Opinie o Auchan Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

Auchan Retail Jesteśmy jedną z wiodących sieci handlowych w Polsce i na świecie. Pracujemy w 16 krajach i zatrudniamy ponad 300 000 pracowników, w trzech kanałach dystrybucji: Hipermarkety Auchan, Supermarkety Simply, e-commerce AuchanDirect.pl.To ogromna szansa na rozwój i poznanie wielu wyjątkowych ludzi. Nie możesz jej przegapić! Hipermarkety Auchan Polska to 19 500 współpracowników w 76 sklepach i 6 platformach logistycznych. Od 20 lat poprawiamy jakość życia i siłę nabywczą klientów. Dbamy o jakość produktów, oferujemy je za najniższą cenę.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auchan Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

Żenujące to

Jak ma byc dobrze,skoro siec typu Auchan i inne zatrudniają byle kogo,jak tu czytam opinie niektórych oburzonych za krytykę pracowników np NOWY 94,to robi mi się dosłownie slabo,wpisy bez sensu,z masa błędów wszelkiego rodzaju,jedno co umie robic,to liczyć judaszowe srebrniki.Ludzie,a może tak wpierw podciagnelibyscie się choc troche np z poprawnego pisania, przeczytali książkę,POLECAM,od razu poczujecie się lepiej,i może we właściwy sposób spojrzycie na swoje życie.. ..Pozdrawiam wszystkich ,którzy nie popierają rezimu rosyjskiego.

@Żenujące to

Każdy kto ma olej w głowie to wie, że każdy musi gdzieś pracować czy to się komuś podoba czy nie. Jak wam się nie podoba to zacznijta jeść chleb i pić wode.

Nowy94

Lepiej wyrzuć wszystko i oddaj swoją kasę którą bierzesz bo sama nie jesteś lepsza.

Nowy94

Widać Ile jadu w tobie siedzi zawistny POLAKU.

Nowy94

W tym kraju niema uczciwości nie było i nie będzie. Bo są tacy ludzie jak ty którzy widza wszystko do okola tylko nie czubek swojego nosa. LECZTA SIĘ

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operations & Delivery Support Analyst / DataOps
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.

Markus

A ludzie którzy tankują swoje samochody na stacjach paliw to nie mają krwi tych dzieci na rękach?? Mają tak samo jak te sieci.

Zek

DAJTA SPOKOJ,otóż mylisz się,bo pracownicy tych rezimowskich francuskich sieci wspierających putina maja własną wole,wiec moga zatrudnić się np w INNEJ NORMALNEJ SIECI,a jeżeli tego nie robią,tzn,ze popierają faszystowska rosje i mordowanie niewinnych ludzi na Ukrainie,w tym dzieci i ludzi rosyjskojezycznych,zamieszkałych na Ukrainie.Taka jest smutna prawda,ale wystarczy TYLKO dokonać słusznego wyboru przez pracownika.

@Zek

To teraz powiedz ludzią żeby przesiedli się na rowery bo tankowanie samochodów na stacjach paliw to też sponsoruje Rosję.

Markus

Pracuje bo to moja praca a tobie nie jest wstyd tankować swój samochód na stacji paliw gdzie pieniądze przez ciebie zostawione wędrują do Rosji. Wszyscy czy chcemy czy nie chcemy w pewnym sensie sponsorujemy ta wojne.

Zek

Pracownicy bojkotowanych ,francuskichsieci,typu Auchan,leroy merlin itp na pewno nie mogą spac spokojnie,na pewno ogladaja sie za siebie.

Dajta spokój
@Zek

(usunięte przez administratora) masz tok myślenia. Oni nie mają z tym nic wspólnego, wykonują tylko swoją pracę.

Ina

MANHUNT,jaka jest,taka jest,ale przekazuje prawdziwe informacje,a nie tak jak kanały rzadowe,ale tu nie mówimy o polityce,ale o tym,że WIADOME sieci handlowe wspierają rezim rosyjski i białoruski,a to jest niedopuszczalne zjawisko,dlatego powinno być piętnowane,a do tego wszystkie stacje TV powinny zawiesić emitowanie reklam tych WIADOMYCH sieci.

Ina

We Wroclawiu znacznie mniej ludzi w sieciach Auchan i leroy marlin,czyli jednak bojkot dziala,zauwazylam,że np w programie tvn nie pojawiają się tez reklamy tych sieci i bardzo dobrze.

