Opinie o Animex grupa drobiarska w Suwałki

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Animex grupa drobiarska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Animex grupa drobiarska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Animex grupa drobiarska w Suwałki

Radek

Jeśli tak źle pracuje się w firmie z dobrą opinią jako pracodawca to można ja zmienić !!!

Dla wszystkich tych którzy chcą aplikować do tej firmy mówię.. nie róbcie tego błędu. To co się tu dzieje to istna masakra. Ostatnia pseudo podwyżka dla pracowników bawi mnie najbardziej.. zabrali z premii uznaniowej i zdrowotnej po 100zł po to żeby wrzucić to w podstawę. Gdzie ta podwyżka? Owszem... ktoś kto non stop wali nadgodziny coś odczuje.. może. Tylko że nie o to chodzi żeby zarabiać więcej tylko wtedy, kiedy ciągle robi się nadgodziny. Szefostwo z pewnością na zarobki nie narzeka. A na rozmowie o pracę słyszy się "To może nie za duża stawka ale jak będzie Pan-Pani chodził/a na nadgodziny to będzie więcej'". Pff... żąrt. Na stanowiskach kierowniczych na produkcji rządzą mohery pracujące po 30 lat. Myślą że pozjadały wszystkie rozumy, odezwać się nie można. Człowiek po każdym dniu pracy ma wszystkiego dosyć. Takie są realie, wystarczy poczytać inne opinie. Sama prawda... niestety. . Reasumując. Jeżeli ktoś lubi być poniżany, lubi ciężką pracę za marne pieniądze i być wykorzystywanym to praca idealna. Ja z pewnością niedługo opuszczę mury tego obozu. Pozdrawiam.

zenia

Firma porażka,kadra rządząca jeszcze gorsza,p.Wanda upiór w operze,zarobki śmieszne,teraz pozabierali premie,syf,kiła i paranoja,liczą sie znajomosi ,ludzie zastraszani,obowiązkowe nadgodziny,nastawiają się na ukraine a polaków traktuja jak śmieci-nie polecam pracy tam,obok jest firma gdzie mozna bez problemu zarobic wiecej i bez nerwów

Tadek
@zenia

zwolnić wande i upiora zajkowsko hehehehehe

@zenia a czemu firma Animex grupa drobiarska Twoim zdaniem stawia na Ukraińców? W jaki sposób według Ciebie się to objawia? Ale tak jak niżej przeczytałam te nadgodziny macie normalnie wypłacone.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Animex grupa drobiarska? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Suwałki
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Klienta (marki Śnieżka)
OEX S.A.

@zaciekawiony nie jestem pracownikiem Animex grupa drobiarska, dlatego nie jestem w stanie Ci odpowiedzieć na to pytanie. Ale może jakiś pracownik niedługo odpowie Ci na te pytania. Rozumiem, że jesteś zainteresowany pracą. W jakim czasie zamierzasz tam aplikować?

@Aga To czemu nikt nie zgłosił tych warunków? Chyba, że nie każdemu przeszkadza duża ilość pracy. Wiadomo, że nie zawsze idą tam osoby z rodziną. Więc ilość pracy jest względna, ale może warto byłoby zaproponować, żeby w firmie Animex grupa drobiarska była praca zmianowa?

zaciekawiony
@Karolina

Praca w animexie jest na 1 zmianę? Pytam tylko z ciekawości. Ale jak macie nadgodziny to 50% wieciej płatne, a soboty 100% przecież?

@zaciekawiony

W Animexie pracujemy na 2 lub 3 zmiany (zależy od działu) i mamy płacone 50% i 100%.

@na temat mimo wszystko jest dużo zalet w Twojej wypowiedzi. W takim razie sprecyzowałbyś czy polecasz firmę Animex grupa drobiarska czy jednak nie dla osób szukających pracy?

elf
@Karolina

Nie polecam,premie poucinane,ludzi brakuje,trzeba zostawac po godzinach,urlopy cofniete,na widok i krzyki pani W dostaje bólu głowy,ona nadaje sie do zgłoszenia do pip

Aga
@elf

Kobiety czemu pracujecie w tej firmie??Rozumiem te starsze przed emeryturą ale te młode mające małe dzieci czekające w domach na matkę wracającą do domu po12 godzinach ciężkiej pracy za grosze. Czasy się zmieniły, jest dużo ofert pracy nawet w Padmie za 8 godzin pracy najmniej zarobisz 2000 do tego dodatki i premia i się uzbiera niezła suma. Szkoda zdrowia i czasu na taki zakład pracy. Czasami zastanawiam się gdzie jest Inspekcja Pracy że pozwala na taki wyzysk i poniżanie pracowników. Wiem coś o tym bo pracowałam w Animexie na szczęście znalazłam pracę w firmie po sąsiedzku. Radzę dla Was kobietki zrobić to samo.

@Karolina

Jeśli nie masz rodziny i dasz radę ciężko pracować to polecam.

