Opinie o Auchan Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

Auchan Retail Jesteśmy jedną z wiodących sieci handlowych w Polsce i na świecie. Pracujemy w 16 krajach i zatrudniamy ponad 300 000 pracowników, w trzech kanałach dystrybucji: Hipermarkety Auchan, Supermarkety Simply, e-commerce AuchanDirect.pl.To ogromna szansa na rozwój i poznanie wielu wyjątkowych ludzi. Nie możesz jej przegapić! Hipermarkety Auchan Polska to 19 500 współpracowników w 76 sklepach i 6 platformach logistycznych. Od 20 lat poprawiamy jakość życia i siłę nabywczą klientów. Dbamy o jakość produktów, oferujemy je za najniższą cenę.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auchan Polska Sp. z o.o. w Piaseczno

Tovi

Nie polecam młodym ludziom. Stracicie tylko nerwy i zdrowie. Pracowałam jako manager, przyszłam do firmy z zewnątrz więc nie znałam żadnych podstaw. Praktycznie w żaden sposób nie zostałam do czegokolwiek przyuczona. Szkolenie na zasadzie "poklikaj se w systemie, zobacz co tam jest". Atmosfera fatalna. Zarówno ze strony innych managerów jak i pracowników hali słyszałam ciągłe narzekanie, na pewno nie jest to nic motywującego. Wsparcia z żadnej strony, dowiedzieć się czegoś u innych managerów to wielka łaska a pracownicy działu też do tej pomocy się nie rwali, bo to Ty przecież jesteś managerem i powinieneś wszystko wiedzieć. Systemy na których się pracuje są dosłownie z lat 90, wszystko przestażałe. Nie ma co ukrywać, że panuje tam mobbing, przez senior manager płakałam przed pracą niemalże codziennie a była ona ponoć tą "dobrą". Dyrektor nie lepszy. Obraża się jak dziecko, gdy śmiesz się z nim nie zgodzić. Nie wyrabiałam tam psychicznie, pomimo starań i żadnego szkolenia i wdrożenia próbowałam dać z siebie jak najwięcej, być może starczyłoby to na pracownika hali, niestety manager sam sobie nie poradzi bez profesjonalnego wdrożenia. Jako całkowicie zielona osoba musiałam zaplanować przebudowę całego działu, od zaprojektowania układu przez skręcenie mebli po dotowarowanie. Pracownicy "betonowi", nieskorzy do jakichkolwiek zmian, zasiedziali tam po kilka, kilkanaście lat a dzień w dzień narzekają jak tam źle. Jedyny plus to pełnoprawne obiady za 5 zł xd Myślę, że to wyjaśnia wszysyko o tej firmie.

Rafał
@Tovi

W tej firmie nic się nie nauczysz bo nie ma takiej potrzeby.Ta firma tylko nastawiona na zysk i niszczenie konkurencji kosztem pracownika.Szkoleń nie ma bo sprzęt jest tak stary,że pamięta lata 90,paleciaki z odzysku albo wzięte w dzierżawę,wózki jezdne są w takim stanie, że ujadą kawałek i padają jak muchy(ładowane całą noc).Sprzęt aż się sypie w rękach(skanery ręczne).Niby nowe ale działają gorzej niż te wcześniej.Najlepszy system nic się nie da zrobić jak się zawiesi to zamówień,zmian cen nie zrobisz.A informatyk jest na trzy sklepy i zanim przyjedzie mija 3dni.Ja tą firmę pożegnałem po 10latach w tym roku podwyżki nie dostałem nikt jej nie dostał.Nie ma zysku,straty,spadek obrotów,zbyt dużo absencji,rotacja, lenistwo pracowników to stwierdziła dyrektorka.Pensja najniższa,nocki i popołudniówki,praca po 6dni i tylko niedziela wolna,brak życia rodzinnego, zmiana grafiku na porządku dziennym.Motto tej firmy to brak szacunku dla pracownika tylko zysk. Codziennie poganianie,szpiegowanie i poniewieranie.Musiałem odejść bo zdrowie mi podupadło i pracuję w innej firmie pensje mam wyższa o 500zł.A w Auchan może za 10lat taka będzie w tym roku nic podnoszą bo niema takiej potrzeby.

Puchar
@Rafał

Lepszy byłem 530 gr wydałem !

