Opinie o polmed.pl - POLMED w Starogard Gdański

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Polmed S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Polmed S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze ogólni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polmed S.A. w Starogard Gdański

Arek

Są różne zdania na temat firmy. Ja wiem, że to dobry pracodawca. Pewnie opinia zależy od tego jak się pracuje!

Adaś
@Arek

Jak się pracuje?? Jak masz małą odbieralność to nie masz premii jak masz wysoką odbieralność to masz ok 100 zł brutto. Masz na myśli nadgodziny i weekendy? To się zgodzę 3 tys wypłaty masz, tylko jakim kosztem??? Najniższa krajowa a wymagają!!! SOCJAL---- ZEROWY PREMIA - - - - - ZEROWA 100ZL to jest nic jak na te czasy ATMOSFERA - - - - uważaj na to co mówisz. Jest kilka osób wspaniałych ale to jest kilka!!

Sz

Nie poolecam takiej pracy nawet wrogom

PRACOWNIK MP

Polecam pracę w POLMED. Miła atmosfera, fajne godziny pracy. Można zyskać ogromną wiedzę. Dbają o nasz rozwój w firmie, robią jakieś szkolenia co chwile i starają się poprawiać jakość pracy. Praca na infolinii nie jest dla osób leniwych, ale bardzo chętnych do działania. :)

&&&&&&&&&&&
@PRACOWNIK MP

Krótko mowiac lipa lipa lipa!!!!!!!!!!,

ZAINTERESOWANA

Witam. A możecie napisać jak wygląda tam system zmianowy? Czy grafik jest ustalany wcześniej i wiadomo jak się będzie pracować. Czy z dnia na dzień. Dziękuję za odpowiedzi.

@ZAINTERESOWANA

Grafik w zależności od działu i pracy managera. Na jednymiejscu jest z wyprzedzeniem miesięcznym, na innym 2-tygodniowy, a na innym jest podawany w piątek na kolejny tydzień.

&&&&&&&&&&&
@ZAINTERESOWANA

Grafik ustalany jest z tygodnia na tydzien, a nawet z dnia na dzień.

Konsultant Telefoniczny

Zaproponowana stawka - smiech na sali. Tyle co oni proponują to ja zarabiałam z jakieś 10 lat temu. 150 zł do wypłaty jak nie będzie na L4 przez trzy miesiące - po takich informacjach musiałam zaciskać zęby, żeby się w głos nie roześmiać. Pani, przeprowadzająca rozmowę patrzyła na mnie dziwnym wzrokiem - pewnie dlatego, że „na sobie” miałam więcej kasy niż ona miesięcznie widzi wpływu z pracy. Wysłałam CV tylko i wyłącznie dlatego, żeby upewnić się w tym, co mówią ludzi. Nigdy nie poszłabym tam do pracy. Zresztą moje CV zostało mocno „okrojone”. Nie widziałam powodu, aby posiadali o mnie wszystkie informacje. Wychodząc stamtąd miałam do końca dnia uśmiech na ustach; jak po kabarecie w Mrągowie :).

Nie pamietam.

logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
????????????????????????????????????

Chcac pracowac w polmedzie najpierw trzeba to porzadnie przemyslec I sie zastanowic nad tym.

Znawca

Chcesz nabawic się nerwicy!? Zapraszam do polmedu, każdy pracownik to dla kierowników zło któremu muszą płacić. Ludzie zapieprzaja a im wiecznie mało. Dochodzą pakiety co się wiąże z wieksza ilością pacjentów a pracowników coraz mniej. Najniższa krajowa a wymagaja i myślą że placa Bog wie ile.. Wiecznie źle i ludzi traktują jak idiotow! Nie polecam!

TOMI

PRACUJĘ NA INFOLINII I WIEM JEDNO PRACA NIE JEST. BRAKUJE TYLKO MOTYWACJI, A NAJLEPSZĄ MOTYWACJĄ SĄ PIENIĄDZE, KASA I NIC WIĘCEJ!!!! PRACUJĄC CAŁY MIESIĄC Z ODBIERALNOŚCIĄ PONAD 100 POŁĄCZEŃ DZIENNIE, TWOJA WYPŁATA WYGLĄDA 1550ZŁ(NAJNIŻSZA KRAJOWA) + OKOŁO 100 ZŁ(STAŻOWE) + 30-100 ZŁ (ZA ZGŁOSZENIA 50%INFOLINII NIE WIDZIAŁO TEJ PREMII OD KILKU MIESIĘCY ) = 1750ZŁ PRZY DOBRYCH WIATRACH ----WOW---- POSZALEJESZ !!!!!!!!! JEDYNE WYJŚCIE NA DOBRĄ PREMIĘ TO NOCKI I WEEKENDY, JEST DRUGA PENSJA Z TEGO ALE JAKIM KOSZTEM ????? ZERO SNU I ZERO ŻYCIA PRYWATNEGO !!!!

