NORMA Group

Pilica

NORMA Group
2 45

Opinie o NORMA Group

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Jakub

@Normowy Przypominam, że forum nie jest miejscem do obrażania innych osób. Jeżeli chcesz podzielić się swoją opinią na temat pracy w firmie NORMA Group, zrób to w sposób kulturalny i zgodny z zasadami forum. Czy możesz rozwinąć w ten sposób swoją wypowiedź, dodając więcej istotnych szczegółów?

Jakub

@Diabelski Tylko i wyłącznie szkolenia organizowane są wtedy, gdy pracownik zyskuje awans, tak? Również z tego co rozumiem, to w firmie NORMA Group możliwy jest awans w ramach struktury firmy, tak? Liczę na odpowiedź.

np123
@Jakub 23.05.2018 17:19

Jeżeli pokażesz, że chcesz i potrafisz to na pewno będzie to docenione . Norma jest otwarta na nowych i młodych pracowników zarówno na produkcji jak i w administracji. Wiadomo zarobki zarobkami ale najważniejsze są umiejętności i własna praca.

Diabelski

Ludzi w normie brakuje i brakować będzie.....szczerze pisząc to ludzie odchodzą a na ich miejsce co??? PS...niech doceni góra to ze za wschodniej granicy mają ludzi.... A jak będzie dalej w tym Cyrku to nikt nie wie.........

Normowy
@Diabelski 07.05.2018 16:46

Trzeba sobie zadać pytanie , czemu ludzie odchodzą ? Ze względu na kiepskie zarobi czy może przez zakompleksionych i narcystycznych liderów takich jak : A.J.

Diabelski

Benefity szkolenia i tp..to w tedy jak że zwykłego robotnika zyskasz awans na lidera to szkolenie będzie a co do innych dodatków i pakietów to nie licz.....masz u mowę o prace to i podstawowe ubezpieczenie..

Jakub

@Daibelski, nic pozytywnego nie da się opisać o firmie? Może atmosfera wśród pracowników jest dobra? Są przyznawane dodatkowe benefity od Norma Group? Jaka umowa? Podzielcie się waszymi doświadczeniami.

Diabelski

z dnia na dzień, w zakładzie robi się coraz gorzej i nie zanosi się na poprawę.....co do kierownictwa to osoby które powinny zostać na posadzie sprzątaczka a nie kierować takim zakładem.!!!!w tym miejscu apel do dyrekcji zakładu!!!Niech przyjrzy się co kierownictwo wyprawia i jaki sieje ferment...... PS.zwolnic nierobow a nie tania siłę robocza która jest co dzień zastraszana!!!!!

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w NORMA Group o opisanie aktualnej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Nowy

Co to jest flex 2 w norma Group, czy ktoś przy tym pracował?

Ja

Szczerze mówiąc pracowałam tam prawie rok nowy kierownik naprawdę próbuje coś zmienić na Quick ale wy się dziwicie brakiem podwyżek a kto pokryje koszty kiksow części które liderzy wyrzucaja po kryjomu żeby byla wieksza premia o tym nikt nie pomysli ze później zaklad jest w plecy a wy premie dostaniecie bo wszystko jest idealnie zatarte a nawet czasem zgonione na dobrego pracownika który jest bogu ducha winien. ...sa liderzy nie do szkoleni gdzie sami nie mają czasem pojęcia czy czesc jest dobra czy zla przez co jest loteria i wprowadza to pracownika w zakłopotanie. ...

Rysiek

Orjentuje się może ktoś kto obsługuje im teraz transport? Szukam pracy jako kierowca i chcialbym uderzyć do kogoś z okolicy.

stotka

Gdzie są wrzucane oferty pracy z tej firmy?

Bartek

Żadna firma nie pracuje dla idei tylko dla zysków!!!

Diabelski.

