Opinie o Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A. w Mysłowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A. w Mysłowice

ExPracownik

Czy ktoś ze składających pozew do sądu przeciw firmie dostał już termin ustalenia rozprawy?

mess

Ma ktos jakies wiadomosci czy odzyskal kase za marzec i kartki ??

mess

Ma ktos jakies wiadomosci w sprawie lutego kartek i marca wyplat

Ex-pracownik
@mess

ja, ani jednego ani drugiego ni ma.

Aaa
@mess

Tak.. jedyna wiadomość to sprawę oddać do sądu

Ahoj

Ahoj przygodo...Dowiedziałem się że wielu z was złożyło pozew do sądu bardziej chętnie się przyłącze ale może mi któryś z was powiedzieć kto którego sądu oddali sprawę a najlepiej zostawił do siebie jakiegoś mejla? Sam jestem po rozmowie z inspektorem który przeprowadził kontrolę i powiedział że najlepsza opcja to zgłoszenie sprawy do sądu.Dajcie jakieś info jest nas wielu zwyciężymy z choijamy ????

Powód
@Ahoj

Sąd Rejonowy Katowice-Zachód VII Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych ul.Warszawska 45 40-010 Katowice .I spiesz się po nie będzie za chwilę co zbierać.

Ahoj

Dzięki wielki dzisiaj wysyłam!

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Mysłowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Operator wózka widłowego - od zaraz
Konko S.A.
logo firmy Kierowca kat. D komunikacji dalekobieżnej FLIXBUS
Profesjonalny kierowca
Mess

Sam robilem na Chwalowicach umowa do 31 marca wyplaty nie widzialem a gdzie kartki za luty 20 dni zjazdowych x 30 zl prosty rachunek dalej nic z tym nie zrobilem wstyd sie przyznac ale teraz juz mam czas na te (usunięte przez administratora)

na jakich rybnickich rejonach?

powtarzam

Nie ogłoszą upadłości lub likwidacji, to pieniędzy nie dostaniecie.

Karolina jakie ???? Opuźnienie od marca na Zofiówce nie ma wypłat

Niektórzy są lepsi więc wypłaty dostali ,a niektórzy,czyli ci gorsi wypłat od marca nie maja w ogóle.Unikajcie tej firmy ,bo to porażka i nie ta sama firma co 10 lat temu. Zarząd rozwalił tą firmę ale dla siebie wziął ile się dało.

A wypłaty są z opóźnieniem?

Wieloletni pracownik

Czy ktoś wie gdzie zakopał się pseudozwiązkowiec Cyganik?

Cyganik
@Wieloletni pracownik

Cyganik jak cyganik - łże wyłącznie dla swojego dobra

@Cyganik

A co robią ci co opłacają składki na pseudozwiązek Solidarność.Wyjaśnię prosto:jeden członek związku 1godz Cyganika w dyrekcji z wynagrodzeniem,10 członków=10 godz .100 członków= 100 godzin zapłacone wynagrodzenia.Ci którzy tu piszą a są członkami związku powinni zacząć od siebie a najlepiej zamilczeć.Prawdziwy związek który kiedyś istniał w tej firmie zrobił by co należy:1)Rozpoczęcie sporu zbiorowego 2)Referendum strajkowe 3)Strajk z nagłośnieniem do mediów i poparciem związku krajowego.I zadam pytanie do piszących tu czy ktokolwiek wie co się dzieje w tej firmie.

FFF

Dostał ktoś już wypłatę?

Marki
@FFF

Janina z tego co wiem miala normalnie

Zofiówka

Nie, ja nie dostałem.

Zofiówka
@FFF

Ktoś z Janiny się wypowie w tym temacie..?

On
@FFF

Ponownie kartki i pinadze były wypłacone za maj tylko zalegają z kartkami 3 miesiace

@Zofiówka

Z pewnego źródła z dyrekcji wiem że Janina dostaje normalnie wypłaty.

