Opinie o F.H. Active w Kielce Węgrzce Wielkie 632

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie F.H. Active. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w F.H. Active o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H. Active w Kielce Węgrzce Wielkie 632

lol

Uwielbiam takie forumowe wymysły. To forum to dno.

o.n.a.

Też nie mogę zrozumieć wielu decyzji w tej firmie a tej tym bardziej.Gdyby wiedzieli na jaką kasę ich zrobil ten czlowiek to juz dawno by go wyrzucili. Ci co pracują jakiś czas wiedzą o co chodzi. Aż dziw, że przy takiej "mądrości" nie widzieli co się dziej.Nie polecam tej firmy ale też nie znoszę oszusta. Z drugiej strony to chyba dla nich dobrze.

Ja nie nogę zrozumieć pewnych decyzji personalnych w tej firmie. Słabych sie zostawia, dobrych się zwalnia. Podobno kiereg odchodzi. O co kaman w teh firmie to juz nie wiem!

Krakowiak

Polecam! Pracuje nadal w firmie ACTIVE, po roku pracy dostałem awans, umowę o prace i całkiem przyzwoite zarobki, aczkolwiek to praca w sklepie, więc większość zależy od nas. Jak się jest dobrym to można zarobić ponad 2000zł co dla studenta jest wystarczające. Początki nie były łatwe, bo połączyć pracę, uczelnie, czas dla znajomych itd to nie lada wyczyn :-) Dlatego mega plusem w ACTIVE jest elastyczny grafik, który zazwyczaj jest układany pod pracowników, tak aby każdy był zadowolony. Nie czytałem wszystkich postów, tylko ostatnie, ale chętnie odpiszę na zdanie "Żeby się tam dostać to chyba trzeba wpaść komuś w oko". To chyba oczywiste! Rozmowa kwalifikacyjna to Twoje "5 minut", w którym musisz się sprzedać i pokazać, że jesteś lepszy od pozostałych kandydatów! Trzeba zrobić wszystko by rekrutujący zapamiętał Ciebie. A jak już się dostaniecie to idzie jak z górki, jesteście pod opieką trenera, który Cię wszystkiego nauczył, od sprzedaży po cały asortyment. Pozdro!

Sprzedawca

Rozmowa 20 min. na zapleczu z kierownikiem sklepu.

Pytania o rodzinę (co robi mama, tata..), doświadczenie oraz ile chciałbym zarabiać.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
były

Ja pracowałem w kilku salonach w Łodzi, a z racji tego że mgr robiłem w innym mieście miałem możliwość przeniesienie się do innego sklepu. Poznałem różne obyczaje, przeżyłem kilku kierowników, miałem w sumie trzech różnych regionalnych i wszędzie to samo - był nacisk na obsługę, wskaźniki, ale ogólnie spoko, ja robiłem swoje, sam odszedłem nikt mnie zwolnił Wypłaty były zawsze takie jak obiecali, ja tam nie miałem do czynienia z Szefową, choć widziałem ją kilka razy (kobieta za każdym razem mówi coś innego i ciągle przesuwa meble:) Ogólnie polecam kto umie sprzedawać i komu się chce pracować - takich się nie czepiają.

Były z Pozn

Jestem ich byłym pracownikiem.. bardzo bardzo się cieszę że już byłym. Rozmowa tandetna jak większość ludzi tam zatrudniona. Żeby się tam dostać to chyba trzeba wpaść komuś w oko.. jednym podst pytaniem na rozmowach na rożne stanowiska jest: co robisz/mówisz jak klient wchodzi do sklepu? błędna jest odp: W czym mogę pomóc? Po tej odp jest się już praktycznie skreślonym. Pracowałem w Browarze i fakt jest to ciężka praca, można zarobić ale ludzie tam to masakra!!! Zaczynając od regionalnego, kierowniczki i pierwszych sprzedawców. Zastępców trzymają tylko przez okres próbny, a osoby po dniu próbnym w ogóle nie przychodzą nast dnia.

nowy

byłem na rozmowie, koleś mnie męczył pytaniami ale potem oddzwonił, pracuję 2 tygodnie i jak na razie jest ok Polecam

A ja powiem tak. Pracuję w Active 9 miesięcy. Po miesiącu pracy zostałam doceniona za starania i mimo iż byłam najmłodsza pracowniczka dostałam "awans" na osobę funkcyjną. po 4 miesiącach pracy zostałam osobą od szkoleń. moja stawka za godzinę nigdy nie spadła poniżej 9,5 a pracuje na zlecenie. atmosfera w ekipie jest mega fajna. problemow z grafikiem nie ma. jest rodzielenie pomiedzy studiami a praca. takze tym co chca zarobic polecam , ale trzeba troche od siebie dac. a co do wskaznikow to w sumie nie ma problemu z wyrobieniem ich. w naszym sklepie kazdy je wyrabia i przez to nikt nas z gory nie cisnie i nie straszy. wystarczy troche sie przylozyc. POZDRAWIAM

była pracownica active

Jeśli po miesiącu pracy dostałaś awans na osobę funkcyjną to chyba po tym jak szefowa zwolniła całą trójkę funkcyjnych, a Tobie udało się zrobić dobry utarg, bo tylko to się liczy w tej firmie... chociaż szczerze nie wierzę w ten awans, gdybyś została szkolącą to wiedziałabyś że taka osoba nazywa się ekinem(usunięte przez administratora) Także w twoje bajki może uwierzyć tylko osoba, która nie miała styczności z tą firmą i nawet nie wie czym ona się zajmuje

