Opinie o Bampton sp. z o.o. w Skoczów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Bampton sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bampton sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bampton sp. z o.o. w Skoczów

xxx

aha,i jeszcze jedna rzecz,ponoć jak sa podwyżki to centrala przysyła jakąś tam pule do podziału a są to jakieś tam śmieszne grosze które nie ma jak podzielić dlatego jedni dostają po 50 groszy a inni nic,no w morde a fabryki to sie nowe wciąż buduje,stare modernizuje,kase się ładuje we wszystko tylko nie w ludzi bo po co,jak sie nie podoba to wypad,przyjdą inni,a ikea z roku na rok pobija rekordy zysków a tu niby kasy nie ma(usunięte przez admininistratora)

xxx

duży,co ty pieprzysz o jakimś cwaniactwie tych co nie należą do związków,a co związki załatwiły dla pracowników podczas tych kilku lat działalności,bo jakoś nic mi się nie przypomina,aha,sory nie zgodziły się ostatnio na 4-brygadówke,no faktycznie,sukces na miare nobla,a gdzie sa związki jak przyznaje się podwyżki że jedni dostają 50 groszy a inni się mogą w (usunięte przez administratora) sko pocałować bo nie dostają nic i tak już 4 lata praktycznie jesteśmy bez podwyżek a wszystko już w tym czasie poszło do góry o kilkanaście jeśli nie kilkadziesiąt procent a my stoimy z wypłatami w miejscu.Jak rządził (usunięte przez admininistratora)to wszyscy byli zadowoleni bo każdy swoje dostał czasem i dwa razy do roku a teraz nie ma nic,żeby człowiek w ogóle poczuł że coś mu poprawili to by musiał dostać minimum te 2 zł na godzinie to by dało jakieś 200-250 więcej w miesiącu a te 20-50 groszy co niektórym dają to jest może ze 40 zł,sory ale dziadki renciści i emeryci więcej od tego prawie zbankrutowanego państwa więcej rocznie dostają a nie młodzi,sprawni ludzie co mają rodziny na utrzymaniu.Dlatego też nie płacę na związki bo po co,żeby paczke raz w roku dostać,to se wole sama do sklepu iść i dzieciakom kupić,jak związek sprawi że dostanę w końcu normalną podwyżkę taką realną do wzrostu kosztów życia to napewno się zapiszę,póki co to jest kasa wywalona w błoto

duży

To z 4bryg. na FJ.- jeśli nie będzie ludzi na nadgodziny - to akurat nie jest blef.Wiem co mówię (piszę) i osobiście nie chcę tego sprawdzać bo jak wpierdzelą 4 bryg. - to długo się jej nie pozbędziemy.To już wolę robić za podwójną kasę jak jest mus.

młoda

a kto im kazał iść w trzech króli do roboty? wszyscy sami się zgodzili bo to są 100-tki więc nie piszcie ze muszą robić w niedzielę bo przymusu nie było,a to że majstry straszą że jak nikt nie przyjdzie to stary wprowadzi 4-brygadówkę t(usunięte przez admininistratora)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Bampton sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
HR SIGMA Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer/merchandiser w sklepie kosmetycznym/drogerii w Skoczowie
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
fifi

Do związków należą same lizo (usunięte przez administratora) y tego tematu lepiej nie poruszać bo jest to żenujące

sms

Gdzie są związki? Ludzie wypiszcie się z tych pseudozwiązków, bo i tak (usunięte przez admininistratora) z tego macie tylko (usunięte przez administratora) wam każą i kase zdzierają

kkk

drogi pracowniku biura swedwood skoczów,a więc zaraz odpowiem ci dlaczego my pracownicy produkcji nie zwolnimy się:ano dlatego że TO MY pracujemy na te pieniądze które ty bierzesz co miesiąc,nie ty je wypracowujesz bo siedzenie za biurkiem,klikanie po klawiszach i popijanie kawusi to nie jest praca,zaraz powiesz że trzeba się było uczyć,skończyć studia to też by sie tak żyło jak ty ale ja ci powiem że dzisiaj się nie zdobywa wykształcenia tylko je kupuje,nie wszystkim mamusia sypnęła groszem za młodu na opłacnie czesnego przez co teraz muszą zasuwać na takich jak ty,a co do tego że 80% tego co tu napisano to brednie,no w biurze pewnie tak myślicie ale ci co PRACUJĄ w tym zakładzie wiedzą że to prawda.Z okazji Nowego Roku składam wszystkim PRACUJĄCYM w tym zakładzie serdeczne życzenia i wszystkiego dobrego.