Ola
@Tovi

Cała prawda .. . Ja wytrzymałam 15 lat W kłamstwie i (usunięte przez administratora) Odeszłam sama i uważam że straciłam 15 lat w tej firmie

Ali

Żenada.Ciagly pośpiech,brak możliwości wyjścia do toalety,stołówka pracownicza przypomina te ze wczesnego (usunięte przez administratora) i aż się prosi by zaprosić tam Sanepid.Zskaz wnoszenia swoich napoi innych niż woda.Wode w butelce,posiadać można,coli już nie...Dotyczy to ochrony.Kazdy klient ma być traktowany jak potencjalny złodziej.Podobnie jest z pracownikami.Taka " Gujana Francuska" tyle,że na terytorium Rzeczypospolitej.Obiecuja dużo ale później jest się " człowiekiem do wszystkiego".Typowym " przynieś zanies,pozamiataj." Praca dobra dla tych,którym nie zależy na rozwoju.

Rafał

Auchan w Bytomiu przy ul. Kolejowej 18. Chleb wypiekany jest w taki sposób, że biegunka może wystąpić nawet po zjedzeniu suchego chleba. 16 lutego kupiłem dwa twarogi „WIEJSKIE”. Po ich zjedzeniu przez całą noc miałem biegunkę. W tym markecie jest kilka kas a w szczycie są czynne tylko dwie, a nawet jedna kasa i robią się duże kolejki. Osoby niepełnosprawne i z niepełnosprawnością są źle traktowane przez przez niektóre kasjerki. Ponadto niektóre osoby z personelu nie wiedzą gdzie co się znajduje. Ponadto jak jest śnieg to kierownictwo nie dba o odśnieżanie wokół marketu, a tym bardziej w okolicy paczkomatu Inpost. Już nie mówiąc o cenach, które windują górę z dnia na dzień. W punkcie informacji na ogół nikogo nie ma. Jest mało czytników cen, a te które są to, niektóre są uszkodzone. Nie kupujcie żywności w tym markecie powody wyżej są wymienione.

Andrii

Szanowni Państwo jestem zły na dzisiejszą dostawę zakupów, a właściwie na jej brak. Kierowca zadzwonił do mnie o godz. 8:05, a kiedy nie odebrałem, nie poczekał na osiedlu tylko sobie pojechał. Jak oddzwonilem o godz. 8:14 kierowca kazał do siebie przyjechać taksówka. Po co w takim razie zamawiać zakupy u Państwa skoro i tak trzeba po nie jeździć !!!! Oczywiście zamówiłem taksówkę bo potrzebowałem te zakupy….

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pracownik obsługi bazy transportowej
holandia
De Rooy Poland Sp. z o.o.
X

Auchan Warszawa dział marketingu - jakieś opinie? Patrzyłem na LinkedIn i wszyscy się ukrywają że tam pracują, lub w ogóle nie mają profili. Czemu tak?

Asia

A jak wygląda praca jako pracownik produkcji - cukiernik? Też tak ciężko jak na kasach?

Agat
@Asia

Zależy od sklepu i ilości klientów. Produkcja w większości z półproduktów. Praca najczęściej godzinach od 5 do 13 i 13-21. Jeżeli liczysz że będziesz pracowała tylko jako cukiernik to się przeliczysz, bo tam jesteś od wszystkiego: produkcja, odpiek, sprzątanie, obsługa klientów, wykładanie towaru na półki ... jeszcze czasem każą iść na inne działy pomagać.

Ikusia12

Mam pytanie. Czemu mleko modyfikowane hipp comfort byla cena 42 zl później nagle podskoczyla na 50 niby teraz jak jest vat jest po 47. Czemu nie moze zostać po 42 w czym byl problem jak byl po 42???????

Antyghandi
@Ikusia12

A temu, że ceny sa umownę ,nie regulowanie przez Państwo , sprzedawca może ustalać ceny jakie chce... to popyt i podaż oraz podatki i inflacja kreują ceny w sklepie... Nie podoba się? Idż kup gdzie indziej taniej, a nie pytaj sie w czym problem , ze podwyższyli ceny... przecież nie będą do tego dopłacać przy szalejącej inflacji i podwyzkachh gazu i pradu...

Jurek

Nie wiem jakâ drogã w tej firmie odbywaja sie przeniesienia i awanse ale pan Michal D ktory doprowadzil do ruiny jeden supermarket jest teraz nieporozumieniem w hipermarkecie.Pozorant ktory nic nie umie i podziw dla Auchan za podjete ryzyko.Czy pan Gerard byl kiedyś na Wiatraku i wdział co tam sie dzieje?

