Opinie o Sovrana Polska Sp.J w Olkusz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Sovrana Polska Sp.J. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sovrana Polska Sp.J na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sovrana Polska Sp.J w Olkusz

K.

na youtubie jest film o Sovranie, można sobie zobaczyć jak to wygląda od wewnątrz :)

Mbira

Wrzuć linka proszę

@Mbira

a proszę bardzo https://www.youtube.com/watch?v=nRrwMz1hVEU

Mbira

fajnie dzięki

petunia

gdzie szukać ewentualnych ofert do pracy?

Janko
@petunia

Jak się pojawiają to wtedy pracuj.pl lub lokalny żółty jeż

@Janko

dzięki Janko

@Janko

na żółtym nic nie ma

Zac
@petunia

No tak, bo w tej chwili nie ma ofert

Norbi

Bardzo dobra firma to i o pracę trudno. Czy w ogóle wiecie coś o rekrutacji?

@Norbi

też się rozglądałam za tym tutaj, ale z tego co czytam, to nie ma w tej chwili żadnych przyjęć. ale to znaczy, że rotacja jest mała, a to jednak o firmie dobrze świadczy

geek
@K.

No tak, z reguły tak właśnie jest.

brbr

wiecie ile osób musi się zgłosić żeby się odbyło szkolenie? jest jakieś minimum?

Marine
@brbr

Chyba nie, jak jest potrzeba i się ją zgłosi to wtedy się je organizuje Tak mi się wydaje w każdym razie

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sovrana Polska Sp.J? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
pikamika

Ile osób zatrudnia sovrana? tak orientacyjnie

zajety gdybaniem
@pikamika

kto to wie, oprocz biura sa pralnie a te tez maja jakis procownikow wiec oszacowac ilosc osob to powodzenia, zreszta nie wiem czy wogole to podlega pod jakis system liczenia no bo czy liczyc osoby zatrudnione w we wszystkich punktach czy tylko osoby majace pralnie pod szyldem sovrany? teraz bede sie nad tym zastanawiac

@zajety gdybaniem

Chodzi o główną siedzibę, myślałam, że jest dostępne info ile

p4cek

@Tito

z goworka

Tito
@p4cek

a gdzie masz tutaj to info? sorki, że się dopytuje, ale nie widzę nigdzie

@Tito

Zakładka "wywiad" na górze strony ;)

PaniKa

Super, ze organizujecie szkolenia dla Waszych partnerów, naprawdę pełna profeska, że się tak wyrażę :)

kinia
@PaniKa

Fajna sprawa

A1

Czy sovrana ma jakąś główną siedzibę? Pytam pod kątem pracy biurowej

Vivien
@A1

No masz przecież adres tutaj, na górze strony. W Olkuszu na Przemysłowej.

@Vivien

dobra dzięki a co z pracą?

Vivien
@A1

Nie kojarzę, żeby były jakieś przyjęcia szczerze mówiąc, ale może przedzwoń i zapytaj?

newa
@Vivien

Skoro http://www.sovrana.pl/rekrutacja/ tu jest pusto, to raczej nikogo nie potrzeba ale tak jak pisze Vivien, zapytać nie zaszkodzi

@newa

okej, dzięki za odpowiedzi

@A1

A ja mam jeszcze pytanie, bo jak patrzę na mapie to są chyba 3 Sovrany w Olkuszu? Jak to jest, mają 3 siedziby? Czy zmieniali miejsce, a nie usunęli z google poprzednich lokalizacji? Czy jak?

Timoty
@321

a to nie są przypadkiem pralnie, a nie biura?

@Timoty

Im dłużej o tym myślę, to faktycznie bez sensu żeby były 3 biura ....

