Opinie o Erdbeerhof Osterloh w Halter

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Erdbeerhof Osterloh. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Erdbeerhof Osterloh na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Erdbeerhof Osterloh w Halter

Cześć

Czy jedzie ktoś z małopolski? Chciałabym się wybrać (czerwiec - lipiec) ale nie mam z kim. Proszę o kontakt na email : goska1318@gmail.com, nawet jeśli nie pojedziemy razem w tym samym dniu to warto mieć kogoś zaprzyjaźnionego na miejscu :) Bardzo mi zależy na tym wyjeździe, a wybieram się pierwszy raz i w dodatku sama

Piotrek

W sensie do tej firmy z busami i umówić się w którym miejscu się będzie czy jak

@Piotrek

Jak masz zamiar jechać Allstarem, dzwonisz do nich i podajesz miejsce z którego chcesz jechać, oni Ci podadzą godzinę o której będą po Ciebie. Sprawdź na ich stronie jakimi jeżdżą trasami i gdzie Ci będzie najbliżej. Jak coś jeszcze chcesz wiedzieć, pytaj.

Piotrek

Witam jak sobie zorganizować transport bo jadę tam pierwszy raz i to trzeba tam zadzwonić i powiedzieć że się będzie czy jak pozdrawiam

Gosc123

Witam czy ma ktos wiedze kiedy moze zacząć sie sezon kogos znajomego tam na miejscu co ktoś wie z góry dzieki

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Erdbeerhof Osterloh? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
ela

Hej:) A wiecie jak to jest z osobami "na utrzymaniu rodziców"?. Czy jeżeli pracowałam normalnie w Polsce do konca marca ale juz nie pracuje i mieszkam z rodzicami to klasyfikuje sie jako taka osoba?Bo we wzorze który oni wysylaja osoba na utrzymaniu rodziców zaznaczyla ze w tym roku kalendarzowym nie była w ogole zatrudniona.

@ela

Mi pan powiedzial przez telefon ze nawet jak jest sie gdzies zatrudnionym w momencie rozpoczecia pracy w ahlhorn to nie ma zadnego problemu. Ja mam podpisana umowe zlecenie i w momencie rozpoczecia zbiorow nadal ja bede miec i nawet dzwonilam do pewnej osoby w Niemczech ktora konsultuje takie sprawy i tez powiedziala ze to nie problem. Takze juz sama nie wiem, mam nadzieje ze nie narobie sobie jakis dodatkowych problemow.

@Izz

Dzieki za odpowiedz :) Bo ja już sama nie wiem, jak zadałam to pytanie mailowo to nie dostałam odpowiedzi a nie chcialabym potem jakichś problemów podatkowych.

@Izz

Cześć Izz Mam pytanie wiesz już może jakie są terminy wyjazdu lub masz nr tel do kogoś co jest odpowiedzialny za ten wyjazd do kierownictwa czy coś,

@Nowicjusz ;)

Jezuu wszędzie jest info że termin z rozpoczęciem sezonu będzie podany na ich stronie, a jeśli wysłałeś zgłoszenie to pewnie dostaniesz maila. Ja też jadę pierwszy raz, sama i nie znam konkretów, czekam cierpliwie na info z terminem od kiedy mozna przyjeżdżać. A jak jestes niecierpliwy to dzwoń do nich i pytaj na ich stronie jest podany numer telefonu.

@Izz

Cześć, napisz do mnie proszę na email luket186@wp.pl pogadamy tam prywatnie, mam kilka pytań do Ciebie, wiadome że tu jest Rodo itd

Ela
@Izz

Izz, a to oświadczenie od notariusza masz?:)

@Ela

Dlaczego nie dzwonicie do nich do biura i nie pytacie, wiem że to koszty ale ja tez musiałam zadzwonic żeby się paru rzeczy dowiedzieć. Nie, nie trzeba podobno bo korona. Znajdźcie nr, dzwońcie i pytajcie ja w razie czego nie chcę nikogo w błąd wprowadzać.

@Izz

Izz Niepotrzebnie zakładasz, że się nie kontaktujemy. Ja uwielbiam miec pewność, że mam wszystko dobrze w 100% dlatego pytam w jak najwiekszej ilości źródeł. Chce wszystko w zgodzie z prawem, żeby potem US się nie doczepił o nagły wpływ sporej gotówki.

