem ostatnio ser.. parmezan.. I się przeliczylem. Ser niby do 04.09.2020 A otwieram go 20.08.2020 i jest zepsuty. Wstyd.. poszukujecie swoich klientów ...

Wera

Najlepsze kasztany są na placu pigall

Mich

Wiecie może na ile w tym roku wycenili akcje.

Jo zech z bagien

Witajcie Jestem nowym pracownikiem .... powiedzcie kochani ile jest premi ? Tak wiem na okresie próbnym nie ma nic .... nie chcieli powiedzieć mi na rozmowie !!!! A wczasy pod grusza ile dają ???

Saskłocz z lasu
@Jo zech z bagien

Co to jest ta premia? W Auchan coś takiego wogóle nie występuje!

Weteran
@Jo zech z bagien

Szkoda mi Ciebie piszę poważnie. Wracaj lepiej na bagna. Minimalne szanse że wogóle umowę Ci przedłużą,tym bardziej teraz w takim okresie. Dużo było pracowników naprawdę w porządku,a umowy nie przedłużyli. To co tu się dzieje,szkoda gadać. To już nie jest zakład pracy a (usunięte przez administratora).

Xy
@Jo zech z bagien

Premii nigdy nie da sie wyrobić ,za małe obroty,za duże straty , l4 masz to premii nie ma wcale ,grafiki teraz do (usunięte przez administratora) człowiek zapier po 6,7 dni pod rząd ,wypłata marna

Mily

Dają,dają! Ile zabierają?Zapytaj.

jo z bagna
@Weteran

za pare dni zaczynam prace , pierwsza umowa na trzy msc , mysli ze mi nie przedluza ??

@Jo zech z bagien

Wczasy średni przedział jak zarabiasz ponad 2900 to 400zł brutto - rok temu było 470. A premie na papierze początkowo 150 ale i tak prawie zawsze dostaniesz mniej.

@Jo zech z bagien

Tak okolo.700 zl zakezy kto ma jaka stawke brutto jak mniej niz 2700 brutto tp.tak.650 zl

Byly pracownik
@Mika

To da sie mniej niz 2700 brutto ?

1964
@Jo zech z bagien

Jak dobrze kojarzę to chyba 215, 250, 350 i 450 złoty w zależności od stopnia zaawansowania. Oczywiście nie licz na max premii.

@1964

A jak wygląda sprawa z bonami na święta? Są i w jakiej wysokości ?

Abby
@Didi

Bony zostały zastąpione skarbonką pracowniczą w wysokości 5% od zakupów- bardzo mało.Przy zakupie np.tv nie więcej niż 50zł maksymalnie śmieszne.Robisz zakupy za 300zł!!! ,,zyskujesz" 15zł proszę Cię dramat.

Jest źle
@Abby

Ale bony są zastąpione tylko te wiosenne które dawali na Wielkanoc. Te grudniowe na BN zostają tylko pytanie czy ich nie zmniejszą???

Mleczny człowiek
@Abby

Skarbonka to kpina,5% to żart na dodatek drożyzna. W Biedronce przy większych zakupach wychodzi dużo korzystniej.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog - Kosztorystant
Stocznia Remontowa NAUTA S.A.

CZY MANAGEROWIE OCHRONY PRZECHODZĄ W AUCHAN KURS KULTURALNEGO TRAKTOWANIA INNYCH LUDZI? JAK DLA MNIE CAŁKOWITY BRAK TAKTU I KULTURY.

Przemysław
@Tomek

W WIELKOPOLSCE JEST MENAGER OCHRONY AUCHAN , KTÓRY DRZE SIĘ NA PODWŁADNYCH. SAM SOBIE WYSTAWIA ŚWIADECTWO. NIE POWINIEN ZAJMOWAĆ TAKIEGO STANOWISKA, BO NIE UMIE ROZMAWIAĆ Z LUDŹMI.

Kudi.

Powiedzcie mi gdzie kierowac skarge, zapytanie o zmiane kierownika sklepu..??

