Media Expert

Dębica

Media Expert

Opinie o Media Expert

anonymous

(usunięte przez administratora) kupiłem laptop za 3500 na raty a muszę zapłacić 6200 masakra wszędzie markerem zakreślone 3500 o 6 tys ani słowa nie było wspomniane

Roksana

MEDIA NIE EXPERT !!! Nie kupujcie , towaru nie można zwrócić . Personal nie przeszkolony nie znają produktów , brak podejścia proklienckiego , kupiłam jak sie okazało w domu zepsuty sprzęd . Brak jakiejkolwiek reakcji na patową sytuacjia kierowniczki. Firma schodzi na psy ciekawe czy na poziomie pracowników czy właściciela .

Zostaw opinię o Media Expert - Dębica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Media Expert