BartekM Łódz

Witam, nie sadzilem ze wzbudze swoja wypowiedzia takie zainteresowanie/kontrowersje. Przepracowalem 4 lata, a moje odejscie bylo zwiazane z dalsza kariera naukowa. Ciezko bylo angazowac sie w dwoch miejscach dlatego przez szacunek do pracodawcy oraz chec realizowania marzen postanowilem nie trzymac dwoch srok za ogon. Jestem osoba autentyczna nie zwiazana ani nie oplacana przez zarzad.Jezeli ktos chce to moge na @ przeslac moje dane badz namiar na fb :) Dlaczego dobra opinia wzbudza kontrowersje? Spedzilem tam wiele dobrych chwil, poznalem fantastycznych ludzi z ktorymi utrzymuje kontakt oraz wiele sie nauczulem. Zazwyczaj na forach udzielaja sie ludzie ktorzy popadli w konflikt z pracodawca zeby go oczernic. Chcialem zeby bylo wiecej obiektywizmu na forum i jednoczesnie przyblizyc realia w firmie Active. Nie wiem jak jest na innych sklepach, ale w tym w ktorym pracowalem bylo super i szczerze tesknie za tym. Za miejscem, ludzmi i atmosfera. Tak jak pisalem nie zawsze bylo kolorowo, czasem byla zlosc czasem zrezygnowanie ale to byly tylko incydenty. Jesli sie starasz nikt Ci krzywdy nie zrobi a co wiecej zostaniesz doceniony. Faktem jest tez to, ze to kierownik i wspolpracownicy kreuja atmosfere w miejscu pracy. Pozdrawiam i mam nadzieje ze swoja wypowiedzia wnioslem cos do dyskusji.

dawny_pracownik
@BartekM Łódz

to jesteś chłopie w ułamku procenta , których właściciele tej firmy traktowali normalnie. pracowałem tam wiele więcej lat niz Ty i wiele wiecej widziałem niż Ty ponieważ byłem bliżej a mianowicie w sklepie w kielcach i nie zgadzam się z tym co tu opowiadasz. Zero szacunku dla ludzi, wymagania nie do zrealizowania, przerzucanie na pracowników odpowiedzialności z swoje błędy, praca ponad wymiar godzinowy - to wszystko codziennośc, a i jeszcze zapomniałym opieprz od jednej szefowej za coś co wymyśliła ta druga, może zaprzeczysz że tak jest ? byłem świadkiem jak dziewczyna straciła pracę bo jadła kanapkę na magazynie i miała nogo założone na półkę z ciuchami w(usunięte przez administratora)

nowy

(usunięte przez administratora), właśnie jak tam jest, wydajesz się być wiarygodnym źródłem informacji. Czemu już nie pracujesz, kolega "xyz" nie umie czytać ze zrozumieniem - "przepracowałem" oznacza że już nie pracuje.

xyz

BartekM powiedz dlaczego tam juz nie pracujesz, a jesli pracujesz nadal ,po co to piszesz, dlatego żeby właściele przypadkiem to przeczytali? pytam bo zastanawiam się nad złożeniem aplikacji, (usunięte przez administratora) atmosfera tam jest nieciekawa , oczekujesz teraz na pochwałę? czy o co ci chodziło?

Kasior

Witam, pracowałam i mam nadzieję że będę mogła wrócić. Mój kierownik jest idealny, czasem mu odwala i stawai wszytkich na nogi żeby zrobić budżet, ale tak naprawdę mieliśmy z tego premię. Trzeba pracować, ale mozna sobie za to fajnie dorobić na czesne. Wracam do nich jak tylko skończe praktyki. Pozdr. wszytkich studenciaków

