Expert-Cars

Olkusz

Expert-Cars

Opinie o Expert-Cars

Zażenowany

Na początku wszystko ok. Szef jest milutki i wydaje się w porządku, ale w gruncie rzeczy potrafi zamydlić człowiekowi oczy. UWAGA ! Obiecuje umowę ! Dotacje z Urzędu Pracy, jakieś dofinansowania i takie tam... bzdury. Wiarygodne bzdury. To \"załatwianie\" formalności oczywiście trwa... miesiąc, drugi miesiąc itd. Po kilku miesiącach GET OUT ! W ten sposób pracujesz kilka m-cy bez składek ZUS i bez ubezpieczenia a on MA PRACOWNIKA ZA DARMO. Po tobie przychodzi kolejny... naiwniak. Szefowi życzę \"nalotu\" Państwowej Inspekcji Pracy i kary grzywny w wysokości 30 000zł.

Zostaw opinię o Expert-Cars - Olkusz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Expert-Cars