Opinie o Bampton sp. z o.o. w Skoczów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Bampton sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bampton sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bampton sp. z o.o. w Skoczów

AA

Czy ktoś wie jakie będą w styczniu podwyżki ( ale nie norm ????) bo nikt nie wie . Niema żadnych ogłoszeń ani zebrań

Ave

Tak caly czas szukaja do pracy bo rotacja jest duza :-)

@Ave

Fakt, widziałam, że na swoim profilu na Facebooku szukają mistrza produkcji. A czy Ty @Ave pracujesz w Bampton? A skąd taka rotacja duża? firma rozwija się czy raczej warunki takie sobie? czekam na informacje.

xxx
@Ave

A napisz dlaczego ta rotacja taka duża.Zapierniczasz na 3 zmiany.Praca nie należy do lekkiej.Jak nie zrobisz setki(o ile się da)to masz głodową wypłatę.Na podwyżkę nie licz(mimo tego że koszty zycia poszybowały w górę).Na normalną premię nie licz.Jak jest 250zł.brutto to jest super,a jeszcze z tego wezmą za reklamacje.Nowi przychodzą i odchodzą(z nielicznymi wyjątkami).Starzy pracownicy uciekają za lepszą pracą(lepiej płatną).

Czy potrzebują obecnie kogoś do pracy Na produkcji ?

@Anonim

@Anonim Tutaj masz aktualne oferty pracy firmy Bampton https://www.aplikuj.pl/pracodawca/skoczow/4190/bampton-sp-z-o-o-. Aplikuj i napisz jaki rezultat rozmowy rekrutacyjnej?

xxx
@Anonim

Cały czas potrzebują.Nowi przychodza i uciekają.Starzy pracownicy też uciekają,szukaja lepszego zarobku .Jak na tą pracę to wynagrodzenie marne.

Croxus

Witam. Widzę, że jeszcze nikt nie napisał nic obszerniejszego i konkretnego, na temat tego zakładu. Więc. Jeśli chodzi o samą pracę. Jest okey. Są lepsze i gorsze stanowiska. Niestety. Na stanowiskach, gdzie panują gorsze warunki pracy, są zbyt małe rotacje pracowników. Większość z tych stanowisk nie wymaga większego doświadczenia, a często jest tak, że majstrowie mają ludzi na wymianę a nie robią rotacji. Jedną z tych maszyn jest np. Prasa Uffe Sass gdzie temperatura z tyłu sięga 30 stopni, do tego jeszcze trzeba odbierać ciężki materiał i co chwilę wymieniać palety i je układać w bufforze.(W mojej opinii, BHP powinno coś z tym zrobić) Nikt Ci nie pomaga a nadążyć trzeba. Podobna sytuacja jest na tzw.''Costa'' gdzie zasady są praktycznie te same. Tam akurat pracuje 2 lub 3 ludzi, ale rotacji też brak. Reszta maszyn jest zależna od operatorów gdzie i tak trzeba zasuwać, bo majster goni. Wiadome, pracować trzeba, ale nie jesteśmy robotami lecz ludźmi tak jak majstrowie czy kierownictwo. Jeśli chodzi o majstrów. Wszystko sprowadza się do ich własnych korzyści. Im bliższy koniec miesiąca, tym szybciej każą pracować ''bo na magazynie brakuje'' . Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze heh. Każdy z nich chce rządzić po swojemu, ale prawie żadnemu to nie wychodzi. (Tu mówię o rozstawianiu ludzi na stanowiskach) Biuro. Tu dużo nie powiem, bo jestem (a raczej byłem) tutaj za krótko. Większość ludzi narzeka, ale tak jest chyba wszędzie. Najbardziej dostaje się chyba kierownikowi. Atmosfera. Jest w sumie tak, że z każdym pogadasz, ale lepiej nie mówić o prywatnych sprawach, bo za dwa dni przyjdzie ktoś kogo nie znasz i zacznie wypytywać ''jak tam, co tam, jak poszło'', więc ploty i ferment niestety są. Więc prywatne sprawy zostawić dla siebie i tylko dla siebie. Ludzie raczej mili i pomocni, większa część to ''starzy wyjadacze'' ale jest też dużo tak, co myślą tylko o swoim stanowisku, więc jak zobaczysz, że podnośnik Ci zniknął, nie dziw się ;) Płaca. Zarobisz podobnie co w innych pobliskich zakładach. Na jednym stanowisku sie urobisz na drugim nie, czy się opłaca, to zależy od stanowiska pracy. Ostatnimi czasy premia z 200-300 zł spadła do 80. (Podobno) Stanowiska o które warto walczyć to (Na gluebord, na komponentach nie wiem więc się nie wypowiem) : - Lamella Line pisanie kartek - Operator maszyny Finger Jointer (nie pomocnik) - Finger Jointer HS - Zaffaronii Stanowiska z których uciekać to : - Prasa Uffe Sass - Costa - Lamella Line na stołach Reszta stanowisk neutralna. Opinie wystawiam po kilku latach pracy w tym w systemie 4-brygadowym gdzie duuużo się dowiedziałem i o maszynach i o ludziach. Żeby nie było, byłem tylko słuchaczem, nie fermenciarzem heh. Pozderki.

