Opinie o Mol Małgorzata Klaudia Trans w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mol Małgorzata Klaudia Trans. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mol Małgorzata Klaudia Trans o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mol Małgorzata Klaudia Trans w Dąbrowa Górnicza

Były kierowca

Co nowego w nowym roku? Może jakaś podwyżka? Nowe kaniony?

@Były kierowca

Chyba obniżka.I na 5 rat wypłata niewiadomo z czego liczona.

Były kierowca
@Było jak wielu

No jak z czego? 2 kursy na Niemcy 5000pln 3 kursy 6000pln

Tomasz Nowy wpis
@Były kierowca

Odzyskałeś te pieniądze ?

Krzysiek . Nowy wpis
@Były kierowca

Zgadzam się ,tak jest robiłem trochę u tego (usunięte przez administratora).

zdzichu Nowy wpis

Nikomu nie polecam! wyzyskują do ostatniego tchu i płacą grosze, uciekajcie jak najdalej!!!

Michał Nowy wpis

Totalne dno!!!! Uciekać jak najdalej się da. Za pierwsze 2 tygodnie pracy 1600 zł za następne dwa tygodnie 750 zł średnio dzien pracy wynosil 106 dziennie !!!! (usunięte przez administratora)

Zbyszek

Nie polecam syf jakich mało

Firma Mol Małgorzata Klaudia Trans w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko SPRZEDAWCA-KASJER, PRACA OD ZARAZ. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Ale nagle zamilkliście - ostatni post jest bodajże z grudnia, co bardzo zaskakuje. Fajnie byłoby, jakby jakiś pracownik firmy wypowiedział się tu na temat aktualnej sytuacji w niej. Mnie szczególnie interesuje to, ile na ten moment się tam zarabia. Są to już atrakcyjne zarobki czy niekoniecznie?

Mg ⛟

Największy dziad w okolicach!!! Nie polecam

Aneta
@Mg ⛟

Co konkretnie masz na myśli? Tego rodzaju wpisy nie są zbyt pomocne. Możesz napisać więcej informacji odnośnie do tego pracodawcy? Rozumiem, że nie jesteś zadowolony, z czego to wynika? Nie odpowiada Ci wysokość wynagrodzenia, czy też atmosfera panująca między pracownikami?

Gregor

@Krzysiek Można zgodzić się z Tobą ale częściowo. Idealnie to nigdzie nie jest ale szkoda, że nie widzisz dobrych stron firmy, a mają opinię dobrego pracodawcy popartą wieloma głosami!!

@Gregor

Żadnej dobrej strony to ja tam nie zauważyłem,jak tam pracowałem.Powtarzam szkoda było czasu ,niezmiernie się cieszę że tam nie pracuje.Na koniec dodam tradycyjnie nie polecam tej firmy.

@Gregor

Krzysiek ma rację,jak jest robota to wszystko jest OK,ale jak coś już nie po lini to się zaczyna marudzenie i patrzenie kierowcy na ręce Wypłaty na 4 raty to już porażka Cytat:"my sypiemy na kratę a Niemiec już przelew robi"

@Gregor

Pracuje w firmie gdzie przedewszystkim szef szanuje człowieka godnie wynagradza za pracę .W soboty nie robisz przy aucie za darmo.Zresztą tu gdzie pracuję to są nowe zestawy i tylko autoryzowany serwis jak coś by się zepsuło.I nie widzę tu żadnych wad tak jak to napisałeś.

Kierowca

Czytam poniższe komentarze i widze same bzdury. Najlepiej zarabiac Bog wie ile a siedziec w domu i chodzic w białych rękawiczkach

@Kierowca

Jakie bzdury pracowałem tam i ciemnoty nie wciskaj ludziom że jak to tam jest pięknie. No ale czego to się nie napisze żeby pochwalić swojego (usunięte przez administratora).Nie polecam stanowczo.

@Kierowca

Jeśli tam pracujesz pochwal się dla innych użytkowników. Jak jest teraz w tej firmie.

@Sebastian

Nie sadze ze pisanie publicznie cos to zmieni, praca jak praca. A jak jest we firmie raczej tez nie bede pisał publicznie bo sa to jednak poufne informacje.

@Kierowca

Ją nie pytam o kontrahentów firmy i gdzie jezdzicie. Jeśli pisanie o zasadach pracy. Jest tajemnicą innym może dać do myślenia.

@Kierowca

A na temat zasadności pisania . Przeczytaj pierwszy post Administratora. Tylko że zrozumieniem.

@Kierowca

Kolego. Powiem tak, jak przychodzę w Sobotę do pracy. Też chciał bym mieć za to zapłaclone.

@Kierowca

Ja nigdy nie miałem białych rękawiczek na rękach. Jak również ,nie myślałem , że w przyszłym roku będzie lepiej. Ale jak ktoś prosi Cię prawie co Sobotę o przyjazd na firmę. Paliwa z beczki nie miałem. Więc szło to z wypłaty. A rodzina się wsciekała. Raz ,że Cię nie ma A dwa , że tylko koszty i nie tylko przyjazdu " Kup 6 Żubrów i Marlboro, bo mi się skończyły, Ja Ci oddam" to było nagminne. Ją jestem szczęśliwy ,że tam nie robię.

