ermeto contracting as

Oslo

Opinie o ermeto contracting as

Dominika
użytkownik zarejestrowany

Jak wygląda proces rekrutacyjny w ermeto contracting as? Dla osób zainteresowanych pracą będą to ważne informacje, pozwalające przygotować się do rozmowy o pracę. Czy język norweski jest wymagany?

jutek
użytkownik zarejestrowany

nie wiem czy teraz poszukuja kogos, ale jako agencja powinni zatrudniac ludzi, a ateraz sezon budowlany w oslo rusza wiec pracy bedzie duzo ale lepiej znac norweski, z agnielskim duzo nie w skorasz,wola rodzimy jezyk

kk

super firma

?

Narazie nie ma roboty

xxx

firma kiedyś była ok.teraz zostały już tylko konie pociągowe do roboty ale sami podnieśli sobie normy więc niech tyrają

bardzo fajnie pracowalo sie w EC mili faceci mile kierownictwo szkoda ze JM likwiduje takie firmy na norweskim rynku

Zostaw opinię o ermeto contracting as - Oslo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ermeto contracting as