Kasiarka

Witam Jak to jest z umowami w Auchan, ja pracuję przeszło 2 lata i dostałam 4 umowę terminową na rok. Miał ktoś podobnie?

pierwsza na 3 miesiące,druga rok ,trzecia na czas nieokreślony

Dominika
@Kasiarka

A czy pytałaś już o umowę na czas nieokreślony ? Co Ci powiedzieli?

Kasiarka
@Dominika

Kogo miałam pytać?

@Kasiarka

Ja pierwszą umowę miałam na okres próbny, kolejna na rok a teraz znów na rok. U mnie wszyscy tak dostali. Tłumaczenie jest takie że na okres 33 miesięcy -nie licząc próbnej możesz mieć zawierane na czas określony

It's the bad treatments for forighners Specially from the woman who is controlling self service payments I don't advice any of forighners to come to this Auchan It's really (usunięte przez administratora)

Co można powiedzieć o Auchan M1 w Krakowie jako miejscu pracy? (usunięte przez administratora) To określenie najtrafniej oddaje klimat miejsca i to, w jaki sposób traktuje się pracownika. Wejście, wyjście wybijane na kartę. Przerwa 15 min też - wybijasz się na dole, zanim wejdziesz na górę, weźmiesz jedzenie z szatni i usiądziesz na stołówce mija co najmniej 5 min. Jesz w pośpiechu bo każdą minutę trzeba odpracować. Menagerowie gonią cię na każdym kroku, nie możesz nawet ze współpracownikiem słowa zamienić, odrazu komentarze albo telefony żeby przestało się rozmawiać. Serio, to nie żarty. Towar wykładany na półki ciągle przekładasz z miejsca na miejsce w myśl jednego z haseł przewodnich tej firmy "chcę by moja praca miała sens". Ochrona zamiast łapać złodziei na monitoringu, patrzy jak pracujesz. I pisze notatki np pracownicy działu rtv spisani za to, że stoją i oglądają telewizje. Absurd na absurdzie. Z założenia jesteś tam tratowany jak (usunięte przez administratora) raz ci powiedzą tak, by później zmienić zdanie o 180 stopni i się wyprzeć że wcale tak nie było. Logiki zero także wobec tzw "dress code'u" - wymagają go, zapewniając jedynie bluzkę i polar. Przykład? W lato nie możesz nosić spodni do kolan ale za to spódnice już tak. Jak się postawisz to spisują na ochronie, wydzwaniają i nagabują do zmiany. Śmiech na sali. Na osobną notkę zasługuję senior menagerka działu przemysłowego. Kobieta niezrównoważona emocjonalnie (skierowanie do Kobierzyna na cito, proszę!) Chodzi, wyszukuje na siłę i dopier***a się o byle g***o. Drze morde na pracowników przy klientach. Upycha towar na siłę, byle tylko pokazać że w tej dziedzinie uzyskała doktorat i robi habilitacje. (usunięte przez administratora) bez kultury osobistej. Zwalnia ludzi dla zasady, by inni się bali, roniąc krokodyle łzy. Teraz włazi do dvpy bez masła nowemu dyrektorowi. We firmie uprawiana jest psychologia strachu. Ktoś puszcza w eter że zostaniesz zwolniony, całkiem przypadkowo się o tym dowiadujesz. Efekt? "Buuuu, będą zwolnienia" . Później często się okazuje że dalej pracujesz bo tak naprawdę pies z kulawą nogą tam przyjdzie zapieprzać za niewiele ponad najniższą krajową :) Firma bazuje na starych pracownikach, którym przez lata gorszej koniunktury na rynku pracy zdążyła wyprać mózgi pseudo korporacyjnym bełkotem i zastraszaniem. Generalnie ludzie zmieniają się tam jak w kalejdoskopie, rotacja ogromna. Przecież każdy szanujący się człowiek nie pozwoli sobie na takie traktowanie jak opisane powyżej. Ludzie przychodzą przezimować gorszy czas i uciekają w siną dal. Plusy pracy w tym kołchozie: karta multisport i prywatna opieka medyczna. Choć tak naprawdę z multisporta nie masz siły już korzystac bo praca tam jest bardzo ciężka fizycznie (7h 45min ciągłego stania na nogach, zaiwanianie wte i wewte z paleciakiami, towarem etc). Nie polecam pracy w tym kołchozie!

HubaBuba

Zawada jest (usunięte przez administratora) i to gruuubooo. No ale tak to jest jak sie z dziada pan zrobi. A wszystko powyżej to PRAWDA! A przed corona stali z ulotkami na hali i się prosili by ktos przyszedł pracować hue hue hue.