Turlejska

W dniu dzisiejszym na terenie sklepu, na dziale warzywnym, poślizgnęłam się na fasoli szparagowej, która zalegała podłogę (promocja od strony działu mięsnego), przewracając się na lewy bok, uszkadzając sobie znacznie naskórek przy kostce oraz na palcu lewej ręki, Postronni klienci pomogli mi wstać, ponieważ było niebezpiecznie i ślisko. Na moją prośbę zawołano kierownika stoiska(mloda pani) , w dalszym ciągu serwis sprzątający. Pragnę zauważyć, że byłam o krok poważniejszych obrażeń ze względu na metalowy, z ostrymi kantami stelaż, aż strach pomyśleć co by się stało, gdybym zahaczyła o te metale głową. na moją prośbę o sporządzenie notatki ze zdarzenia (okaząło się że w tym miejscu nie ma monitoringu) zaproponowano mi jedynie wezwanie pogotowia (bez sensu, bo stałam i chodziłam póki co o własnych siłach). Pragnę zwrócić uwagę na ogólny niebezpieczny bałagan na podłogach stoiska warzywnego. Zgłaszam to zdarzenie w razie czego, gdyby mi była potrzebna w następnych godzinach pomoc medyczna, bo mocno upadłam na lewą stronę i w chwili obecnej, po ok. godzinie zdarzenia boli mnie ramię.

@Turlejska

Odszkodowanko się marzy paniusi? Pod nogi trzeba patrzec albo nie wychodzic z domu jak sie nie umie chodzic. Monitoringu nikt ci nie udostepni.

Gudi
@Turlejska

Buahahah, wyciągnąć kasę chciało babsko. Doznała otarcia naskórka ???? pi**a nie bolała? Trzeba było na ogórku lądować. Wszędzie gdzie się lezie i jest się taka kaleka trzeba patrzeć pod nogi, a nie jak każda stara prukwa w sklepie patrzy tylko przed siebie i zachowuje się jak było. No i oczywiście... Kierownika poproszę ???????? albo karyna albo Grażyna w berecie.

@Gudi

W punkt leżę i płacze ze śmiechu .

Żniwiarz

uciekajcie jak najdalej. Nie warto

Gupota goni gupote

Jak "epidemia" była w najgorszym momencie to csła kadra zarządzająca miała nas głeboko na względzie. Na przyłbice szkoda było pieniędzy. Związki coś tam wywalczyły....wszystko jakoś funkcjonowało normalnie. Nikt u nas sie nie zaraził. Ale teraz to ja pierdziu... rygor jak w Korei Północnej. Kogoś tam u góry mocno słonko przypiekło e berecik. Na stołówce moze byc 10 osób. Z palarni zabrali krzesełka zeby palacze czasem sie nie zasiedzieli. Tempora kilometr od stołowki, przychodzisz i dowiadujesz sie ze k u p a zimna. Nie zjesz bo jestes 11. Masz wrocic na sklep. Ale Twoja przerwa leci bo twmpora 1km od stołowki. Jedz w smierdzącej buciorami szatni... ale chwila NIE! Nie wolno jeść w szatni, na przerwie musisz byc w stołówce do której k u r ł a wejść NIE MOŻESZ, bo jesteś 11. Weźcie se tam u góry strzelcie po baranku. Instrukcja baranka: pochylić głowe, rozpędzić się i walnąć w ścianę z całej siły. Może kulki trykną...

Joker
@Gupota goni gupote

Z kąd wiesz że nikt nie jest zarażony? Badania były?!wątpię.Większość przechodzi bezobjawowo.Ja słonka jeszcze niewidziałem,jak kret.Są godziny wyznaczone (działami),jeżeli jesz na szatni nie dotyczy. Można jeść na szatni,kto mi zabroni?! Po baranku fajnie ale zamiast w ścianę to menager z seniorek czy dyrektorem powinno pomóc. Grafik potrafili by w końcu ułożyć! Jest Korea,dyrektor lata jak poparzony żeby nie napisać jak popie*rzony.

Gupota goni gupote
@Joker

Jesli wiekszosc przechodzi bezobjawowo to uwazam ze to kolejny dowod na panike i rygor bez powodu. Po prostu znalezli kolejny sposób zeby dopierdzielic pracownikom i tyle. Druga Tempora powinna byc przy stołówce zeby przerwa fatycznie miala 15 minut a nie 5. Zajim wejdziesz do szatni po swoje sniadanie, odstaniesz swoje w kolejce w bufecie, zanim w ogole bedziesz mogl wejsc do bufetu... twoja przerwa zmarnowana bo szkoda pieniędzy. Ja szukam innej roboty. Jak tylko znajde nic mnie tu nie zatrzyma...

