Opinie o polmed.pl - POLMED w Starogard Gdański

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Polmed S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Polmed S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze ogólni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polmed S.A. w Starogard Gdański

NIKC

Praca jako konsultant w Polmedzie daje możliwość rozwoju zawodowego, oraz uzyskanie niezbędnych umiejętności takich jak praca w grupie, odporność na stres oraz wiele innych, które są poważane wśród innych pracodawców. Panuje tam świetna atmosfera, a gdy wystąpi problem każdy menager służy radą oraz pomocną dłonią. Decyzje podejmowane przez kadrę kierowniczą są szybkie, trafne oraz w stu procentach przemyślane. Pracując tam nie czujemy, że nasz czas się marnuje:) Pozdrawiam cała ekipę POLMED! [usunięte przez moderatora]

Troglodyta

ziom - 2012-05-09 07:47:31 wspanialy socjal w pracy! silownia! basen! splyw kajakowy! najlepszy pracodawca na pomorzu!SZKODA, ŻE NIE WSZYSCY TO DOCENIAJĄ I TYLKO NARZEKAJĄ, ŻE COŚ MUSZĄ DOPŁACIĆ. NAJLEPIEJ WSZYSTKO ZA DARMO A CYTUJĄC KLASYKA \'A ROBIĆ NIE MA KOMU\'. PRZYKRE JEST TO ŻE TRZEBA PRACOWAĆ W TAKIM TOWARZYSTWIE. NO ALE CÓŻ JAK KOMUŚ NIE ZALEŻY I NIE CHCE SIĘ MU PRACOWAĆ TO SIĘ NEI DOGODZI.

ziom

ZAWAŁ

Jak się słabo pracuje to się słabo zarabia. wszystko w tym temacie.

Konsultant Telefoniczny

Zaproponowana stawka - smiech na sali. Tyle co oni proponują to ja zarabiałam z jakieś 10 lat temu. 150 zł do wypłaty jak nie będzie na L4 przez trzy miesiące - po takich informacjach musiałam zaciskać zęby, żeby się w głos nie roześmiać. Pani, przeprowadzająca rozmowę patrzyła na mnie dziwnym wzrokiem - pewnie dlatego, że „na sobie” miałam więcej kasy niż ona miesięcznie widzi wpływu z pracy. Wysłałam CV tylko i wyłącznie dlatego, żeby upewnić się w tym, co mówią ludzi. Nigdy nie poszłabym tam do pracy. Zresztą moje CV zostało mocno „okrojone”. Nie widziałam powodu, aby posiadali o mnie wszystkie informacje. Wychodząc stamtąd miałam do końca dnia uśmiech na ustach; jak po kabarecie w Mrągowie :).

Nie pamietam.

logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Eryk

co Ty gadasz! jako konsultant mam 2000 + premie! Musisz byc slaba i napewno niedlugo wylecisz!

mała

Wszystko to ściema, zarobki najniższa krajowa :-)

DR. MD. A. FISKALSKI

Praca w Call Center POLMED S.A. nie należy do najłatwiejszych, na pewno trzeba umieć radzić sobie ze stresem. Kadra zarządzająca od menagerów wzwyż to przykład rzetelnego zarządzania firmą. Informacje przekazywane długo przed wejściem nowych kontraktów, szkolenia dt. obsługi nowych klientów, w każdej chwili można liczyć na wsparcie. O zarobkach nie wspominając - od 2tys. pln na stanowisku konsultanta wzwyż. Przychodząc do pracy usłyszeliśmy, że szansa pracy w POLMED S.A. jest niezwykłą i na pewno jedną z najlepszych w obrębie pomorza - po ponad rocznej i cały czas trwającej historii z polmedem mogę to tylko potwierdzić i zachęcić każdego do aplikowania.

-?-
@DR. MD. A. FISKALSKI

Jedno słowo ciśnie się oszuście na usta. D..k jesteś.

Robinson
@DR. MD. A. FISKALSKI

Jeżeli jest tak wspaniale to dlaczego trzeba sobie radzic ze stresem hihihi ; )

Poszkodowana

Hahahaha, dobre sobie.

Zostaw merytoryczną opinię o Polmed S.A. - Starogard Gdański

• Jak się pracuje w Polmed S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polmed S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polmed S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 1 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polmed S.A.?

Kandydaci do pracy w Polmed S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polmed S.A.
1.8/5 Na podstawie 97 ocen.

Polmed S.A.