Opinie o Erdbeerhof Osterloh w Halter

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Erdbeerhof Osterloh. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Erdbeerhof Osterloh na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Erdbeerhof Osterloh w Halter

Zbyszek

Jak oceniacie ten sezon?

@Zbyszek

Pozytywnie :)

Mira

Chyba jakaś rajkowa to pisała

@Mira

Dlaczego rajkowa? Zwykły zbieracz z pierwszej listy. Początek był beznadziejny mało pracy itd. Koniec końców okazało się że sezon był tylko troszkę gorszy od poprzedniego. Ci co byli cały sezon byli zadowoleni :)

Kkkatt
@Zbyszek

Kiepsko, za dużo osób za mało truskawki, nowych traktowali jak śmieci nie szło zarobić tak fajkowe świetnie zarządziły

Katarzynka kaka

Hahah nie ośmieszaj się w tym roku zarobki dwa razy mniejsze niż w tamtym. Wszystko przez kiepska organizacje i brak umiejętności zarządzania ludźmi... Ze strony Polaczków. Szkoda sezon 2019 byl okej ze względu na pogodę ale to nie każdemu się spodobało bo praca po 15h dziennie czasem, no ale wiesz za co (usunięte przez administratora)...

Frezja

Hej jak wygloda w tym roku sezon przy truskawce tunelowej.

Zainteresowana
@Frezja

Witam jak wygląda praca na hali przy sadzonkach truskawek z tego co wiem to można już się zapisywać na sezon 2020

XyZ

Cześć. Miał ktoś was może sytuacje,ze dokonał wpłaty na przyjazd ale koniec końców nie pojechał ? Zostały Wam zwrócone środki ?

Konrad

ludzie co z tym koncem sezonu?

@Konrad

Who knows jak mawiają amerykanie

asd
@Konrad

Ponoć w poniedziałek/wtorek koniec sezonu

@asd

to jest potwierdzone info?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Erdbeerhof Osterloh? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Maciek

Jeśli się zdaje barak trzeba informować wczesniej czy wystarczy w dniu wyjazdu?

@Maciek

chyba tydzien wczesniej trzeba poinformowac w biurze

@123

To wyjazd, mi chodzi o zdanie baraku do pani Beaty

Blabla
@Maciek

Beata przychodzi o 8:30 na odbiór czystego kontenera, daje karteczkę i o 9 idziesz do biura po rozliczenie

Zbieracz

Hej, wiecie czy należy się premia końcowa za przepracowane 48 dni bez konieczności zostawania do końca sezonu?

Anka
@Zbieracz

Nie należy się... Premia końcowa jak sama nazwa wskazuje to premia końcowa. Przyjeżdżasz w pierwszym ogłoszonym terminie, dostajesz premię początkową. Zostajesz do samego końca sezonu to dostajesz końcową. Obie też możesz dostać jak będziesz od początku do końca. 48 dni jest po to, żeby nie było tak, że ktoś przyjechał 2 tyg przed końcem i chciał premię. To samo z początkową.

wiadomo juz cos wiecej kiedy skonczy sie sezon?

Dałmian

Wie ktoś może na ilu polach będziemy jeszcze zbierach?

@Dałmian

Niema już nowych pól tylko te co teraz zbieramy, czyli te 4, boisko, lotnisko to największe no i to obok.

qwe
@Kamillo

a wiesz ktorego sierpnia bedzie koniec sezonu?

@qwe

Tego to nikt do końca nie wie, ale moim zdaniem max do 10 sierpnia, ale równie dobrze może skończyć się w okolicach 3 sierpnia.

@Dałmian

wracaj do domku szkoda Twojego zdrowia

qwe
@Kamillo

kiedy w ogole podadza date zakonczenia sezonu? przeciez ludzie musza miec troche czasu na ogarniecie transportu do Polski

Maciek

Czy orientuje się ktoś kiedy się kończy sezon mniej więcej ?

