Opinie o Bampton sp. z o.o. w Skoczów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Bampton sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bampton sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bampton sp. z o.o. w Skoczów

Niestety znowu pokazali co wart jest pracownik produkcji.. Nikt się z nami nie liczy grafiki rozdali w ostatniej chwili a my mamy małe dzieci ,współmałżonków ,jakieś inne zajęcia no i dojazdy. Szanowne Biuro ma nas .... to nic, że to my pracujemy na nich ,ważne targety a nie pracownik .ciekawe ile dają premii łaskawcy 20 zeta to chyba zbyt duuzoooo

Czterobrygadówka.. Ciekawe ile wypowiedzeń wpłynie do biura, bo z tego co wynika z rozmów między innymi pracownikami to sporo osób nie zamierza pracować w takim systemie.. Także wszędzie będzie jeszcze więcej ogłoszeń o przyjęciach do zakładu ☺

JO

Ja ogłoszenia już przeglądam...

Napiszcie jaka jest faktycznie stawka, kasa jest tu ważna, a nie czy ciężko. Pojęcie względne. Dla jednego ciężko, dla drugiego norma. Piszcie konkrety, a nie jakieś żale...

@Zainteresowany

Na początek masz 14 zł brutto + premia regulaminowa ( raz jest raz jej nie ma ). W soboty jest możliwość przyjscia na setke. Bez setek wypłata marniutka ! Zrobisz ze dwie setki to mooooże z 2000 zarobisz... A praca - jak lubisz robić za dziesięciu i masz nerwy ze stali to zapraszamy :P

Dzięki za konkrety :) Pozdrawiam :)

ABC

Hej wyobrażcie sobie że jest taka firma w Skoczowie Sobik co płaci mi po 10 latach pracy 1570zł. Jest tam stawka stała wszyscy tak samo bez wyjątku czy nowy czy stary pracownik. NIE RADZĘ NIKOMU TAM SIĘ PRZYJMOWAĆ A NAJGORSZA ZMIANA JEST ZMIANA OD SZ..,

@ABC

A co to niby ma do Ikea???Deski z nabiałem nie mają nic wspólnego.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Bampton sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Audyt / Audytor w banku
HR SIGMA Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer/merchandiser w sklepie kosmetycznym/drogerii w Skoczowie
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
operator

Pracowałem tam 6 lat zwolniłem się parę miesięcy temu, uważam ze straciłem 6 lat życia wręcz się zatrzymałem. Mam nową prace płatna prawie 2 razy więcej po paru miesiacach.Ludzie na stanowiskach kierowniczych są do (usunięte przez administratora) myslałem ze coś sie zmieni lecz poprostu pilnuja dalej swojego interesu .Żeby był porządek trzeba rozwalić ten grajdołek. Nigdy nie mogłem słuchac tego pierdolenia na zebraniach i oszukiwania ludzi. Stawki to jakieś ochłapy dalej proponują z tego co czytam, wszedzie sie ogłaszają radio internet żenujące.

XYZ

Wielka nagonka na ściąganie nowych do pracy.Nowi nie przyjdą do puki obecni pracownicy nie zaczną chwalić sobie.Praca jak każda i w każdej trzeba pracować. Za to podejście do pracownika tragiczne,zarobki jak na taką znaną firmę ,,ikea ,,marne a o zarzadzaniu i planowaniu w firmie to już nie wspomnę.Jak można wymagać zrobienia z gów..-złota???Żeby coś wymagać trzeba pierwsze dać!Chcesz mieć dobre jajko to daj kurze dobrze zjeść.Ogólnie to powiem- kto nie był nic nie stracił.

@XYZ

Niestety w moim (jak i w innych znanych mi przypadkach) na chwilę obecną po kilku latach pracy i kilku maszynach opłaca się zwolnić i ....... przyjąć się ponownie. Pieniądze prawie te same co nowo przyjęci - praktycznie bez odpowiedzialności i wiedzy. Widzę, że nawet warto wyznawać zasadę "Nie wiem, nie umiem, nie znam się" niż się starać i brnąć do przodu ......bo po co???

bolo

Masz 100%rację.Stary zapiepszać,dostawać opiepsze a nowy tłumaczy-on nie umie i jest ok bo nowy.A stawki tak jak piszesz prawie takie same.Nowy na start 13,50 a pracownik po 10 latach pracy 15,50!Gdzie tu sprawiedliwość???A może by tak ktoś z ,,psychicznych,,pomyślał żeby zrobić podwyżki zależne też od stażu pracy??

@bolo

Myślę, że "stażowe" to nie do końca dobry pomysł. Bardziej skłaniał bym się w kierunku umiejętności i zaangażowania, bo operatorzy są różni, a dodatkowo różnica płacowa przy porównaniu operatorów i pomocników w moim przekonaniu jest znikoma.

DgW

I jak tam po zebraniu? Był ktoś?

