Banaszek Nieruchomości

Nowy Dwór Mazowiecki

Opinie o Banaszek Nieruchomości

Janusz Gąsiewski

BDC Development ,przekształciła się w naprawdę w dużą firmę budowlaną .Firma z Nowego Dworu Mazowieckiego ?

Leon

No widać ze się ,rozkręcili porządnie ,wszędzie budują

Agnieszka

jakość masakra, a jeszcze widziałam pismo w sprawie zajęcia księgi wieczystej przez komornika na HOTELU MODLIN więc dodatkowo może być gorzej finansowo

Alicja

A czy ktoś pracuje obecnie w Banaszek Nieruchomości i podzieliłby się informacjami na temat benefitów jakie są? I czy organizowane są jakieś szkolenia wewnętrzne? Takie informacje będą ważne dla osób, które zastanawiają się nad przyjęciem się do firmy.

Monika

Największy lokalny deweloper ,prowadzą w tej chwili już jako Bdc Development bodajże 4 lub 5 inwestycji .Widać że w tej chwili firma mocno idzie do przodu .Ja kilupilam ostatnio ilu nich 56 metrowe mieszkanie i narazie jestem bardzo zadowolona . Monika

borys

Niech cały ten BN zajmie się naprawą usterek jakie powstały podczas budowania mieszkań. Chodzisz do nich do biura na budowie po kilkanaście razy to cię olewają.

Janusz

Zenek to spieleszaj gdzie pieprz rośnie ,takim jak Ty to nigdy nie dogodzi .Ja mieszkam i jest zajefajnie

zenek

nadal bez zmian.plot zniszczony ,osiedle niby zamkniete ale nie dokonca.podobno sa miejsca parkingowe chyba prz mrowce,.JEST CORAZ GO........A MIALO BYC TAK PIEKNIE.

Alicja

Jeżeli macie ochotę dowiedzieć się więcej na temat firmy - koniecznie zajrzyjcie na główną stronę internetową - http://www.bdc-development.pl/o-firmie/ Możecie tam znaleźć wiele informacji o Banaszek Nieruchomości.

Damian

Banaszek widać się rozwija jednak,

@Damian 27.02.2017 15:10
Banaszek widać się rozwija jednak,

a jednak lipa to lipa ,balagan z miejscami parkingowymi .lipna ochrona,lipne ogrodzenie,transformator na placu zabaw.

zenek

z debowy niech sie ogarnie

zenek

gdzie jest ten super dewelopment.

Marian Kaszynski

Banaszek buduje w Warszawie ....na Zaborowska i na Wawrze ...Więc do boju w NDM !!!!trzeba budować więcej

Marian Kaszynski

A gdzie można to Osiedle Zlota zobaczyć ?

Bogdan Cały

Ma to się nazywać osiedle Złota .Będzie to najpiękniejsze osiedle Banaszka w powiecie nowodworskim z tego co mówią

Rafał

Dobry Developer tak uważam Konieczny Rafał NDM ul.Debowa 38

Konar

Banaszek kupił we Wrześniu działkę najwiekszą pod budownictwo wielorodzinne w Nowym Dworze.Ze 3 hektary pewnie .Ciekawe kiedy tam zaczną budować ?

Konar

debowa lipa

Jadwiga Mańka

Uczciwa Firma,polecam .Zakupilam mieszkanie 2 lata temu

Tomasz Lisicki

Miałem do czynienia z Panem Banaszkiem w sprawie przedszkola.Nie mogę nic nie rzetelnego powiedzieć o tym Panu lecz wręcz odwrotnie.Gościu z klasą.

Janek

Wczoraj na budowach Banaszka aż wrzało .Co wy piszecie że mało buduje .

Andrzej Jaworski

dobra firma w porownaniu z konkurencją

Ryszard Kowalski

Pytanie retoryczne Skad na portalu o opiniach na temat pracodawców wypowiadają się wlasciciele mieszkań??? :P Pracownicy pana Banaszka, dziękujemy wam za opinie w imieniu biednych właścicieli mieszkań, z pewnoscią są wam wdzieczni.... :P

Janek Wędkarz

Mieszkaniec !!!!!Czy Ty masz pojęcie o życiu wogóle ?To nie chodzi że Banaszek zrobił drogę za ponad 2 miliony złoty a raczej o to że przez 5 lat przez urzędasów nie miał dostępu do działki spichlerza i nie mógł tam praktycznie nic działac .Dziś sprawa mocno ruszyła z tego co widzę ,robią projekty i ma dojazd do własnej działki.