@Croxus

@Croxus Dziękuję Ci bardzo za tak obszerną wypowiedź. Będzie ona niezbędna dla osób ubiegających się o pracę w Bampton sp. z o. o.. A napisz czy w tej firmie istnieje coś takiego jak świadczenia pozapłacowe? Opieka zdrowotna, karty sportowe, dofinansowanie posiłków? Będzie mi miło jak odpowiesz.

Croxus
@Dominika

Premia, która zazwyczaj nie spełnia oczekiwań pracowników zwłaszcza gdy przyjadą reklamacje. Dopłata do obiadów jest, tak samo z tymi kartami multisport czy jakoś tak. Niestety to i tak w żadnej sposób nie ratuje chęci pracownika do pracy jeśli tak to mogę ująć. Płaca niestety, ale nie adekwatna do wykonywanej pracy. Słyszałem, że już nawet majstrowie jak i ludzie z biura się zwalniają co jeszcze bardziej utwierdza w przekonaniu, że nie warto. Pozdrawiam.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Bampton sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
logo firmy Tajemniczy klient (zdalna)
QualitySite
logo firmy Monter
HR SIGMA Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer/merchandiser w sklepie kosmetycznym/drogerii w Skoczowie
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Olga

Każda zmiana powoduje na początku zawirowania ale robi się ją po to żeby było lepiej i tego się trzymajmy.

XYZ

Administrator może już zmienić nazwę zakładu na Bampton. Pożyjemy i zobaczymy jak to będzie.

abc

witam , nie ma co się rozpisywać tak zle jeszcze nie było .sytuacja jest napięta pracownicy nie wiedza co bedzie jutro .Zarzad jest nieudolny pod każdym względem , Moje sugestie dla Ikea Industry: Pracownik produkcji też człowiek ; zasługuje na szacunek oraz rzetelne informacje zwłaszcza w sytuacji naszego zakladu Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: podstawa to zadbać o pracowników z dużym stażem ich stawki w porównaniu z nowymi pracownikami to czysta kpina

@abc

Popieram!Ale do naszego kierownictwa nic nie dociera.

@abc

@abc, możesz jednak powiedzieć coś więcej o aktualnej sytuacji? Na forum zagląda wiele osób poszukujących pracy i są to dla nich ważne informacje. Dlaczego sądzisz, że pracodawca nie przekazuje pracownikom potrzebnych danych? Wspominasz, że należy zadbać o długoletnich pracowników - w jaki sposób mogłoby się to stać w Ikea Industry?

