Opinie o Animex grupa drobiarska w Suwałki

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Animex grupa drobiarska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Animex grupa drobiarska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Animex grupa drobiarska w Suwałki

Nela Nowy wpis

Pracownik produkcyjno- magazynowy w obszarze buforu opakowań - kobieta też da radę na tym stanowisku? Jeśli tak, to wysyłam cv od razu. Firma pisze o gotowości pracy w weekendy i się zastanawiam czy są to wszystkie weekendy w miesiącu czy tylko wybrane... Nie ukrywam, że chociaż dwa chciałabym mieć wolne. Wysokości pensji też nie napisali, więc może ktoś uzupełni?

Abc Nowy wpis

Warunki pracy ciężkie zimno przeważnie ludzie niemili gotowi sprzedać dla przełożonych o byle błahostkę, większość pracowników głowę wysoko nosi brak w nich empatii i chęci pomocy krzyki darcie gęby na porządku dziennym

Renata Nowy wpis

Weszłam na ich stronę internetową i tam znalazłam otwartą rekrutację, bo poszukują pracownika jako Asystent ds. Rejestracji Dokumentów. Co ciekawe, napisali np. o benefitach, ale nie ma nic o warunkach zatrudnienia. Wiecie, jaka jest kasa i jaka jest umowa, na jaki okres?

Tam kto donosi i podlizuje się przełożonym będzie szanowany i ceniony może być lewusem aby te cechy posiadał,liczą się bardziej z Ukraińcami,pracownik spokojny,uczciwy,lojalny,kulturalny zostanie zgnojony,sam tego doświadczyłem i musiałem odejść po kilku latach sumiennej pracy,odradzam.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Animex grupa drobiarska? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Suwałki
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
Dariusz lat 57

Witam ta firma ogólnie daje umowy o prace , dają zjeść nakarmią , ale jest problem z ludźmi którzy pracują po 20 lat a nawet i więcej , młoda córka która jest po szkole gastronomicznej lat 20 poszła do Animexu spróbować swoich sił jako 1 praca ;) pracuje już 4 miesiąc ale jest zniechęcona narazie robi ale do czasu starsze kobiety stare pracownice wyzywają się na niej jest (usunięte przez administratora)wraca z płaczem do domu ja jako ojciec jedna z nich umoralnilem lecz to nic nie dało może porządny (usunięte przez administratora) by pomógł lecz skończył bym w więzieniu na stare lata , pracują tam ludzie z mentalnością poniżej zera bez wykształcenia agresywni i wgl wiec odradzam jeśli ktoś ceni swoją godność pracować w tym (usunięte przez administratora)

Helena
@Dariusz lat 57

A córka nie próbowała tego nigdzie wyżej zgłosić? Do kierownika na przykład? Atmosfera jest kiepska tylko pomiędzy swiezakami a starymi pracownikami czy problem leży jeszcze gdzieś indziej?

Qwerty
@Helena

Kierownictwo takie same jak pracownicy. Więc komu to zgłaszać. Ten zakład dostarcza tylko choroby psychicznej. I u nikogo nie uzyskasz pomocy. Prędzej jak powiesz przełożonemu to sam jeszcze ciebie zgnębi. Niestety niektórzy uważają się za lepszych i każdy gromadzi swoich popleczników. W tym zakładzie nigdy nie będzie dobrze

Rdwr
@Dariusz lat 57

Podejrzewam że nie tylko pani córka wraca z płaczem z pracy. (usunięte przez administratora) zakład, (usunięte przez administratora) ludzie, kto mądry zaraz ucieka, byle gdzie. Wszędzie lepiej niż tam. Najśmieszniejsze jest to że tam się dzieje to samo w całym zakładzie. Nie ważne czy biuro czy produkcja, czy magazyn. Każdy do siebie jest wilkiem, nikomu nie można zaufać. Jeden drugiego utopił by w łyżczce wody, aby tylko dostać dobre słówko od przełożonego. A przełożeni nie reagują bo im to pasuje, że każdy z każdym się drze. Jak to mówią zarządzanie przez nie ład. Tylko najsilniejsi psychicznie tam dają radę. A potem jak nie daj boże awansują to robią to samo. I tak wkółko. Mnie gnębili, to ja teraz będę, albo będę na to pozwalać. Taka to jest mentanlość całego animexu w suwałkach

Wanda

Dawno już nikt nie wypowiadał na temat pracy w tej firmie? Są ogłoszone na stronie oferty pracy dlatego chciałabym się dowiedzie jak wygląda proces rekrutacyjny ?o co pytają podczas rozmowy? jakie są widełki zarobków na stanowisku brygadzisty produkcji?

@Wanda

Bo to (usunięte przez administratora). Dostajesz umowę na okres próbny za cały miesiąc wychodzi 2400 wypłaty. Po okresie próbnym mówią ci ostatniego dnia że nie przedłużają umowy. I zatrudniają następne osoby na okres próbny i tak non stop. Miałeś 20 godzin nadgodzin za żadna dodatkowa godzina nie została wypłacona bo ciągle mówili że przy następnej wypłacie czyli 2. Bo okres próbny dwa miesiące. Na okresie próbnym premia nie jest przyznawana.