Manhunt
@Ina

Tvn to samo zło ,zakłamana stacja od PO-wców.

wroclawianka

W Mirkowie pod Wrocławiem tez znacznie mniej klientów w Leroy

Ukraina

NOE Nie kozakuj tutaj,tylko zacznij budować arkę,bo toniesz powoli razem z tym twoim sklepikiem

Dziwny jest ten swiat

Noe,pewnie przychodzą,aby napluc wam w twarz za to co robicie i komu sprzyjacie kmiotku

noe
@Dziwny jest ten swiat

pewnie pełne kosze ,tak plują.Kmiotku? żałosne

noe
@Dziwny jest ten swiat

pewnie pełne kosze ,tak plują.Kmiotku? żałosne

Bojkot

Marny z Ciebie prorok,prorok,ale jednego jestem pewny,że ci,co dla własnych korzyści,przedkładają zdrowie i życie innych,nie są warci złamanego grosza i pamietajcie zla karma wraca.

luki

fajnie pracować dla kogoś kto pieniądze z rosyjskiego rynku wyżej ceni niż życie ludzkie. Dziś za zarobione pieniądze ze sklepów auchan w rosji, putin kupuje broń na wojnę z Ukrainą a jutro może z Polską. Fajnie tam pracować i robić zakupy

życzliwa
@luki

luki coś mi się zdaje ze wspomagasz putina używając gazu chyba ze ognisko na chacie palisz

Rafał
@luki

Mieliśmy zebranie w Auchan i wszelkie wyrażanie swoich opinii na temat firmy będzie karane zwolnieniem dyscyplinarnym.Niestety jesteśmy atakowani już przez klientów w szczególności kasjerki i pracownicy działów.Dyrektorzy i menadżerowie siedzą sobie w biurach i pilnują słupków sprzedażowych oraz obserwują co robią pracownicy.Dostali podwyżki to siedzą cicho,a pracownik ma tyrać i wspierać propagandę Putina za grosze.Dla nas nie ma podwyżek.Auchan straszy pracownika i wmawia mu, że to problem nie Auchan tylko Rosji.Był kiedyś reportaż na temat imperium Rodziny Mulle posiadają ogromny majątek w Rosji i we Francji.Ja solidarnie składam wypowiedzenie z winy pracodawcy mam już pracę u konkurencji za lepsze pieniądze.Nie mam zamiaru finansować Rosji rublami by wspierać wojnę na Ukrainie

@Rafał

Brawo

Enzo
@luki

A czemu nikt nie bojkotuje tego że na stacjach benzynowych ludzie tankują paliwo i tym samym sponsorują Rosję.

Abcd

Do wszystkich, którzy bojgotuja Auchan, bo nie wycofało sie z Rosji... pomyślał ktos o ludziach, ktorzy pracuja np w Polsce, gdy straca prace bo sklepy okaza sie nierentowane? Wtedy tez bedziecie pomagac polskim rodzinom jak ukraincom?? Polacy poki co nie uciekaja przed wojna ale tez nie wykarmia rodzin czy zaplaca rachunkow jak nie beda mieli za co. Trochę proszę myślenie włączyć niz byc takim zawistnym..

@Abcd

Jesteście tacy mądrzy to jedźcie do ruskich bojkotować albo do Francji. Macie pretensje ok. to do tych na wysokich szczeblach Auchan. Dajcie żyć pracownikom,zapominacie kto narażał swoje zdrowie i życie w czasie pandemi??? Pracownicy jak i sieć Auchan okazała serce organizując zbiórkę żywności i najpotrzebniejszych artkułów dla Ukrainy.

ByłemTam

W auchanie na Modlińskiej traktują pracowników jak intruza tak jak by pracują jak karę a władza tylko by pośmiać się i plotkować wokół z podwładnymi i głownie o kasie. WIELKA ODRAZDAM I ŚMIECIACIE!!

Bojkotuje Aucham sklepy i wszystkich do tego namawiam nie zamierzam wspierać sklepu który jest w Rosji i nie wycofał się jak inne marki które nie patrzą tylko na pieniądze ale mają wartości a Auchan pokazał że nie jest warty złamanej Polskiej złotówki .

Mariusz

Z obecną sytuacja na Ukrainie i z decyzją o nie wycofanie się państwa firmy z Rosji przestaje być waszym klientem

Gosia

Bojkot za pozostanie w Rosji. Omijać szerokim łukiem.

Też Gisia
@Gosia

Popieram bojkot,bojkot i jeszcze raz bojkot poprostu warto być przyzwoitym

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Polska Sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Auchan Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Auchan Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 380.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auchan Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 313, z czego 24 to opinie pozytywne, 180 to opinie negatywne, a 109 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auchan Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Auchan Polska Sp. z o.o. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auchan Polska Sp. z o.o.