Halooooo
@Maciek

Różnie mówią,coś koło koniec lipca,początek sierpnia podobno

@Maciek

tego nikt nie wie beda trzymac do upadlego i oni zarabia a ty tylko stracisz wspomnisz moje slowa bo co z tego ze troche eurasow przywieziesz jak twoj organizm Ci przypomni to za jakis czas zwlaszcza kregoslup i kolanka a ortopeda i neurolog z checia przyjmie Twoje ciezko zarobione złotowki bo euro juz dawno stracisz :)

Super ;)

Super extra wypasione zarobki Jest tutaj rewelacyjnie piekne zielone truskawki Pracujesz po 4 max 5 godzin zarabiasz 25 euro dziennie no zyc nie umierac po poludniu gry i zabawy ( czyli pozostaje picie :) no i zabieraj Ci dziennie za te pyszne jedzonko i super warunki w kontenerach tylko 10,80 euro (usunięte przez administratora)

Jasio

To ile można tam zarobić na czysto tak real. Jasio. Jogi babu brawo jasiu.

Dawidek
@Jasio

To zależy jak szybko zbierasz, kombajny potrafią urwać około 30 skrzynek, ale jak jedziesz pierwszy raz to na początku będziesz rwał 10 skrzynek. Minus socjal ponad 10€ dziennie to ci wyjdzie jakieś 25€ dniówki.

Kamiloo
@Dawidek

Jak nie jesteś kombajnem to radzę nie przyjeżdżać,zbyt dużo tu nie zarobisz 20-30€ po odjęciu socjalu to słabe pieniądze Pola robią się coraz słabsze a i tak trzeba to zbierać,a kokosów z tego nie ma Niby coś tam ma się zacząć ale przy takiej słabej pogodzie to szkoda zdrowia na przyjazd

@Dawidek

To katastrofa ale z tego co wiem to lipiec zawsze jest lipny. Nie lepiej jechać na początku sezonu w maju. To za miesiąc ile wam wyjdzie euro na czysto? Pozdrawiam

@Jasio

W tym roku mało truskawek posadzonych,a jest dużo ludzi na początku w czerwcu jak przyjechaliśmy 8 było bardzo słabo bo zbierane było jedno pole i rwało się bardzo krótko Teraz nie wiem jak jest ale słyszałem że też słabo truskawka bardzo mała A za miesiąc to zależy,no bo jak jesteś kombajnem to coś tam zarobisz ale przeciętny zbieracz będzie miał słabe pieniądze,szkoda zdrowie marnować jak w Polsce można podobne pieniądze zarobić

@Zbieracz

Ok. Ale i tak nie wiem bo nikt nie napisał ile można zarobić na czysto. Ja ostatnio byłem na truskawkach 3-lata temu i miałem tak 8-tys zł za miesiąc ale nie ukrywam byłem jednym z najlepszych ( kombajn). No i byłem u innego rolnika. Jak na taczkach się zbierało to 6-skrzynek na godz a jak bez taczek to tak 3-4 skrzynki na godz

@Jasio

Z tego co wiem to tam jest tak jak na początku czyli robota do 10-11, i przy takiej truskawce narwiesz te 10-15 skrzynek czyli dziennie około 30 € Czyli za miesiąc masz 900€

Chudy 123

Jak jest dobry dzień jak dzis to nawet 8 euro pozdrawiam

@Jasio

Jasio kombajny 8 tys.na miesiac nie zarabiaja tylko duzo duzo wiecej wiec siebie tak nie nazywaj

Nowicjusz

Cześć, jestem tu pierwszy raz i mam zamiar przyjechać na dniach do Ahlhorn na truskawki. Doradźcie mi, czy sezon będzie trwał dłużej niż do 10 sierpnia i ile razy będą przerabiane jeszcze pola? Z góry dzięki za odpowiedź :)

@Nowicjusz

Nie przyjeżdzaj , jak nie jesteś kombajnem nie opłaca się więcej na tym stracisz niż zyskasz , dużo ludzi juz zjeżdża do polski , myślę ze sezon skończy się początkiem sierpnia