Janek Wędkarz

Mieszkaniec ,a wiesz że do Spichlerza Banaszek drogę wybudował za ponad 2 miliony złoty i można do niego nową drogą lądową dojechać .A z tego co wiem to i projekty są robione na 220 apartamentów

mieszkaniec
@Janek Wędkarz 25.10.2016 09:20

@ Janek Wędkarz - No rzeczywiście przez 6 lat zbudował aż drogę dojazdową do swojego obiektu. To cud, prawdziwy cud! Ludziska zejdźcie na ziemię i nie ośmieszajcie się.

Katarzyna Stanczak

Mieszkam na Dębowym i nie piszcie głupot ,bo i mieszka się świetnie i nie zamieniłabym się z nikim na inne miejsce w tym mieście . A oczerniać to najłatwiej .

mieszkaniec

Banaszek ma plecy u obecnej władzy ale konkurencja i tak go powoli wykończy i bardzo dobrze. Temu miastu nie jest potrzebny deweloper monopolista, który marzy o wykupieniu wszystkich działek miejskich a później będą zarastały chwastami bo nie stać go już na nowe inwestycje. Zabytkowy spichlerz jest w jego rękach o 6 lat i nadal niszczeje, tylko patrzeć jak zapłaci karę aż się z rozumem nie pozbiera.

Andrzej Boroń

Budują dużo i jakościowo coraz lepiej .Banaszek idzie do przodu to widać

Joanna

Alina widać że konkurencja Cię nasłała.W Nowym Dworze od wielu lat Banaszek sprzedaje najwiecej mieszkań a jakby były złe jakościowo to by nie sprzedawał .Znajomi sobie bardzo chwalą Dębowy Park .Więc zrewiduj sobie swoje poglądy a jak znam życie to pewnie nawet nie wiesz o czym piszesz...

Jarosław

Mieszkam w NDM i w mieszkaniu wybudowanym przez Banaszek Nieruchomości .Porządna Firma

alina

dziadostwo i tandeta, z wierzchu firma stara się prezentować okazale i chwalić gdzie popadnie ale wystarczy porozmawiać z mieszkańcami i sprawdzić ile mieli i mają spraw sądowych.... nie polecam ja już zrobiłam błąd więc nie cofnę tego ale innym nie polecam

włodek

masakra........

Jadwiga

dobrze sie mają ,aż za dobrze powiedzialabym .

Jadwiga

dobrze sie mają ,aż za dobrze powiedzialabym .

Anna Selwiak

Wiem że teraz pszyjmują pracownikow do biura sprzedaży ,bo planują dużo inwestycji .Miedzy innymi 2 w Warszawie i 2 w Nowym Dworze.Trzeba pytać

Piotr

osiedle Zlota na Woli w Warszawie ?

Andrzej Niesiołowski

mam swoje informacje .....rynek już będzie zapełniony po tej inwestycji

Andrzej Niesiołowski

Banaszek nieruchomosci zaczyna nową inwestycję .Rezydencja Złota .550 mieszkań w Nowym Dworze .Ktoś coś słyszał ?

Jacek Chałyśkiewicz

Kupiłem mieszkanie od Banaszka na Dębowym Parku w Marcu i póki co jestem bardzo zadowolony.Z Panią Anią Geodetką też miałem kontakt i wszystko jak najbardziej ok.Dobrze zorganizowana firma

andrzej

Nie było mnie w Nowym Dworze trzy lata ,pracuję w Szkocji .Dzis byłem na budowach Banaszka i szok .Szacunek Panie Banaszek

Bartek

Porządna Firma i wiele lat na rynku budowlanym w Nowym Dworze

marek

a po mojej wypowiedzi widać, ze mam coś do obcokrajowców? widac tzreba czytac ze zrozumieniem :)

kas
@marek 22.03.2016 11:17

to może wytłumaczysz o co ci chodziło z Białorusinami.. bo komentarz jesli chodzi o pochcodzenie pracowników to taki wzięty z du..y trochę.

Jaroslaw

Zawsze znajdzie się jakiś procent ludzi co napiszą nieprawdę i nie obiektywnie. Mieszkam na Debowym Parku i oglądam czesto budowy Banaszka.Ogolnie pelen szacun dla nich.Walczą jak moga

Zostaw opinię o Banaszek Nieruchomości - Nowy Dwór Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Banaszek Nieruchomości