Opinie o Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A. w Mysłowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A. w Mysłowice

mirek

pracowalm bardzo dawno temu na metrze w W-wa i nie jestem pewny czy to to samo.Kazali na stronie .... wybrałem nowy dział i co kicha ....????

Górnik

Przyjąłem się na zg Janina 7 dni przepracowane I wypłata 250 zł porażka

Olga

Czy faktycznie za każdy przepracowany dzień dostaje się ten bon na 30zł?

He-he
@Olga

I co z tego? Do Tesco :):):)

jasiu koperek - sztygar gornic

pracowalem w tym przedsiebiorstwie i nie bylo co narzekac, bylo paru gosci w dyrekcji ktorzy mysleli ze to ich firma ale byc moze byline pod presza zadan przedsiebiorstwa. Czesc I chwala braci gorniczej i tym co oddali swoje zycie w nieszczesliwych wypadkach gorniczych.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Mysłowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Praca dla studentów w charakterze kierowcy
Mysłowice
Centrum Kierowców Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. D komunikacji dalekobieżnej FLIXBUS
Profesjonalny kierowca
Alt Bergman

Firma- dno.

Bolo

Jaka jest atmosfera w firmie? Mam zamiar aplikować dlatego dopytuję.

Darek

Wszędzie jest dobrze ale jeśli nas tam nie ma!! Największa przyjemność dla niektórych to oczernianie i biadolenie?

Janko muzykant

Firma koszmarna, prawdopodobnie na skraju bankructwa. Zarządzana przez ludzi rodem z PRL. Każdy (usunięte przez administratora) kogo tylko się da. Absolutnie nie polecam. Opóźnienia w wypłacaniu premii. Słowa "dyrektor" itp. powtarzane są codziennie (usunięte przez administratora) wyżej niż głowa.koszmar. W Paszarnii to już podobno w ogóle mają wesoło...Raz jeszcze- absolutnie nie polecam.

ORIGAMI1
@Janko muzykant

Na Paszarni zatrzymali wypłaty bo ludzie nie chcieli iśc na L4!!!!

Janusz

Podpowiedzcie czy firma aktualnie rekrutuje?

Olo

Firma nie jest taka zła jak każda inna Górnik strzałowy ma dobre pieniądze jak chce tylko pracować a ze bony sa pod koniec miesiąca to co z tego ale po 30 więc ok.Były lepsze i gorsze czasy ja tam złego slowa na firmę nie powiem pracuję juz 11 rok. Ta firma mnie wykształciła mam wszystkie możliwe uprawnienia i kursy nie pracuje sie zle swoje trzeba zrobić to normalne płacą za metry jak w kazdej firmie.Młodym co nie boja się roboty i chcą pracowac to Plecam Firmę przecież poczatki zawsze sa trudne sam to przeszedłem i wiem co piszę.Pozdrawiam...

Lo

Pracowałem w kprgibsz na Janina i dobrze wspominam ten czas.Ta firma wykształcił dobrze wielu pracowników w tym sztygarow którzy pracują teraz na kopalniach. DZIĘKUJĘ

volt

A ełektłyka zatrudnią na janine po szkole?

pracownik staż 13 lat

Firma w bardzo trudnej sytuacji odradzam prace tutaj... masa ludzi sie zwalnia co skutkuje rezygnacją robót a nawet rezygnacją rejonu takiego jak np. chwałowice.... wyplaty obecnie na poziomie od 1400 do nie wiem ile dzieci kierownika dostaja i w zależności od rejonu... jak wczesniej zostało wspomniane podstawa koło 10 płacona a premie nigdy nie wiadomo ile dostanie sie i kiedy to bedzie kartki to samo bony TESCO. atmosfera w zaleznosci od pracownikow i dozoru.... wyższa władza standardowo ciagle mało i mało a nawet jak pociagniesz to znow co innego nie pasuje... ogólny syf tak więc zastanów sie 10 razy zanim złożysz podanie o prace

Górnik z zofiówki
@pracownik staż 13 lat

PGG płaci po 150 dniach od zakończenia roboty więc dobrze zrobili że zeszli z Chwałowic! My kredyty na wypłaty a dla ludzi z kopalń premie. I tak to się robi! Dość kredytowania kopalń przez PRG. Firma z charakterem.

Obserwator

Trzeba powiadomić Państwową Inspekcje Pracy bo co wyprawiają z ludźmi to jest niemożliwe a zwłaszcza tymi co są zatrudnieni na umowę zlecenie, według umowy kasa ma być wypłacona do każdego 10 miesiąca , a czeka się na kasę w nieskończoność a jak im się upomnieć to się śmieją w oczy , koniec z tym.

zadowolony
@Obserwator

Jak ci niepasuje to sie zwolnij .........

lol

Słyszałem że w ZRG Górrem jest w miarę możesz sprawdzić

tablet

gdzie sa premie za wczoraj zlodzieje

ekonomista
@tablet

Na premię trzeba zarobić.

SUGowiec

Witam Powiedzcie jak obecnie wygląda sytuacja w Waszej firmie na Brzeszczach i Janinie (czy też na innych kopalniach, piszcie nazwy). Ile można zarobić mając np. rok doświadczenia i kurs Górnika? W jakiej wysokości i jakiej firmy dają kartki? Sodexo? Dodam, że Wasza firma szuka nowych pracowników dodając ogłoszenia na pierwszych stronach gazet. Pozdrawiam

un
@SUGowiec

Lepiej idź do OPS-u po zapomogę zanim się przyjmiesz do KPRGiBSz ........

grrr

Michalik oddaj kartki za styczeń bo PIP powiadomimy!!!

exryl

Agonia firmy kartek niedali premia jakieś grosze ludzie się zwalniają szkoda gadać.

tojo

Gdzie jest premia złodzieje z o/ brzeszcze?!?!?

Zostaw merytoryczną opinię o Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A. - Mysłowice

• Jak się pracuje w Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A.
1.4/5 Na podstawie 35 ocen.

Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A.