Opinie o polmed.pl - POLMED w Starogard Gdański

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Polmed S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Polmed S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze ogólni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polmed S.A. w Starogard Gdański

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Luks

Warunki zatrudnienia? Na początek tylko umowa zlecenie i tak przedłużają z msc na msc chociaż na rozmowie gwarantują po 3 msc umowę o pracę dostajesz ją po jakimś roku. Najniższa krajowa na nic więcej nie licz , dostajesz plusy jak w szkole i to nie za darmo ale za ciężka prace i jeśli masz ich odpowiednia ilość dostajesz jakieś 60-70zl premii i to na umowie zlecenie. Są dwie umowy jedna o pracę i tam najniższa krajowa i umowa zlecenie na te przeogromne dodatki tzw „premie”. Jeśli chcesz psychicznie być zdrowym i nie żyć w pracy w ciągłym stresie i poniżaniu bo im ciagle mało to daj sobie spokój bo tą pracę będziesz przeklinać już po msc i będziesz żałować że się tam zatrudniłeś.

Dyrektor
@Luks

Może pochwalisz się na forum z jakimi kompetencjami przyszedłeś do tej pracy? Oczekiwanie pieniędzy nie jest wysoką kompetencją. Pojęcia nie masz o "ciężkiej" pracy. Bo ta, która wykonujesz, rozumiem na infolinii, jest przede wszystkim odpowiedzialna. Pomyśl o tych którzy oczekują na połączenie. Obawiam się że kariery zawodowej możesz w życiu uniknąć ????

Byly pracownik
@Dyrektor

Jeśli @luks nie posiadał odpowiednich kompetencji to czemu został zatrudniony? Jeśli praca jest odpowiedzialna z jakiego powodu nie ma to odzwierciedlenia @dyrektor w wynagrodzeniu? Bo tak jak pisze luks poza najniższa krajowa nie wykracza. Jeśli naprawdę jesteś pracownikiem kadry zarządzającej to Twoj komentarz tylko potwierdza wiele negatywnych opini i jest szczytem niekompetencji ale Twoich ???? . Zresztą jeśli jesteś dyrektorem który przychodzi mi na myśl to właściwie mozna powiedziec ze wiele więcej sie spodziewac po Tobie nie mozna. Z calym szacunkiem ale myslenie aby pacjent nie musial czekac na odebranie połączenia lezy po stronie osób decydujacych o ilosci zatrudnianych konsultantów. Co do samego miejsca to fakt obowiązków mnóstwo, trzeba duzo zawzięcia i chęci zeby nie kosztowało to zdrowia psychicznego. Jeśli przychodzisz nastawiony ze chcesz sie nauczyc to sie nauczysz wszystkiego . Myślę ze dobre miejsce do "obycia " Sie z branża. Na dłużej niewiele tu zostaje osob ze względu na brak możliwości rozwoju ze względu na plaskie w porównaniu do konkurencji struktury i brak wynagrodzenia adekwatnego do nabywanego doswiadczenia. Awansuja osoby przede wszystkim będące pupilkami będące wielezadaniowe. Nie musisz tez byc wybitny jeśli lubi Cie przełożony. Jesli lubisz korporacyjne podejscie do pracy to tez nie tutaj. Tu jestes odpowiedzialny za wszystko i musisz wiedziec wszystko. Rodzinna firm ana jak sie kreuja? Tak, jak w rodzinie pomagaj rob i nie oczekuj docenienia innego niz dumy i usmiechu szefa. Co do poniżania o ktorym pisze @luks to nie doswiadczalam ale wiem ze sa osoby które sa zatrudniane bez zadnego doświadczenia, szkolenie jest zadne a oczekiwania pracy na rowni z ludzmi obytymi w temacie a że przelozynymi rzadko są osoby mające pojęcie o zarządzaniu to i ich zachowania co do takich osób sa najdelikatniej mówiąc nie na miejscu. Generalnie nie jest to zle miejsce ale napewno jesli juz to na chwilę i tylko jeśli nie mozesz wybrac innej konkurencyjnej firmy

Kandydatka

Najgorsza rekrutacja w jakiej brałam udział. Aplikowałam na stanowisko specjalisty opieki medycznej. Zostałam zaproszona na rozmowę rekrutacyjną. Rozmowa trwała około 2 godziny, na której była obecna tylko kierowniczka. Rozmowa miała bardzo przyjemny charakter, wynikało z niej, że jestem jedyną kandydatką oraz że chętnie poszerzą oni swoja ofertę o moją specjalizację. Zaakceptowałam fakt, że za podstawowe narzędzia moje pracy będę musiała sama sobie zapłacić. Pani rekruterka nie znała mojego CV, nie znała mojej branży. ustaliłyśmy, że na mojej głowie będzie zorganizowanie całego stanowiska pracy. Miałam wysłać propozycję wyceny swojej usługi, z zaznaczeniem, że jestem otwarta na negocjacje. Poświęciłam czas na dokładny research, aby moja propozycja była mniej więcej średnią kwotą usług na rynku. Za 2 tygodnie miałam startować z nową pracą (zgodnie z ustaleniami), natomiast nie dostałam żadnej odpowiedzi na maila. Po paru dniach zadzwoniłam, jednakże moje połączenie zostało zerwane.... Po tygodniu dostałam wiadomość mailową, jakie są moje oczekiwania zarobkowe (pomimo, że wysłałam propozycję cennika). Odpisałam jaka jest moja ''minimalna'' cena, natomiast nie dostałam już żadnej odpowiedzi. Chyba nie spotkałam się z gorszym brakiem szacunku. Przez miesiąc byłam zwodzona potencjalna możliwością pracy. Całe szczęscie, żę nie zdążyłam się zwolnić z poprzedniej pracy.