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Swedwood Poland o opisanie świeżej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Czterobrygadówka powróciła jak zły sen.Zostaliśmy o tym poinformowani na 3 dni przed jej powtórnym wprowadzeniem.Czy to w porządku w stosunku do nas-NIE!!!O takich rzeczach wypadało by powiedzieć trochę wcześniej.Pracownik fizyczny to też człowiek,ma swoje plany.Choćby zaplanowana od pół roku wizyta u lekarza,i co?Znowu urlop udzielany z wielką łaską.Nikt się z FIZOLAMI nie liczy.Reszta to chyba lepszy sort.A tak poza tym praca jak to praca.Stoisz przy maszynie,robisz to samo przez 7,5godz.pot leje się po tyłku.Wypłata?Jak zrobisz 100% i jest premia(nie mylić z namiastką premii)a do tego jeszcze ta sławna premia kwartalna(za niechorowanie)to może 2500 dostaniesz.Podwyżki?Raz do roku,średnio 0,50zł.brutto.Stawka po 10 latach pracy ,przy dobrych wiatrach 16zł.brutto.Podnoszenie kompetencji- :))))).Podnoszenie ciśnienia-!!!!!! I tyle w temacie.

magmag
@666

chciałbym mieć 2500!!! a pracuje w biurze

Slawo
@magmag

To spróbuj na produkcji tam niema siedzenia

Firmę mogę opisać jako solidną, profesjonalną i rozwojową. Nie stoimy w miejscu, tylko można awansować i stale się rozwijać. Praca nie jest jakoś mega stresująca, można się przyzwyczaić

@Marek

Chyba Ci się zakłady pomyliły :)))

abc

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Docenić "starych" tzn. doswiadczonych pracowników i przede wszystkim słuchać co mają do powiedzenia .Pracownik produkcji też może być przydatny oraz jego sugestie w końcu to on napędza cały system .Bez dobrej kadry produkcyjnej nawet najlepszy zarząd jest nic wart proponuję to przemyśleć

Dominika

Pisaliście wcześniej o różnicach w wynagrodzeniu doświadczonych i nowych pracowników. Wysokość wypłaty to kwestia indywidualna i ktoś ze zdolnościami negocjacyjnymi często ma szansę na wyższą stawkę, nawet na początku kariery. Zawsze jednak warto porozmawiać z pracodawcą o podwyżkach, gdy nie jest się zadowolonym. @anonymous, czy zmiany kadrowe w znacznym stopniu wpłynęły na firmę? Zmienił się system zarządzania?

Witam.robi tam na lakierni jeszcze jako majster gosciu z brennej?a Mikołajek tez tam jeszcze robi?

@anonymous

niestety pan (usunięte przez administratora)nie jest już majstrem a jego obowiązki przejął właśnie nie kto inny, jak pan Mikołajek

Dominika

@666, rozumiem, że podane przez Ciebie kwoty to podstawowe wynagrodzenie, czy poza tym są przyznawane premie lub tez jakieś inne dodatki? Wspomniałeś, że niektóre osoby bardzo długo pracują w firmie, czy istnieją tam warunki do rozwoju? Czy pracodawca organizuje szkolenia? Jak ogólnie oceniasz firmę? Co jest dla Ciebie pozytywnym aspektem zatrudnienia w tym miejscu?

No,ktoś miał fantazje jak pisał ogłoszenie z propozycją pracy(OX).Szczególnie chodzi o te stawki.z 15,75 na dzień dobry to się zgodzę,ale to 26,50 to już kosmos.Stawka wyssana z palca.Normalny fizyczny po 10 latach pracy ma około16-17zł.brutto a po 20 latach nie wiele więcej.Nowy,,zielony,,pracownik przychodzi, dostaje 15,75 a doświadczony z 10 letnim stażem ma około 16,50-17,30.Gdzie tu sprawiedliwość?I jak tu nie rozglądać się za czymś innym? A administratora proszę o zmianę nazwy zakładu.Swedwood już nie istnieje.Nie chcemy robić potencjalnych pracowników w balona.Lepiej żeby mieli dojście do aktualnych opinni o zakładzie.

Dominika

@Joahim, czy wiele osób odchodzi z firmy? Czy wiesz coś więcej na temat rotacji? @Slawo, czy praca na dziale produkcji jest ciężka fizycznie? Poza oczywistym wysiłkiem dobrze oceniasz to stanowisko? Można liczyć na miłą atmosferę i normy możliwe do wyrobienia? Opowiedz, proszę, coś więcej o swoich doświadczeniach.

