Opinie o WIBO Adamczak Sp. k. w Kartuzy

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie WIBO Adamczak Sp. k.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie WIBO Adamczak Sp. k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WIBO Adamczak Sp. k. w Kartuzy

as

po rozmowie od razu biorą do pracy np. na następny dzień? czy trzeba czekac jakis czas?

Lala

A ja nie narzekam - po podwyżkiach pensja jest bardzo dobra. Pracowac wszędzie trzeba.

papa

a po godzinach poprawiac wady za darmo

papa

hahaha, bedziecie robic w soboty i w niedziele.... i po nocach i w ostatniej chwili

Pracownik Produkcji

ogólnie rozmowa jak każda inna standardowe pytania

jeśli znalazłeś ogłoszenie na info kartuzy skontaktowałeś się z nimi a oni oddzwonili to się nie obawiaj z braku personelu i tak cię zatrudnią tylko trzeba powiedzieć że uczysz się i chcesz uczyć się zaocznie bo wtedy firma nie odprowadza za ciebie składek

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
pl

Pracuje się w weekendy tez? i ile średnio miesięcznie da się zarobić?

Jana
@pl

Minimum 2 tys.

Oni

Oni sobie nic nie robią z tego, że ludzie od nich odchodzą. Przez to, że płacą dobrze, myślą, że za pieniądze można wszystko. To miejsce dla podłych z charakteru lub mających w doświadczeniu techniki mobbingowania. Pozostali to mięso armatnie, pozbawiani jakiejkolwiek energii na życie po pracy. Zastraszanie, zakaz rozmów, zakaz uśmiechania, izolowanie.

kj

brak opinii kj do ktorego odnosi sie post

ulka

nie polecam.

Lenaaaaa

Planowałam złożyć tam podanie o staż lub praktykę w laboratorium ale po przeczytaniu Waszych komentarzy zaczęłam się bać. Powiedźcie, czy w ogóle mogłabym liczyć na płatny staż (pomimo bardzo małego doświadczenia w zawodzie) i czy można się czegoś nowego nauczyć, o ile stażyści nie są zatrudniani tylko w celu wyzysku. Z góry dzięki! :)

ktpina

NIE POLECAM!!! Okropna atmosfera, szefostwo też!!!

figo

Mowa tu o firmie produkującej kosmetyki Wibo w kartuzach a nie o sklepie meblowym.

Aaaa

Zwalniają się ludzie racja i będą dalej zwalniać też mi nowość. Jest nerwowo nie powiem, że nie... Piszcie co chcecie ja sobie chwalę tę pracę i idzie zarobić Jak się CHCE i się STARA. Pokaż mi firmę gdzie w tych czasach nie ma nerwowych dni i fałszywych ludzi...

nana

Oj ale kręcisz Aaaa... a co powiesz na temat zwalniających się pracowników z kilkuletnim stażu? Z rozszarpanymi nerwami?? Ludzie nie wytrzymują tej harówki i tych marnych groszy. Mówisz, ze Panie z Ukrainy agencja zabierała dużo?? A jak pojechały w rejon Warszawy to tam im zabierać nie będą?? Weźcie skończcie oszukiwać ludzi i wciskać ciemnotę! Na szczęście kończą się czasy, gdzie jak to we wibo mówiono, że za bramą stoją chętni do pracy. Gdyby tak nie było, nie chwytali by się jak tonący brzytwy - pracowników z Ukrainy. Nawet oni was wyśmiali i pojechały tam gdzie można zarobić.

Aaaa

Panie z Ukrainy już dawno nie pracują, bo dużo agencja pracy od nich brała taka prawda , mieszkanie i inne wydatki a kto zaraz w miesiąc będzie zarabiał i wyrabiał normę kiedy zmienia się często stanowisko pracy.... ??? Dlatego dużo osób wątpi po dniu, tygodniu, miesiącu... Cóż się dziwić wtedy są takie negatywy...