XXX

Za daleko.Ciekawe czy faktycznie tak będą doceniać pracownika?Ikea też ma założenie -żeby wszystkim ludziom na świecie żyło się lepiej.Tylko ze to nie dotyczy pracowników Ikea,to chyba widać po tym co z nami robią!!!A przynajmniej w naszym zakładzie.Każdy kto pracuje w Skoczowie w Ikea wie o co chodzi.

XXX

Nie dość że zainkasowali nam premię to teraz nas-pracowników z wieloletnim stażem pracy w tym zakładzie-wkurzają nowymi stawkami dla nowych pracowników.Nowi na start dostali 14 zł.(przeskok z 12,00zł.)a my co??Człowiek dupie tam tyle lat i ma 14,60??Władza dba tylko o nowych,pewno żeby im nie uciekli.To się nazywa DOCENIENIE !!!Nas pocieszą 0,50zł.po nowym roku jak dobrze pójdzie.

A
@XXX

Podwyzki ? Malo wam satysfakcji z pracy ☺

@A

Chyba kpisz,mam nadzieje że to był sarkazm!

sanczo pansa

Naszą premią biuro i majstry się podzieliły.Teraz już tak będzie zawsze??KPINA I WSTYD!!!

wyzwolony
@sanczo pansa

Nic NOWEGO, temu się stamtąd brałem lepiej już nie będzie !!!?

szok

No tego jeszcze nie było .brak premii !!!!! wycyckali nas ładnie na tej zmianie premiowania ,byle wiecej do siebie ,a MY najważniejsi pracownicy bo to dzięki nam ten zakład istnieje ,my ciężko pracujemy z niczego robimy coś i sprzedają te nasze cudeńka na cały świat WIELKA IKEA .Miejmy nadzieje że to pomyłka i tą premie nam przeleją na konta bo w innym razie to będzie brak szacunku do nas ,i nie dziwić się że ludzie nie chcą tu pracować ,żeby nawet szkoda kasy mi było na papcie trzeba boso chodzić a mieć na chleb .Znowu posypią się wypowiedzenia

Zainteresowana

Chcę się przyjąć, ale nie wiem czy warto? Doradźcie.. jak tam się teraz toczy wszystko?

onaion
@Zainteresowana

Możesz się przyjąć i sama ocenisz jak jest.Czy warto?Nie ma szaleństw z zarobkami,praca ciężka (jakość drzewa-OPAŁÓWKA a wymagania wielkie),ekipa ok.,parcie na metry jest-szczególnie widać to po mistrzach-ogólnie raz lepiej a raz gorzej.Jedni się przyjmują i przyzwyczajają a drudzy uciekają i chcą zapomnieć a jeszcze inni pracują ,ale szukają okazji na lepszą pracę.Pozdrawiam :)

MINI
@Zainteresowana

WIERZCIE MI ŻE IKEA TO JESZCZE NIE DNO SA ZAKLADY GDZIE OFERUJA NAJNIZSZA KRAJOWA BEZ DODAKOW :(

@MINI

Nikt nie mówi że dno,tylko taka znana na całym świecie firma powinna zadbać o swoich pracowników i to nie tylko o tych nowych.Mam nadzieje że tak jak obiecali nasi dyrektorzy będziemy wszyscy zadowoleni z podwyżek.Zadowolony pracownik to bardziej wydajny pracownik.

Opiniodawca

Co wy to wyprawiacie barany? 4brygadówka? Dwie maszyny mają utrzymać cały zakład? Chore.

mania

no widocznie nie jest tak tragicznie skoro ludzie się przyjmują

lili

Jedna wielka kpina!

dweYn

Wypłata 1620 zł po "rzekomej" podwyżce. Dziękuje Ci Ikeo za Twoje dary.

Wielka szkoda

Śpieszmy się dalej...

maly

W maju płacą za nie chlorowanie to będzie mała premia

Grzegorz

Dzięki Bogu już tam nie pracuję. Czytając powyższe wpisy mam wrażenie że wpajanie zasady ,,ciesz się, że masz pracę a reszta jest nieważna", odnosi sukces. Pogarda dla fachowców, promowanie nowoprzyjętych prosto z ulicy, tworzenie komityw, blokowanie dla długo pracujących podwyżek (kilkadziesiąt groszy na stawce), w wyniku czego świeżo zatrudnione młode długonogie dziewczyny z zerowymi umiejętnościami miały zarobki o jakich starzy pracownicy mogliby pomarzyć, to fakty wyjęte z rzeczywistości Waszego zakładu, których sam doświadczyłem, czy coś się zmieniło ? Poczucie zagrożenia pozycji, w mózgach mistrzów wyżerało obszar odpowiedzialny za logikę i zdrowy rozsądek. Nawet cieszę się, że tam pracowałem, bo jak niewiele człowiekowi potrzeba do szczęścia- pomyślę sobie, że to już przeszłość i... jestem szczęśliwy. Pozdrawiam.

mania

1.600 zł za marzec plus wyrównania 83zł za styczeń i 95zł za luty ,oceńcie sami

Zostaw merytoryczną opinię o Bampton sp. z o.o. - Skoczów

• Jak się pracuje w Bampton sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bampton sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bampton sp. z o.o.?

Bampton sp. z o.o.