Opinie o Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A. w Mysłowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A. w Mysłowice

Rafal

Witam..gdzie mogę dostać papiery z tej firmy?? Z góry dziękuję za odpowiedź..Pozdrawiam

martin

to jest sprawdzone jak uzyskać dokumenty z tej firmy.

@Rafal

O jakie papiery chodzi? I nie maja swojego biura?

@Marek

Świadectwo pracy...i inne dokumenty potrzebne do emerytury

@Rafal

mam pismo z sądu żeby kontaktować śię z właścicielem spółki.

@martin

Jakiś kontakt?? Nr telefonu cokolwiek ??

@Rafal

I jak sytuacja czy tylko poprzez to forum szukasz informacji o tym?

@Wiktoria

Tak bo nie mam pojęcia gdzie w archiwum mogą być moje papiery z tej firmy

@Rafal

Poważnie kolejny miesiąc z tym czekasz? Bo jeśli tak to serio słabo. Jeśli po ludzku się nie da to zastanawiam się czy jakaś instytucja mogłaby w tym trochę pomóc?

Irba
@Rafal

w Irbie. Jedzi na mikolowska 29, zapytaj Joli na bramie, w okienku pocztowym o archiwum

Karl
@Irba

Dzwoniłem do Irby, niestety nie mają dokumentów pracowniczych tej firmy. Takie uzyskałem informacje telefonicznie.

martin Nowy wpis

to jest sprawdzone jak uzyskać dokumenty z tej firmy.

Jakie są warunki zatrudnienia w Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A.?

Roman Nowy wpis

Kprg jest najlepszą firmą okołogórniczą, ma wspaniałą kadrę menadżerów. Panowie Andrzej, Zbyszek, Wiesiek i Janusz to wysokiej klasy prezesi. Na dodatek w odwodzie mają super prosperujące GPI w Rybniku. Pracownicy mają wszystko czego sobie zapragną.

Czy Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Mysłowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. ofertowania
Eurovia Polska S.A.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
Właściciel innej firmy

Szanowni Państwo, współczuje, że pracowaliście w tej firmie Wiceprezesem firmy KPRGIBSZ był P. Zbigniew Bułka, który brał czynny udział w nawiązywaniu współpracy z ludźmi jak i innymi firmami z ramienia KPRGiSZ, aktualnie prowadzi z powodzeniem firmę w Rybniku pod nazwą Górnicze Przedsiębiorstwo Inwestycyjne - i to nie jest żadne pomówienie to są fakty, które są potwierdzone w papierach, pewnie większość z was go kojarzy, co zrobili ? wyprowadzili ponad 20 milionów złotych (usunięte przez administratora) dziesiątki przedsiębiorstw i załadowali w kulki wszystkich na rynku, wam są winni odpowiednio 16 tys, 20 tys., a mi są powinni ponad 1 mln złotych, i nie dostałem ani złotówki, przez tych (usunięte przez administratora) prawie upadło mi przedsiębiorstwo nie mówiąc jak załadowali pozostałych, sprawa tyczy się o prokuraturę, A. Michalik zniknął i go nie widać, biura nie ma już w tym miejscu co było i wszyscy czują się bezkarni, to są fakty, to są zwykli (usunięte przez administratora) postawili sobie słupa w KRSIE, który nic na siebie nie miał, ale odpowiedzialne są inne osoby i ludzie na rynku o tym wiedzą, powiem wam mało tego. Temat jest na nowo odgrzewany, bo oni myślą, że po 2 latach wszystko ucichnie lub ucichło, nic bardziej mylnego dopiero młyn się nakręca.

@Właściciel innej firmy

dostałem odpowiedź z sądu żeby się kontaktować z właśćićielem firmy z jego strony brak odpowiedzi w sprawie dokumentacji.

@Właściciel innej firmy

I bardzo dobrze że prokuratura sie tym zajmie bo zrobili dylu dobrych pracowników w balona w tym mnie na 20 000 tysiaków

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A.?

