Opinie o Banaszek Nieruchomości w Nowy Dwór Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Banaszek Nieruchomości. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Banaszek Nieruchomości o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Agencje nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Banaszek Nieruchomości w Nowy Dwór Mazowiecki

MAREK

"firma wydaje mi się, że działa całkiem dobrze, poza tym, że nie mają po prostu dobrej reklamy w internecie i nie są aż tak bardzo popularni. Czekam jeszcze na opinie pracowników, bo nie wiem jak to wygląda od tej strony, ale sądząc po informacjach, które sa na ich stronie to zajmują się głównie sprzedażą nieruchomości. " no no a po czym tak wnioskujesz? po nazwie "nieruchomości banaszek"? :P

ndm

Co w ogóle słychać w firmie p. Banszka? W jakim jest stanie? Kondycji? Buduje dalej? Planuje jakieś inwestycje?

obserwator

bardzo słabe wykonanie

jkkm

Na oś słonecznym deweloper zbudował parkingi i oddał miastu.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Banaszek Nieruchomości? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

ktos

a ja myślę, że jak jej poziom intelektualny będzie na odpowiednim poziomie, czyli taki jak wszystkich to m a szansę, przeciez na tej budowie to takie cudaki pracują, że oni nawet wapna od piasku nie odróżniają.

Bartek

Jest robota od marca mają budować następny blok na 150 mieszkań od strony Debowej.Juz zatrudniają u Banaszka.pomocników murarzy potrzebują.

ultras

widzę, że u banaszka pani od usuwania negatywnych opinii już nie pracuje, bo takowe się pojawiają. Chyba, że ten łysy śliniak od czasu do czasu coś usunie.

Slawek

Bylem wczoraj na budowie ale nie przewidują przyjęć w lutym do pracy.W marcu bedą przyjęcia.

Radek

Bardzo jednak przejrzyste to osiedle.Boje sie żeby nowe bloki juz nie zagescily tej fajnej projektowej wizualizacji.

MS
@Radek

Zgadzam się dokładnie z tym co napisał mieszkaniec DP, to banda oszustów, ale jaka firma tacy pracownicy. Jakośc jak ktoś chce sprawdzic to zapraszam, pan Marek odbiory robi z ufajdaczonym kątownikiem, bo to jedyna słuszna miara. Architektura koszmar, a pracownicy no cóż, nic dobrego nie mogę napisac.....kultura koszmarna

Mieszkaniec DP

Nie wiem kto pisze pozytywne opinie o tej firmie!!! Zarówno kierownicy budowy jak i pracownicy biurowi naciągają ludzi. Nie respektują żadnych gwarancji, uchylają się od odpowiedzialności za wady w mieszkaniach. Osiedle jest cały czas otwarte mimo że deweloper zadeklarował że zamknie osiedle do 12.2014r. Trudno uwierzyć że w dzisiejszych czasach stać firmę na takie traktowanie klientów...

mieszka
@Mieszkaniec DP

jakość to widać ale na słonecznym i koło marcpolu, i to z daleka, a co do Banaszka to warto sprawdzić żeby pózniej nie załować

Jakość na budowach Banaszek Nieruchomosci bardzo sie polepszyła.Można to sprawdzić osobiście.

Byłem wczoraj na budowie.Od przyjęć jest Pan Marek Sztelter .Potrzebują teraz ludzi bo zaczynają budować dwie nowe inwestycje.W centrum i na przedmieściach.Ja się przyjąłem.

Stefan idź na budowę do Banaszka i pytaj o Czarka bodajże Pelczynski.Normalny chlop,on Ci pomoże robotę dostać

budowlańiec

O jakich wy ludzie dzwigach piszecie.Dzwigi to jest przyrząd czy maszyna która się sprawdza w przypadku wznoszenia budynków powyżej 6 kondygnacji.Z tego co widać na budowach Banaszka jeżdżą maszyny zwane Manitu ,dwie bodajże które sprawniej i szybciej dostarczają materiał budowlany do 5 pięter.Bezsensem zatem stawać dźwig komunistycznej już epoki jak radzą sobie doskonale w taki sposób.

Kos

Z tego co się oriętuję to BN niema dużo na budowach ludzi których zatrudnia ,no może około 20 osób.Głównie pracują tam ekipy stałe czyli podwykonawcy i dlatego ciężko tam się dostać bo to stałe ekipy.Jakość widać że dużo lepsza niz kilka lat temu.Ale o robotę pytać trzeba,może coś mają.

Janusz

Mieszkaniec głupoty piszesz,naprawdę.Też jestem mieszkańcem dębowego i zanim kupiłem mieszkanie dwa miesiące sprawdzalem jakosc budowlaną tej firmy.Stwierdzam ze pod względem technologii wylewania słupów czy kondygnacji technologia jest ta sama co u konkurencji .Natomiast pod względem wykończenia budynku BN juz daje duże lepsze materiały i zaryzykowalbym ze droższe.Pozatym jest problem bo inwestycje idą i jest póki co głośno ale to do czasu zbudowania następnych bloków.

stary anona
@Janusz

A to ciekawe. Bo na budowach firmy BN nigdy nie widziałem chociażby dzwigów, co u konkurencji jest normą. No i normą konkurencji jest, że oddaje swoje budynki zgodnie z terminem albo i wcześniej a BN często ma wielomiesięczne przesunięcia. Plus co do jakości to jakiś czas temu głosno było p protestach mieszkańców - fora, fejsbuk, prasa lokalna aż huczały o tym, jakie ludzie mają problemy z wilgocią, dachami, wodą w piwnicy.

hahaha
@stary anona

hahahaha ale baran

BYŁY PRACOWNIK

Prezes jest totalnym burakiem, zero, zero, zero.

marcin

hahaaha jakość dobra :)

Klijent

Mieszkania u tego dewelopera sprzedają się najlepiej w. NDM .Możliwie tanio i jakość też dobra.

mieszkaniec
@Klijent

możliwie tanio i jakość też dobra??? Z całym szacunkiem ale podchodząc do tematu tak poważnego jak budownictwo mieszkalne i usługowe należy pamiętać o nie tylko o zysku dla dewelopera ale też o jakości, której niestety w BN brakuje. wystarczy spojrzeć na technologię wznoszenia budynków u konkurencji by widzieć istotne różnice, np. 1. zbrojenie słupów nie w osi co powoduje mniejszą otulinę z jednej strony, a to może powodować w późniejszym etapie korozję prętów i betonu i wykwity na tynku, 2. deskowanie używane podczas betonowania przypowmina, bo ja wiem, stodołę z poprzedniej epoki, a nie systemowe podejście do tematu, 3. schody to kolejna bolączka. poziomy się rozbiegają. nie do pomyślenia jest wogóle by wpuszczać rodziny do budynku, w którym są niezrobione klatki, nie ma barierek na balkonach itd. poza tym należy usuwać usterki które się zgłasza a nie olewać je i czekać az minie okres rękojmi itp. itd.

Jasiu

Dla Ciebie Dariusz jest miejsce.Zgłoś się na hasło Dariusz i napewno pracę dostaniesz jak takiś anonimowy kozak.a z tego co wiem to ciężko o robotę teraz gdziekolwiek mądralo.

Zostaw merytoryczną opinię o Banaszek Nieruchomości - Nowy Dwór Mazowiecki

• Jak się pracuje w Banaszek Nieruchomości?

Zobacz opinie na temat firmy Banaszek Nieruchomości tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Banaszek Nieruchomości