Emi
@Gupota goni gupote

To typowe u nas to sano

Witam! W jakie dni jest wypłata w Auchan? 10, 15 czy 30 dzień miesiąca ?

1964
@Tomek

Do 10 już jest. Czasem wcześniej.

Prezes
@Tomek

Zawsze przed 10-ym,7,8-go przeważnie.

Dziękuję

Dziękuję

Do 10 tego kazdego miesiaca wiem bo pracowakam

Ula

Do 10

Strajk

Gdzie jest premia za pracę na innych działach?!

Lea
@Strajk

W Paryżu

Jolka
@Strajk

Ma już nie być

korumpcja

Ludzie potrafiacy pracowac sa zwalniani a za pieniadze przyjmowani po rodzinie . Tak jak w sklepie w Grójcu. Prezesie zapraszamy bo reszta ręka rękę myje i trzeba działać.Przeprosić I wrocic (usunięte przez administratora)przez Auchan. Inaczej może być prasa.

Stefan
@korumpcja

A kto bierze pieniadze i ile trzeba zaplacic ?

Lqia
@korumpcja

A co to za wyraz korumpcja ? Macie tam w Grójcu problemy ze szkolnictwem ?

Wacek
@Lqia

Nie pytaj bo widać że system szkolnictwa upadł tam wiele lat temu.

Didi

Witam. Jak pracuje sie w auchan na Śląsku, katowice, bytom, Sosnowiec? Jak wygląda sprawa z wynagrodzeniem? Ja faktycznie wysokie są bony swiateczne? Czy czesto trzeba zostać na nadgodzinach? No i ogolnie czy polecacie, czy po trzech miesiącach? Przedłużają umowy ? Czy roznie to bywa ?

Euzebiusz
@Didi

Ja pracuję na Śląsku. Jestem zadowolony z swojej pracy i przeciwieństwie do innych hejtujących cenię sobie swoją pracę.8h robię to co lubię,menagerka lepsza od poprzedniej.Wynagrodzenie zawsze przed 10-ym.Ostatnio przybyło więcej obowiązków, tkzw. ,,pomoc na innych działach" ,rzucają jak kartoflami to na warzywa to na nabiał,słone,napoje,strefy za słowo dziękuję.Czasem dziennie,ale ok. mogę napier*alać.Jeżeli wyrobisz premię na swoim dziale,za pomoc jest ZERO zł.Cieszę się że mam tą robotę,bo z czegoś trzeba żyć.Inni tego szczęścia nie mają-korona. Atmosfera ważna,z podziału na grupy się cieszę. W drugiej grupie są dwie osoby które zawsze mają problem i czepiają się o wszystko a swoich błędów i brudu na dziale nie dostrzegają. (usunięte przez administratora) Polecam,mi umowę przedłużyli.Mam na stałe,inni również tego szczęścia nie mieli.Pomimo tego że byli dobrymi pracownikami,cennymi dla rozwoju firmy z mojego punktu widzenia. Nadgodziny nie są płacone,oraz mile widziane. Jeżeli już masz możesz je wybrać,wychodząc wcześniej z pracy. Bonów brak zamienili na skarbonkę pracowniczą,5% od wartości zakupów,jednak nie więcej niż 50zł.

@Euzebiusz

Dzieki za info, to mówisz że były osoby, dobre w tym co robiły, sprawdzały się, a mimo to nieprzedłużyli im umów? A co do tych bonów tych na Boże Narodzenia to też niema? A zmiany to jest tydzień rano- tydzień popoludniu czy jest to różnie?

Euzebiusz
@Didi

Tak było młody chłopak,kumaty.Pierwsza praca,na dodatek posądzili go o kradzież w trakcie pracy.Nic nie znaleźli,ale upokorzyli ,rewizja.Ochrona kazała mu się przyznać.Hasło roku :to że nic nie znaleziono to nie znaczy że nie ukradł. (usunięte przez administratora) Sam miałem przypadek że pomogłem klientowi,bo sam mnie o to poprosił za co z własnej woli dał 10zł.Już miałem jazdy,kto to? Mam uważać,żeby to było ostatni raz. Bony na Święta Bożego Narodzenia, podobno będą. Zmiany to istny twist,niby przez koronę.Podział na grupy,po to żeby się nie spotykać z drugą grupą. Początki to był dramat:9nocek i same drugie zmiany,3razy na rano. Kolejny miesiąc same drugie zmiany! Po 6dni pod rząd:( Od sierpnia zamiast 4 grup,2.Jeden tydzień na rano,drugi na dwójkę. Żeby się nie zazębiać,ranna zmiana przychodzi na 5:30!!!!!!!!! - 13:30,druga 14:00-22:00 Osoba która układ ten grafik,niewiem gdzie jest myślami bo na rano 3-4 osoby,druga zmiana 1 osoba. (usunięte przez administratora)

