Opinie o MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA w Ruda Śląska

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA w Ruda Śląska

Operator

Zagląda tu jakiś operator z kołówki? Ile na ręke dostaje dźwigowy ? Widziałem że dwa ogłoszenia juz długo wiszą...

@Operator

Jak widziałeś ogłoszenie na operatora to wiesz ze widełki to 5000 - 7000 zł. Wisi dopiero od trzech tygodni wiec wcale nie tak długo. Tylko ciekawe czy na start dadzą ta górną stawkę. Ty będziesz aplikował?

Budyń88

Firma niegodna uwagi. Nie dajcie się zwieść wysokością zarobków w ogłoszeniach o prace bo to mrzonka ponieważ zatrudniają najtańszych.

Ciekawy
@Budyń88

A dlaczego tak mówisz, czy rekrutowałes do tej firmy, a jak tak to kiedy i na jakie stanowisko. Bardzo mnie to ciekawi czy masz prawdziwe podstawy żeby tak twierdzić. Proszę udziel odpowiedz dla zainteresowanych.

Emilia
@Ciekawy

Nie napisze przecież jak się nazywa, daty i nazwy stanowiska! Przecież po to to anonimowe forum, żeby ludzie się odważnie dzielili co wiedzą. @Budyń88 ja bym tylko chciała wiedzieć czy ta pensja dyspozytora 6-9 tysięcy to też mrzonka? Mąż się zastanawiał.

Budyń
@Emilia

Pomysł, po co aż takie widełki w płacy :) Wyślij cv,jak się odezwą to powiedz że bez 9000zl d__y nie ruszysz :) No i po co zaczęli szukać przez agencje.

Renata
@Budyń

jak powie że bez 9000 d__y nie ruszy, jak to napisałeś to raczej nie ma co liczyć na zatrudnienie haha :) a tak serio to lepiej od razu zaczynać większą stawką i ewentualnie ponegocjować? jakie macie w tym doświadczenie?

Kisiel
@Budyń88

A ile to jest „najtańszych” :-)

Nick22
@Budyń88

Popieram w 200% wypłaty pod stołem, najniższa krajowa na umowie a resztą na gębę. Sprzęt w większości zajechany. XXI wiek polecam się obudzić. Firma kogucik dla kombinatorów... A jeżeli chodzi o ogłoszenia o pracę to zapomnijcie o zarobkach jakie wypisują "bujdy na okrągło", że jeszcze się w nich nie pogubili szacun...

Emilia
@Nick22

A tej reszty, to mniej-więcej ile jest? Sprzęt ilu letni, że taki zajechany?

@Budyń88

Mało powiedziane dno zarówno maszyny jak i cała reszta do niczego się nie nadaje. Jedno na rozmowie drugie w praktyce najlepiej za najniższą a reszta jeżeli już będzie to pod stołem.

Bodzio

Pracuje już troszkę w tej firmie i mogę ja polecić , roboty nie do przerobienia :-)

Sylwia
@Bodzio

Nie do przerobienia? Wiąże się to z jakimiś nadgodzinami? Jakie mają tu podejście, nadgodziny są płatne czy odbiera się jako wolne?

Zadro

Jest odpowiednio

Firma MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Kierowca kat. C. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Ruda Śląska
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Ruda Śląska
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Operator prasy krawędziowej
Ruda Śląska
Jt Stal Serwis Sp. z o.o.

Z tego co widzę w ogłoszeniach o pracę, to pracując jako Brygadzista Budowlany można liczyć na 6100 . Czy to prawda?

saga

tak to mozliwe

Lechu

stanowczo odradzam pracy w tej firmie jeden wielki (usunięte przez administratora) Szef skłucony ze wszystkimi na świecie obcina pensje przy każdej. Oliwek okazji.

Space
@Lechu

Lechu chyba jesteś w bajce LECHendia. Jak ktoś może być skłócony ze wszystkimi na świecie. Ale ro pewnie po Leszku na się fantazje hhahahaha

Tsl

Witam.Pojawiło się oto takie ogłoszenie: Dyspozytor-koordynator transportu 6 000 - 9 000 zł/mies. brutto Te zarobki są realne czy ściema?

elo520
@Tsl

realna, wraz z premia

Tsl
@elo520

Dzięki. Ale chciałbym się jeszcze zapytać i dowiedzieć czy te stanowisko ma charakter stresowy jeśli się domyślasz o co mi chodzi czyli czy po pracy nadał jestem w pracy "24h" ;)? Nie ukrywam że wynagrodzenie jest zachęcające i ważne MOTYWUJĄCE tylko żeby też później się nie okazało się ze na plecach ma się cała firmę innymi słowa czy jest jakiś v haczyk?

Jaro
@Tsl

Tylko stres i nerwówa!!! Tel musisz odbierać 24h pracujesz po 12h

Bukaj Chats

(usunięte przez administratora) zatrudniają na umowę o prace na pół etatu, która jak się później okazuje, jest do wyrzucenia, bo pracując nawet nie zostałem nigdzie zgłoszony, nie miałem ubezpieczenia. Dostałem natomiast wynagrodzenie pomniejszone o cenę badań i ubezpieczenia. Praca w tej firmie to kpina, serdecznie nie polecam.

Reg
@Bukaj Chats

A to dziwne, pracuje w tej firmie i nie słyszałem żeby cos takiego się działo. Ale jezeli tak by było w co nie wierze to zgłoś to do odpowiednich organów.

Dhl

Ja tez tak mysle

Mati

Max bud 1 jak narkotyk

Prosto

Witam pracowałem w max bud 1 i moge powiedzieć ze atmosfera spoko i na tym koniec plusów. Szef okrada na wypłatach, traktuje ludzi jak głupków.

