P.T. McWilliams Polska S.p. Z.o.o

Dębica

Opinie o P.T. McWilliams Polska S.p. Z.o.o

bhj

dawno nikt nic nie pisał @tom ponieważ firma P.T. McWilliams Polska S.p. Z.o.o od dawna nie poszukuje pacowników. Proszę o informację jak sie tam pracuje?

qq

zgadzam się -oprócz wyzywania

pesyma

generalnie nie zapłacili mi za wykonaną prace - nie ma z kim rozmawiac

ANNN

Firma bez żadnej organizacji(usunięte przez administratora). O wynagrodzenie trzeba się prosić, protestować. Praca na budowie na wariackich papierach, nikt się nie zna na niczym poza 2 Polakami. Maszyny prawie nowe ale ich stan techniczny to makabra, po prostu złom, brak serwisu nie maja nawet na żarówki. Mechanicy tylko młotkiem i palnikiem umieją naprawiać. Pada deszcz i jest bagno praca wrze, świeci słonko i jest piękna pogoda nie ma paliwa albo kasy i siedzisz w domu. Ogólnie firma dziad można w niej pracować ale za darmo i jeszcze Irole będą Cię wyzywać. Nie Polecam!!!

Zostaw opinię o P.T. McWilliams Polska S.p. Z.o.o - Dębica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.T. McWilliams Polska S.p. Z.o.o