Opinie o Auchan Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

Auchan Retail Jesteśmy jedną z wiodących sieci handlowych w Polsce i na świecie. Pracujemy w 16 krajach i zatrudniamy ponad 300 000 pracowników, w trzech kanałach dystrybucji: Hipermarkety Auchan, Supermarkety Simply, e-commerce AuchanDirect.pl.To ogromna szansa na rozwój i poznanie wielu wyjątkowych ludzi. Nie możesz jej przegapić! Hipermarkety Auchan Polska to 19 500 współpracowników w 76 sklepach i 6 platformach logistycznych. Od 20 lat poprawiamy jakość życia i siłę nabywczą klientów. Dbamy o jakość produktów, oferujemy je za najniższą cenę.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auchan Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

Przestaję kupować w Auchan, zostaliście w Rosji , kasa ważniejsza niż życie tych biednych ludzi?Gardzę wami!

@Ania

Poniewaz opinia jest moralnie sluszna.

@Ewa

Tak tak tak.

Aneta
@Ania

Bardzo dobrze nie przychodz więcej a swoją opinię sobie w buty wsadź,co ty takiego zrobiłaś dla Ukrainy bohaterko z koziej Wólki?

@Stachanet

Lubię tę sieć, fajnie zorganizowana przestrzeń, ceny do przyjęcia no i blisko mojego domu. Dziaj zrobiłam tam ostatnie zakupy. Szkoda że firma nie pojmuje potrzeby czasów. Ja bez waszej usługi przeżyję a wy bez moich zakupów?

@Aneta

Przyjęłam do domu dwie panie z Ukrainy, w przeciwenstwie do ciebie to bardzo dużo...

Zniesmaczona

Lubiłam robic u Was zakupy,ale w związku z tym,że popieracie rezim rosyjski,dla FORSY,to moja noga juz nie postanie u was.Wsydzcie się.Zal mi tylko waszych pracowników,którzy są teraz opluwani,a przecież zatrudniacie tez i ludzi z Ukrainy,trudno mi nawet sobie wyobrazić,jak muszą się czuć.

Peter

Kończę z zakupami u Was, za wspomaganie ruskiego reżimu.

Olek
@Peter

RUSKIE RUBLE WAŻNIEJSZE NIŻ ŻYCIE NIEWINNYCH LUDZI

Stachanet

Przestańcie handlować z Putinem. Pieniądze to nie wszystko. Społeczeństwo w Polsce zmusi was do wycofania się z Rosji, pustymi sklepami. Już organizujemy protesty. Ruskij karabl idzi na (usunięte przez administratora)

Peter
@Stachanet

Po kilku latach kupowania w Auchan opuszczam zdradzieckich żabojadów. Mam gdzie wydać z czystym sumieniem moje pieniądze.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac
Szczecin
INCOM POLSKA SP. Z O.O.
Sztumski

Kiedy wycofanie się z Rosji, i nie będziecie się sprzedawać jak (usunięte przez administratora) za judaszowe srebrniki ???

Deva

Pomyśleć, że chciałem w tej firmie pracować. #wolna Ukraina.

Giecik

Nie kupować nie wspominać o tym sklepie w Polsce dwulicowość tej marki nie zna granic za parę groszy sami się sprzedali traktować jak Putina i niech wypierdalaja do Rosji ludzie szanujecie się i nie kupujcie w tych sklepach chwała Ukrainie

Wolna Ukraina

Solidarni z Ukrainą.

@Wolna Ukraina

Opinia zawiera prawdę.

NomiS

Wprawdzie dostaje się Auchan Piaseczno ale to wszystko jedno... Dziś wyszło że Francuzi pomimo nałożonego w 2014 r. embarga na sprzedaż broni do Rosji nadal ją sprzedawali ! Dziś ruskie tanki , samoloty i śmigłowce z ich optoelektroniką zabijają kobiety , dzieci i starców na Ukrainie ! Won , z tą siecią !! Francja kody kreskowe 300-379 ; kolejni po Rosji 46 i Białorusi 481 do omijania ich produktów !!!!!!!!!

@NomiS

Stop Wojnie.

To prawda.

Pasożyty

auchan to sieć z tradycjami przestępczymi nastawiona na całkowity wyzysk. Dla tego żabojada liczy się tylko pieniądz. Żyją z łapówek kontrahentów, promują protekcję i nepotyzm. Palant z Piaseczna (Arkadiusz mika - dyr. zasobów ludzkich) coś o tym wie. Ptak nie powinien istnieć!

Młody

Zysk ważniejszy od ludzkiej tragedii?

@Młody

Opinia zawiera prawdę.

Polak

Będzie mi was brakowało, ale wszystkie firmy, które robią interesy z putinowską Rosją, omijam szerokim łukiem!!!!!!!!!!!!

NomiS

A już miałem aplikować na kierowcę - dostawcę w Szczecinie po wieloletnim doświadczeniu w Almie 24 ... Wprawdzie Alma już nie istnieje ale nadal w zawodzie kierowca - dostawca jestem. Ale bym się wpi...* !! Prędzej pójdę transzeje dla wojska za darmo kopać niż przyłożę rękę do ich biznesu ; jako klient karta lojalnościowa poszła do kibla. Tyle mnie tam od dziś zobaczycie !! Macron wie że przegra wybory więc może szykuje się na stołek po Szrederze ? W końcu powiedzenie "miłość francuska" nie wzięła się znikąd ?

Frans

Od dziś nie kupuje w Auchan, za wspieranie Putina, Wolna Europa!

PomagamyUkrainie

Koniec zakupów w Auchan!

Nie kupuje są inne sklepy

Nie kupuje są inne sklepy

Przestaje kupować w auchanie

Asia

Jesteście podli!Zostaliście w Rosji więc wspieracie mordowanie niewinnych ludzi!Już nigdy niczego od was nie kupimy!Wstyd!

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Polska Sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Auchan Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Auchan Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 380.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auchan Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 313, z czego 24 to opinie pozytywne, 180 to opinie negatywne, a 109 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auchan Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Auchan Polska Sp. z o.o. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auchan Polska Sp. z o.o.