Arbiter Elegancji

Agnieszka to zadna menagerka. Gdyby nia byla to nie wykladala by towaru na polki bo miala by multum pracy w biurze. Ta firma daje gornolotne nazwy stanowisk a tak naprawde wszyscy to jedno 30 za najnizsza krajowa. Monika tak sie starala, palety dzwigala niczym antyczny Atlas w mgnieniu oka i jak jej sie firma (czyli nie kto inna jak Aga) odplacila? Sami dobrze wiecie. Aga powinna z hukiem wyleciec za to co mowi w biurze do pracownika,gdy nikogo nie ma. Moze ktos madry ja kiedys nagra,ale by bylo!(usunięte przez administratora)

Kasjerka

Mam minimum 8 pracujących weekendów pod rząd. Minimum bo podobno w marcu będzie wolny ale niekoniecznie pierwszy. Zatem czy jest ktoś w tej firmie, kto miał ich więcej? Dodam że nie mam ani razu w grafiku 2 kolejnych dni wolnych, chyba że to będzie urlop w tygodniu.

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie Auchan Polska Sp. z o.o.?

niki

uciekaj

Najgorsze

Olo

Dyrektor i jego prawa ręka pani Małgorzata z Auchan Tarnów mają pracowników za (usunięte przez administratora) z którym się nie rozmawia tylko rozkazy !Totalny brak kultury.

Anita22

Cześć, Właśnie chce się zwolnić i chciałabym sie dowiedzieć jaka datę z umowy mam wpisać

Datę podpisania umowy.

@Anita22

Już to pisałaś parę miesięcy temu. Porażka

Luk

Wszędzie w tego typu miejscach pracy jest wyzysk, nastawienie na pieniądz, pchanie się na stołki. Zawsze będą traktowac pracownika jak pachołka choćby głosili nie wiadomo jakie hasła. "na górze" pracownicy produkcji czy sprzedający są nazywani przez synonimy słowa "niewolnik". Ale to jest na każdym szczeblu, a ostatnio to widać na szczeblu rząd - obywatel. To jest to samo. Kto ma władze temu odwala i pieniądz przysłania takie ludzkie patrzenie.

Maja
@Luk

I z tym się zgadzam w 100% seniorzy niektórzy są jak wściekłe psy w obozie.

@Maja

Kim są ci seniorzy??

nicola

do kiedy niedziele handlowe ?wie ktoś

Kandydat na kandydata
@nicola

Tak długo jak będzie istniał Auchan czyli do końca świata i jeden dzień dłużej. Do roboty nieroby!

@Kandydat na kandydata

bardzo śmieszne,pytam powarznie

@nicola

Niby Niedziele będą do końca Stycznia 2022, bo od Lutego będą musieli osobno wykazać niby 40% z tych paczek, a czy będzie Auchan do Stycznia otwarty czy przedluza to tego nw to trzeba by było się zapytać menadżera

Squad Game by Auchan
@Anita22

Ściema i (usunięte przez administratora) Czy ktoś odebrał lub nadał paczkę w tym przybytku?! Szczerze w to wątpię. Ktoś z was ma chociaż cień nadziei że dostanie ,,obiecaną" premię za kwartał bez L4?

gumis

kasierka nie spatyczna opryskliwa dowiedzialem sie jaki ma numer sluzbowy ale zadnej reakcji ma numer jej 501 moze wie kto to jest

nero
@gumis

moze klient niesympatyczny

Ona

Pracowałam w jednym ze sklepów na kasie. Ja szczęście to tylko miesiąc bo bym musiała doplacac do interesu. Wszystko ok, dobrze sobie radziłam, szybko obsługiwałam klientów i pilnowałam reszty. Nieraz klienci nie chcieli żebym grosze wydawała to dawałam je do kasy. Po miesiącu pracy nagle się okazało że manko mam na 100zl. W sklepie w którym pracowałam pieniądze dawało się do kopert z zabezpieczeniem i osoba odpowiedzialna później to liczyła. Tylko że problem w tym że ty sam nie liczysz kasy pod koniec tylko ktoś inny i potem wychodzą takie kwiatki że niby coś brakuje. Po miesiącu zakończyłam karierę

Rozczarowany Polak

Przed swietami jakos produktow jest haniebna, do tego pomniejszone opakowania produktow, i czesto widac na polce chinskie pordobione produkty

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Polska Sp. z o.o. - Piaseczno

• Jak się pracuje w Auchan Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Auchan Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 379.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auchan Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 312, z czego 24 to opinie pozytywne, 179 to opinie negatywne, a 109 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auchan Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Auchan Polska Sp. z o.o. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auchan Polska Sp. z o.o.