Emilia

@asd, nawet z systemem motywacyjnym, o którym pisano nadal wynagrodzenie wygląda w ten sposób? Może warto zaznajomić się z regulaminem przyznawania takiego dodatku i zobaczyć o ile wtedy zwiększy się pensja w Polmedzie?

Ktośsuperdobry

Zachęcam do pracy na stanowisku konsultanta w Polmed. Panuje tu niesamowita atmosfera. Do takiej pracy chodzi się z uśmiechem, współpraca młodym i pomocnym zespołem. Można się rozwijać tym samym awansować. Kasa nie jest zła. Jak ktoś pracuje, a się nie obija to ok 2 tys. ma. Przełożeni bajka :) z każdym problemem możesz się do nich zwrócić. Wszystkie weekendy wolne. Elastyczny grafik. Polecam !

asd
@Ktośsuperdobry

Poniżej 2 tysięcy jak dobrze pracuje? buahahaha To dziwie się, że tam ktoś jeszcze siedzi za takie pieniądze. Ludzie zacznijcie się szanować

PRACOWNIK TCOP MP

Pracuje w Polmedzie na Infolinii Medycyny Pracy i złego słowa nie mogę powiedzieć! Nie, nie jestem lizusem - po prostu mówię jak jest w rzeczywistości. Atmosfera panująca w naszym dziale jest rewelacyjna - koleżanki oraz koledzy są zawsze pomocni, a przełożeni wyrozumiali :) Mamy możliwość rozwoju zawodowego oraz okazję do poszerzenia zakresu swojej wiedzy - pomagają w tym ciekawe kursy oraz szkolenia. Dodatkowe plusy pracy na infolinii: -godziny pracy (zawsze można zamienić się zmianą); -wolne weekendy oraz święta; -fajny system motywacyjny; -możliwość awansu; -zawsze można sobie dorobić (praca w weekendy). Większość ludzi, którzy negatywnie się tutaj wypowiadają liczą, że dostaną nie wiadomo jaką wypłatę za nic - pragnę Was uświadomić TAK TO NIE DZIAŁA! Jeśli chcesz do czegoś w życiu dojść, musisz na to zapracować! Przyznaję, czasami zdarzają się "perełki", czyli ciężkie sytuacje, czy trudny klient - jak w każdym innym zakładzie pracy. Trzeba po prostu działać i robić wszystko, żeby pokonać przeszkody! Jestem w szoku kiedy czytam o MOBBING-u. Czegoś takiego nie ma! Bynajmniej ja oraz inni z medycyny pracy nie doświadczyliśmy! Jak dla mnie jest to świetna praca, dająca możliwość rozwoju - Z ręką na sercu POLECAM! Serdecznie pozdrawiam pracowników Polmed-u, szczególnie niesamowity Dział Medycyny Pracy :)

Pracownica MP

Gorąco polecam pracę w zespole TCOP POLMED. Ludzie są wspaniali, przełożeni wyrozumiali. Dużym plusem jest fakt, że wszystkie weekendy/święta są wolne. System motywacyjny nie zawodzi, a jeśli ktoś ma 'parcie na hajs'- zawsze jest możliwość dorobienia sobie w weekendy. Powiem tak- smutno mi jest, gdy czytam komentarze osób, które nawet nie spróbowały u nas swoich sił, a oceniają całą społeczność TCOP. Ja osobiście pracuję tu 2 lata i jestem mega zadowolona. :) Serdecznie pozdrawiam całą TCOP- szczególnie wspaniały dział MP.

ktośtam

zdecydowanie nie polecam pracy w Polmed. Firma która traktuje pracownika jak zło konieczne. Pensja - najniższa krajowa a jak weźmiesz jakies dodatkowe zlecenia to się potem musisz miesiącami upominać o kasę. A wgl najlepiej to jakbys pracował za darmo. Kiedyś dawali umowę o pracę ale co z tego skoro mogli zwolnić w każdej chwili bez podania przyczyny. Obecnie dają uz "na telefon" czyli jak jesteś potrzebny to łaskawie może do ciebie zadzwonią i przepracujesz może tydzień w miesiącu... Atmosfera pracy beznadziejna - ciągła walka bo każdy chce pracować... Żal po prostu.