Ciekawy

Czy we wszystkich auchanach norma to senior - chyba nie rozwiedziony – ktory ma pod soba kochane? Której załatwia premie, „gratisowe” meble z dostawą, sprzet rtv, zakłamuje ocenę podnosząc bilanse, ustawia grafiki pod nią i siebie ze szkodą dla innych pracowników? Wykorzystuje innych pracowników aby dogodzić kochance wysyłając po przekąski – naruszając regulamin zmuszaniem ochrony do otwierania przestrzeni poza godz pracy? Wysyłając pracowników prywatnych autem, żeby odebrali kochankę z lotniska z prywatnej podróży? Wyręczaniem się innymi pracownikami, żeby kochanka nie musiała nic robić? (tylko leżeć i czekać na cesarza...) Czy w innych sklepach też są takie przypadki jak w Bonarce? Tam dyrekcja nie chce widzieć, akceptuje i kibicuje a w innych jak jest? Czy takie knapiszony i nosale są akceptowane na innych sklepach? I czy komisje np. o mobbing są obiektywne czy stronnicze? Pytam bo podobno Auchan nie zgadza sie z nepotyzmem... Na których sklepach jest uczciwa kadra?

manipulacja

BHP jest w zmowie z manager w WGR i na szkode pracownika przerabia sie wypadek przy pracy na zachorowanie zwykle zeby oszczedzic pieniazki i wyjsc na gwiazdę wyników. Zakuwaja w buty bez atestów z plastjiku zeby wpedzic w choroby i pozbyć się. A w to miejsce Ukraine I chinczyków maja brać.

tomek
@manipulacja

2 największe gwiazdy wyników już tam nie pracują dzięki Bogu

Stefan
@manipulacja

(usunięte przez administratora)Idac tym tokiem myslenia manager zastawia pułapki i podstawia nogę pracownikom dla których wypadki przy pracy to sposób na życie. Ogarnijcie się ludzie i weźcie za uczciwa pracę bo się ośmieszacie a każdy zna autorki tych rewelacji.

Ts

Witam ile zarabia kasjer na cym etacie jakie są widełki zarobku?

Agnieszka

Mam pytanie do pracowników Auchan. Mój tata jest zatrudniony od dwóch lat na stałe. Ostatnio przypomniałam mu ze powinien mieć zapewniony pakiet medyczny, ale on nic o tym nie wie... jak to wyglada, gdzie powinien szukać informacji na ten temat? Z góry dziękuje za odpowiedz

@Agnieszka

Informacje w dziale personalnym .

Ashan

O premii w tej firmie można zapomnieć jest robione wszystko by jej nie dostać.Te stopnie zaawansowania to ściema po 5 latach mam dopiero 2 stopień,a są osoby co mają 3 stopień a nawet 4 stopień. I co ciekawe są to znajomki i przyjaciele od donoszenia z krótszym stażem.Te premie 500zl co dali to odbili z premii kwartalnej. W lipcu dyrektorzy,seniorzy,menedżerowie dostają premie półroczna i to nie mala.Tak naprawdę pracownik zarabia na premie dyrektora i menedżerów.Dla pracownika nigdy nic nie ma. Wiecznie słyszy się brak funduszy,ale na bzdety to maja

Z tego co ludzie piszą Cieszę się ,że mój wybór był trafny i odszedłem. Po co się denerwować, krótko i niedawać się. Pozdrawiam.

@Michał

No.masz racje pracowajan 25 lat temu.i.ostatnio rok.i nigdy bym juz,tam nue wrocila tam 3 raz

Kochani Akcjonariat pracowniczy ? Co to jest ?

Cp tp jest akckonariat

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Polska Sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Auchan Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Auchan Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 387.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auchan Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 317, z czego 24 to opinie pozytywne, 184 to opinie negatywne, a 109 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auchan Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Auchan Polska Sp. z o.o. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auchan Polska Sp. z o.o.