NORMA Group

Sławniów

Opinie o NORMA Group

Marta

@Kierownik nie jestem pracownikiem firmy ani NORMA Group ani NORMA Polska. Natomiast to forum dotyczy firmy NORMA Group w mieście Sławniów. Czy ktoś może podzielić się swoją opinią na temat pracy w firmie? Na jakie warunki można liczyć?

Marta

@Jarek czy jesteś pewny, że chodzi o mobbing? Mobbing zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy zgłaszałeś to gdzieś? A może ktoś też odniósł wrażenie, że w firmie NORMA Group jest mobbing? @Andrew za co dokładnie Cię zwolnili, jakie miał argumenty pracodawca?

Kierownik
@Marta 07.08.2017 16:27

P. Marto, najwyższy czas , żeby Pani odeszła już z tej firmy. Nie radzi sobie Pani. Mobbing jest w Normie Polska, a nie w Normie Group.

Andrew

Zwolnili mnie,bo robiłem za dużo.

Kierownik
@Andrew 01.06.2017 00:14
Zwolnili mnie,bo robiłem za dużo.

Potwierdzam, że w firmie Norma Polska jest mobbing. Kadrę kierowniczą zatrudnia się, żeby zrobili czarną robotę, a potem dział kadr prefabrykuje "haki" i wyrzuca się ich na bruk przyszywając im łatkę. A na to miejsce zatrudnia się swoich znajomisiów, bez wykształcenia, bez doświadczenia. Ta firma to wielka porażka. Mam nadzieję, że w końcu się ktoś za to weźmie.

Jarek

Najniższa pensja na rynku, mobbing, wysokie normy i wieczne niezadowolenie ze strony kadry kierowniczej. Nie polecam pracodawcy!

jkb

@Pracownik a może po prostu pójdź i poproś / czy też złóż wniosek formalny o jakąs podwyżkę? Czasem warto próbowac, zebys nie miał pretensji do siebie

Na produkcji jest najniższa krajowa, za to kadra kierownicza i administracja "bawi się" wyśmienicie, ciągle tylko na wycieczkach zagranicznych tzw. " podróżach służbowych". Miesięcznie są w stanie wyciągnąć do 5000 netto z diet. A robole niech dalej zapieprzają na ich wypasione auta i wille.

Ktoś

potwierdzam, na produkcji są strasznie niskie płace :(

al

ja pracuje 7 lat i jak inni z tym starzem zarabiam minimalnom tak tam jest i tyle mam do powiedzenia o tym zakladzie sami decydujcie czy c hcecie tam robic

PSA gnuj

na początku była umowa zlecenie w okolicy nie ma za dużo zakładów gdzie można się załapać ale wydzwanianie o prace było non stop więc z ciekawości poszedłem sprawdzić po wejściu się okazało jaka tam praca jest palce spuchnięte potem nie mając wyboru byłem zmuszony tam pracować bo nie miałem innej roboty zarabiałem marne grosze mój status to kawaler po okresie 3 miesięcy dostałem umowę z Agencji śmieszne zarobki i przedłużania umowy z miesiąca na miesiąc w tym przestoje a prace na stanowiskach niesprawiedliwe jeden się narobił a drugi w (usunięte przez administratora) gra po przepracowaniu dwóch lat nadchodzi kres części PSA dostaje charakter osoby na warunkach bezpłatnych i wyglądać niedługo jak zadzwonią i powiedzą że jestem zwolniony banda.

Ten zakład to istny (usunięte przez administratora)zarobki słabe

marcin

robie w Normie prawie dwa lata i zero umowe o prace już mam dość tego kierownictwa wymagają a nie dają zarobić do tego jeszcze odbijają z pensij jak np. zle piec jest ustawiony i to nie jest Twoja wina to robi się braki wtedy różne pisma straszenie a potem odbijają ,ten zakład to jakiś horror a ludzie boją się cokolwiek powiedzieć .

zgadzam się z powyższą opinią. A najgorsze jest to że nie tylko kierownicy są tacy ale tagże liderzy widzą tylko lizusów nikogo innego . gdzi tu sprawiedliwość każdy pracuje i daje z siebie co tylko możę ale nie to ich nie obchodzi.

Zostaw opinię o NORMA Group - Sławniów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NORMA Group