nick
@ktośtam

sam jesteś zlo konieczne

POLECAM

goraco polecam prace na tco a szczególnie na tcop MP :)

WO

Jestem pracownicą TCOP POLMED OD PRAWIE 3 LAT. Oczywiście bywają chwile cięższe ale nie mam powodu aby napisać ZGŁEGO SLOWA O TEJ FIRMIE. Ci wszyscy którzy wypowiedzieli się wcześniej liczą na NIE ROBIENIE NICZEGO I ZARABIANIE KUPY KASY. Naprawdę uważam, ze praca jest bardzo fajna, daje dużo możliwości i pieniądze nie są najgorze. jeśli kogoś zadowala pół etatu za 900 zł niech idzie do Galerii Neptun i nie wypisuje takich niedorzecznych opinii. mi osobiście przykro się czyta to co wypisujecie bo wiem ZE JEST ZUPELNIE INACZEJ I JESLI KTOS CHCE PRACOWAC W SUPER EKIPIE TO ZAPRASZAM SERDECZNIE !!!!

Jeśli jest się na etapie szukania pracy to najlepiej przyjść i samemu się przekonać jakie firma oferuje warunki i czy jest to miejsce, w którym można zatrzymać się na dłużej. To chyba nic nie kosztuje. Dla zainteresowanych pracą tutaj. Prawdą jest, że na Infolinii jest spora rotacja Pracowników, ale jest to też charakterystyczne dla tej specyfiki pracy. Jako osoba postronna mogę podzielić Konsultantów na osoby, które są pracownikami sezonowymi, osoby które jak wspomnieli rówieśnicy po prostu nie nadają się do tej pracy oraz osoby, które są oddane tej pracy...to istotne grupy bo jak wcześniej ktoś wspomniał są obiboki, plotkarze itp. Na temat zadowolenia i warunków musieliby wypowiedzieć się konsultanci. Praca w biurze jak wszędzie ma swoje plusy i minusy. Plusy: stałe godziny pracy 7-15 lub 8-16; wolne weekendy; zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - najpierw jest umowa o prace na okres próbny (3 m-ce) a po nim na czas określony (tu różnie na 3, 5 lat na początek); pomocni ludzie; miła atmosfera; wynagrodzenie: najniższa krajowa + umowa zlecenie (trzeba trochę popracować by ją dostać); płatne nadgodziny; opieka medyczna na preferencyjnych warunkach (zależy od stażu pracy, bo ci co pracują ponad rok płacą 1 zł + VAT). Minusy: przybywa każdemu obowiązków a wynagrodzenie stoi w miejscu; brak możliwości rozwoju (wyższe stanowiska pozajmowane i nie ma jak awansować).

Zuza

Tak czasami bywa, że nie wszędzie nadajemy sie do pracy.

Zrezygnowałam

Ogólnie jestem osobą, która jest mało odporna na stres, ale to co robiła jedna pani manager... po kilku dniach pracy darła się na całą infolinię, że odsłuchiwała moje rozmowy i są koszmarne, że nie trzymam się schematu. Ok, mogła zwrócić mi uwagę, ale chyba można to zrobić na osobności? Sytuacja powtarzała się kilkukrotnie. Jednego dnia rozmawiając z jedną z koleżanek obgadywała mnie nazywając "gwiazdą", bo wysłałam smsa tam gdzie nie trzeba, mnie osobiście tego nie mówiąc. Jedna z pracownic na osobności powiedziała mi, że ona tak każdego na początku gnoi, a potem to już jest w porządku... Jednak mi było szkoda czasu na mękę w tym syfie.