nana

@JOKI ha ha ale mnie rozśmieszył twój komentarz. Otóż ukrainki nie dość, że nie wyrabiały normy przez co zarabiały grosze odjechały pod warszawę bo tu jak twierdziły, nie ma możliwości utrzymać się za taką wypłatę! Jeśli nie masz pojęcia o sytuacji, która tam panuje to się nie wypowiadaj! Jeśli Ukraińcy mówią, że za taką kase nie da się żyć, to o czym ty człowieku mówisz??

nana

Poza tym masa komentarzy w których dokładnie były opisane warunki i atmosfera panująca we wibo została usunięta.

nana

Umowa zlecenie. Zatrudniają już ukraińców bo Polacy są coraz bardziej świadomi swoich praw i nie będą harowować za marne grosze. A najlepsze to fakt, że do kibla wychodzi się w towarzystwie brygadzistki bo nie można samemu po halach przemieszczać się. Fakt ten mówi już sam za siebie.

Katia

Pani prezes nie dotrzymuje słowa danego na rozmowie o prace. Nie polecam firmy.

Nie da się napisać nic pozytywnego. Pracuje kilka lat już i nie wiem kto może napisać pozytywny komentarz, bo nikt kto pracuje w tej firmie, nie jest w stanie czegoś takiego pozytywnego napisać, bo to poprostu nie prawdziwe..

Ps

Przeczytałam te "dziwne" komentarze i musze dodac swoją opine! Pracuje w Wibo od kilku lat i uwielbiam te prace -codziennie moge brać udział w tworzeniu tego całego kolorowego swiata - ktory kobiety uwielbiają .Moze Panie ,ktore sie nie sprawdziły i musiały odejść w ten sposób odreagowuja swoją frustracje i stad ta żółć w opiniach.Wibo stawia duze wymagania to prawda -ale za to jak sie sprawdzisz czujesz sie doceniony.Wynagrodzenie rewelacyjne dla mnie -ale to akord ,wiec kazdy ma inne.Warunki pracy ? Hale produkcyjne ciepłe ,wszędzie wentylacje .Pracuje sporo pracownikow z prawie 20 letnim stażem / dostają do pensji dodatek stazowy / Paniom ,ktorym nie powiodło sie w Wibo życzę zeby znalazły swoją pasje zawodowa .Zla energa ,ktora tak pielęgnuja nie pomoże im rozwiązać problemów .

nana1
@Ps

Dziwne koleżanko że twoja super opinia to może druga, max trzecia na tyle negatywów. Poza tym jestem ciekawa jak jest doceniana praca we wibo bo chyba tylko obcinaniem stawek. Pracowało się po 10 h/7 dni jedna niedziela wolna i ni z gruszki ni z pietruszki szefowa postanowiła sobie 400 zł obciąć. Jeśli dla ciebie taka nagroda jest motywująca i satysfakcjonująca to albo coś jest z tobą nie tak, albo jesteś panią o której w większości komentarzach mowa. Te starsze Panie tam siedzą bo ciekawa jestem gdzie ty w ich wieku poszłabyś do pracy?? Dodatek stażowy to jakiś luksus?? Co do samej pracy to oczywiście, są działy gdzie można zarobić i praca idzie do przodu ale tu nie mowa o rodzaju pracy tylko o atmosferze, która panuje.

nana1
@Ps

No i zapomniałam się odnieść do warunków pracy: Na halach gdzie stoją zgrzewarki zainstalowane są dwie klimy, wyłączane są przez panią dyrektor bo drzwi nie są zamykane. Dodam, że na hali panowała temperatura 33 st Celsjusza, dziewczyny słabły, poty leciały, smród od acetonu nieziemski. W ziemie pilot chowany, żeby nie nagrzać sobie przypadkiem za to trzeba prawie w kurtkach siedzieć.

ps2
@Ps

"Pracuje sporo pracownikow z prawie 20 letnim stażem " - są tylko 2 panie co mają ponad 20 letni staż :)

Zostaw merytoryczną opinię o WIBO Adamczak Sp. k. - Kartuzy

• Jak się pracuje w WIBO Adamczak Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy WIBO Adamczak Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WIBO Adamczak Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WIBO Adamczak Sp. k.?

Kandydaci do pracy w WIBO Adamczak Sp. k. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WIBO Adamczak Sp. k.