Grażyna
@Marek

A czemu nie decydują się na zatrudnienie kogoś na dłużej? Opłaca im się tak robić ciągle rekrutacje i zatrudniać kolejne osoby?

@Marek

Wiesz ile ja teraz wypłaty dostałam 200zl a byłam do 24 listopada na zwolnieniu a w tamtym miesiącu 800zl wypłaty jutro jestem w biurze ale miła nie bd dla nich masakra

@Karolina

200? A ile powinnaś otrzymać docelowo, pytam bo nie znam szczegółów. I ogólnie będziesz to z nimi jeszcze dogadywać? Pytam, bo ciekawa jestem jak się do tego odniosą

Dominika

A wyjaśnisz czemu to podważasz? Skoro tak to ile kwotowo powinno według Ciebie to wyjść naprawdę?

MJ

Proszę pouczyć brygadzistę, niech będzie kulturalną do Pracowników, jak Szefostwo nie zajmie się sprawą to spotkamy się w Sądzie. Pozdrawiam.

Jaka umowa obowiązuje w Animex grupa drobiarska podczas okresu próbnego?

M.

Są różne umowy, nie wiem od czego to zależy, w moim przypadku była normalnie umowa o pracę na okres próbny.

@M.

A skąd wiesz, że są różne? Twoi znajomi współpracownicy mieli jakieś inne?

Czy pracownicy Animex grupa drobiarska chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Wik

Pracuję ot siedmiu miesięcy ,o co chodzi ?

wikii

jestem ciekawa jak se poradzą z odległością pracowników

gość

witam czy wobec tego wirusa firma przyjmuje nowych pracowników

Xxx
@gość

Tak dziś też przyszli nowi pracownicy z Ukrainy

Szambabamba

Jak sytuacja będzie wyglądała z tym całym koronawirusem? Zamkną zakład czy nie liczą się ze zdrowiem pracowników?

Cezary

Jeśli coś w tej kwestii jest niezgodne z przepisami to dlaczego nikt nie idzie do szefostwa tylko na forum wypisuje?

karolina

dlaczego zaklad nie liczy sie z naszym zdrowiem zatrudniajac nowych pracownikow w ubieglym roku mielismy problem z odra a teraz gdy wszedzie apeluja o ograniczanie kontaktow my jestesmy skazani na prace w duzej grupie stojac obok siebie bardzo blisko czy nasze bezpieczenstwo jest mniej warte niz pan pracujacych w biurze okazuje sie ze dla naszych pracodawcow jestesmy nikim prosze o komentarze

Karolinaa

Praca jak praca . Chore jest to że kaza robić wszystko szybko a później jak są jakieś zwroty to zdziwieni z jakiej to winy? Ludzie w tej firmie tak jak i ja z resztą jak biorą wolne to muszą się jeszcze tłumaczyć czemu chcą wolne bo krzywo patrzeć będą. Atmosfera w pracy różna. Nie jest aż tak źle ale kilka rzeczy przydałoby się zmienić. W większości przypadków to ludzie sami sobie takie warunki stworzyli. Jedna druga przegonić by chciała to nie beczcie że teraz wam ręce bolą. Się pokazać chciało to teraz róbcie. Heh. Większość to stare głupie baby taka prawda. Słychać jak gadają że ona więcej zrobiła to teraz macie idiot***. Idźcie sprawdźcie sami i oceńcie jak tam jest. A prawda jest taka że zależy też jaki dział . Garmazerka konfekcjonowanie uważam za chyba najlepszy dział. Ale każdy ma swoje zdanie.

@Karolinaa

wystarczy ze ty jestes mloda i madra reszta nie musi gdybys miala rodzine i male dzieci na utrzymaniu moze myslalabys inaczej a poza tym nie masz prawa obrazac ludzi ktorzy pracuja tu wiele lat

gggg

Karać tych co często na zwolnienia chodzą.

edytka
@gggg

a co moze karac ludzi za to ze choruja dojdziesz do swoich lat to tobie sie tez przydazy

Bartek

Często jest tak, że na wiele rzeczy trzeba sobie zapracować!!!

zyg

Ci co maja układy lepiej zarabiają, szkolenia też sa ale nie dla wszystkich, są równi i równiejsi.

cezar

dokladnie, ludzie czuja sie bezkarni, wracaja ze zwolnien i chwala sie ze odpoczeli, a ty musiales zapie..

Igor

Czy jakieś dodatki socjalne macie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Animex grupa drobiarska - Suwałki

• Jak się pracuje w Animex grupa drobiarska?

Zobacz opinie na temat firmy Animex grupa drobiarska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Animex grupa drobiarska?

Animex grupa drobiarska