Opinie o Banaszek Nieruchomości w Nowy Dwór Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Banaszek Nieruchomości. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Banaszek Nieruchomości o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Agencje nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Banaszek Nieruchomości w Nowy Dwór Mazowiecki

Marian Kaszynski

Banaszek buduje w Warszawie ....na Zaborowska i na Wawrze ...Więc do boju w NDM !!!!trzeba budować więcej

Marian Kaszynski

A gdzie można to Osiedle Zlota zobaczyć ?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Banaszek Nieruchomości? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Bogdan Cały

Ma to się nazywać osiedle Złota .Będzie to najpiękniejsze osiedle Banaszka w powiecie nowodworskim z tego co mówią

Rafał

Dobry Developer tak uważam Konieczny Rafał NDM ul.Debowa 38

Konar

Banaszek kupił we Wrześniu działkę najwiekszą pod budownictwo wielorodzinne w Nowym Dworze.Ze 3 hektary pewnie .Ciekawe kiedy tam zaczną budować ?

Konar

debowa lipa

Jadwiga Mańka

Uczciwa Firma,polecam .Zakupilam mieszkanie 2 lata temu

Tomasz Lisicki

Miałem do czynienia z Panem Banaszkiem w sprawie przedszkola.Nie mogę nic nie rzetelnego powiedzieć o tym Panu lecz wręcz odwrotnie.Gościu z klasą.

Janek

Wczoraj na budowach Banaszka aż wrzało .Co wy piszecie że mało buduje .

Andrzej Jaworski

dobra firma w porownaniu z konkurencją

Ryszard Kowalski

Pytanie retoryczne Skad na portalu o opiniach na temat pracodawców wypowiadają się wlasciciele mieszkań??? :P Pracownicy pana Banaszka, dziękujemy wam za opinie w imieniu biednych właścicieli mieszkań, z pewnoscią są wam wdzieczni.... :P

Janek Wędkarz

Mieszkaniec !!!!!Czy Ty masz pojęcie o życiu wogóle ?To nie chodzi że Banaszek zrobił drogę za ponad 2 miliony złoty a raczej o to że przez 5 lat przez urzędasów nie miał dostępu do działki spichlerza i nie mógł tam praktycznie nic działac .Dziś sprawa mocno ruszyła z tego co widzę ,robią projekty i ma dojazd do własnej działki.

Janek Wędkarz

Mieszkaniec ,a wiesz że do Spichlerza Banaszek drogę wybudował za ponad 2 miliony złoty i można do niego nową drogą lądową dojechać .A z tego co wiem to i projekty są robione na 220 apartamentów

mieszkaniec
@Janek Wędkarz

@ Janek Wędkarz - No rzeczywiście przez 6 lat zbudował aż drogę dojazdową do swojego obiektu. To cud, prawdziwy cud! Ludziska zejdźcie na ziemię i nie ośmieszajcie się.

Katarzyna Stanczak

Mieszkam na Dębowym i nie piszcie głupot ,bo i mieszka się świetnie i nie zamieniłabym się z nikim na inne miejsce w tym mieście . A oczerniać to najłatwiej .

Zostaw merytoryczną opinię o Banaszek Nieruchomości - Nowy Dwór Mazowiecki

• Jak się pracuje w Banaszek Nieruchomości?

Zobacz opinie na temat firmy Banaszek Nieruchomości tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Banaszek Nieruchomości
2.8/5 Na podstawie 151 ocen.

Banaszek Nieruchomości