Mary

Nie wiem czy zgodnie z prawem, w Polmed w Gdańsku zaoferowano mi na stanowisku PIELĘGNIARKI NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ - na umowie o pracę + dodatkowe wynagrodzenie na umowie zlecenie. Nie wiem czy jest to zgodne z obowiązującym prawem pracy. Oczywiscie nie zgodziłam się i mam nadzieję, że nikt się nie zgodzi na coś takiego. Moim zdaniem to już wiele mówi o tym pracodawcy.

@Mary

Tak to jest ich Standard dwie umowy nie wiem czy śmiać się czy płakać

Mal

Świetna obsługa. Szybkie terminy wizyt. Na zadawne pytania szybka i klarowna odpowiedź. Polecam ????

Konsultant Telefoniczny

Zaproponowana stawka - smiech na sali. Tyle co oni proponują to ja zarabiałam z jakieś 10 lat temu. 150 zł do wypłaty jak nie będzie na L4 przez trzy miesiące - po takich informacjach musiałam zaciskać zęby, żeby się w głos nie roześmiać. Pani, przeprowadzająca rozmowę patrzyła na mnie dziwnym wzrokiem - pewnie dlatego, że „na sobie” miałam więcej kasy niż ona miesięcznie widzi wpływu z pracy. Wysłałam CV tylko i wyłącznie dlatego, żeby upewnić się w tym, co mówią ludzi. Nigdy nie poszłabym tam do pracy. Zresztą moje CV zostało mocno „okrojone”. Nie widziałam powodu, aby posiadali o mnie wszystkie informacje. Wychodząc stamtąd miałam do końca dnia uśmiech na ustach; jak po kabarecie w Mrągowie :).

Nie pamietam.

logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Córka pacjenta

Żeby na e receptę ratującą życie pacjenta czekało się tydzień czasu to kpina a dodzwonić się do was to do papieża szybciej porażka ruszcie te swoje tylki chyba że macie za mała umieralność nie polecam

Moniak
@Córka pacjenta

Jeżeli chodzi o receptę infolinia przekazuje ją do placówki i to ona ją realizuje. Jeśli Pani ojciec umierał należało wybrać teleporade gdzie lek wypisze lekarz podczas porady. Proszę pamiętać że pani ojciec nie jest jedynym pacjentem Polmed

Osoba

Jaką mam opinię o pracy w POLMED? Bardzo dobrą. Dział Medycyny pracy bo o nim najwięcej mogę powiedzieć to praca dla osób, które dojrzale podchodzą do tego czym jest praca, co jest w niej ważne i po co do pracy się idzie. To nie jest zajęcie dla osób, które mylą wykonywanie obowiązków z pójściem do szkoły, głaskaniem po głowie i pieniędzmi za samo pojawienie się. To nie jest przedszkole a wiele z tych osób których komentarze tu widzę są niestety emocjonalnie na takim poziomie. Serio ktoś z Was piszących te komentarze doznał mobbingu albo był źle potraktowany przez kierownika działu? Jeżeli ktoś myli mobbing z tym, że zostaniesz przeszkolony i przełożony powie mu co zrobi źle to zapraszam do firm, w których nikt nie przeszkoli Cię z Twoich obowiązków, nie da Ci czasu na wdrożenie się i potem powie Ci, że jesteś tak beznadziejny że trzymają Cię z litości, nie wypłaci Ci pensji i kopnie w tyłek jak poprosisz o pomoc. Tak więc praca jest super a rozkapryszonym dzieciom polecam iść po kieszonkowe do rodziców a nie iść do pracy i oczekiwać, że ktoś doceni Cię za to że nic nie robisz i masz do wszystkich pretensje. A jak nie masz ambicji i motywacji do uczenia się nowych rzeczy i podnoszenia kwalifikacji, które prowadzą do awansu to idź sprzątać ulice. Polecam pracę w Polmed dla dojrzałych emocjonalnie ludzi bo tylko tacy dostrzegą ile można dzięki niej zmienić w swoim życiu na lepsze.

