Opinie o Royal Canin Sp. z.o.o w Niepołomice Grabska 10

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Royal Canin Sp. z.o.o. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Royal Canin Sp. z.o.o o rekrutacji.

Branże: Chów i hodowla zwierząt - produkcja paszy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Royal Canin Sp. z.o.o w Niepołomice Grabska 10

Polo

Witam ile zarobi magazynier i czy praca jest trzy zmianowa

Joo

anonim - 2013-04-05 09:34:05 Witam, chciałabym się dowiedzieć cośna temat rekrutacji i warunków na przedstawiciela ds. sprzedarzy. Zadzwonili do mnie z ofertą rozmowy. Jak wyglądają rozmowy, jakie są warunki podstawa i atmosfera. Bardzo proszę o info bo rozmowę mam już we wtorek. Pracowałem wcześniej jako przedstawiciel medyczny i nie wiem czy jest sens zmieniać branżę. Jak duże są tereny. Rekrutacja na teren łódzki.podbijam...wie ktoś jak wyglądają faktyczne warunki pracy jako PH? Z tą kaską 4500 netto to chyba nieprawda co? łódzkie

wf

firma nie szanuje pracownikow, umowy smieciowe, kołchoz, smrod, a najgorsze to donoszenie na pracownikow. Nie polecam!

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Royal Canin Sp. z.o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods
magda

c4 picasso full wersja, kasa 4500zl netto podstawa, ipad, telefon, brak gps, atmosfera super - tak slyszalam, ale czy to wszystko prawda nie mam pojecia;)

bart

Prosze o wszelkie informacje dotyczące pracy przedstawiciela ds sprzedaży, obecnie rekrutują m.in. na śląskie, ktoś brał udział w rekrutacji? Może znacie info nt warunków zatrudnienia, atmosfery pracy? Jak wygląda rekrutacja? Z góry dzięki za odp.

ona
@bart

Cześć :) Udało się Tobie dostać tę pracę? Jak wyglądała rekrutacja i jaką (realną kwotę można zawołać na początku? Będę ogromnie wdzięczna za odpowiedź, ponieważ niedługo mam etap w siedzibie firmy. Pozdrawiam serdecznie.

adecco safin 2
@ona

1800 na reke praca na trzy zmiany przez pośrednika na 3/4 etatu i co 2 sobota niedziela po 12 godzin

...........

Niepolecam nikomu jeśli chcecie być [usunięte przez moderatora] i robic na okrągło to jest dobre miejsce ! 4 brygady non stop ! Kasa ok ale to niejest wszystko kiedys tam bylo dobrze teraz to jeden wielki obóz ! Umowy obiecują ale na tym się kończy chlopaki po 2 lata jadą na adecco i umów jak niema tak niebędzie.. Dziobaki tam do czegoś dojdą ale zwykły pracownik nie ! Lepiej zarobić mniej a mieć spokojną głowę i mieć jakies życie prywatne. Ludzie którzy tam idą i widzą co tam jest uciekają po miesiącu dwóch a nawet po paru dniach.. Pozostawiam ich bez komentarza !

Ma)()()(L)(*&

hej jakie warunki pracy jako PH kasa flota czy jest podzial na sklepy tradycyjne i specjalistyczne?? I i jak ktos mniej iwecej jaka podtsawa i jaka premia to bede wdzieczny

ala

Jestem kobietą, jak mogłabym zostać operatorką?

...

umowa przez adecco,4zmiany, dobre czasy royala juz sie skonczyly:)

Prac

Hej!!!! A jak dostać się na produkcje? Jest w ogóle jakaś rekrutacja czy też fabryka zatrudnia tylko na umowy agencyjne ? Prosiłbym o jakieś szczegóły...

Filip

Jaki jest grafik na produkcji?Ciągły system czterobrygadowy czy jakieś zmiany?

lew

tak otrzymasz pakiet telewizi kablowej,wczasy pod gruszą ale jak sobie sam wykupisz a saune dostaniesz za free tak tu grzeją [usunięte przez moderatora]

Filip

Witam Czy operatorzy maszyn mogą dostać kartę Multisport i opiekę medyczną?

A który lekaarz ci sie skarzyl jak masz takie informacje??/

an

Readytohardjob - 2012-11-23 22:59:50 To jak teraz wygląda rekrutacja PH POS? Wszystko we wrocławiu ile etapów ? Czy po pracy jest klepanie raportów Jakie auto i jakie zarobki z premią czy zarobki na tym stanowisku na poziomie 5000 netto są możliwe chyba ci się zera pomyliły. 500 zł to owszem.

Readytohardjob

olo

Jak wygląda sytuacja na UR wymagania duże? Jak zarobki? Chciałem aplikować na technik UR.

ana

czas pracy 300 godzin/m, zarobki 1700 zł brutto, smród karmy bezcenny.

arek

rekrutacja na PH etapowa, byłem na I etapie, rozmowa 30-40minut, maglowanie, dociakanie, no i scenki, ktos bez doswiadczenia nie ma szans no chyba ze masz smykalke do handlu i dobrze improwizujesz. jak Ci sie uda to drugi etap, oferuja laptop, auto, telefon. mi nie podali wynagrodzenia, ciekawi byli natomiast moich co do niego oczekiwan, wiem jedynie, ze podstawa + premie. ogolnie wrazenie dobre, lanie wody nie zda tu egzaminu.

Zostaw merytoryczną opinię o Royal Canin Sp. z.o.o - Niepołomice

• Jak się pracuje w Royal Canin Sp. z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Royal Canin Sp. z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Royal Canin Sp. z.o.o?

Royal Canin Sp. z.o.o
2.5/5 Na podstawie 154 ocen.

Royal Canin Sp. z.o.o