Opinie o NITROERG S.A. w Bieruń

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie NITROERG S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie NITROERG S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NITROERG S.A. w Bieruń

Ogólnie firma nie jest zła. Zależy czego się oczekuje. Jak ktoś jest młody, dynamiczny, chce zarabiać i robić karierę to nie ma czego szukać w Nitroergu. Natomiast jeśli ktoś chce mieć pewność zatrudnienia, socjal, brak wyścigu szczurów, albo zajść w ciąże, to jak najbardziej można Nitroerg polecić.

S. P

Czy to prawda że na zapalnikach jest ciężka praca, i Czy obciąża pojedyncze części ciała (ręce, plecy) Zastanawiam się nad pieciem tej pracy, a słyszałam dużo negatywnych opinii?

ZMW
@S. P

Lekka nie jest.

DG

Od 1994 roku !!! I pomimo tak negatywnej opinii o swojej firmiejeszcze Pani tam pracuje. Nie zamierzam z Panią polemizować” bo ani to miejsce, ani to czas”.Nic Pani nie zauważyła dookoła przez te ponad 25 lat? I w firmie i poza nią?Zadnych zmian na przestrzeni prawie trzech dekad? Niewierze! Polecam zatrudnić się choćby na pół etatu w pierwszym lepszym korpo. Rozszerzy się Pani...horyzont. Nurtuje mnie tylko jedno pytanie dlaczego nie...? Choćby za płotem, u Pana B. Niestety droga Pani, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Pudło, byłem zwykłym robolem. Pozdrawiam

DG

Fajny zakład, świetni ludzie, rzeczowe kierownictwo. Nic tylko chęci do pracy... Zarobki na czas,premie ok, plus przyzwoity social. Wiadomo, trzeba wykonywać swoje zadania ale w porównaniu do tych korpo ze stref ekonomicznych to niebo i ziemia. Atmosferę w firmie i w każdym teamie tworzą ludzie wiec tym narzekającym polecam przyjrzeć się najpierw sobie. Zastanów się nad swoim stosunkiem do pracy, współpracowników i do przełożonego! Przeanalizuj to a dopiero później wyrażaj swoje opinie na temat Nitroergu Bierun i pamiętaj ze to jedynie twoje, subiektywne zdanie. Bardzo miło wspominam czas który przepracowałem w tym zakładzie. Firma jak najbardziej wiarygodna i godna polecenia.

@DG

Bardzo jestem ciekawa, tego gdzie i najakim dziale Pani pracowała dając tak świetna opinie????? Bo ja pracuje w Nitroerg od 1994 roku i mam zupełnie inne zdanie. Bardzo chętnie bym popracowała tam gdzie Pani!!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w NITROERG S.A. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Produkcja foteli samochodowych
Bieruń
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kontrola jakości
Bieruń
Job4You PL Sp. z o.o.
admin

Pracujesz w firmie NITROERG S.A.? Znasz dobrze charakter pracy, charakter współpracowników? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o NITROERG S.A. - Bieruń

• Jak się pracuje w NITROERG S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy NITROERG S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NITROERG S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NITROERG S.A.