Ukraińcy pracują na takich samych warunkach i wykonują taka sama pracę jak my polscy.... Więc ja pytam czemu osoba pod nikiem jeszcze pracownik dyskryminuje cudzoziemców???? PS...czlowieku nie zadawaj glupkowatych pytań !bo tylko tępe łby bez ambicji wypisują i robią zamęnt na forach....nie podoba się to zmień firmę tyle miejsc pracy jest na rynku:-*

Rysiek

Drodzy Państwo , czasy Pana Leona nie wrócą, teraz liczy się tylko zysk, człowiek niestety nie. Szukam obecnie pracy jako kierowca, kojarzycie może czy firma Octagon ich dalej obsługuje? Lub kto im teraz transport obsługuje ? Pozdrawiam

Jeszcze pracownik

Nie wiem czy te wpisy ktoś czyta (w Normie,)ale sugerował bym aby służby planowania przyjrzały się sposobie wyznaczania pracy.Najlepszy przykład to zatrudnieni pracownicy z Ukrainy pracują na tych samych maszynach doszło do wprawy i podejrzewam że nie będzie reklamacji .Ale w tym miejscu trochę pretensji :dlaczego oni mogą pracować na tych samych maszynach a polscy pracownicy miotami są co dzień gdzie indziej?

Pracuję w firmie 6 lat. Zarobki są większe niż piszą ludzie i praca jest całkiem w porządku:D Tylko społeczeństwo po podstawówce chciało by nic nie robić 8 godzin i zarobić za to a i tak było by źle. Niestety ludzie zawsze narzekają.....

Drr
@pracownik 13.05.2012 20:37

Z zarobkami ok ale dla "góry"praca jest całkiem ...to chyba nie pracowałeś w pożądanym zakładzie produkcyjnym!Społeczeństwu po podstawówce też należy się dobra praca a ludzie narzekają bo muszą pracować na złomie.

Jeszcze pracownik

W tej firmie wszystko stoi na głowie.Papierologia na pierwszym planie,codzienne audyty na stanowiskach,sprawdzanie papierków,czy pracownik je wypełnił,czy postawił kropkę w odpowiednim miejscu!Jeszcze zapytam a gdzie audyt stanu technicznego maszyn i narzędzi?Cały czas dąży się do podnoszenia norm sic! .Bezprzerwy krążą informacje o reklamacjach ale nikt nie zastanowił się że przy takim tempie i na takich maszynach jest nieuniknione popełnienie błędów!!!Sugerowałbym panu dyrektorowi zamiast straszyć ludzi audytami zainteresować się stanem maszyn oraz pracami służb pomocniczych.

Człowiek się stara chce dobrze to odrazu jest ukracany przez liderów i psychicznie wykanczany do tego stopnia iż jest zmuszony do rezygnacji no chyba że jesteś twardy i się nie dasz lub słaby i nieszkodliwy jeśli jesteś dobry i nie trzymasz z nimi w kolektywie masz kredki niektóre przypadki podchodzą pod mobbing.... Ale na szczęście sytuacja jest kontrolowana i bacznie temu się przygląda kierownictwo,gdzie później wyciagnie odpowiednie z tego konsekwencje.

Pracownica
@Pracownik 29.12.2017 10:52

Kierownictwo się przygląda.....hahaha...kierownictwo tylko imprezuje, jeździ na wycieczki na koszt firmy tzw. delegacje służbowe, szczuje na pracowników i ciągnie kasę dla siebie.

Pracuje dalej

I tu bym się z niektórymi słowami klocil bo kadry i biura są w porządku cała gora zresztą też nic nie powiem złego ktoś musi rządzić ludźmi którzy się nie znają jak wypełnić dokumenty a co dopiero go tak posadzić za biurkiem hahaha bardziej bym powiedział że liderzy chodzą jak rozpasane świnie i myślą że są wielkimi kierownikami. żeby usunąć awarię i działać dalej na korzyść firmy człowiek się musi nalatac i nawalczyc żeby Ci ta awarię usunął...jeszcze z łaską że wogole coś od nich chcesz.... Tak naprawdę szacun dla Pawła P. jedyny lider któremu naprawdę zależy na tym żeby było robione jak ma być i go nie interesuje czy zrobisz normę i koledzy będą gadali że za dużo zrobił czy zrobiła.tylko ma być jak najlepiej i nie ma gadania i koniec. Powinna reszta brać z niego przykład.

