Opinie o AVR w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie AVR. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie AVR o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AVR w Kraków

Olek

Idealnych firm nie ma i jeśli nawet są jakieś niedociągnięcia to może warto popracować nad poprawą?

Xxx
@Olek

Na początek powinni się pozbyć starych emerytów kopalniach i zastąpić ich ludźmi którym się chce pracować a nie walić ścieme i wiecznie za nich robić. Pozdrawiam DARMOZJADÓW EMERYCKICH z Chrzanowa

abdul

witam tych dwuch w debicy to niby udaja kierownikow to chamy i prostaki ten długi to tepy ja but

Edyta

@Prawda, wątek dotyczy pracy w AVR w mieście Kraków, nie w Chrzanowie. W celu dyskusji o tym, co się dzieje w AVR Chrzanów należałoby założyć osobny wątek.

Prawda

Widzę ze wreszcie coś się dzieje i z wątków wnioskuję ze chodzi o chrzanów no niezły tam bajzel mają i pozdro dla młodego

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
teletubis

porażka i tyle, prostytucja w najczystszym wydaniu.

koles
@teletubis

Ale czemu prostytucj łł

Daniel

Konkurencja mocno inspiruje do pisania?

Prawda

Prawda jest.taka ze wyzysk na maxa a nawet wody nie dają bo oszczędności ale jak ktoś się na zegarku i na pieniądzach nie zna to praca wymarzona osobiście odradzam tam prace

Piotr dyżurny wspomagający

A ja sobie chwalę, owinąłem sobie tempych koordynatorów i robię co chce.

Fizol JJJJJJJJ
@Piotr dyżurny wspomagający

Do konca Maja - Pewna brygada fizoli wyleci za Paliwo :))))))) - FIZOL twój czas jest policzony :)))))

Optymista
@Piotr dyżurny wspomagający

Odział AVR w Gliwicach , miejsce godne polecenia : - Przyjazna atmosfera - Wyrozumiałe Kierownictwo - Dobre zarobki - Elastyczne godziny pracy - Premie uznaniowe Zapraszamy - to może być twoja szansa życiowa !

eger
@Fizol JJJJJJJJ

a ja dodam , że rodzinna atmosfera i zgrany zespół !!!!

chrzanów

Widzę ze firma nie godna polecania byłem gadałem z ludźmi i jest mega rotacja wszyscy uciekają bo faktycznie wyzysk i wykorzystywanie nawet nie ma co iść lepiej płacą na torach w Balinie i zapraszam chętnych bo tam ludzi traktują normalnie i można zarobić $$$$$$$$$$$$$$$$$ pozdrawiam :-)

Edyta

Na stronie firmy AVR znajdziecie sporo ofert pracy http://www.avrgrupa.pl/kariera/aktualne-oferty-pracy.html Czy ktoś z Was już aplikował na któreś ze stanowisk? Widzę też zakładkę praktyki studenckie. W jakim dziale można odbyć takie praktyki?

Sympatyk biura

Marta nie przejmuj sie, Kocham Cię :)

Edyta

@Mlody i uważałeś, że nie znajdziesz nowej pracy, w której nie będziesz pracował za darmo? Piszesz o mobbingu. Z racji tego, że dużo osób myli to pojęcie zapytam czy chodziło Ci o poniżenie, ośmieszenie, zaniżenie samooceny lub wyeliminowanie albo odizolowanie pracownika od współpracowników? I uwierz, że nikogo nie bronię i nie pracuję dla firmy AVR, dlatego w swoich opiniach zastosuj się do regulaminu i nie używaj obraźliwych słów

Kalamitka

Nieroby w koncu odeszły z przemyśla, a za to fajnych chłopaków nam kolega przyprowadził przynajmniej nie będą wpieralac sie nam do sprzętu, aa zreszta biuro ich poustawia na tablicy adekwatnie do humoru głowy obwodu utrzymania

Edyta

@Mlody i całe 2 lata godziłeś się na pracę w sobotę za darmo? Może faktycznie było tak jak napisał @Czarny? Bo nie rozumiem czemu pracowałeś w jakiś dzień za darmo.

Lks skoloszow

Mamy młodych na przemyslu ale pan z zajęczym zgryzem i gładką głowa sobie z nimi poradzi jak policja z niesfornym gościem na lotosie

Edyta

@Mlody i przez te dwa lata w firmie AVR musiałeś przychodzić do pracy w soboty i nigdy te godziny nie były doliczone do pensji? I Ty też nie potrafiłeś się upomnieć o te pieniądze? Myślisz, że uda się pracownikom założyć związki zawodowe?