Ola

Macie racje wszyscy jest ciezko. Powinni wiecej placic bo nikt nie bedzie przychodzil i marnowal sobie zdrowia za niskie pieniadze

na temat

A więc tak, najpierw zalety. Stawka na początek ok 2000 brutto, do tego premia, nadgodziny, soboty- można wyciągnąć 2500 na rękę albo i więcej. Paczki świąteczne i nie tylko, płatne wczasy pod gruszą, dopłata do przedszkola, i inne. Przerwa pół godzinna, ciepła zupa, herbat, kiełbaska. I wady. Przeważnie zimno ok 6 stopni (poza ubojem). Sporo nadgodzin, sobót, dziwne godziny pracy( zależy od działu). Szatnia porażka, syf i smró... Pracownik dostaje maleńką skrytkę, a ubrania czyste i brudny wiszą razem na wieszakach. I kadra rządząca- szkoda słów

Ela
@na temat

U nie którzy brygadziści pozwalają dla swoich pracowników iść na 2 przerwy iś ć na fajkę na 20 min

Elk

Niewiem dlaczego pozwala sie dla wozkowych na takie hamstwo,zero kultury i tylko dyskusje ze otwieranie ramp to nie ich obowiazek ze to za to, to za tamto im nie placa,ludzie zmiencie firme i innych nie denerwujcie swoim zachowaniem bo to co wyczyniacie to chore.Moze ktos z dyrekcji to przeczyta i porzadek z wami zrobi h..y bez kultury z bylych PGROW!!

jasiek

dlaczego masz taką opinię o nich @kurczak? wydaje mi się, że jednak niekoniecznie będzie tutaj wyglądała dobrze praca jako pomoc, bo chyba te w bourze to sa takie typowe działy wsparcia jednak wydaje mi się.

kurczak

szkoda zdrowia na to firme bo jak nie wykańczają nadgodzinami fizycznie to przełożeni nic nie znający się na pracy wykańczają psychicznie.Żeby nie pracować nadgodzin i soboty to zarobki by były tak jak w każdym zakładzie albo i mniejsze , a te ich 2000tysie za tak ciężko prace i w zimnie i być przyszykowanym na awarie bo trzeba zostać dłużej cztery godziny to takie pieniądze są bardzo malutkie. Naprawde ta firma nie jest godna tych ludzi co tam pracują i swoje zdrowie marnują.

na produkcji to ręce opadają przez wielką szefową Wande której nikt się nie boi bo ona się zachowuje jak PAJAC . Po jakich znajomościach ona tam jeszcze pracuje i zarządza ludzmi , przez nią tyle dobrych pracowników się zwolniło że aż szkoda.

Basia

uboje są bardzo duże że się nie da tego wyrobić przez godziny pracy więc trzeba zostać. A wszysdko jest tak podkręcone że mało co ręce ze stawu nie wyskoczą, a panie tzn Wanda i Jolka nie mają pojęcia jak ludziom ręce bolą , i nie mają żadnego tołku co do pracy tylko umieą ubliżać i ludzi ganiać.

oj nie tylko Wanda ma odchyły ale i jej wierna Jolka ma taż dobre odchyły , obydwie poniżają pracowników.

Marylka

Animex to teraz made in ukraina ,a my Polacy jesteśmy gorzej traktowani niż goście z ukrainy. A o pani W to już lepiej się nie wypowiadać bo brak słów.

Alek

ja nie wiem za co ta kobieta p.Wanda bierze pieniądze za krzyczenie i ubliżanie ludzi i za to że tylko jest, ja niewiem co ona ma za układy tam ale tak nie powinno być żeby nie szanować pracowników tylko na nich się drżeć. i choremu się nie chodzi do pracy jak się ma złamano ręke . Normalnie PARANOIA.

Heniek
@Alek

Bo taka prawda nie dość że ta kobieta ma nieodpowiednie zachowanie w stosunku do pracowników i robi pod górke tak żeby fizycznie wykończyć ludzi. Ona jest poprostu już chorym człowiekiem kaleką która nie może pracować bo jest nieświadoma co mówi i co robi i widzi inaczej , proponował bym tym przypadkiem żeby ktoś nią się zajął i ją zbadał psychiatrycznie bo poprzestrasza ludzi i sami ukraincy będą tam pracować al i to nie na dłuższą metę,

Tadek

no właśnie nikt tą panią Wandą się nie zainteresował, i dlaczego ją dopuszczają do pracy to przeciesz ona się nie nadaje do pracy bo wpada w jakąś furie i się wyżywa na pracownikach a oni nic nie robią z tym bo chcą pracować. jeżeli pracodawca z tym nic nie robi to trzeba to zgłosić do inspekcji pracy.

Gosia

no naprawde ludzie ta kobieta jest nie do wytrzymania dlaczego ta pani Wanda jeszcze tu pracuje i dla ludzi wjeżdża na psychike i ludzie mają przez nią niecheć do pracy. ja bym proponwała dla niej zrobić jakieś psychotesty.

co do pracy w firmie animex to jest w porządku tylko niektórych rządzących można wymienić ale i tak da się wytrzymać.

Luśka
@pracownik

no masz racje praca jest w porządku ale pani Wanda tą prace zatruwa bo jest nieświadoma co robi wystarczy spojrzeć na jej oczy i wiadomo odrazu że coś ma ta kobieta z głową bo się czepia za byle co . A tak wogóle to po wylewie można żądzić i kierować ludzmi przeciesz to widać że ta kobieta jest nieświadoma i dlaczego tu pracuje . i na dotatek pani Wanda ma w gipsie ręke i chodzi normalnie do roboty , kto ją wogóle dopuszcza do pracy z pęknietą ręką przeciesz tam jest ślizgo i znów coś zrobi i będzie na zakład. Niech się wezmą za nią bo to nie są już jej czasy że wszysdkich zastraszała, ją też można zgłosić do inspekcji pracy za mobing. Zreszto ludzie mają z nią zrobić porządek i to zgłosić bo nie można wytrzymać z tą kobietą.

Zostaw merytoryczną opinię o Animex grupa drobiarska - Suwałki

• Jak się pracuje w Animex grupa drobiarska?

Zobacz opinie na temat firmy Animex grupa drobiarska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Animex grupa drobiarska?

Animex grupa drobiarska