Mol Małgorzata Klaudia Trans

Filtruj opinie po kryteriach:

Sebastian
Nazwa działu: Transport i spedycja
 Opinia

Zgadzam się z tym co piszą. Sam też tam pracowałem. Szkoda zdrowia.

Krzysiek
 Opinia

Na wstępie dodam że to jest Dziad trans.W soboty robisz przy aucie za darmo,myjesz szczotką cały zestaw.Osobiście tam pracowałem .Nie polecam omijajcie szerokim łukiem tą firme szkoda zdrowia i straconego czasu.Na koniec dodam że to jest prawda z tymi kartkami do podpisu o urlop jak wspomniał kolega Driver.

Driver
Nazwa działu: Transport i spedycja
 Opinia

Stanowczo nie polecam podejmowania pracy w tej firmie. Kierowca nie tylko musi być kierowcą ale również mechanikiem ( czy zima czy lato naprawa auta na świeżym powietrzu). Jak nie ma roboty to każą siedziec w domu a potem dają so podpisu kartki z podaniem o urlop.

Opinia

Co wiecie o firmie Mol Małgorzata Klaudia Trans w miejscowości Dąbrowa Górnicza? Nadal czekamy na aktualne info. Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich?

Zostaw opinię o Mol Małgorzata Klaudia Trans - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mol Małgorzata Klaudia Trans

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.