@Nowicjusz

Ja też jestem tu pierwszy raz i stanowczo odradzam ci przyjazd tutaj w tym sezonie, ponieważ jest tragicznie. Na czysto dziennie wychodzi mi 30€, czasami nawet mniej. Kończymy pracę zazwyczaj przed godziną 12:00, więc niema możliwości na przyzwoity zarobek kiedy jesteś pierwszy raz. A co do tego kiedy koniec sezonu to nikt tutaj dokładnie niebwie, ale chodzą plotki że około 10 sierpnia ma być koniec sezonu. A pola już wszystkie zaczęliśmy, dwa jakiś tydzień temu, a kolejne dwa to już końcówka zbiorów można powiedzieć, bo za wiele zielonych już tam nie zostało. Więc dobrze się zastanów czy opłaca ci się przyjeżdżać, wydasz pieniądze na wyjazd, a zarobisz max 700€. No chyba że jesteś jakimś wybitnie dobrym kombajnem. Ja tutaj przyjechałem pierwszy raz i tego żałuję, ale chcę odrobić wyjazd, no i może coś zarobię, ale takie pieniądze co mi tutaj na czysto wyjdą to bym w Polsce zarobił.

Abcde
@Nowicjusz

Tu gościu opini nie widzisz czy jakiś mądry inaczej jesteś, że chcesz przyjechać?

Gruby321

5 skrzynek i pierwsza lista-istne kombajny,dziś to normalnie cudowna truskawka

Bastek

To i tak dobra rajka ci się trafiła bo ja urwałem 2.5 skrzynki na mojej rajce i trzeba było się zbierać. Więc po odjęciu socjalu wyszedłem około 3€ na minus.

@Bastek

Ja to samo, powinni za dzisiejszy dzień nie odejmować socjalu bo przecież to nie wina ludzi że nie było co zbierać. Moja cierpliwość się powoli kończy i jeszcze jeden taki dzień i wyjeżdżam, okres wypowiedzenia jest 1 dzień więc z dnia na dzień mogę wyjechać, tylko że wtedy pieniądze będą mi musieli na konto przelać(usunięte przez administratora) ż(usunięte przez administratora)

Bastek

Jak już tu jestem, chcę chociaż żeby wyjazd się zwrócił. Ale ludzie już tego nie wytrzymują i wyjeżdżają pomału. Z tego co słyszałam to w tym tygodniu ma zjechać 3 busy ludzi do Polski.

Dawidek

@Stary pracownik, dlaczego już nie piszesz jaki ten sezon jest dobry? Czy straciłeś wiarę w poprawę, cytuje twoją odpowiedź ,, będzie więcej godzin" no właśnie widzę, jeździmy w pole na 5 godzin i tyle. I to jeszcze na taką słabą truskawkę, no nie 2 godziny byliśmy na ładnej truskawce a kolejne 3 godziny na bardzo słabej. Pisałeś że roboty będzie tak dużo że nam się odechce robić, bardzo śmieszne. Do końca sezonu będziemy po tyle robić i sezon skończy się dużo szybciej niż myślicie, max do końca lipca. Tamten sezon był chyba najlepszy bo było posadzone ponad 200 ha truskawek i pracowało około 300 osób, a w tym roku posadzone jest 80 ha, a ludzi jest ponad 500. I jak tu zarobić jak pracę kończymy o 10:00? No, @stary pracownik napisz jak jest ty kur.....o.

@Dawidek

Po niedzieli ma byc przelot na najwiekszym polu ktore ma 30 ha na hercie,ludzie juz zaczynaja wyjezdzac jak sie pogoda poprawi to bedziecie caly dzien robic trzeba tylko poczekac na nowe pole i pogode

@Dawidek

A sezon sie napewno przed 10 sierpnia nie skonczy zaklad?