Nergo
@Izz

Po to jest forum żeby pewne sprawy tubwyjasniac jeżeli nie masz ochoty nie pisz nic i zostaw dla ludzi którzy są bardziej życzliwi..są tu ludzie jeżdżący od lat ale jak czytam twoje złote rady ...

@Nergo

To nie czytaj!! Niektórzy po prostu wolą iść na łatwiznę zamiast znaleźć nr i zadzwonić nie musieli by juz pytać na forum. I skoro są tu ludzie jeżdżący od lat to dlaczego nic nie napiszą ja jadę pierwszy raz i tak ch.. wiem ale dzielę sie z tym co powiedział mi pan przez telefon. Niech najlepiej odezwie sie tu ktoś jeżdżacy od lat łaskawie (usunięte przez administratora) i wyjaśni wszystkie wątpliwości. A jak ktos mnie pyta to odpowiadam nie ignoruje, więc(usunięte przez administratora)

@ela

Cześć, dzwoniłem do biura po przesłaniu wszystkich dokumentów, przyjazd najprawdopodobniej 2 tydzień czerwca, jeszcze prześlą nam info dokładnie z datą i godz na email. Kwestia notariusza i przesłania 50E jest już nie aktualna gdyż my jedziemy własnym transportem, ważne zdjęcie jpg by do identyfikatora mogli naszego umieścić. My jedziemy we trójkę, zabieram dwóch chłopaków z Olsztyna lecimy przez Toruń i potem już na Niemry, A Ty Elka skąd starujesz ;)

Izz

Wiocha, bo napisałam parę szczerych słów człowieku ja jade pierwszy raz i czym mam sie dzielic jak za przeproszeniem (usunięte przez administratora) wiem. Tyle co wiem napisałam, więc zluzuj teraz poślady (spinał będziesz przy zbieraniu truskawek) albo wróć do szkoły.

Kuba

Powie mi ktoś czy jeśli nie jestem uczniem żadnej szkoły i jestem na utrzymaniu rodziców to mnie przyjmą?

@Kuba

Spokojnie. Trzeba tylko do dokumentów dołączyć oświadczenie od starych, że cię utrzymują. Teraz ponoć nie trzeba potwierdzenia notarialnego z powodu epidemii.

@Rks

A jak to oświadczenie wygląda bo jestem zielony Dziękuję za odpowiedz

@Kuba

Ja swoje oświadczenie zrobiłem na kompie. Jak dasz namiar to ci wyślę pdf-em na maila.

@Rks

Proszę (usunięte przez administratora) A nie może być ręcznie napisane?

Onna
@Kuba

Ja wysłałam ręcznie napisane tylko podpis mamy razem z kwestionariuszem i kasą.

Sylwek

Mi też byś wysłał

@Sylwek

Podaj namiar.

Podaj namiar.

Aga

Byłam już kilka razy, wszytko zależy od pogody kiedy zacznie się sezon, więc trzeba obserwować stronę, tam będą podane terminy wyjazdów

@Aga

Siemasz skad lecisz na te Niemry, my z Olsztyna i Torunia we Trójkę ;) W biurze nadmienili że najprawdopdobniej przyjazd drugi tydzien czerwca ;) mamy tam byc ale dadza jeszcze info na email

Aga
@Nowicjusz:)

Ja z Rzeszów????

@Aga

Aga odezwij się do mnie na luket186@wp.pl to zgadamy się, bo zapewne się tam spotkamy na miejscu itp

Roksi13

Jedzie moze ktoś z okolic Lublina bądź Radomia??

@Roksi13

Cześć Roksi13, powiedz już tam jesteś na miejscu czy dopiero sie wybierasz? Masz juz jakies wiesći co i jak ? :)

monia

A zaczeły sie już wyjazdy??????

No ika
@monia

Nie zaczęły się. Będzie info na stronie jak coś... Obstawiam że po 20 maja coś napiszą.

kondzio

Kto się tam wybiera w najbliższym czasie ?

Kombajn

To nie o ten Dzików chodzi ale blisko celujesz bo tez podkarpacie. Nowy Dzików i twoja koleżanka od truskawek i piwka????

monia
@kondzio

A czy zaczeły się już wyjazdy?????

Sylwia

Kto jedzie ze świętokrzyskiego i czy dostał juz odpowiedz?

Ktoś coś wie na temat sezonu?

