Sovrana Polska Sp.J

Olkusz

Opinie o Sovrana Polska Sp.J

Siep234

Dobrze, że zapewniają stabilne warunki i przyjemną atmosferę. I dają umowę, a to jest bardzo ważne.

Amice

Wszyscy szukają idealnej roboty, a taka nie istnieje. A po drugie, w każdej trzeba po prostu robić swoje i się nie ociągać. W Sovranie jest bardzo dobrze pod większością względów. I co najważniejsze - firma się ciągle rozwija, więc będzie w niej tak cały czas. Zatrudniają też świetnych ludzi. Z wieloma miałam okazję się poznać i cieszę się z tego kontaktu. Pozdrawiam i polecam każdemu, kto wie, że praca to praca, a nie obijanie się. W Sovranie na pewno znajdzie sobie fajne miejsce.

Hiny

nie potrzebują teraz kogoś do roboty???

ponocnik
@Hiny 08.01.2018 10:45

W sumie jest Nowy Rok. Napisz im maila, może kogoś szukają. Zależy też w jakim charakterze.

kkk
@Hiny 08.01.2018 10:45

serwisanta szukają

urlop

jak się z sensem pracuje, to można swoje zarobić. w dodatku na normalnej umowie, bez żadnych przekrętów jak to w innych firmach robią.

Raksa

pracowałam w kilku firmach już. tylko w sovranie nie mam się do czego przyczepić. gdzie indziej to albo pensja za mała, a dużo roboty albo ludzie pod sobą dołki kopią i kierownictwo niewiadomo czego wymaga. tutaj w sovranie jest bardzo porządnie, ciepli ludzie i sama praca przyjemna. tylko plusy!

Polax

Pracuję od jakiegoś czasu w Sovranie i podoba mi sie. Racja jest sporo pracy ale z ludźmi z którymi robie jest zajefajnie. Narazie nie widzę żadnych powodów, żeby być niezadowolonym. Jest tu bardzo ok.

Daniel

Generalnie mówiąc Sovrana Polska to dobra firma.

Wdzięczny102

aaaaaa nie wiecie może czy nie szukają kogoś na serwis?

nygusek
@Wdzięczny102 13.12.2017 10:24

Ja nie słyszałem, ale weź sobie może zadzwoń i się dowiedz, tak będzie najszybciej. Szefostwo jest fajne, ale nie wszystko nam mówią albo mogą powiedzieć, więc lepiej dzwoń albo sprawdź w necie ogłoszenia.

gastrofaza

wesoła atmosfera przede wszystkim, mili ludzie bardzo. pensja standardowa na tego typu pracę. cóż, polecam po prostu!

Vos

Po latach doceniam pracę w Sovranie. Może i było dużo roboty, ale warunki były przyzwoite, ludzie też.

Żżżż

robiłem w tej firmie na magazynie przez jakiś czas. roboty było sporo, no ale to normalka w tego typu pracach. trzeba działać szybko i dokładnie. warunki bardzo korzystne. musiałem zrezygnować, bo się przeprowadzałem, więc w sumie żałuje, że już nie pracuję.

ZWOB

Dobrze mi się pracuje. Trzeba się trochę narobić - to fakt. Ale wszystko za to jest jak trzeba. Pozdrawiam

Misia Koala

sovrana robi bardzo porządne szkolenia. byłam kiedyś na takim i faktycznie sporo można się dowiedzieć. bardzo przydatne.

Toby

Widzę sporo pozytywnych opinii, więc się przyłączę - Sovrana to porządna firma. Zdarzyło mi się pracować jakiś czas i bardzo pozytywnie to wspominam. Rozwijają się, dużo oferują - warto.

złota żyła

dobre warunki oferują. robiłem tam kiedyś na serwisie i było całkiem nieźle. przyjemna praca, tak bym to nazwał

Judoikarate

Kilka osób pisało, że na magazynie kiepsko, a ja nie narzekam. Praca okej, dla mnie dobre stawki i z ludźmi sie idzie normalnie dogadać. W poprzedniej pracy tak nie miałem.

Antybiotyk

normalnie. taka ot spokojna praca. kierownicy okej, miewałem gorszych. zarobki na poziomie.

Blecka

Pracowałem kiedyś dla SOvrany. To bardzo porządna firma, daje dużo możliwości. Jest normalna umowa o prace, jak sie trochu wysilicie to będziecie co miesiąc coraz bardziej zadowoleni z pensji. Do tego bardzo mili ludzie są w szefostwie i w ogóle. Fajny biznes, do tego ciągle się rozwija.

Freakfrak

porządna firma. pracowałem jako serwisant przez jakiś czas i wszystko było ok.dużo roboty, ale wyrabialo się w czasie

asdfghj

Fajna atmosfera przede wszystkim. Szefostwo bardzo spoko. Dobre warunki, prowizje są. Ogólnie bardzo dobrze oceniam.