Jaja jak berety
@Stary pracownik

No sezon pewnie się nie skończy wcześniej hahaha ale będzie każdy rwał dwie skrzynki i do domu i tak się przedłuży do 10,(usunięte przez administratora),już wcześniej było mówione że się poprawi a tu do 10 w pole i do domu zresztą połowa z tego na rwaniu poziomek bo truskawka tego nazwać się nie da,a z tamtym polem to bym nie skakał tak hop do przodu bo co kolejne pole się zaczyna to gorsze a rwanie jednego pola po raz 12 czy dalej to nie przewiduje możliwości zarobku a i na koniec dodam trochę szczerości Walka o autobus to dramat,rano ciężko się dostać na pole a później wrócić,truskawka marna,rwanie zaledwie kilka godzin także w tym roku nie polecam bo to co się dzieje to tragedia aaa

Kto

Wraca ktos samochodem w ta sobote?

zainteresowany

Czyli są już organizowane wyjazdy do pracy? Podpowiedzcie jak zarobki są wyższe?

Onna
@zainteresowany

Ludzie nie ruszajcie się nawet z domu szkoda zdrowia! (usunięte przez administratora) truskawka w tym roku. Poza tym więcej wydacie na przyjazd tutaj niż zarobicie, a to co zarobicie wydacie na rehabilitację. Żałuję przyjazdu tutaj

Pako
@Onna

To ile zarabiasz dziennie na czyst?

@Onna

Co wy to mowicie po 50 ,70 skryznek ludzie dziennie zbieraja,100 euro to sredni zbieracz ma do południa

@Stary pracownik

@Stary pracownik, chcę się coś zapytać na priv. Proszę odezwij się na ten e-mail: ahumus@vp.pl

Onna
@Stary pracownik

Co masz chłopie z tego ze takie rzeczy piszesz?! Kombajni tyle zbieraja jezdzacy tutaj od ilus lat wiec nie puerdol!

@Kamillo

Napisz w punktach pytania to ci odpowiem na nie na meila mi sie nie chce

Kamillo

To jak są takie słabe zbiory w tym roku, to ile dniówki da się zarobić?

@Kamillo

Nie wiem dlaczego stary pracownik tak koloryzuje skoro tak nie jest. Jak jesteś "kombajnem" to tyle uzbierasz ale przeciętny pracownik nie uzbiera tyle do południa po południu rzadko są zbiory bo nie ma co zbierać

@Marcin

Ale z 50 euro da się zarobić na dzień? Na czysto po odliczeniu opłat?

Nie kombajn
@Kamillo

Raczej powinieneś zarobić 50, ale jak trafisz w "cudowną" rajke to uzbierasz na socjal i jakieś grosze do tego

Gaga

Jest ktoś chętny na zjazd z Ahlhorn dni 16 czerwca wolne miejsce w busie

dino12
@Gaga

Jaki Zjazd? dlaczego wracasz ?

Didi
@dino12

Pewnie dlatego, że jeśli źle trafisz, albo nie będziesz się bił z innymi w drodze do autobusu i nie jesteś sprinterem i masz chociaż odrobinę godności osobistej, to na pole możesz dojechać nawet godzinę później od pierwszego rzutu, a nie jest powiedziane, że nie wrócisz z niego pierwszy. Rajkowe odbijają swoje niepowodzenia na ludziach i są po prostu chamskie i bezczelne, ale przecież nie możesz się sprzeciwić wielmożnym paniom. Jeśli nie przepadasz za disco polo i wrzaskami po północy to lepiej zainwestuj w dobre stopery. No i najważniejsze: w zasadzie tylko ludzie, którzy jeżdżą już kilka lat są w stanie przyzwoicie zarobić, ale jest to okupione ostrym zapierniczem, bieganiem z taczkami po polu i wykrzywionym kręgosłupem w drugą stronę. No i wiadomo, że te osoby są lepiej traktowane od nowych.

@Didi

Co do rajkowych to nic nie mam bo nie ma się im co dziwić też przyjechali tu zarabiać a nie pracować bo 3 h i na tym koniec.

