NSL OSTLANDED

Oslo

Opinie o NSL OSTLANDED

dula

czy oni teraz jakieś wyjazdy proponują? dziwne, nie mogę nic o nich w sieci znaleźć konkretnego info...

Czarny

Milo mi ze niektorzy pamietaja o mnie. Pozdrawiam chlopaki i 3 majcie sie :) Krzysiek.P

Racza

No zgadzam sie jak byl "czarny" to jeszcze mozna bylo cos zalatwic a teraz jedna wielka [usunięte przez moderatora]!!!

Szukasz pracy?

Banda [usunięte przez moderatora]. Jeszcze jak byl czarny do sie za chlopakami wstawial a teraz kazdy orze jak moze. Nie polecam

Anonim

Pracowalem tam. Jedno wielkie bagno jak nie wlazisz w[usunięte przez moderatora] to jestes stracony. Banda cwaniaczkow.

Racza

Jest to firma ktora jest kierowana przez szweda ktory aby sie wykazac przed norweskim pracodawca gania polakow po calym oslo i okolicach objecujac nadgodziny a placi jak za normalne. Faworyzuje [usunięte przez moderatora] a polakow ma za smieci.

Zostaw opinię o NSL OSTLANDED - Oslo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NSL OSTLANDED