Opinie o Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A. w Mysłowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A. w Mysłowice

Pp

Przepraszam o czym piszesz??? jeszcze się nie przyzwyczaiłeś

Sajmon

Witam dostał ktoś już przelew?

Nn

Ludzie UWAGA !!!!!KPRGiBSsz dało wczoraj ogłoszenie o przyjęciach do budowlanki i na grubę jeśli nie chcesz zmarnować sobie życia i zdrowia zapomnij że taka firma istnieje poczytaj opinie pół roku bez kasy tylko ochłapy

Prezes

Panowie czy wy wiecie co to jest PIP !!! na co my czekamy do hu......ja odwagi!!! ale zdzwonić się i razem !!!

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Mysłowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca kat. D komunikacji dalekobieżnej FLIXBUS
Profesjonalny kierowca
Mes

Jeśli ma ktoś jakieś konkrety fajnie byłoby się dowiedzieć wypłata i kartki za luty ????

Dostał ktoś wypłatę he?

Na Zofiówce dzisiejsza pierwsza i wczorajszanie nocna zmiana nie zjechały na dół. Podobno firma ma zezłomować śmigłowiec stojący na placu, żeby mieć za co wypłacić zaległe pensje.

Koniec z złodziejami prezesie smutno Cię widzę w piekle za te kłamstwa smacznego jajka i kubeł zimnej wody na pusty (usunięte przez administratora)

Prezes

Macie rację do sądu

Fib

Zróbmy to !!!!

Hopy po świętach niech wszystkie 3 zmiany nie zjeżdżają przez 3 dni a 1zm niech zaprosi NIK PIP i tak do bulu aż nie wypłacą zaległych premi itd oni i tak przez to nie zbiednieją i niech nie ściemniają że nie ma przerobu albo coś tam kodeks pracy jest za nami

Nn

Najpierw bank zają pieniądze potem kary na Janinie i tak wkoło coś ściema na ściemie co za miesiąc wymyślą nie pamiętacie obietnic pseudo prezesa do sądu kim jesteśmy frajerami pozdro

Te ochłaapy co zapłacili to nie zgodne z prawem pracy mam nadzieję za prawo tych dziadów do sięgnie a jak nie to kovi19 będzie sprawiedliwy w tym kraju

Racja może w końcu się zebrać razem i złożyć pozew zbiorowym a nie tylko klnąć w Internecie umową jasno i wyrażenie mówi 10 przelew za przepracowany miesiąc i prawo też to mówi już(usunięte przez administratora) z ich premiami.i bokami

Mes

Chłopaki ale nad dymią chyba najwyższy czas pomyśleć o konkretach (usunięte przez administratora)

Pr

Po świętach namawiam wszystkich i zapraszam do sądu pracy art51par.1 zaniechanie podstawowych obowiązków przez pracodawcę i niech płacą odszkodowania życzę im śmierdzącego jajka

Mes

Gdzie wypłaty i kartki (usunięte przez administratora) ! Jak tam chłopaki święta ?

Mes

Żenada i jedna wielka porażka co za je ane walki święta po ch uju żebyście się (usunięte przez administratora) w czysta pościel omijać wielkim łukiem

Golf

Dostałem perzelew 13.13zl do (usunięte przez administratora) gdzie reszta wypłaty (usunięte przez administratora).

Gdzie jest do (usunięte przez administratora) wypłata? Gdzie są kartki? To ma być jakiś żart święta za 2 dni a ludzie bez pieniędzy o kartkach nie wspominając.

Zostaw merytoryczną opinię o Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A. - Mysłowice

• Jak się pracuje w Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A.
1.4/5 Na podstawie 35 ocen.

Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A.