Kolarz.

Panowie odnośnie pieniędzy i kartek.Mozecie zapomnieć,zrozumcie okradają was!!!.Dzwoncie pod nr.601600100 TVP.info.Proponuja temat do tv.

Johny
@Kolarz.

Sprawa jest już dopinana i kierowana do sądu więc pieniądze będą odzyskane.

Doniu
@Kolarz.

Wierzycie w to że pieniądze się znajdą???

Zawsze kprg

Spokojnie panowie kprg się odrodzi

spokojnie

jeszcze trochę i będą zmuszeni ogłosić upadłość, bo ludzie w końcu zaczęli się zwalniać. Chłopy razem doprowadźmy do tego żeby to (usunięte przez administratora) upadło ,a wtedy pojawi się realna szansa na odzyskanie wynagrodzenia!!!!!!

widzę

że się jeszcze łudzicie i powtarzam , nie dostaniecie pieniędzy dopóki nie ogłoszą upadłości.

Marki
@widzę

Czy mozesz sie przedstawic i powiedziec z kad masz takie informacje ?

przecież
@Marki

tak samo się przedstawiłem ,jak wszyscy tutaj poza tym nie trzeba być profesorem ekonomii by wiedzieć ,że jeżeli nie ma produkcji,to nie ma sprzedaży, a jak nie ma sprzedaży,to nie ma pieniędzy. Czy to takie trudne do zrozumienia?? Jaki ta firma ma majątek, co może spieniężyć by uzyskać pieniądze i ewentualnie zapłacić wam za robotę?

