Serwis Citroena oraz Ceramika sanitarna Hybner

Środa Wielkopolska

Opinie o Serwis Citroena oraz Ceramika sanitarna Hybner

miro
użytkownik zarejestrowany

Według mnie jest to bardzo dobry Serwis, a przynajmniej nie narzekałem nigdy, naprawy zrobione porządnie i niskie ceny

nażrekasz jakbyś kidyś nie dostał wypłaty. Mi tez to się nie podoba ze nie jest w całości na czas ale byłem w innej firmie i jest jeszcze gorzej nie dość że na kilka rat to to kiepsko 1300 w dodatku oficjalnie 1000

Oddajcie nam nasze wypłaty . Nanic [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niemacie pieniędzy ale ciekawe zaco [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zrecie. To niejest firma tylko [usunięte przez moderatora] jakis [usunięte przez moderatora] normalnie niedługo zamiast wypołaty bendziemy dostawali zarcie na kartki na chleb z wczoraj tyle mam do powiedzdenia o tej firmie zasranej schodzi na psy ta firma tylko tyle

Zostaw opinię o Serwis Citroena oraz Ceramika sanitarna Hybner - Środa Wielkopolska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Serwis Citroena oraz Ceramika sanitarna Hybner