misiek

Drodzy frustraci ! Dlaczego nie przetniecie tego pasma udręki jakim jest praca w Swedwood i się poprostu nie zwolnicie? Wytykając innym niekompetencję dajecie do zrozumienia że drzemie w was potencjał.Wykorzystajcie go! Zwolnijcie się (bo przecież nikt wam nie przystawia pistoletu do skroni by ciągle tu pracować),pozakładajcie firmy albo zatrudnijcie sie w innych (bliżej jak to piszecie koryta) firmach.Mamy wolny wybór,problem polega jednak na tym że decyzja o zwolnieniu z firmy wymaga więcej odwagi niż aninimowe ( jeszcze chwilowo) opluwanie drugiego, czym się brzydzę. Jeszcze jedno - 80% informacji/sensacji podawanych tu na forum to kompletna nieprawda ale z posta na post mieli się to aż uzyska konsystencję (usunięte przez admininistratora) Pomyślności w Nowym Roku.

wigilia

podobno dzisiaj majstrowie beda mówić ludzkim glosem

kolo

Wszystkie swoje pytania mogłeś zadać (usunięte przez admininistratora)na zebraniu na stołówce.Założę się że odpowiedział by ci szczegółowo.he he.

NN

czy ktoś może zna odpowiedzi na poniższe pytania? 1.dlaczego mistrzowie wszystkich działów dostali podwyżki premii a pracownicy jak zwykle (usunięte przez admininistratora)br /> (usunięte przez admininistratora).dlaczego jak odrabiamy jakiś dzień w sobotę to wszyscy na produkcji muszą zapieprzac a w biurze nigdy nie ma nikogo bo wszyscy biorą sobie urlop

jolka tapeciara

ja wiem kto pisze te komentarze....no tak ten kto ma dostęp do neta :-)

Re

i jeszcze cos zwolnilem sie ze Swedwoodu i nigdy tego nie bede zalował

Re

Jak sie komus nie podoba w tym zakladzie pracowac to zawsze moze złozyc wypowiedzenie w kadrach , a nie sie uzelać sie i wypisywac pierdoły jak to malo zarabiam jak mi to jest zle jak to musze ciezko pracowac , chlopy zlapcie sie za jaja i sprawdzcie czy je jeszcze macie i nie opawiadajcie o kopalniach w ktorych wam tatusie i wujkowie zalatwiaja latami prace , Pozdrawiam spawaczy i gornikow :}

eeetam

O się porobiło!!! Zyjemy w czarnogrodzie!Nie będzie lepiej,jeszcze za mało ludzi wyjechało.

dawid w.

wiecio co obraziłem się idę postawić kloca na lakierni

kosa

[usunięte przez moderatora] wyszedł z odbytu na ten świat to takie małe nie chciane gówienko hahahahahahahahahahaha

nowy

Co wy chcecie od [usunięte przez moderatora] on robi dobra robotę , dzięki niemu wzrasta produkcja i wszystko jest tip top na zakładzie .

ona

Zgadzam się [usunięte przez moderatora] to jest jedna wielka sciema jak był majstrem to samo całe noce przesypiał w kanciapie a na robocie wogóle się nie znał - traktował ludzi jak smieci sama byłam swiadkiem jak jednej dziewczynie wysypał materiał z palety a później kazał jej to zbierać - DUREŃ to już lepiej niech sobie wiesza to śmieszne tablice a my na zmianie mamy spokój znim

neutralny

Zamiast [usunięte przez moderatora] To trza zie zwolnic i tyle Tak znalazlem to przypadkowo.. Wszyscy tu narzekacie a [usunięte przez moderatora] se dalej... PZDr

Zostaw merytoryczną opinię o Bampton sp. z o.o. - Skoczów

• Jak się pracuje w Bampton sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bampton sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bampton sp. z o.o.?

Bampton sp. z o.o.