Opinie o Gajdzik Stefan Usługi Transportowe w Rogoźnik

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Gajdzik Stefan Usługi Transportowe, lecz również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gajdzik Stefan Usługi Transportowe o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gajdzik Stefan Usługi Transportowe w Rogoźnik

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Sąsiad Nowy wpis

Dziadostwo jakich mało!!!.Robi z ludzi niewolników, obciążenia za wszystko zarobki śmieszne, a wymagania z kosmosu. Ogłoszenie na olx wisi latami ,o czymś to świadczy. DNO.

Iza Nowy wpis
@Sąsiad

Świadczy o tym, że ktoś zapomniał je zdjąć? A rozwiniesz trochę tę swoją krytykę? Wymagania z kosmosu czyli? I te obciążenia to za co i jak duże?

Kamil Nowy wpis

Na jakie zarobki mogę tutaj liczyć jako kierowca? Czytam, że wynagrodzenie jest adekwatne do włożonej pracy, ale brakuje mi konkretów, czy może jakieś premie są albo coś ?

Olo

Omijać z daleka tego dziada, dodaje ogłoszenie co tydzień i czeka jak judasz żeby wykorzystać następnego kierowce.

Monika Nowy wpis
Klient
@Olo

Ktoś kto pisze taką opinie niech popatrzy na siebie. Oszczerstwa!!!. Zapewne sam wykorzystałeś i poszłeś dalej....tak kierowcy robią. Żeby jeszcze mieli adekwatne doświadczenie zawodowe.

krzyś

Polecam tego pracodawce z całym szacunkiem :-). Wynagrodzenie jest adekwatne do włożonej pracy. Uczciwa osoba. Sam prowadzę teraz własną firmę transportową i widzę jak kierowcy (usunięte przez administratora) kradną paliwo, kombinują, robią szkody na pojazdach, spóźniają się na załadunki bo im się nie chce pracować uczciwie, a pracodawca ponosi koszty z tytułu nienależytego wykonania zlecenia. A potem zdziwieni że mają nie takie wynagrodzenie jak powinni.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Gajdzik Stefan Usługi Transportowe? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Pracownik Sortowni Paczek
Rogoźnik
Inwork Sp. z o.o.
(94 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
anonymous

Co trochę zamieszczana jest oferta pracy na olx, zgadnij czemu ?

anonymous

Chcesz pracować za "nędzne grosze" polecam tę firmę

Zostaw merytoryczną opinię o Gajdzik Stefan Usługi Transportowe - Rogoźnik

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Gajdzik Stefan Usługi Transportowe?

Zobacz opinie na temat firmy Gajdzik Stefan Usługi Transportowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Gajdzik Stefan Usługi Transportowe
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Kościuszki 160A
    42-582 Rogoźnik
  • NIP: 6251660027 REGON: 272655434

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Gajdzik Stefan Usługi Transportowe