Pro2018

A ja wam powiem że narzekają Ci co się po prostu nie nadają. Fakt jest zapierdziel nie jest łatwo jest zima ale jest super atmosfera oczywiście w zależności gdzie się trafi do jakiego zespołu. Moi drodzy to jest infolinia tam się odbiera. Premie ma się za odbieranie. Im więcej odbierzesz tym masz więcej kasy. A co wyście myśleli ze na infolinii się robi ? Odbiera się telefony. Obsługuje sie Pacjentow. Dobrze pracujesz wykazujesz się i starasz to owszem Pani kierownik potrafi docenić . Owszem wymaga a co ma głaskać tych co ledwo kilka telefonów odbieraja. A że krzyczą odbierać ? Jak na sali jest kilkadziesiat osob ja ma do wszystkich to dotrzec . Cala infolinia jest rozliczana za odbieranie. Owszem bo na tym polega ta praca. Trzeba być wydajnym całe 8 godzin pracy. Bez ściemy bo łatwo to zweryfikować. A jeśli inni potrafią odbierać ponad normę a inni nie i to gdzie problem ?Nie nadają się . Zostają tylko najlepsi. Galeria czeka . Sobotki niedziele sprzątanie . Przewalanie ubrań itp.

NIE POLECAM Z DOŚWIADCZENIA!!!
@Pro2018

A ja myślę, że ta "nowa, (usunięte przez administratora)" Pani kierownik to ma wszystkich w (usunięte przez administratora).. no chyba, że jesteś typem "uprzejmie donosze". Premie to kiedyś BYŁY, a teraz dostaniesz ochłap 50 albo 100 złotych i masz skakac z radości. Pomijajac fakt, że wielce jasna Pani nie potrafi poprawnie i na czas zrobić rozliczenia, żeby pracownik dostał wypłatę i śmie Ci powiedzieć, że ksiegowa już w tym miesiącu nie zrobi dodatkowego przelewu, wiec jak Ci zabraknie pieniądzy to ona Ci wyłoży... ŚMIECHU WARTE. W tej firmie musisz pilnować każdej złotówki!!! Wielka firma, a na święta dostaniesz 3 cukierki na krzyż i chodzą dumni. A jeżeli chodzi o odbieranie to może niech Pani kierownik na początek przemyśli swoje wielkie zmiany, a nie później chodzi zdenerwowana bo co to bedzie jak prezes zobaczy jaki procent jest porzucony. Gdyby pracownik byłby traktowany jak człowiek to chciałoby mu się pracowac, a tak ma po prostu wy***ane! NIE POLECAM!

rok temu
@NIE POLECAM Z DOŚWIADCZENIA!!!

A nie jest tak, że podnieśli zasadniczą pensję konsultantom, starszym konsultantom oraz liderom? Co prawda, obniżyli premie, ale w ten sposób i tak pracownik ma porównywalne (lub nawet większe) zarobki. Mnie osobiście poraził brak kompetentnej wiedzy medycznej i zwroty "zawsze tak to sobie tłumaczyliśmy", gdzie podstawowe wiadomości z dowolnego portalu medycznego tłumaczą, że a=/=b. Może to tylko moje odczucia, tak było kiedy odchodziłam z tcop.

@rok temu

Owszem starsi konsultanci maja o 100 zł więcej niż ci młodsi. Jeżeli chodzi o premie to teraz słabo to wyglada, ponieważ Pani kierownik wprowadziła zmiany i teraz działy są podzielone na województwa, jeżeli konsultant z pomorskiego odbierze telefon który należy do województwa Wielkopolskiego to zapisuje te zgłoszenie a następnie osoba która należy do działu wielkopolskiego ściąga to zgłoszenie sobie i realizuje to, automatycznie konsultantowi z pomorskiego znika to zgłoszenie. Jakby nigdy czegos takiego nie odebrał i tak oto premia nie rośnie

Proh78

Co za bzdura . Totalna. Nie ma czegoś takiego jak konsultanci podzieleni na województwa . Każde zgłoszenie odebrane przez konsultanta liczy się do premii. Konsultant odbiera całą Polskę. I każde zgłoszenie mu się liczy . Nawet jak pacjent chce umówić się w Egipcie...

Proh78
@NIE POLECAM Z DOŚWIADCZENIA!!!

Jak się nie ogarnąć i owszem odebrać poniżej normy to tak ma się 50 zł. To nie praca by głupa przypalac . Ponarzekajcie sobie . Skoro tu juz nie pracujecie albo pracujecie i narzekacie oznacza ze to miejsce nie dla was . Biedronka Lidl wszystko czeka z otwartymi rękoma . Przecież was nikt nie zmusza do tej pracy. Normalnie jakbyście kajdankani byli przypieci. Galeria markety pracy full. Ale gwarantuje tam jest gorszy zapierdziel. Normalnie ludzie tu myślą jak zarobić ale się nie narobić.

