Opinie o NORMA Group w Pilica

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy NORMA Group. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w NORMA Group o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NORMA Group w Pilica

Mówienie,że płace są niższe niż minimalna krajowa to pieprzenie! Wiem to, bo znam wyniki kilku kontroli. Akurat ta firma nie ryzykuje kar z powodu (50-100)PLN "oszczędności" na pracowniku - mandat z PIP-u za takie wykroczenie to przynajmniej 5.000 PLN lub więcej dla kierownika i/lub dyrektora.

Jak nie wierzysz i stać Cię na wolontariat to wybierz się tam pracować. Jeśli jesteś inżynierem, to masz tam duże szanse się dostać. W Normie cały czas szukają inżynierów do jakości, technologii itp. Nie chcą płacić im uczciwie, to ludziska muszą szukać godziwej pracy i płacy gdzieindziej. Oferty pracy znajdziesz na www.infopraca.pl Oprócz niskiej płacy będziesz miał do czynienia z nieprofesjonalnym kierownictwem, które zostało zaraz po studiach awansowane po znajomościach na stanowiska kierownicze. ....i nic nie widziało oprócz Normy....żenada.....a i jeszcze głupie szkolenia psychologiczne prowadzone przez dział kadr......

profesjonalista
@pracownik

I co to jest zapłacić 5 tys. złotych mandatu. Jeżeli firma ma 600 osób, a 200 osobom nie zapłaci się po 100 pln, to rachunek jest prosty....20 000 pln oszczędza się miesięcznie.... a potem wypłaca się sobie premię roczną. Mandat do PIP to wydatek jednorazowy.....

Płace na produkcji nie zmieniły się. Często ludzie mają mniej na produkcji niż wynosi płaca minimalna. W administracji płace zależą od tego, czy jest się z układu, czy nie. Dla ludzi z poza pewnego układu płace są niskie, wręcz żenujące. Inżynierowie zarabiają 2- 3 tys. brutto. Pracownicy z tzw. plecami mają bardzo dobre zarobki w granicy 7-8 tys.

qwerty

[usunięte przez moderatora] 2 miesiące i ani dnia dłużej, kumpel też się zwolnił. Kpiny z ludzi! Gdzie ta Państwowa Inspekcja Pracy? [usunięte przez moderatora]

kamila09871234farmacja

PANIE KIEROWNIKU, CZY DLA PANA WYPŁATA 1100-1300 ZŁ - TO SĄ GODNE PIENIĄDZE ZA PRACĘ 8 GODZIN NA 3 ZMIANY, Z 1 PRZERWĄ 20 MINUT, PODCZAS KTÓREJ JEST JEDYNA OKAZJA NA ZAŁATWIENIE POTRZEB FIZJOLOGICZNYCH (TOALETA), BO POTEM NIE WOLNO, NIE MA CZASU?

Firma niepoważna. Pani z HR sama informuje, że w razie negatywnej decyzji będzie telefon - nic takiego nie miało miejsca. Niedoszły kierownik nie zadał sobie trudu spojrzenia w CV. Nic dziwnego, że na lokalnym rynku pracy ten kołchoz uchodzi na niepoważny.

Były.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

szukam pracy na chwile obecna ale tegi typu informacje pozwalają mi realnie spojrzec na Państwa firme. Jestem Technologiem i postaram sie o lepszy zakład pracy

Lis

To są śmiechy żeby robić za 1000zł w takiej firmie!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o NORMA Group - Pilica

• Jak się pracuje w NORMA Group?

Zobacz opinie na temat firmy NORMA Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NORMA Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NORMA Group?

Kandydaci do pracy w NORMA Group napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NORMA Group