Opinie o Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A. w Mysłowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A. w Mysłowice

xxx

Co jest do (usunięte przez administratora) kolejny miesiąc bez wypłaty? To jakiś żart?

na ten moment

zapomnijcie i przestańcie się w końcu łudzić, trzeba zabrać kilka opon i urządzić fojera w Mysłowicach

xxx

Wiadomo coś wreszcie odnośnie tych zaległych wypłat? Ma ktoś jakieś pewne info?

WWW

No to fajnie wyplaty sa juz i wyczekiwane kartki :]

Tentyp
@WWW

To ma być sarkazm? Do dzisiaj zero informacji od nikogo nie można się nic dowiedzieć

Sajmon
@WWW

Skąd ta informacja?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Mysłowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Operator wózka widłowego - od zaraz
Konko S.A.

postronny

ile miesięcy zalegają z kasą

wku.....

Zapomnijcie o wypłacie i kartkach.Kolejne obietnice i kolejne kłamstwa. Nie mają pieniędzy i nie wiadomo ,czy w ogóle będą mieć.

Sajmon

Jak na razie nikt nic nie dostał a w Mysłowicach nie chcą nic przez telefon powiedzieć..

Yyy

Czy ta firma już upadła ? Dostał ktoś kasę za marzec i kartki za luty ????

krew

no to cię zaleje, bo forsy kur... nie ma i nie wiadomo kiedy będzie

Mes

Ma ktoś jakieś info bo krew zalewa

asdsa

Jakieś info odnośnie wypłat?

xxxx

Miało być dzisiaj teraz się dowiaduję ,że do końca tygodnia i wydaje mi się ,że tylko końca tych kłamstw nie będzie. Związkowcy jakoś mordy maja pozamykane, a gdzie walka o interes pracownika????? Najgorsze jest to,że nikt z władz firmy nic nie robi, nie ma żadnej rzetelnej informacji, mają nas gdzieś i tyle w temacie.

Mes

Jest tu ktoś kto robi dalej w tej firmie i nie ma wypłaty i kartek z luty ?

Mes

Dowiedział się ktoś co konkretnego ?

Były Pracownik

Ja sie dziwie ze wy tam jeszcze pracujecie jak wiecie jak tam jest w tej firmie. Szkoda czasu na te firme.

Mes

Ja tam dziennie wydzawnialem i w telefonie Panie mówią My też jeszcze nie dostaliśmy wypłat ale co to nad interesuje gdzie przelew i kartki Ponoć Zbierają to w sklepie też tak musimy mówić żenada (usunięte przez administratora)

xxxx

Do tej pory nie ma żadnej informacji kiedy będą wypłaty o kartkach za luty nie wspomnę. Co do Pipu, to i tak nic nie zrobią. Dadzą prezesom mandaty,które im żadnej krzywdy nie zrobią, a my dalej będziemy bez pieniędzy. Uważam,że powinniśmy strajkować.

Mes

Widzę że to Was bawi i Oni test się bawią Przemysl !

Nn

Może o północy jak w sejmie coś ruszy jakaś ustawa o przelewach

Pp

Prelałbym Ci ale sam do tej pory nie mam

Zostaw merytoryczną opinię o Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A. - Mysłowice

• Jak się pracuje w Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A.
1.4/5 Na podstawie 35 ocen.

Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A.