byly_pracownik
@Kasior

Hahahaha

BartekM Łódz

Przepracowałem w Firmie Active 4 lata. Zaczynalem jako sprzedawca, nastepnie zostalem trenerem sklepowym a pozniej osoba zarzadzajaca. Zaczynalem jako zoltodziob bojacy sie wlasnego cienia. Przez te 4 lata zdobylem doswiadczenie, mialem mozliwosc usamodzielnienia sie jezeli chodzi o kwestie finansowe, poznalem fantastycznych ludzi, nauczylem sie sumiennosci oraz szacunku do pracy. Milym faktem bylo docenianie mojej pracy przez przelozonych oraz kolejne awansy za co serdecznie DZIEKUJE!Za darmo nic nie ma moi drodzy, ale jezeli czlowiek przylozy sie do pracy moze liczyc na godziwe zarobki, system premiowy (przez 4 lata moze z 5 razy nie otrzymalem premi za wskazniki). Oczywiscie nie zawsze bylo rozowo no ale wszedzie sa spiecia, niezrozumienia czy klotnie. Trafilem do dobrze prosperujacego sklepu, gdzie pracuje fantastyczna ekipa. Z przelozonymi mialem dobry kontakt. Polecam prace dla ludzi nie bojacych sie wyzwan z pozytywnym nastawieniem. Pozdrawiam

optymista

witam wszech obecnych a ja pracuję i dobrze mi z nimi. Trzeba sprzedawać, ale mi to nie przeszkadza, przecież po to się zatrudniłem. Studiuję dziennie i wcale nie pracuję w każdy wolny dzień, mam nawet wolne weekend. Co do koleżanki powyżej - trafiłaś na złą kierowniczkę, a nie na złą firmę. Polecam wszytkim

.....
@optymista

BZDURA

Była

Witam, Ja również nie polecam pracy w F.H Active. Nie pisze teraz o poszczególnych sklepach a o kierownictwie. Są to ludzie dla których pracownik jest maszyną, bez uczuć. (usunięte przez administratora) Czytałam, że to idealna praca do studentów.. fakt.. ale jeśli nie chcą mieć życia poza nią. W Poznaniu przychodziło się praktycznie w każdy dzień wolny od uczelni (usunięte przez administratora) Zostają tam tylko ci którym praca jest bardzo potrzebna.. reszta odchodzi po kilku miesiącach albo już na dniach próbnych. Należy również zwrócić na duuuuży nacisk na obsługę klienta, więc jeśli takie coś komuś nie odpowiada to nie ma po co iść nawet na rozmowę.

xoxox

ja pracowałam tam ponad półtora roku(usunięte przez administratora) Nie miałam większego problemu z grafikiem bo zamienialiśmy się kiedy było trzeba. (usunięte przez administratora) Ale oczywiście nikt się z pracowników nie postawi bo przecież o pracę nie łatwo w tych czasach. Jestem tej firmie wdzięczna za to że mogłam pracować u nich bo to była moja pierwsza praca ale jak tylko zobaczyłam co się tutaj tak naprawdę dzieje to zaczęłam czym prędzej szukać czegoś innego. Jednym zdaniem - NIE POLECAM!!!!

Berca

Ja nie uważam się za obiboka i w żadnej pracy za taką osobę mnie nie uważano. Przeszłam przez wszystkie szczeble w tej firmie i zdecydowanie odradzam bo czym więcej od siebie dajesz tym mniej otrzymujesz. Chyba, że trafiłeś w niezbyt wyszukany gust szefowej i jesteś jej pupilem. Co do przedmówcy to nie dziwię się ,że pracowałeś 4 lata skoro nie miałeś styczności z szefostwem. Jeżeli ktoś jest studentem i chce sobie dorobić bez większego angażowania się w "życie" firmy to nie jest najgorzej choć dobre czase tej firmy minęły.

jA

Jesli chodzi o system premiowy w tej firmie to motywacji brak, musisz miec mega wskazniki i utarg zeby cokolwiek dostac za sprzedaż a niestety Active ma taka konkurencje, że ich produkty nie sprzedaja sie tak jak kiedys i pierwszym ich krokiem jest zmniejszenie premii motywacyjnej dla pracownika. A jeśli chodzi o ogłoszenie na kierownika to jak nim zostaniejsz to jeszcze szybciej Cie zwolnia takze daj sobie spokój!!!!!

byly dzienny

Ja już nie pracuje, ale tak jak pisałem, polecam tym którym się chce pracować [usunięte przez moderatora]

?

Nie pracuję, bo skończyłem studia i dostałem pracę w zawodzie w moim mieście więc musiałem wyjechać. Szkoda bo w szkole mam mało godzin więc pewnie wciąż dorabiał bym sobie na sklepie. A co do sytemu premiowego, jest klarowny, wszystko jest zapisane w umowie, a premia jest zawsze. Miałem znajomych na innych sklepach w Galerii, którzy nie dostawali premii jak ich Szef miał zły humor - w Active nie słyszałem żeby w ogóle komuś się to zdarzyło, zawsze masz tyle ile sobie wypracujesz. Pozdrawiam i polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o F.H. Active - Kielce

• Jak się pracuje w F.H. Active?

Zobacz opinie na temat firmy F.H. Active tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy F.H. Active?

Kandydaci do pracy w F.H. Active napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

F.H. Active