Opinie o Zakład Produkcyjno Handlowy Grafit Emilia Szczepara w Olkusz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Produkcyjno Handlowy Grafit Emilia Szczepara. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakład Produkcyjno Handlowy Grafit Emilia Szczepara o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Produkcyjno Handlowy Grafit Emilia Szczepara w Olkusz

Administrator Nowy wpis

Zakład Produkcyjno Handlowy Grafit Emilia Szczepara poszukuje pracownika na szwaczka. Czy stanowisko szwaczka wymaga nadgodzin?

Jan T Nowy wpis

Firma bardzo fajnie funkcjonuje. Oprócz tego że jest tam osoba, która uważa się za najważniejszą, a tak naprawdę kłamie na każdym kroku... Przykre to, że taka osoba jak ten Pan po prawej, nie ma pamięci... W jeden dzień podaje jedna cenę na produkt, w drugi dzień inna a w trzeci nie pamięta co mówi. Umawia się na dowóz towaru na godzinę, a zazwyczaj to nie wychodzi... Ma ważniejszych (swoich) klientów-kolegów... Pozdrawiam. Oprócz w tego mankamentu firma Grafit jak najbardziej na plus

Iwona Nowy wpis
@Jan T

A co jest takiego fajnego w funkcjonowaniu firmy, że tutaj o tym wspominasz? A te zmiany ceny są jakoś tłumaczone, może to odgórnie idzie? Ktoś pisał, że kadra firmy się nie zmienia od lat- to prawda?

Jan T Nowy wpis
@Iwona

Pani Iwono... Jeżeli ktoś umawia się na jedna cenę i zapłatę u kierowcy to powinien umowy dotrzymać. A nie tak, że kierowca przyjeżdża i podaje 200 zł kwotę większa niż umuwiona. (Towar był na stanie) więc nie było możliwości kupienia go na rynku drożej... Problemy są tylko u tego jednego Pana.... A co do dostaw towaru? Jeżeli umawiam się na dany dzień i załatwiam ludzi na rozładunek i im place to albo powinni wywiazac się z umowy albo chwilę wcześniej powiadomić, a nie unikać kontaktu telefonicznego...

Jarek Czerwiński

Super Ekipa, pracowałem tam to wiem a Pan Szczepara to super szef, jeszcze takiego nie spotkałem!!!!Jakbym miał możliwość to bym tam wrócił do pracy

Julia
@Jarek Czerwiński

A co się stało że zrezygnowałeś? Możesz napisać jaki był powód rozwiązania umowy? Chciałabym się też dowiedzieć jak z wypłatą? Można tutaj dobrze zarobić?

Julia
@Jarek Czerwiński

Sądzisz, że firma Zakład Produkcyjno Handlowy Grafit Emilia Szczepara w mieście Olkusz nie ma przed tobą tajemnic? Dodaj opinię aby inni również dowiedzieli się o niej wszystkiego. Twoja opinia jest pilnie potrzeba osobom zastanawiającym się, czy podjąć w tej firmie pracę. Napisz jaki naprawdę jest ten pracodawca i czy warto wysyłać do niego CV.

@administrator firma Grafit od lat ma tych samych i sprawdzonych pracowników,tylko cieszyć się że w tak małej miejscowości znajdują tam zatrudnienie wartościowi ludzie, a waszą stronę powinni zamknąć bo krzywdzi ludzi,którzy sobie na to nie zasłużyli...nie wiem do czego Wam to jest potrzebne? Jak jest negatywny komentarz to dzwonicie i proponujecie 800 zł za usunięcie komentarza,łatwo zarabiacie ????

Wasz Klient

Dokładnie, kadra na działach sprzedaży nie zmienia się od lat, przemiał klientów na dziale budowlanym jest tak duży a szybkość obsługi i wiedza chłopaków ogromna w każdej dziedzinie produktów które sprzedają. Mam nadzieję że pracodawca zacznie was odpowiednio wynagradzać i doceni to co ma, bo na to w stu procentach zasługujecie.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Zakład Produkcyjno Handlowy Grafit Emilia Szczepara się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Olkusz
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Kierownik Utrzymania Ruchu
SMART-HR
Majster tynkarz akrobata

Robię elewacje i różne remonty do grafitu mam ok.40km i wolę zaopatrzyć się u nich niż gdzieś indziej. Pełen szacunek za profesjonalne podejście dla kolegi od tynków elewacyjnych, zawsze mam wszystko na czas, tak jak się z gościem umawiam, zawsze doradzi moim klientom, duża wiedzą w tym zakresie, i na ile tylko, podziwiam ich że mają tam wszystko i o wszystkim mają odpowiednią wiedzę, mało tego, sprzedawca, jak trzeba załaduje mi to co chce wózkiem widłowym, wyda czy miesza tynki farby, nie muszę czekać lub szukać magazyniera, nie tracę czasu na odbiór towaru. Chlopaki z działu budowlanego, robią mega robotę, młodzi uśmiechnięci, żartują no i chętni do pracy i współpracy a przede wszystkim uczciwi, ojj takich pracowników się powinno mocno doceniać, trzymać i nie puszczać. Pozdrawiam załogę

Monia

Byłam pracownikiem parę lat temu, nie wiem skąd negatywne opinie. Być może po moim odejściu się coś zmieniło, ja natomiast mile wspominam pracę w Graficie. Gdyby nie to, że musiałem zmienić miejsce zamieszkania, pewnie pracowała być do dnia dzisiejszego. Współpracownicy byli bardzo mili dla mnie. Jak najbardziej polecam tam pracę.