Problem tkwi w tym, że starsze koleżanki-"managerki" nie chcą dzielić się wiedzą bądź jej nie posiadają z nowymi pracownikami. Ogromny brak profesjonalizmu!

Sandra

Nie polecam , praca sama w sobie spoko ale managerowie masakra a sama Mirela wgl zero szacunku do ludzi , wielka Pani , taka mądra u P.Adamowskich nie była ...Takiego wyzysku pracy jeszcze nie widziałam....Nie polecam!!!

Aga

Mógłby ktoś napisać jak wygląda praca w dziale rozliczeń, jaka panuje tam atmosfera, itp.? :)

Porażka...

Ryry

Nie polecamy pracy na stanowisku pielęgniarki. Nie dość, że w grę wchodzi tylko zlecenie to jeszcze za śmieszną stawkę. Dodatko kierowniczka chce żeby pielęgniarka wynosiła śmieci z gabinetów XD kompletny brak szacunku. Rejestratorki wchodzą do gabinetu zabiegowego i nieważne ze pacjent na gaciach stoi bo to idelany moment na plotki. Żenada.

Jakie wartości są cenione w Polmed S.A.?

Matematyk

Ujemne

Asia

Koszmarne miejsce! Nikomu nie polecam! Dziękuję, że juz tam nie pracuję. ZERO SZACUNKU DO DRUGIEGO CZŁOWIEKA! zarobki = 0, a robić musisz jak robót, najlepiej za dziesięciu i czasem nie dopytuj się o wypłatę lub premie. Tego nigdy nie dostaniesz na czas i NIGDY całej pensji. Przełożeni to tylko KRZYK KRZYK I JESZCZE RAZ KRZYK, żaden autorytet. Tobie obniżą zlecenie bo same muszą dostać swoją działkę na konto. Tam jest jeden wielki przekręt. Szkoda czasu i zdrowia na to miejsce bo pieniędzy tam nie zobaczysz. Pozdrawiam wszystkich tam pracujących.

Możesz jeszcze raz napisać swoją opinię? Posiadasz jakieś informacje o pracy w Polmed?

@Ewa

Pracowałam tam prawie rok. To jest jakiś koszmar. Wypłata nigdy się nie zgadzała. Wielki stres, mobbing, nerwica gotowa! Dziwie się, ze nikt z dyrekcji nie reaguje na opinie, które mówią same za siebie. Czytając opinie widzę, ze nic się nie zmieniło. Ja zmieniłam prace i widzę, ze da się pracować w otoczeniu przyjaznych ludzi i miłej atmosferze ! Ogólnie nie polecam, bo zwariujesz.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Polmed S.A.?

To zależy od stanowiska, na którym się pracuje czy kandyduje. Podstawowym jednak narzędziem wszystkich pracowników jest tzw Serum (System Elektronicznej Rejestracji Usług Medycznych), potem mamy różnego rodzaju aplikacje (wewnętrzne i zewnętrzne - w zależności od komórki firmy); telefony służbowe / laptopy przede wszystkim ma kadra managerska / kierownicza. A jakim Działem jesteś zainteresowany/a? @śmieszek Leszek - pierwsze słyszę, że mamy takie narzędzia

@O. Ale to czym się różni prawdziwa praca od ogłoszenia?

Lulek
@Marek

Wszystkim od początku do ostatniej kropki w ogłoszeniu to bajka. Chcesz się przekonać zapraszam

O.

Nie polecam pracy w tej firmie ! Tak ładnie tylko piszą w swoim ogłoszeniu ,a tak naprawdę jedna wielka tragedia. IDZ TO SIĘ PRZEKONASZ

M.

Tragedia i jeszcze raz tragedia! Menagerki nic nie potrafią! Potrafią tylko mordę zrzec ,że odbierać i (usunięte przez administratora) OBRABIAC!

Aneta

dobry wieczór. znalazłam ofertę pracy na (usunięte przez administratora) ale nikt nie odpowiada na maile. chciałabym zapytać o wysokość oferowanej stawki. pozdrawiam

M
@Aneta

Najniższa krajowa + marne dodatki za ogrom pracy.

Ogrom
@M

Marne dodatki za marną pracę.

Polmed

Co za polityka, zabierają nam premie bo najniższa wzrasta!? No tak bo menager i kierownik muszą mieć za co się bawić i dostać swoją kasę!! Banda oszustów i nic więcej! Mobbing mobbing i jeszcze raz mobbing! Menager glupszy od konsultanta a kierownik....na kierownika to trzeba mieć wykształcenie a nie tylko siedzieć i kombinować jak komu odliczyć od zlecenia?! Nie polecam, szkoda zdrowia i czasu na ten cyrk.

Zostaw merytoryczną opinię o Polmed S.A. - Starogard Gdański

• Jak się pracuje w Polmed S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polmed S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polmed S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 1 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polmed S.A.?

Kandydaci do pracy w Polmed S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polmed S.A.
1.8/5 Na podstawie 97 ocen.

Polmed S.A.