Prosto 1
@Prosto

Pewnie musiałeś porzucić prace, albo poważnie czymś podpadłeś- oszukiwanie na godzinach, nagminne niszczenie sprzętu. Bo jak sam napisałeś atmosfera spoko, a ta atmosfera pewnie z niczego się nie bierze tylko z zaufania do firmy poprzez stabilna-pewna i dobrze płatna prace.

Prosto
@Prosto 1

Weźcie sie wkoncu uczciwie za robote i dbajcie o sprzęt to opinie na takich stronach będą inne. P.s dobre firmy nie muszą sie reklamować ...

Fala
@Prosto 1

No chyba tak jest

Norbert

Dobry pracownik nie ma powodu żeby narzekać na pracę w firmie!!

Lukasik
@Norbert

Lesery nie maja co szukać pracy w tej firmie

Gutek

Jak na razie to firma ma się dobrze, zbiera dobre opinie w przeciwieństwie do opinii na jakie zasługują niektórzy pracownicy!

Chop
@Gutek

Ale gdzie te dobre opinie ? Bo nie widziałem? Chyba nie chodzi o te wystawione przez pracowników biura?? Pozdrawiam

Dywan
@Chop

A które to opinie z biura?

Natan88

Kris
@Gutek

:-)

Kierowca mana 1999r

Firma zarabia kokosy a szuka żuli do pracy najlepiej z długami i bydziesz pracował za miske ryżu ..najniszo krajowo w tych czasach mo sprzataczka a nie operator ciezkich maszyn ... sprzet jeszcze pamieta giermka i komune czy to sie nie rozleci na drodze nikt nie wie ....usługi na najwyższym poziomie ale pracownik z komornikem najlepszy kandydat pod stołem dostaniesz na zycie a na emerytura hasioki bydziesz czyścił ze złomu kolorowego .. Pozdrowienia dla Pana Tomka

@Kierowca mana 1999r

Wydaje mi się ze napewno nie masz racji, bo chyba mówisz o sobie. W firmie pracują wykwalifikowani pracownicy

Artur

@Bukaj Chats To dziwne co napisałeś. Firma z dobrą opinią nie pozwoliłaby sobie na takie działania.

Waldi
@Artur

@Bukaj Chats wrzuca kopiując ta opinie na inne portale, nawet nie dotyczące opinii pracownikow. wiec prawdopodobnie jest to specjalne działanie żeby wprowadzić osoby zainteresowane ta forma w błąd. Hmmmm może działanie konkurencji kto wie.

Dzwon
@Artur

Dokładnie tak, firma ma dobra opinie, ale zawsze znajdzie się jakiś nie zadowolony z nie wiadomego powodu

Jaki
@Artur

Dokładnie firma na mieście ma dobra opinie

Wbrew

Chyba nie ma na co narzekać

Kalisto

NIE POLECAM firmy MAX BUD S.C. To nierzetelny usługodawca. Dwukrotnie miałem sytuację że pisemnie zamówiony i potwierdzony przez dyspozytora sprzęt nie dojechał na czas bo pojechał na inne zlecenie w tym czasie. Dyspozytor mówił że jest awaria sprzętu ale panowie operatorzy wygadali się że nie mogą być w dwóch miejscach jednocześnie. Jeden raz to była koparka a drugi raz dźwig. Za każdym razem powodowało to nam mega utrudnienia bo przy montażu bez dźwigu czy koparki zamówione na określone godziny dostawy betonu musiały być przestawiane przez co dwukrotnie byliśmy stawiani jako firma która ma opóźnienia. Ponadto firma nie potrafiła przyznać się do błędu a na dodatek w drugim przypadku.... zawyżyła zamiast zrabatować fakturę..... Firma wpisana na naszą czarną listę. NIE POLECAMY.....

Paulina
@Kalisto

Obiło mi się o uszy, że Max-Bud to doświadczona firma. Realizowała zlecenia o różnym zakresie i poziomie trudności. Dlatego też byłam przekonana, iż jest ona po prostu godna polecenia - ale właśnie czasami wrażenia okazują się być złudne. Zgłaszałeś te problemy bezpośrednio Właścicielowi firmy?

Kalisto
@Kalisto

Powyższa opinia dotyczy firmy MAX BUD Tomasz Warchala a nie jak wyżej jest napisane MAX BUD S.C. Nazwa Max Bud S.C. została wpisana tutaj omyłkowo bez świadomości że są to dwie różne firmy.

Kowid
@Kalisto

Ale to chyba jest portal dla pracownikow a nie klientów hmmmm chyba ze ze mna cis nie tak

Jakie narzędzia pracy zapewnia Z.U.P.H. MAX-BUD1 Warchala Tomasz? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Expres

Tylko dobre narzędzia pracy :-)

hmm

@Denis czyli to był już dzień próbny i pracowałeś za darmo ?

Denis
@hmm

Dokładnie tak.

Denis

Zaprosili mnie na dwie rozmowy, następnie spędziłem w firmie cały dzień. Nie zapłacono mi za ten dzień tak jak wcześniej obiecano ani nie uzasadniono przyczyny nie podjęcia współpracy.

Dzejson

Jednym słowem niech PIP zajmie się tą firmą (usunięte przez administratora) i wyzyskiwacze

Bolo
@Dzejson

Spokojnie WITD już ma ich na oku za ostatni numer co odjebali. Rozmawiałem ostatnio z jednym pracownikiem to powiedział " co raz to gorzej masakra "

Turki
@Bolo

Bolo a co „odjebali” bo mam ofertę żeby się przyjąć w tej firmie, i mysle co zrobić.

Zostaw merytoryczną opinię o MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA?

Zobacz opinie na temat firmy MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 13 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MAX-BUD 1 TOMASZ WARCHALA