@Marcin

Tak tylko ze dorabiaja sobie na chwastach popoludniamu z reszta chodzenie na stojaca a na klęczaco to 11 euro za godzine malo nie jest nie jeden na budowie sie orobic musi i tez ma 11 na godzine

@Didi

To prawda ale nie.moze tak byc ze ktos kto jezdzi juz po ad 10ty rok jest (usunięte przez administratora) w polu,szacunek dla takich ludzi sie nalezy

Didi
@Stary pracownik

Szanuję ludzi, którzy są w stanie zebrać 70 skrzynek w kilka godzin i niezmiernie podziwiam. Sytuacja z koronawirusem nie ułatwia sprawy, ale nikt mi nie wmówi, że atmosfera tutaj jest dobra. Takiego wyścigu szczurów i układów nie zobaczymy w najgorszym korpo.

Luk2009

Jak zbiory do tej pory? Ja jadę 30.06. Jest co zbierać, i czy truskawka duża?

@Luk2009

Tak zapraszamy bedzie mozna do sierpnia jeszcze duzo zarobic ,ruszaja pomału nowe pola i pogoda jest ladna,warunki sa dobre i atmosfera w polu ok nie to co lata temu ,mozna duzo zarobic jak sie ma checi i motuwacje do pracy

@Luk2009

Co Pan mu pisze ????????????jest dużo ludzi mało pracy a co najlepsze jeszcze mają dojechać. Niech Pan napisze że dzisiaj zbiory trwały 2 h i w dodatku to był przlot. Ale na wakacje można przyjechać jak najbardziej. Sam rozwazam opcje zjazdu bo nie ma sensu tu siedzieć

@Luk2009

Tak zbiory dIs byly 3 godz ale wczoraj camy dzien dzis byl przelot i dlatwgo tak krotko ale bedzie robota caly dzien bo pola jeszce wszystkiw nie ruszyly

@Marcin

Zarobic bedzie mozna ale od przyszlego tygodnia jeszce robota do tylka wam wejdzie

@Stary pracownik

Jestem od początku sezonu i tylko dwa dni całe były przepracowane a z tego co widac na lepsze się nie zapowiada. A to prawda ze ludzi przybywa. Jezdze juz kilka lat i takiej porazki jak w tym roku nie było.

@Ania

Tak.ludzie dojezdzaja ale i beda wyjezdzac bo im sie urlopy koncza a jeszcze nawet nie ruszylo trzecie pole co jest wielkosci tych dwoch lub nawet 3 ,roboty bedzie dosc

Janusz

Ile trzeba czekać na te wyniki?

@Janusz

I co są już są osoby z pozytywnym wynikiem?

@Ewa

Tak mają po 2-promile alkoholu

@Janusz

Wszyscy NEGATYWNE! - Od 5,6 godz do 15,16 trzeba czekać na wyniki, weźcie sobie jedzenie. 2 tygodnie nie można opuszczać Wohnpark. (Można wyjść i wejść nie ma zakazu, lecz w razie wypadku czy coś płacicie karę do około 300cos EUR) pogoda deszczowa, w najbliższych tygodniach nie opłaca się przyjeżdżać. Dodatkowo, ilość osób w autokarach na pola ograniczona zamiast 15min, jedzie się teraz 1h. Truskawki zielone. Rok temu było lepiej, teraz porażka

Janusz

Już wróciłem do Polski, pozdrawiam. Ale firma jest jak najbardziej Porządna! To nie ich wina że tak się stało (nawiązuje do koronawirusa)

@Janusz

A czy waszym zdaniem jest sens przyjechać w ogóle w tym roku? Myślałam o końcu czerwca. Chodzi o to że mało jest truskawek czy że zielone?

Kim

Kto che przyjechać na wakacje i siedzieć bez pracy zapraszamy!

@Kim

To co tam robicie czemu wszyscy nie wracacie do Polski skoro pracy nie ma? Chyba w końcu zaczną się kiedyś zbiory.

Zostaw merytoryczną opinię o Erdbeerhof Osterloh - Halter

• Jak się pracuje w Erdbeerhof Osterloh?

Zobacz opinie na temat firmy Erdbeerhof Osterloh tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Erdbeerhof Osterloh?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 10 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Erdbeerhof Osterloh