Merlin

Dużo tu opinii o usługach, wszystkie pozytywne...warto dodać też coś o pracy, więc oto jestem :) nie będzie chyba zbyt dużym zaskoczeniem jak moja opinia też będzie pozytywna, nie mam sie do czego przyczepić cieszę sie ze tu trafiłem no po prostu

Nikifor
@Merlin

pierwszy raz wszedłem na profil mojej pracy na gw, z czystej ciekawości iiii jestem w szoku, ze w miejscu gdzie głównie sie pluje jadem, jest tak pozytywnie ale nic dziwnego to wiele mowi o firmie ja też polecam

silk
@Nikifor

Ja tam w szoku nie jestem, nie powiem, żeby mnie to dziwiło. Jak jest dobrze, to są dobre opinie i tyle

Poldzio

Ale ktoś miał pomysł i interes się kreci

Marush
@Poldzio

Kręci i to całkiem prężnie Polecam Sovranę

Jestem zadowolony, pięć na pięć

nie mówie nie
@Michał

Z usług czy jakości?

panda

rzadko się trafiają takie firmy w których na spokojnie da się dogadać z przełożonymi i generalnie mieć poczucie że ma się do czynienia z rozsądnymi ludźmi i myśle że sovrana jest takim miejscem

Beatris
@panda

To prawda

Musiałem skorzystać z usług serwisu, naprwa odbyła się szybko i skutecznie.

annmarie
@Paweł

Popieram, też miałam sytuację, że pojawiła się konieczność naprawy i byłam bardzo zadowolona. Z samej sytuacji oczywiście nie, ale z obsługi jak najbardziej.

Super pralnie

Pablo

cześć wam, czy ktoś zaczynał tu pracę już w 2019? bo widzę tylko komentarze o pracy z poprzedniego roku, albo o zakładaniu pralni,a chciałbym poznać jakąś świeżą opinię, zanim podrzucę im CV. Dzieki z góry!

Scooby
@Pablo

Po prostu złóż cv i już. Krzywdy ci nie zrobią.

Doo
@Scooby

Tylko daj pozniej znac

F.K.

Fajny pomysł taka własna pralnia. W ramach franczyzy można kupić gotową pralnię, Sovrana daje projekt, we wszystkim pomaga i biznes się kręci. Płacisz raz i tyle, więc opłaca się w coś takiego zainwestować. Szczególnie, że z takich pralni teraz wbrew pozorom coraz więcej osób korzysta, bo to i turyści, i nie wszędzie w domach jest pralka, jak ktoś wynajmuje. Dobry pomysł na biznes.

@F.K.

@harry prosze dod. info wygrzebane

@Peddi

Oooo widzisz, dzięki Peddi. Też przeglądałem co tu jest popisane ale to mi umknęło

Reks
@F.K.

są jakieś ograniczenia jeśli chodzi o lokalizację?

@Reks

Nie sądze trzeba to tylko taktycznie ogarnac zeby nie bylo konkurencji dookola itd

Reks
@Peddi

to tak tak, jasne. Chodziło mi bardziej czy jest jakaś granica konkretna np ograniczenie do województwa czy coś

harry

Może jak zapytam osobno a nie pod wątkiem to ktoś odpowie. Czy może się ktoś coś powiedzieć kto już rozkręcał swoją pralnie?

@harry

Jesli serio jestes tematem zainteresowany to wszystkie info masz na ich stronie

Pralka

Zgadzam się z powszechna opinia, w sumie zasługują na 5 gwiazdek.

BFF

BFF - bardzo fajna firma

jak znaleźć ofert pracy w sorvanie?

Danko
@Paweł

kilka komentarzy poniżej już ktoś o to pytał. Z linkiem będzie problem więc tak jak Kama pisała najlepiej podejdź z cv

Wendy
@Paweł

Jak jeszcze nic nie znalazles do tej pory to wyslij cefałke przez ich strone na pewno ci nie zaszkodzi

Jack
@Wendy

juz chyba latwiej otworzyc pralnie niz znalesc oferte:P

@Jack

A jak już temat został poruszony, czy ktoś wie/otwierał swój interes lub zna kogoś kto już ma ten etap za sobą i mógłby się podzielić wskazówkami jak otworzyć pralnie jak wygląda to od środka? Jakoś podpowiedzieć albo jak na potencjalną konkurencje szczerze się wypowiedzieć?;p

lari

duży pozytyw dla Sovrany. ocena nie zaskakuje.

kik
@lari

Podpisuje sie. Uczciwa firma polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Sovrana Polska Sp.J - Olkusz

• Jak się pracuje w Sovrana Polska Sp.J?

Zobacz opinie na temat firmy Sovrana Polska Sp.J tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sovrana Polska Sp.J?

Sovrana Polska Sp.J