@Edyta

Nigdy soboty nie zapłacili można śmiało powiedzieć (usunięte przez administratora) i tyle ale chłopaki się szykują i PIP się tym zajmie tylko w kwietniu bo wtedy sobota wypada i jest ich 7 w roku a przepisy to jasno regulują ale jak to mówią przyjdzie kryska na matyska musze się z kolegami skontaktować i będę wiedział więcej pozdrawiam

Czarny

Wpisz swoją odpowiedź

Czarny
@Mlody

A to nie jest tak, że te soboty są w ryczałtach za nadgodziny? Przecież na co dzień to nie mamy za dużo tych godzin... Tylko soboty, więc się mieścimy. Byłem w administracji i się pytałem.

@Czarny

Jesteś naiwny ale popracujesz i się przekonasz a ryczałt masz w tygodniu a soboty charytatywnie jednym słowem praca dla nieudaczników i pijaków dobrze mają tylko pocioty kierownictwa

Sid
@Mlody

Nie daj się omamić zastanów się i pogadaj z ludźmi to się dowiesz prawdy jaka tam jest atmosfera banda granda i........... chyba ze lubisz sobie wypić w pracy to wtedy polecam a najlepiej jak byś się dostał do pociota kierownika bo tam ofen możesz pić i nikt ci nic nie powie nieraz jeździłem za pociota i ładowacza na fajrant to trzeba nieś tak ze spoko luzak

Laki
@Sid

Przychodź bo rąk do pracy trza Bono co obieca a jak podpiszsz umowę prawdy się dowiesz będziesz dymany i poniewierany i jasna sprawa obowiązkowe jest nieumienie czytać nie znać się na zegarku i wiadoma zecz nie znać się na pieniądzach jednym słowem praca dla.............. Nie

Do Bona
@Czarny

Pozdro dla króla zlodzieji bono zastanów się i otrząsnąć byś się mógł

Mlody

W Chrzanowie w avr wykorzystuje się ludzi nawet usilnie zmuszają do darmowej pracy w soboty zasłaniają się potrzebami firmy ale do płacenia się nie garną powinna się tym zająć PIP ale ludzie tam są jak cieniaki i boją się niewiadomo czego i godzą się na wyzysk ale z tego co słyszałem próbują założyć związki zawodowe i wtedy może coś zdzialają trzymam za nich kciuki pracowałem 2 lata i tylko wyzysk i obietnice pozdro dla dyrektora G.B.

Edyta

@Mlody a możesz dokładnie opisać jak wygląda sytuacja osób zatrudnionych w firmie AVR, którzy się nie podlizują? Czemu inni muszą się podlizywać? Możesz napisać dokładnie jak to wygląda z Twojej perspektywy?

Edyta

@Multisport nie bronię firmy AVR. Jestem obiektywna i chcę tylko, by dyskusja była prowadzona na torze, który nie łamie regulaminu. Nie jestem pracownikiem firmy, tylko moderatorem forum gowork.pl. Udzielam się, by wyciągnąć z Waszych wypowiedzi jak najwięcej merytorycznych informacji, które się przydadzą osobom szukającym pracy.

zdzisiu

Mocne strony tej firmy to brak urlopow, nie dadza ci ich , tylko w tedy jak im pasuje, koledzy maja od reki. Brak kwitow wynagrodzenia, zmuszaja do mieszania segregacji i mieszanych czasem, zmienne wynagrodzenia minimalne. Godziny nadliczbowe jako ryczalt to porazka, jedni maja ich dziesiatki, inni malo co i dostaja wiecej wynagrodzenia. Praca w avr to dla miekczakow , ktorzy Liza tylki. Nie polecam tej pracy.

Ddf
@zdzisiu

Nikt ślub nie wziął komu nie pasuje pracy zamiast narzekać niech szuka gdzieś indziej droga wolna. Płuc w talerzu co jesz to tylko chamstwo.

Z czegoś cieszyć się trzeba
@Ddf

Lizać resztki z talerza to też jakiś perwers jest(nie wypada publicznie) i też z normą niczego wspólnego nie ma. Mamy też różne normy. Dziś już mamy innych pracodawców i już widzę dokładnie czym te normy się różnią. Pozdrawiam serdecznie tych szczęśliwców którzy się z czegoś tam cieszą w tym afałeże. Rozumiem, że niektórzy mogą mieć do pracy blisko... Zdzisiu masz rację.

Zostaw merytoryczną opinię o AVR - Kraków

• Jak się pracuje w AVR?

Zobacz opinie na temat firmy AVR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AVR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 7 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AVR?

Kandydaci do pracy w AVR napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AVR
1.7/5 Na podstawie 652 ocen.

AVR