Piotrek

@szybki jeśli masz coś do właściciela, to miej odwagę przyjść do niego i powiedzieć mu to w oczy, a nie kozacz na internecie ????????????

@Piotrek

To w sumie negujesz to co pisze czy nie? Bo tu też ma prawo dorzucić coś od siebie w końcu to miejsce na opinie?

Po połowie roku tak nagle? A to jak Cię straszą? :( Zresztą ich się chyba nie da od tak cofnąć?

Lidia

Dlaczego Pan tak się zachowuje Panie Grzegorzu? Pan Czesław nigdy Pana nie skrzywdził i grupy które posiadają niektórzy pracownicy i Pan też posiada,to przyznaje komisja lekarska.Czyli żale powinien Pan skierować do komisji lekarskiej,jeśli Panu przyznali.Nie fajnie Pan postępuje.Za co Pan nienawidzi Grafitu? Tam pracują ludzie,którzy Pana szanowali i Pan ich.Rok po odejściu z firmy przychodził Pan regularnie w odwiedziny Co się zmieniło?

A
@Lidia

Jest prawdziwa

Mariusz

@szybki za co Ty się tak mścisz?

Lidia

Cieszę się że Panu dobrze się tam pracuje.Ale nie może Pan publicznie pisać bzdur na temat Grafitu,czy jego właściciela.To że ktoś Panu ubliżał to powinien Pan zgłosić szefowi,ale Pan też nie był nikomu dłużny.Uczepił się Pan grup jakby to Grafit wystawiał a nie komisja lekarska.Pisze Pan że swoje Pan wie.Co Pan wie? Sam ma Pan grupę i to nie załatwiona na lewo.Szkoda mi Pana,naprawdę.Ale nie może Pan płuc na innych ludzi i wstawiać swoje komentarze,każdy pod innym Nickiem.Pracował Pan w Graficie naście lat,jak było tak źle to czemu Pan nie odszedł z pracy.Niech Pan przestanie już pisać bo raczej nikt tego nie czyta...proszę zająć się swoją pracą i swoim życiem.Kiedyś Pan chwalił Grafit,Teraz Velvet...potem będzie Pan chwalił inna firmę a pluł na Velvet.Czy Pan nie rozumie,że przez takie zachowanie Pracodawcy będą się obawiali Pana przyjąć w razie czego do pracy? Życzę Panu powodzenia w życiu prywatnym i życiu zawodowym.

Kamil

Opinia jak najbardziej pozytywna.Szybka i miła obsługa.Polecam z czystym sumieniem.

Honorata

Hej, a wiesz ile osób z niepełnosprawnościami pracuje w firmie? Czy wszystkie te osoby mają 'lewe grupy' czy jedynie część?

@Honorata

Czy Pani zdaje sobie sprawę z tego,o co Pani pyta? Lewe grupy? Czyli sądzi Pani że komisja lekarska może wydawać nieuzasadnione Orzeczenia? Jeśli chce Pani zaspokoić swoją ciekawość to proszę udać się do Powiatowego Zespołu da Orzekania o Niepełnosprawności.W Firmie Grafit sensacji Pani nie znajdzie.Ale może Pani kupić materiały budowlane w konkurencyjnych cenach.Zapraszam.

Paulina

Bzdury człowieku piszesz,PFRON sprawdza wszystko.Jak nie wiesz,to nie pisz ..obsarujecie (usunięte przez administratora) człowiekowi bo Wam nie pasował? Zmieniliście pracę to po co wlazicie tu piszecie co Wam ślina na język przyniesie.

Urszula

Szybki jesteś jak widać w pisaniu bez zastanowienia. Po tych przeprosinach to już nie wiem, czy coś z Twoich wpisów było prawdziwe i co? Czy od a do z nieprawda?

To dziwne w sumie. W takim razie czym on się kieruje, że tak sobie wybiera jak będzie podchodził do innych ludzi? Bo jaki to jest niby sens odrzucać dobrych a głaskać po głowie tych gorszych?

Wanda

no ale dlaczego te osoby odeszły? jaki miały powód?

Hanna

Ale ta pazerność to w wynagrodzeniu się objawia, tak? Ile mniej więcej tam ludzie zarabiają?

Lidia

Nie prawda..Ania pracuje nadal,Monika zmieniła pracę w związku z miejscem zamieszkania,Pan Panie Grzegorzu odszedł sam...proszę Pana,aby Pan pisał prawdę.Inteligencja wewnętrzna tego wymaga.

Wanda

Czym przejawia się ta niesprawiedliwość?

A generalnie prawa pracownicze czyli pensja w terminie, wypłacane nadgodziny i chorobowe było normalnie przestrzegane ?

Tadeusz

Jak na Olkusz przyzwoicie

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Produkcyjno Handlowy Grafit Emilia Szczepara - Olkusz

• Jak się pracuje w Zakład Produkcyjno Handlowy Grafit Emilia Szczepara?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Produkcyjno Handlowy Grafit Emilia Szczepara tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Produkcyjno Handlowy Grafit Emilia Szczepara?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakład Produkcyjno Handlowy Grafit Emilia Szczepara
4.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • 20-Tu Straconych 10
    32-300 Olkusz