SPM Poland Sp. z o. o. (Grupa Sistema Poland)

Bieruń

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 10 ocen.

Opinie o SPM Poland Sp. z o. o. (Grupa Sistema Poland)

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SPM Poland Sp. z o. o. (Grupa Sistema Poland)

Ciekawy

Ktoś napisze jak z płacą na dziś?

Tomasz

Ale wy głupoty piszecie !! Najlepiej wymyślić sobie dziwny nick i pisać w necie na temat firmy i ludzi !! Macie jakieś problemy idźcie i wyjaśniajcie sobie !! Mój kuzyn tam pracuje i nie narzeka !! Wszędzie jest dobrze tam gdzie nas nie ma :)

Jacek

Właśnie zostałem przyjęty na stanowisko dysponenta - firma w pierwszym tygodniu zaproponowała mi darmowe szkolenie na wózek. Fajna sprawa

Szukasz pracy?

Kwarti

Pracyje od niedawna i podoba mi się. Swoje trzeba zrobić, ale nie jest tak żle. Normy są wysokie , ale jak ktoś pracuje i chce pracować to je raczej zrobi. Zamówień jest duzo- więć robota stabilna. Nie jest to moja pierwsza praca- pracował w wielu zakładach w tym mieście i mam porównanie. Wszystkie "Polskie przedsiębiorstwa" w okolicy to obozy pracy w pełni tego słowa znaczeniu. W tym Włoskim zakładzie jest jakiś powiew normalności. Masz przerwy, premie, dodadatki. Nadgodziny są, i to płatne legalnie na konto , nie w jakiś pokętny sposób. Myślę że jak ktoś jest młody i nie ma pleców to w okolicy ciężko o nawet zbliżone warunki. Cudów jednak nie ma - to jest polska i oczywiście że za Odrą stawka na podobnym stanowisku jest 4 krotnie wyższa, ale rodzima konkurencja oferuje ok 300 zł mniej.

Olek

Witam, nie pracuje długo ale zdążyłem się zapoznać z warunkami, powiem wam tyle, jeżeli ktoś sobie ubzdura, że jest źle to tak w nim to będzie narastało, jeżeli chcecie się przyjąć to znaczy, że jesteście w stanie ciężko pracować, codziennie rozmawiam z ludźmi w pracy, jedni mówią, że jest beznadzieja że zarobki po 2 tysiącce do reki za prace wózkowego to mało, a inni mówią, że jest spoko, ja się nie zaliczam do żadnej z tych grup, zaliczam się do ludzi Którzy chcą pracować i pracują, wiem, że inni mają gorzej, za mniej, z dojazdem własnym, nie liże nikomu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i robie swoje. Dziękuję, pozdrawiam!

magiczny LOLO

nie ..nie ...i jeszcze raz nie p o le c a m ...lipa jakich mało..zapier..nadgodziny ...masz je albo do wybrania ..lub cię orżną ..premia..no kur... jest ..całe 3 stówki oczywiście brutto ...tylko kto ją ma ...na każdym kroku patrzą żeby ci ją zabrać...biurokracja papierowa jak jasny h...non toper..OPL-ki.z dorosłych ludzi robią czystych debili a weż się postaw no to masz ....prze...kadra kierownicza w ocenie do 10-chy...stawiam ...-10 ..zamiast szanować pracownika to go mają głeboko w ...d....jak tak dalej bedzie ...szanowny SPM-ie no to się...rozpier....i padniesz....DOBRA rada szanuj swych pracowników bo zaniedługo ..nikt do was już nie bedzie chciał iść pracować..a z tego co wiem kto na testy przychodzi szybko to jeszcze szybciej spier....od was ...a narazie pozdro... p.s p. PRZEMYSŁAWIE M. weż się pan obudz bo niszczysz pan załoge ...a naprawde nie jest ZŁA...

teraz juz byly
@magiczny LOLO 28.02.2017 17:06
nie ..nie ...i jeszcze raz nie p o le c a m ...lipa jakich mało..zapier..nadgodziny ...masz je albo do wybrania ..lub cię orżną...

Niezle lolo ..prawda prawda..podpisuje sie pod tym.. Niezly syf..kiero i operacyjny rozpier...firme..gratulacje dla klientow spmu ..gratuluje odwagi.. Ludzie pracowici i chetni do pracy ale dyrekcja sama doprowadza do rozpadu zakladu… nadgodziny do wybrania i nie wtedy kiedy pracownik musi ale wtedy gdy zaklad rozkarze !! Odmowisz albo postawisz sie wyj.. Cie w delegacje za ktora i tak ci nie zaplaca..idealny pracownik to taki co lize dupee odpowiednim osoba , stali pracownicy to przydu...sy i kapusie z ktorych gora ma jakis porzytek..a najlepiej jak robol z magazymu przy okazji pol..ze tylek klientowi i sam sie podlozy gdy kto inny zaje..... Sprawe. Przed kierownikiem najlepiej byloby szmate na miotle i czyscic katy po ktorych chodzi pajac bo przed robolami juz ucieka..nedza i rozpacz..zero poszanowania dla ludzi ktorzy na nich jeb...a...kiero jest pomiotem, zastraszonym bez wlasnego ego,marionetka gory...brak slow..

An

Robota jak robota. Nigdzie nie ma kolorowo zwłaszcza jak jesteś zwykłym pracownikiem ( nie żadnym biurowym, liderem i czynnym krawaciarzem )Pytacie się jak wygląda robota jak byście czekali na to aż złapie was ktoś za rękę i zaprowadzi zamiast iść i spróbować. Nawet jeżeli 100 osób powie że praca jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a 5 napisze że totalne dno to i tak będziecie gadać ale w spm jest syf bo tak ktoś narzeka. Ludzie na takich forach nie wiesz kto pisze. Negatywy piszą zazwyczaj osoby które się nie nadają do tej roboty albo myślą że na magazynie się leży a tu niestety w takiej robocie się zap...dala.

pseudo kibic

Zgadzam się z tobą w 100% i do tego jeszcze pizda niemczok wypierdek z mamuta bez kultury

R T t

Złodzieje i oszuści . Jebiesz ponad 200h a wypłata 2000 tyś. Koordynator cwaniak jakich mało. Jebany Grzesiek Szlosar . Śmie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Gnida [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Zostaw opinię o SPM Poland Sp. z o. o. (Grupa Sistema Poland) - Bieruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SPM Poland Sp. z o. o. (Grupa Sistema Poland)