Joahim

Może nowi pracownicy nie spełniają oczekiwań pracodawcy i niestety po okresie próbnym odchodzą?

@Joahim

Odwrotnie.Po okresie próbnym nowi zostają ,albo sami rezygnują z dalszej,,kariery,,w tym zakładzie.

XVZ

https://www.facebook.com/pracownicyIKEA/?hc_ref=ART8dJ- vT6L3_A3spAC3L0SeMsbxgMGd9vx66QmTMX9qhxsrctMBu5rbSV3abW0Qlh0&fref=nf

Dominika

@666 Dziękuję Ci za odpowiedź. Rozumiem, że kwestia, którą opisujesz może być dosyć kłopotliwa. A czy pracodawca, jakim jest Ikea Industry oferuje sowim pracownikom jakieś dodatki pozapłacowe? Jak z tym jest?

Dominika

@666 Dziękuję za odpowiedź. Ale jak myślisz - dlaczego jest mało ludzi do pracy? Chyba na żadnym portalu nie widziałam ofert pracy z Swedwood Poland. Skoro jest tak mało pracowników, to chyba powinni prowadzić rekrutację. @Zeno Dziękuję Ci za informacje - nazwa zostanie wkrótce zmieniona. Dalej u nich pracujesz? Czy uważasz, że praca tam będzie odpowiednia dla osób dopiero rozpoczynających swoją karierę zawodową, a może firma stawia na bardziej doświadczonych pracowników? @abc Dziękuję za informację o nazwie, zostanie ona zmieniona. Jak długo jesteś pracownikiem tej firmy? Co jeszcze możesz powiedzieć nam o tym pracodawacy?

@Dominika

Cały czas prowadzą rekrutację.Nowi przychodzą,popracują tydzień,albo nawet mniej i odchodzą.Teraz nawet starzy pracownicy zaczynają szukać innych prac.Oferty pracy były na różnych portalach.Nawet na bramie wisi wielki baner zachęcający do pracy w tym zakładzie.Tylko zapomnieli na nim dopisać że straszą systemem czterobrygadowym.2 maszyny już na nim są.Pracujesz 3 soboty i 3 niedziele w miesiącu.A dni weekendowe masz w tygodniu.Małżonkowie w pracy,dzieci w szkole a ty masz weekend.Dobra premia to 250zł.brutto a ta premia kwartalna to nic innego jak tak zwane ,,za niechorowanie,,.Idziesz na L4 i już masz po premii.Po 3 miesiącach zaczynasz od 100 zł.brutto.Zawsze stracisz tą najwyższą część tej premii czyli 400 zł.

abc

do administratora to juz nie swedwood a ikea indastry niestety znowu wrocila 4-ro brygadówka nasze dzieci znowu w wekendy beda same ... placa marna po 13 latach 16 zl brutto pracowac trzeba wszedzie niestety w ikea brakuje ludzi a noma rosnie

Dominika

@666 Serdecznie Ci dziękuję za to, że postanowiłeś podzielić się z nami informacjami na temat pracy w Swedwood Poland. Myślę, że w ten sposób być może pomożesz osobom, które szczególnie chciały dowiedzieć się czegoś więcej o tej firmie. Czy problem z wzięciem urlopu jest naprawdę tam aż tak duży? I z czego może wynikać?

@Dominika

Teraz jest w miarę spoko z urlopami bo ludzie mają ich jeszcze dużo -zeszłoroczne.Na tej nieszczęsnej czterobrygadówce będzie znowu problem-głównie w weekendy-.Wiem że jeden z majstrów twierdził że ten kto chce urlop w sobote czy niedziele okrada zakład.Bo wtedy muszą komuś innemu zapłacić 100% żeby przyszedł na zastępstwo.Słyszałem też że zdarzały się urlopy na żądanie wypisywane z tygodniowym wyprzedzeniem.A ponoć wynika to z tego że jest mało ludzi do pracy,nie ma kim robić.

Zostaw merytoryczną opinię o Bampton sp. z o.o. - Skoczów

• Jak się pracuje w Bampton sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bampton sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bampton sp. z o.o.?

Bampton sp. z o.o.