Pracownik MIESIĄCA
@Proh78

Huehue uśmiałam się jak to przeczytałam. Widać Ze pisze to jakiś lizus Pani Kierownik lub osobiście pani kierownik..... jest podział na województwa! Pracowałam tam do czasu aż podzieli tak to chyba ktoś tu łże jak pies. Są województwa, małe a nawet ośmieszające premie. I powiem szczerze teraz ze wole iść pracować nawet do lidla a nawet do galerii bo wiem ze tam nie ma MOBBINGU a prawie każdy manager go używa.... i wiem ze więcej zarobię bo docenia mnie. 160 telefonów dziennie odbieranych ro jest mało dla Pani? Pana? I to nie z jednego działu. Sorry ale robotem nie jestem Żeby odbierać telefon za telefonem bo trzeba i zapisać to zgłoszenie i zrealizować od czasu do czasu a komputery działają jak chcą raz normalnie działają raz nie I proszę (usunięte przez administratora) ze jest wielka premia i ze każde zgłoszenie się liczy bo już nie pracuje tam miesiąc a wiem co sie tam wyrabiało.

Pracownik MIESIĄCA
@Proh78

I jeszcze jedno. Ludzie tu piszą aby ostrzegać siebie nawzajem oraz po to żeby w końcu coś się zmieniło na lepsze BEZ POZDROWIEŃ BARANIE

Osoba. Ze. Szkolenia.

Witam, Polecam omijać to miejsce, śmierdzi mobbingiem na kilometr.. Byłam na szkoleniu, wszystko fajnie do czasu aż pewnego dnia nie usiadłam by posłuchać rozmów konsultanta, jak to Wygląda itp. Masakra, chodzą po sali, krzyczą że masz odebrać i tak cały czas. Ciągle krzyki, pretensje że dlaczego nie odbierasz jak jest tyłu na Lini, ale to chyba jest nie do ogarnięcia. Ludzie co tam pracują mają zrytą psyche. Każdy tylko narzeka, że to jest chore co się dzieje. W takich warunkach żaden pracownik tam nie zostanie hehe. Po tym czego się nasluchalam już tam nie przyszłam. NIE POLECAM.

Gal Anonim

Moim zdaniem praca na na infolinii ogólnie spoko, ludzie w porządku (oczywiście zależnie od działu na jaki się trafi), kasa - najniższa krajowa plus premia 80 zl po trzech miesiącach pracy, manadżerowie niektórzy spoko niektorzy nie, mi akurat trafiła się chyba najlepsza manager z całej infolinii. Dział ffs i biznesowa się nie obijają, mało było porzuconych na tych działach, na ogólnej wcale się nie dziwie, że ludzie sie "obijaja". Z*pierdalają jak mogą za przeproszeniem, no niestety dla tej firmy robotem nikt nie jest zeby odbierac dziesięć telefonów na raz, za te pieniądze duzo ludzi raczej nie przyjdzie pracować, a nowych na samą ogólną potrzebnych jest od groma i jeszcze trochę. Umowy z roznymi zakladami na swiadczenie uslug przez POLMED podpisywane ciagle, pacjentow wiecej - ludzi na infolinii mniej. Ale odbieralnosc odbietalnosc za psie pieniadze. Przy rozpoczeciu pracy ludzie mowili ze tak dobrze sie pracje i wgl, kasa super i tak też sie zapowiadało. Pózniej rządy obieła inna kirowniczka i zaczelo sie sypać. Co chwile nowe niekiedy glupie pomysly "usprawniające prace" - dla konsultantow kolejna porcja pracy a odbierać trzeba, no ale usprawniały prace "góry" i to sie liczy. Az kazdy sie zastanawiał co nowego wymysli nowa Pani kierownik, która do Ciebie się usmiecha i jest mila a tak na prawde czlowieka ma w d*pie. Ludzie poznani tam to na ogol spoko ludzie do smiechu i do pogadania a odbierac i tak sie odbierało :) wiec praca nie cierpiala na smieszkowaniu gdy nie bylo co robic. Pracy nie polecam, chyba ze z braku laku na chwile.

Zostaw merytoryczną opinię o Polmed S.A. - Starogard Gdański

• Jak się pracuje w Polmed S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polmed S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polmed S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 1 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polmed S.A.?

Kandydaci do pracy w Polmed S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polmed S.A.
1.8/5 Na podstawie 97 ocen.

Polmed S.A.