Pyjter

Podsumowanie pilnego zebrania pracowników z obecnym prezesem Panem Janusz St które odbyło się w dniu 26.05.2020r Szanowny Panie Prezesie Po długim namyśle postanowiłem napisać parę słów w celu wyjaśnienia zapewne irytujących nie tylko mnie pewnych spraw faktów i nie małych wątpliwości. Otóż tak naprawdę to nie wiem od czego zacząć mam ponieważ zagadnienia które chcę tu poruszyć nie są łatwe do zniesienia a przede wszystkim gdy dotyczą finansów. W imieniu własnym i całej załogi z rejonu,,ZOFIÓWKA " parę faktów które odniosą się do prawidłowej interpretacji obecnej sytuacji. Wiemy,że na wczesnym etapie jest możliwość przeprowadzania zdrowej restrukturyzacji i modernizacji rozwojowej--ale czy dla naszej firmy starczy czasu?Największym problemem jest zbyt póżne stwierdzenie że z firmą dzieje się żle--jest na tyle żle że bardzo kosztowne myślenie w przypadku zauważenia jakichkolwiek symptomów mających znamiona kryzysu doprowadziły do obecnego stanu i utraty płynności finansowej i braku wynagrodzeń dla pracowników. Domyślamy się że problemem mogą być póżno płacący bądż niepłacący kontrahenci, zła struktura organizacyjna i zła struktura aktywów. Wiemy, że licencjonowany doradca sądowy może pozyskać finansowanie od inwestorów prywatnych banków i funduszy inwestycyjnych -- ale Panie Prezesie czy jest ktoś kto poda nam rękę?Widzimy wszyscy, że ostateczną formą w restrukturyzacji jest sanacja i odsunięcie zarządu od władzy. Wiemy i doskonale zdaję sobie sprawę z tego że doradca sàdowy daje wiele korzyści przede wszystkim eksperckie propozycje układowe które mają zachować biznes w działaniu. Czy nasz nowy Prezes poradzi tym problemom?Czy nie jest za późno Panie Prezesie?Nasza pracowników opinia nie jest zła o firmie, lecz o przedsiębiorcach zarządzających tą firmą. Panie Prezesie jeszcze parę słów z wielkim szacunkiem do wszystkich obecnych i byłych pracowników KPRG.Przykro nam słuchać gdy Pan gdzieś na samym końcu traktuje nas jak zło konieczne. W KPRG i GPI pracują i pracowali najlepsi fachowcy w górnictwie i zapewniam Pana że każdy pracownik który odszedł do innej firmy lub kopalni jest wszędzie szanowany z adekwatnym przelewem za pracę. W naszej firmie KPRG też tak było, więc dlaczego teraz nie mamy wypłat?Mamy czerwiec a za kwiecień nie dostaliśmy wypłaty, nie mówiąc iż składową częscią wynagrodzenia za pracę są bony od lutego niepłatne. Na wszystkich kopalniach w naszym kraju i częściowo za granicą zostawiliśmy tam trwałą prace naszych rąk i wszystko w trudnych warunkach i niejednokrotnie po dwie szychty. My wszyscy łącznie z doborem i kierownikami dajemy z sebie wszystko, bo pracujemy dla utrzymania naszych rodzin. W KPRG od zawsze byli najlepsi i atmosfera panująca w firmie była i jest jak w rodzinie a brak przepływu informacji z Waszej strony tylko jeszcze bardziej zcala górników relację. Czekamy na wypłaty i dialog bo każdy z nas ma zobowiązania płatnicze i co niektórzy borykają się z poważnymi przewlekłymi chorobami i brak środków do wykupienia lekarstw powoduje pogorszeniu stanu zdrowia. Ówczesny prezes Pan Andrzej Mi. zawsze mówił w wywiadach prasowych iż priorytetem jest człowiek -- gdzie trzeba przyznać że i były zadowalające czasy.Rybnicki rejon przynosił niemałe zyski i w połączeniu z Mysłowicami dawało zadowalający efekt. Prosimy Panie Januszu, by dołożył Pan starań wypłacić do środy wypłaty, bo my pracownicy jesteśmy potrzebni Panu i całemu Zarządowi a Zarząd jest potrzebny nam My od roboty a Wy od dobrego zarządzania i odnoszenia sukcesów czego odzwierciedleniem niech będą wypłaty. Na zakończenie zreasumujmy nasze porozumienie ZARZĄD-ZAŁOGA byśmy nie musieli posiłkować sie ogólnopolską prasą i mediami,by odzyskać nasze pieniądze. Cała załoga jest zdeterminowana, by szukać każdej pomocy prawnej Doputy,dopóki nie otrzymamy wypłat to nie wiem czy uda się kogoś namówić do aktywności zawodowej. Dziś niedziela i większość z nas to chrześcijanie, więc i w modlitwie nie zapominamy o cuda w ratowaniu KONSORCJUM PRZEDSIĘBIORSTW ROBÓT GÓRNICZYCH I BUDOWY SZYBÓW z Mysłowic pozdrawiamy serdecznie Cała załoga z ,,ZOFIÓWKI"

@Pyjter

Bardzo dobry wykład. Ja, pracownik rejonu "Zofiówka" również czekam na zaległe wypłaty (ponieważ mamy czerwiec, więc już dwie pensje) oraz oraz bony towarowe i tak jak powyżej - nie wrócę do pracy, póki to wszystko nie zostanie uregulowane. Od siebie mogę jeszcze dodać, iż ręka Państwowej Inspekcji Pracy w Katowicach już zawisła nad tą firmą. Czeka tylko na wykonanie wyroku. Więc albo zarząd naprędce zdoła zdobyć fundusze na zaległości dla nas, pracowników fizycznych, albo niech rzeczywiście ogłosi upadłość. Pozdrawiam.

nie

ma upadłości więc nie będzie pieniędzy . proste

Chłopcy

z Janiny, chodzicie do pracy? My z Zofiówki siedzimy w doma na rzekomym postojowym.. Był ktoś z Was ostatnio w firmie?

na pewno

To wy pieniędzy i bonów nie dostaniecie.

Zostaw merytoryczną opinię o Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A. - Mysłowice

• Jak się pracuje w Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A.
1.4/5 Na podstawie 35 ocen.

Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A.