Były

Ty sobie jaja robisz.Firma nie istnieje,pracownicy miesiącami nie dostawali wynagrodzeń a ty się pytasz o rekrutację.

JAbol

Firma upadla z powodu dzialan obecnego rzadu. To rzadowe kopalnie nie placily w terminach co spowodowalo zadluzenie firmy. to rzad wprowadzal bezsensowne przepisy i to wlasnie rzad swoimi dzialaniami postanowil uwalic ta i inne podobne firmy. Nie bede komentowac zachowan prezesow - pewnie mogli cos zrobic lepiej dla pracownikow.

@JAbol

Ty już przestań pić te tanie wina i nie masz żadnej wiedzy co się stało.

Jabol
@Były

wszystko jest zapisane w dokumentach publicznie dostepnych na stronach KRSu np to ze to ZUS dzien przed podpisaniem ugody zablokowal konta i praktycznie zablokowal ugody pracownicy nie dostali wyplat z tego wlasnie powodu...

@Jabol

Nie pisz takich bzdur jak się nie znasz firma padła tylko i wyłącznie przez działania zarządu spółki która zadłużała firmę przez wiele lat (paszarnia,kontrakt na zofiòfce itd.)a nie przez ZUS bo zadłużali się w zusie wiele lat a długi trzeba spłacać a restruktukturyzacja to jedna wielka ściema żeby uniknąć egzekucji wierzycieli a jest ich bardzo dużo i sobie to sprawdź .

Robur
@JAbol

Nie wiecie może jak w obecnej sytuacji z uzyskaniem dokumentu potrzebnego do emerytury?

Stach
@Robur

Podpinam się po pytanie . Może wie ktoś gdzie mają jakieś archiwum. Czekam rok na dokumenty i do tej pory nie mam nie odbierają telefonu cisza .

Rob
@Stach

Też szukam tych dokumentów, ale niestety gdzie nie uderzę to cisza

marćin
@JAbol

gdźie śię znajduje archiwum kprgibsz.

Stach
@marćin

Nie mają żadnego archiwum. Byłem w siedzibie a tam nikogo nie ma. Dowiedziałem się, że akta osobowe leżą w biurze, nikogo nie ma, biura nie oddali do odbioru wynajemcy. Ludzie nawet dzwonią na policje bo chcą odzyskać akta potrzebne do emerytury ale nic nie mogą zrobić. Jedyne wyjście to chyba skierować na drogę sądową.

loczel
@JAbol

Fajnie piszesz tylko gdzie ludzie maja szukac papierow jestem jeszcze zatrudniony w tej (usunięte przez administratora) firmie kto ma mnie zwolnic jak ja juz powinienem byc na emeryturce 12 lat pracy. Prezezi pochowali sie jak szczury kazdy ma nas w (usunięte przez administratora)

Właściciel innej firmy
@JAbol

Żadne działania rządu, nieudolne prowadzenie przedsiębiorstwa przez starych ludzi, za Państwowe sobie firmy potworzyli po starych PRG i udawali, że są Prezesami. Nie mają nic wspólnego z Prezesowaniem, zarządzaniem kapitałem, organizowaniem i tworzeniem od podstaw, wpadło im do rączek, tzn. pewien kapitał, i za starych czasów układali się z kopalniami na ile mogli, a dzisiaj dostali po łapkach bo trzeba było sobie radzić niestety. Te firmy to przerost formy nad treścią kompletne dno na czele z Zarządem oszustami największymi, powinni siedzieć, albo sprzedać majątki, domy i te dżulietty czy tam Audi q3 którymi jeżdżą za skradzione pieniądze.

Były Pracownik

Status firmy aktywna. A telefonu nikt nie odbiera na email nie odpisuje.Gdzie dostać papiery z tej firmy?

Iwona
@Były Pracownik

Nie myślałeś o tym, że może specjalnie od ciebie nie odbierają?

@Iwona

jaki jest adres firmy.