Monia

A co z wiązki z wymogami związanymi z pracą w czasie koronowirusa.tzn mniejszej grupy ludzi w grupach jak tam na każdym miejscu ludzkie się mieszają ( w autobusach na pole, na polu, na jadalni, w domkach itp.) czy są wstanie w razie jeżeli wystąpi u kogoś koronowirus zabezpieczyć resztę pracowników.

Izz

A co jeśli ktoś jest zatrudniony na umowę zlecenie w polsce to też trzeba iść do notariusza po pieczątkę i wypełnić kwestionariusz, że jest się na utrzymaniu rodziców czy gospodynią domową? I w jakim celu to oświadczenie od rodziców że jest się na ich utrzymaniu?

Sylwia
@Izz

Pisalam do biura czy konieczne jest w tym roku potwierdzenie notariusza, odpowiedzieli, ze ze wzgledu na wirusa, nie jest to konieczne i wystarczy samo oświadczenie

Dora

Czy biuro w ogóle pracuje? Dzwonicie pytać czy papiery i kasa cudem doszły czy czekacie na sezon z nadzieją że tak? I jeśli nie wysłałam informacji kiedy dokładnie chce przyjechać jest to jakiś problem?

nergo

Hej, jak się ma sprawa sezonu w tym roku? Wszystko jest normalnie i bez problemu można przyjechać ? Czy są jakieś zmiany ze względu na koronawirusa, np sezon później albo wcale nie ma sezonu ? Alstary jeżdzą?

Izz

Czy po rozpoczęciu sezonu jeśli ktoś np zrezygnuje z pracy i zjedzie do domu, można za tą osobę przyjechać bez konieczności wysyłania 50 €?

@Izz

W trakcie sezonu jak ktoś dojeżdża, wystarczy żeby miał wszystkie papiery. 50 € jest na Allstara.

Roksi13
@Rks

A jak wygląda sytuacja z kwaranntana? Jeżeli ktoś przyjedzie na sezon to musi odbyć 2 tygodniowa kwarantannę??

@Roksi13

Jak jedziesz do pracy w niemczech nie obowiązuje cię kwarantanna. Kwarantanna tylko po powrocie z Niemiec do Polski, ale miejmy nadzieję, że otworzą do tego czasu granice.

@pytanie

Witam, Czy wysyłanie listem poleconym 50€ jest pewne,dlaczego nie na konto firmy ?.... Czy osoby, które tam wyjeżdżają mogą potwierdzić że jest to bezpieczne?..... Dziękuję za wszystkie odpowiedzi

@@pytanie

Nie znam nikogo komu by zaginęły pieniądze "na trasie". 50 € jest formą kaucji i zapewnieniem, że przyjedziesz na sezon. Są też częścią ceny za bilet jak jedziesz Allstarem a jak samochodem pieniądze są zwracane na twoje firmowe konto. Kasę ładnie owijasz dokumentami i wkładasz w kopertę babelkową i na pocztę.

Pako
@Rks

Nie płaci się za przyjęci do pracy ani jakieś deklaracje. To niech pracodawca da mi 5 tys euro a ja przyjadę i mu odpracuję ahhaha banda (usunięte przez administratora) 50 eur nie płaćcie bo oni was okradają.

@@pytanie

Tak bezpieczne jest jesli pojedziesz Alstarem to juz za przejazd nie placisz a jesli wlasnym transportem lub innym przewoznikiem to te 50e trafia na twojenl konto pracownicze.Mozesz bez obaw wyslac 50 euro potwierdzam to jezdze tam od 13 tu lat.Mam nadzieję ze i 14ty pojade i sezon sie odbedzie pozdrawiam wszystkich oczekujacych na sezon.

Roksi19

To już jest jakaś informacja odnośnie zbiorow?? Bo jak dzwoniłam ostatnio to jeszcze nic nie wiedzieli

Bum
@Roksi19

Terminy będą pewnie po połowie maja, zależy wszystko od pogody.

@pytanie

Czy dzwoniąc na tel. do biura rozmawiają po Polsku, czy tylko po Niemiecku?...

Biuro jest polskie.

Zostaw merytoryczną opinię o Erdbeerhof Osterloh - Halter

• Jak się pracuje w Erdbeerhof Osterloh?

Zobacz opinie na temat firmy Erdbeerhof Osterloh tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Erdbeerhof Osterloh?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 10 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Erdbeerhof Osterloh