@Kierowca

Skonsultuj to , co napisałem z szefem, Jak są to bzdury i brednie . Czekam na sprawę w Sądzie.

Żeby nie było wątpliwości Sebastian Ch

@Kierowca

Kamiuny cza myć,nojlepi samymu naprawiac,kabanoski i pifko jeszcze,poczekamy do zimy

@były kierowca

Dziś był dzień gospodarczy na placu . Wszyscy zadowoleni latali i myli

Jakie jest wynagrodzenie w Firmie. Jak jest rozliczane. I z jakich czynników wynika. Jaki jest system premiowania.

Sebastian

Pytanie za 100 punków . Ale nikt na nie nie odpowie. Dla jednych jest to największa tajemnica Firmowa .A reszta nie ma pojęcia. Sam osobiście uważam, że to była podstawa i reszta liczona z powietrza.

Krzysiek

Połówne dane to mogą być takie,dla kogo się jezdzi ,za ile od km lub od tony miejsca zaladunków lub rozładunków itp.Moim zdaniem ten portal został stworzony przez administratora aby publikować opinie,byłych pracowników.Czyli jak z płacą i pracą, z podejściem przez pracodawcę do pracowników.Dodam że stanowczo nie polecam nikomu tam się przyjąć.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Mol Małgorzata Klaudia Trans? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

były kierowca

A co to są nadgodziny? A i jeszcze co to jest urlop i ile go jest ?

Driver

Nadgodziny to w tej firmie robisz w ramach czynu społecznego, a urlop to Ci wpiszą wtedy kiedy im odpowiada, a nie kiesy ty chcesz. Daj se spokój z tym dziadem

Sebastian

Coś takiego jak nadgodziny Nie Istnieje.urlop rozpisuje wedle uznania Szef. Oczywiście prosi żeby przyjść w Sobotę,nawet Niedzielę, jak zajdzie taka konieczność. Oczywiście bezpłatnie. Jak będziesz stał wtedy z rękami w kieszeniach na pewno zwróci Ci uwagę. Wiem sam po sobie. Ewentualnie grzecznie zapyta czy przyszedłeś sobie tu postać.

@Sebastian

Ja tez pracowałem i nigdy sie nie zdażyło żeby przyjsc do pracy w niedziele, zawsze wypłata byla na czas. Soboty tez rzadko.

Tola

A czy dla kobiet jest praca?

@Tola

To trzeba dzwonić i pytac

@Tola

Koleżanko nie warto wszędzie tylko nie tam.Stanowczo odradzam.

@Tola

Jeśli jako kobieta lubisz naprawiać ciężarówki, to bedziesz mile widziana jako kierowca i mechanik.

były kierowca

A jak tam we firmie Psi patrol

były kierowca

A Pan (usunięte przez administratora)znowu szuka kierowców?

@były kierowca

Stojo kamiuny dwie i sie paso

@Somsiad

I będą stały.

@były kierowca

Jak to przecież tam jest tak (usunięte przez administratora) i niema komu robić hihihi.

Zenek
@Było jak wielu

Ponoć nie aktualne ogłoszenie.

@Somsiad

Kamiuny już jezdzo cztery

A teraz znowu Stojo 2

były kierowca

Ciekawe co na znikający węgiel z naczep szef mówi?

Było jak wielu

Stanowczo nie polecam to (usunięte przez administratora)trans ,osobiście tam pracowałem.Robota przy aucie za darmo w soboty,wyplata na raty.

były kierowca

Co wy chcecie od tej firmy?robota jak wszędzie nikt za darmo kasy nie daje a to,że wypłaty na cztery raty to pikuś wazne,że kasa jest

@były kierowca

Tak się głęboko nad tym zastanawiam. Dlaczego tam nie robisz dalej.

@Sebastian

Część,bo mnie Pan (usunięte przez administratora)zwolnił????

@były kierowca

Weź jak już wypłata na raty to już samo to świadczy o firmie.Śmiechu warte.

Sebastian

Zgadzam się z tym co piszą. Sam też tam pracowałem. Szkoda zdrowia.

Krzysiek

Na wstępie dodam że to jest Dziad trans.W soboty robisz przy aucie za darmo,myjesz szczotką cały zestaw.Osobiście tam pracowałem .Nie polecam omijajcie szerokim łukiem tą firme szkoda zdrowia i straconego czasu.Na koniec dodam że to jest prawda z tymi kartkami do podpisu o urlop jak wspomniał kolega Driver.

Driver

Stanowczo nie polecam podejmowania pracy w tej firmie. Kierowca nie tylko musi być kierowcą ale również mechanikiem ( czy zima czy lato naprawa auta na świeżym powietrzu). Jak nie ma roboty to każą siedziec w domu a potem dają so podpisu kartki z podaniem o urlop.

Zostaw merytoryczną opinię o Mol Małgorzata Klaudia Trans - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Mol Małgorzata Klaudia Trans?

Zobacz opinie na temat firmy Mol Małgorzata Klaudia Trans tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Mol Małgorzata Klaudia Trans
1.5/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Strzemieszycka 163
    42-530 Dąbrowa Górnicza