ON

fajnie, że dajo umowe o prace, a nie jakieś śmieciowki. ogolnie warto i polecam!

bolek

Powiedzcie prosze może sie ktośorientuje pralnia samoobslugowa to dobry biznes? dochodowy? slyszalem ze tak ale jak ktos moze ma doswiadczenie wieksze to mi podpowie?

hehe
@bolek 26.10.2017 16:07

chłopie nie tak łatwo na to odpowiedzieć. gdzie chcesz kręcić biznes? duża aglomeracja miejska? mniejsza mieścina? masz doświadczenie? biznes plan? Sprzęt jest u nas pierwsza klasa lepszego nie znajdziesz ale pralnia samoobslugowa to jedno bo spółka już sie sama nie obsłuży :)

Barbara E. W.

A może mi ktoś powiedzieć jak kierownictwo? W ostatniej pracy miałam bardzo nieprzyjemną panią kierownik zro szacunku zero zrozumienia ale słyszałam że sovrane sobie chwalą. podpowie ktoś? Jak w ogóle płeć piękna się ma?

Fajerwerek

Może ktoś powiedzieć jakie są możliwości zatrudnienia? ja od dawna mam własną działalność i chciałbym to utrzymać jeszcze przez jakiś czas ktoś tak pracuje? czy wszyscy etat i umowa?

technolog

a dojezdza ktos moze z krakowa? bede sie przeprowadzal na wiosne ale chcialbym szybciej zaczac prace i zastanawiam sie jakie mam mozliwosci niestety nie mam samochodu :( pociag jest czy dopiero robia jakies polaczenie??

xXx
@technolog 17.10.2017 09:15

z tego co slyszalem powstaje polaczenie z krakowem? nie wiem na ile to prawda a ludzie z okolicy dojezdzaja tez ja osobiscie nie wiem czy ktos z krk jest ale jak tak to na pewno cie wezma jak sie dorzucisz do benzyny :)

asdasd

duuuuużo roboty ale tak to ok.

MagdaW

Widziałam kiedyś jakieś ogłoszenie do biura? czy mi się coś miesza już? Przeprowadziłam się do Rabsztyna i rozglądam się za pracą np w kadrach może też być recepcja lub sekretariat ktoś coś?

astronononim

No niestety praca PH do najprostszych nie należy.. śmieszą mnie tylko ludzie którzy zrezygnowali po kilku dniach i że niby firma zła :P warto sie zastanowić czy nadajemy się do takiej roboty bo wystawienie firmie opinii po tak krótkim czasie jest przynajmniej niepoważne :)

Sznytzel

Drodzy państwo a są teraz jakieś przyjęcia? Sporo dobrego słyszałem i chętnie bym aplikował jako że się przeprowadzam w okolice. ktoś coś?

technik

Jeśli nic się nie zmieniło to umowa o pracę. Auto służbowe pod domem

Agata

@technik - a czy możesz napisać nieco więcej o plusach i minusach pracy w Sovrana Polska? Jak oceniasz warunki zatrudnienia gwarantowane przez pracodawcę? Czy firma zatrudnia pracowników w ramach umowy o pracę? @Zbysiu - poproszę, aby skupić się na ocenianiu firmy, a nie konkretnych pracowników. Takie komentarze utrudniają tylko innym znalezienie informacji na temat pracy w firmie. Chętnie dowiemy się więcej o tym jakim firma jest pracodawcą, jednak proszę o merytoryczne komentarze. Nie jest to miejsce do atakowania, czy obrażania innych uczestników wątku.

technik

Pracowałem w Sovranie ponad rok i nie mogę narzekać. Trochę jeździć trzeba ale za to kasa przyzwoita i auto służbowe na stan :). Jak w każdej pracy plusy i minusy. Gdyby nie to że daleko mieszkam ( 1.5h od Olkusza) to nadal bym tam pracował.

Majster
@technik 04.08.2017 08:30

Powiedz, czy auto serwisowe masz pod domem czy dojazd do Olkusza własnym transportem.

Agata

Czy Sovrana Polska Sp.J poszukuje nowych pracowników? W sieci nie znalazłam aktualnych ofert pracy. Czy ktoś z forumowiczów może podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w tej firmie?

ach

Zarobki jako regionalny są takie dobre @robak bo składają się z podstawy i prowizji :D Kto by tak nie chciał? W dodatku jeszcze dostaje się służbowy samochód.

daibolo

firma istnieje chyba dłuzej z tego co pamietam niz od 2003 roku. szkolenia=jezdzisz z handlowcem po pralniach sovrany,tam poznajesz podstawy prania i przy okazji obsluge maszyn. to samo na samej firmie,gdzie równiez pierze sie ubrania i sa przedstawiane srodki chemiczne

daibolo

no i co twój komentarz wniósł do rozmowy? nic XD

daibolo

to tutaj będą Cię traktować "bardzo dobrze" XD (usunięte przez administratora) nie myśl tyle kolego,bo od myślenia Cię głowa rozboli, szukaj innego zakładu pracy

Jacek

Ale wszyscy jesteśmy sobie winni, bo gdyby inna postawa pracownika odnośnie płacy czy godzin pracy to pracodawca inaczej by potraktował (albo by zwolnił albo dał podwyżkę) a tak to czuje się bezkarnie i będzie robił co mu się jawnie podoba. BO pracownik (usunięte przez administratora)i się boi :)

miko

zlecenia pewnie mają, są w końcu jedynym przedstawicielem Kannegeissera w Polsce, a w 2013 dostali Diament Forbesa

Cccc

Dla mnie super.

