P.P.H.U. Alima-Bis

Środa Wielkopolska

Opinie o P.P.H.U. Alima-Bis

Turum

Tamta oferta może i wygasła, ale pojawiła się nowa na spawacza MIG/MAG @rock. Wymagane jest wykształcenie min zawodowe, aktualne uprawnienia spawalnicze MAG 135, doświadczenie zawodowe min 2 lata a także dobra znajomość rysunku technicznego. Ciekawe jakie są zarobki na tym stanowisku. Ktoś wie?

Słowa kojarzące się z P.P.H.U. Alima-Bis (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w P.P.H.U. Alima-Bis: Najbardziej nie podobało mi się w P.P.H.U. Alima-Bis:

Zostaw opinię o P.P.H.U. Alima-Bis - Środa Wielkopolska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. Alima-Bis