Pracownica
@Pracuje dalej 02.01.2018 10:02

Zgadzam się z tą opinią w 100%.A dla Pawła P.wielki szacun.Świetny lider.

Jagoda

Pracowałam tam 3 miesiące aż 3 miesiące i nie polecam

@Jagoda 26.12.2017 18:41

Ukraińcy to lepsi niż ci Polacy mowa o Quick oczywiście

Jagoda

Moim zdaniem to liderzy na Quick nie wszyscy oczywiście robią najwieksze zamieszanie a później leci na pracowników

anonymous

Witam państwa bardzo serdecznie, polecam serdecznie nie pracować w tym chorym zakładzie koncentracyjnym, gdy porównasz norme group do treblinki i brzezinki, to tam to był luksus. Opasłe pracownice z biura na kierowniczych stanowiskach, bez szkół, wszystko po znajomości, wychudzona produkcja , i plątający się pod nogami liderzy, narzędziowcy i magazynierzy. Jeszcze brakuje murzynów z Ugandy, bo Ukraińcy już są. Premia zależy od tego czy chorujesz i wyrabiasz normę lub liżesz (usunięte przez administratora) pani kierownik. Ten zakład pracy to dno dna i wodorosty, polecam wszystkim którzy uwielbiają być wykorzystywani i dyani na każdym kroku. Obyście padli jak komunizm. Pozdrawia.

byłypracownik

Czasy kiedy wszystko w swych rękach miał pan Leon Podmokły nigdy nie wrócą, On ponad wszystko stawiał na pracowników !!!! Teraz liczy się tylko ILOŚĆ!!!!!!!!!!!! nawet jakość nie gra już takiej roli.... myślę ze co poniektóre osoby mogły by się od niego wiele nauczyć.... niestety JEST JAK JEST I LEPIEJ NIE BĘDZIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mike

Witam, mam pytanie co do byłego dyrektora czy pan Jarosław R. stosował metody podchodzące pod mobbing.

Kasia
@Bla 25.08.2017 10:21

Bla znasz firmę? Znasz człowieka? Czy gdybasz? Jak nie masz nic do powiedzenia to nie zaśmiecaj forum!

Jdjxxnxj

Brak kompetencji i kultury jesli chodzi o liderow. Zarobki marne, nierowne traktowanie pracownikow, wyzysk, mobbing. Nie polecam tej firmy. Ludzie omijajcie z daleka!

LOkalny patriota

Co do rozwijania firmy to sie otworzył nowy dział - wtryskarki na dole i ponoc laboratorium bedzie - tam gdzie jest remont ale co do ludzi to nie zatrudniaja nowych. Na produkcji najlepiej mają ci co duzo lat siedzą - wiadomo dodatek za wysługe lat a nowi to za...laja ale cos za cos.

Basia

Anika mam wrażenie, że pod tym nickiem ukrywa się DYREKCJA, która sieje propagandę! Nie widzę, żeby firma się rozwijała....Na razie to są poszukiwani ludzie na stare stanowiska...a to żaden rozwój. Po prostu część ludzi nie wytrzymuje w tej firmie i ucieka do innych....

Anonim

Jak chcecie harować na produkcji za parę groszy to się przyjmijcie tam i sami zobaczycie.

pracuje i wiem

praca na produkcij to tylko malo i malo juz za nie dlugo to nawet do wc sie nie wyjdzie a w biurach co chwile nowe osoby ( parking beda chyba pod ziemny beda robic chyba dla nich ) bo na jednego fizycznego to z 5 umysłowych bedzie za niedlugo

Karinka

Niedowiarku zatrudnij się do tego bagna i przekonasz się na własnej skórze. Wredna atmosfera, donosicielstwo, każdy pod każdym kopie dołki. Część osób w administracji cały czas zażywa środki uspokajające. Praca w tej firmie to prawdziwy horror!

Zostaw opinię o NORMA Group - Pilica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NORMA Group