Anonim

Da się szybko przejść na umowę o pracę?

Witam wszystkich zainteresowanych podjęciem pracy w Sovranie, równie serdecznie witam byłych kolegów, którym nie wyszło :). Od kilku lat pracuję w tej firmie, więc myślę, że co nieco mogę wtrącić do tej gorącej debaty. Na początku – forma umowy o pracę i tu pewnie wszystkich zaskoczę, (usunięte przez administratora)nie daje jak inni tzw. śmieciowych umów o pracę ( u. o dzieło, zlecenie) ale zawsze jest to umowa o pracę i z tego co mi wiadomo pensja nawet na okresie próbnym odbiega od minimalnej. Ciągnąc temat wynagrodzenia dalej sprawa wygląda prosto – jeżeli jesteś dobry a twoja praca przynosi profity to nie będziesz narzekać na pensje. Co do atmosfery panującej wewnątrz – to jest całkiem znośnie, a część ludzi, z którymi pracuję można naprawdę polubić . Na koniec małe sprostowanie co do wypowiedzi Olka z Olkusza niestety Sovrana nie jest siedemnastokrotnym laureatem nagrody „Pędząca Gazela Biznesu ", - chociaż na rynku Olkuskim zapewne tak, myślę ,że lider wszechświata to też zbyt mocne słowa , ale z „Dynamiczna firma ”zgadzam się w 100 %. Pozdrawiam

szaloony

Ogłaszaja sie : wysokie zarobki ! Jeśli 1500 zł to super zarobek to chyba żart. Bardzo sie ciesze że już tam nie pracuje....Wymagania jak z kosmosu: języki, dyspozycyjnośc, uprawnienie takie i owakie + non stop poza domem. Jeśli juz wybierasz sie tam na rozmowe to nie schodź poniżej 3000- 4000zł na reke,(usunięte przez administratora)

saper

(usunięte przez administratora)Dyrektorzy i szefowie całą prowizje do podziału maja a tobie marne 200zł dadza. I co niby mam skakac pod sufit ??? Żałosne. Dobrze ze juz tam nie pracuje. (usunięte przez administratora)

olkusz

To nie prawda ze karzda wiekszosc dziewczyn tam pracujacych jest ze wsi i jak zobaczy szefa w peugocie lub bmw to jest dla nich bogiem a o firmie to szkoda pisac tylko dla ludzi pozbawionych ambicji pozdrawiam

kto - 2011-03-14 15:20:47 Jakieś spostrzeżenia na temat pracy na stanowisku Koordynatora serwisu? Nowe stanowisko czy ktoś sie zwolnił? Będę wdzięczny za opinie!! jako były pracownik, moge ci powiedziec iż po obserwacjach jest tam duza rotacja szczegolnie na magazyniera jesli chodzi o serwis to trudno powiedziec kogo tak naprawde szukają - musiałbys pewnie zapytac p. barczyka (śmiech). coz szukaja szukają i znaleźć nie moga ....a dlaczego bo wymagania mają conajmniej jakbys robił profesure a kasa marna....nienormowany czas pracy i inne sraty pierdaty. jest to niepowazna firma - szczerze wspołczuje ludziom ktorzy tam pracuja...

pasażer

Kolega co tam pracuje na magazynie mówił, że bardzo bardzo słabo płacą a wymagania mają jak z kosmosu. Nie wiem może w biurze jako np koordynator jest coś lepiej....Choć koordynatorów było już kilku i wszyscy na pysk polecieli prędzej czy później....Ale próbuj może uda ci sie choć 3 miesiące próby wytrzymać....

kto

zgred :)

duzo można by pisac i mówic na temat tej pseudo-firmy dwaj pseudo- "dyrektorzy " nie maja pojecia o motywowaniu i zarządzaniu ludzmi w biurze, parodia i tragikomedia w 2 słowach, proponuje studia podyplomowe z zarzadzania kadrami.... na rozmowie kwalif, wszystko jest pieknie przerysowane...mozesz zarobic nawet kilka tys. a podstawe masz marne 1200, plus premia której i tak nigdy nie zobaczysz. co nie zrobisz albo co zrobisz i tak panom "dyrektorom" nie odpowiada, bo mogłes zrobić więcej dla firmy, mogłes przeciez stanąc na rzesach i zaklaskac uszami - co ja pisze myśle ze i tak by to nie pomogło. ufff, ten kto tam nie pracował i nie poznał jak wszystko funkcjonuje dogóry nogami nawet nie zdaje sobie sprawy jaką ugle przyniosła mi zmiana miejsca pracy :):):)

Zostaw opinię o Sovrana Polska Sp.J - Olkusz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sovrana Polska Sp.J