@Były Pracownik

I nikt nie odbierze bo tam nikogo nie ma, biura musieli oddać właścicielowi,sprzęt biurowy sprzedany przez komornika,upadłość sąd odrzucił bo nie mają majątku,a likwidacji też nie ma bo kombinują (usunięte przez administratora)

@Były

No i co oni tak właściwie chcą wykombinować tym wszystkim? Domyślasz się?

krul
@Były Pracownik

Podpinam się pod pytanie. Pracowałem jakieś 10 lat temu na oddziale w ZG Janina w KPRGIBSZ. Pracowałem ponad pół roku.Czy ktoś wie gdzie można dostać formularz RP-7, wyciąg dniówek dołowych. Jakiś kontakt, biuro/telefon. Jak firma upadła to pewnie działa syndyk.

Ewelina
@krul

A co przeważyło nad tym, że odszedłeś wtedy z firmy?

Tadzik
@Były Pracownik

I co udało się zdobyć te dokumenty Oanu bo ja tez szukam

Olga
@krul

net podaje taki kontakt Telefon: 32 317 15 01 , dzwoniles tam ? i co ?

cobra3491

Panowie nie dajcie się nabrać!!!Ja mam zasądzone 16 000zł zaległej wypłaty!!!! I mi się śmieją w twarz!!A mineły już dwa lata!

@cobra3491

A mi wiszą 20 000 .W sądzie wygrałem ale co z tego jak nić nie dostałem

Aneta
@Adam

Dlaczego nic? Możesz wyjaśnić?

M

Czy może ktoś wie gdzie papiery z tej firmy odzyskać.

FFF

Nie wiecie czy przyjdzie jakiś PIT za zeszły rok jak niektóre miesiące wyplacili a za niektóre miesiące dalej nie otrzymało się wypłaty?

@FFF

Pit powinieneś dostać tylko z zarobkami które dostałeś na ror,niemożna wpisywać do rozliczenia rocznego zarobków które nie zostały zapłacone w 2020r.

FFF
@Wieloletni pracownik

Ok. Dzięki za informację.

xyzed
@Wieloletni pracownik

Nieprawdą jest to ,co piszesz albowiem w PIT ujmuje się wszystko nieżalenie od tego czy wypłacone ,czy nie.

@xyzed

Dowiedz się w skarbówce a potem pisz.Niewolno wpisać do Pit tego czego nie dostałeś zrozum a potem jakby się okazało jakimś cudem że dostałeś zaległe wynagrodzenie za 2020r w tym roku to pracodawca wpisuje ci go do Pit za 2021r jasne.

@xyzed

Oczywiście że na Pit niemoże być czegoś czego nie dostałeś i nie odprowadzono z tego tytułu żadnego podatku dochodowego.

xyzed
@Powód

Dostałeś pasek ,na którym masz informację o wypłacie ,składkach i podatku?? Poszły raporty o zarobkach do zus i us poszły więc dalej twierdzisz ,że nie ujmuje sie tego w rozliczeniu rocznym?? Sam sprawdź i potem pisz :)

@xyzed

Właśnie przez to piszę bo sprawdziłem w przeciwieństwie do Ciebie.A idąc twoim tokiem rozumowania to przez rok niedostał byś wypłaty a rozliczyć byś się musiał z tego czego nie dostałeś.

@xyzed

I co xyzet odebrałem pit w dyrekcji i jest na nim tylko to co dostałem na ror i wszystko się zgadza co do złotówki.

Jacek

Czesc Czy w firmie jest juz ok? wyplaty sa na czas? Mysle czy sie tam przyjac, na Janine

xyz
@Jacek

Chyba cię chłopie pogięło ,jeśli chcesz się przyjąć do tej zafajdanej firmy:/ Oni mają wszystkie konta poblokowane , a ludzie żyją obietnicami.

Weronika
@xyz

Czy po nowym roku coś się zmieniło w tej kwestii? Jak to mają poblokowane konta i jak to się odbija na pracowniku? Wynagrodzenie jest normalnie wypłacane?

LOCZEK

Juz wiele zostalo powiedziane ale to co zrobil pseudo wiceprezes ktory zazekal sie ze kartki beda wyplacone na bierzaco i reszta wyrownana napisal pismo podpisalal sie.Widac ze robi z geby szmate ale pewnie robi to cale zycie.Kartek niema i pewnie nie bedzie tylko zeby ludziom powiedzieli w prawo albo lewo a oni ludzi unikaja

Aaa
@LOCZEK

Chłopie ci co robili bądź dalej robią na rybnickich kopalniach to wypłaty nie mają od kwietnia to co miało być za marzec a kartek od lutego.. A ten c.i.uuu.l. Jak się do niego dzwoni to tylko obiecuje że w przyszłym tygodniu na 99% będzie wszystko wypłacone i tak już 8 tych tygodni minęło...

Balkan
@LOCZEK

Kartki są bo widziałem w dyrekcji tylko że dostają je nie liczni

mess

Jak oni mogą dalej funkcjonować jak tyle ludzi okradli to Polska Bezprawia przyjezdza do nich pip i TAK SIE Z NICH SMIEJA JAK NAWET COS ZNAJDA DOSTANA 1000 ZL KARY HEHEH CO TO DAL TAKIEJ FIRMY TAK JAKBYS MANDAT DOSTAL ZA 1 GR HE TAK BYS SIE PRZEJAL MOGA DZIENNIE PRZYJEZAC :) SZKODA JUZ GADKI LUDZIE JEDNO WIELKIM LUKIEM OD TEJ FIRMY WSZEDZIE TYLKO NIE TAM pOZDRO CHŁOPKI SPOKOJNEJ ROBOTY

CZY KOMUS POMÓGŁ SAM PIP BEZ SPRAW W SADZIE W ODZYSKANIU SWOJEGO

były
@mess

niestety nie. cisza.

mess

moze ktos mi napisac na e mail andrzej.kiszkowski2020@op.pl jak napisac pismo , jakie papiery potrzebne i adres gdzie to wyslac z poczty z gory dzieki >>>>>????

Od kilku miesięcy czekam na dwie wypłaty i bony i nie mogę się doczekać - chyba będzie komornik

Wieloletni pracownik

A wyrok sądu pracy już masz

@Wieloletni pracownik

Wyrok Sądu już jest - a teraz do komornika bo inaczej się nie da

Wieloletni pracownik

Możesz napisać w którym miesiącu złożyłeś pozew.

Wieloletni pracownik

I przestań ściemniać że masz wyrok sądu bo wszyscy czekają na termin pierwszej rozprawy.

Aaa
@Wieloletni pracownik

Jak składał wniosek sam od siebie a nie w zbiorowym pozwie to może już mieć wyrok.. Ja sam przez adwokata wniosek robiłem do sądu i skladalem w Rybniku.

@Aaa

Na moim przykładzie pozew indywidualny złożony na początku czerwca w sądzie w Katowicach na dzisiaj oczekiwanie na termin pierwszej rozprawy.

Do kogo jest ten numer?

Były

Nawet jak poszedłem im na rękę i zwolniłem się za porozumieniem stron bo już nie chcę mieć z nimi nic wspólnego to nie wypłacił mi za13 dni ekwiwalentu za urlop teraz już nie odpuszczę i składam pozew do Sądu

Strzała
@Były

Źle zrobiłeś. Należało zwolnić się z winy pracodawcy z artykułu 55. Wtedy miałbyś czarno na białym, że zawinił pracodawca. Można wiedzieć na jakiej kopalni pracowałeś?

By

Zofiówka

Wieloletni pracownik

Kto ci nagadał takich głupot?Dostajesz świadectwo w normalnym czasie tak jak przy innych zwolnieniach a przy okazji przeleciało ci koło nosa ewentualne odszkodowanie wygrane w sądzie pracy

A

Z winy pracodawcy z rażące naruszenie prawa pracy tylko do miesiąca od czasu posiadania wiedzy na ten temat czyli np. nie otrzymania wynagrodzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A. - Mysłowice

• Jak się pracuje w Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A.
1.4/5 Na podstawie 35 ocen.

Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A.